Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

...muhabbet kuşları... (4 Kullanıcı)

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
yabani_muhabbet_kuslari024.jpg

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
ya yalin ben çok seviyorum muhabbet kuşlarını...
benimde vardı 10-15 sene muhabbet kuşu besledim...yavruları oldu büyüttük...en sonunda elimizde olan kuş ben yokken ölmüş..annem onun üzüntüsüne eve kuş sokmuyor şimdi..okadar çok istiyorumki yine...duramıyorum yani o derece muhabbet kuşu hastasıyım..

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
adm_2.jpg

adm_1.jpg

adm_3.jpg

javascript:void(0)

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı
ya aylin ben çok seviyorum muhabbet kuşlarını...
benimde vardı 10-15 sene muhabbet kuşu besledim...yavruları oldu büyüttük...en sonunda elimizde olan kuş ben yokken ölmüş..annem onun üzüntüsüne eve kuş sokmuyor şimdi..okadar çok istiyorumki yine...duramıyorum yani o derece muhabbet kuşu hastasıyım..

evet ya cok sırınler ya bizimki cok otmuyo ya niye kı acaba sen biliyorsundur şimdi

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
evet ya cok sırınler ya bizimki cok otmuyo ya niye kı acaba sen biliyorsundur şimdi

tek mi?
muhabbet kuşu çok ilgi bekleyen bir hayvandır..kendisini yalnız hissettirmemen gerekiyor,korkmaması lazım..
konuş onunla ona ihtiyaç duyduğunu hissettir ona,bununda en güzel yolu onunla konuşmaktır...oyun oyna bunun gibi şeyler yaptığında bir zaman sonra konuşmaya ötmeye başlar..

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı

tek mi?
muhabbet kuşu çok ilgi bekleyen bir hayvandır..kendisini yalnız hissettirmemen gerekiyor,korkmaması lazım..
konuş onunla ona ihtiyaç duyduğunu hissettir ona,bununda en güzel yolu onunla konuşmaktır...oyun oyna bunun gibi şeyler yaptığında bir zaman sonra konuşmaya ötmeye başlar..

evet canım tek
yavru daha 2 aylık falan
tek olması lazımmış yoksa konuşmazmiş kavga ederlermiş dediler bi tane aldım bende

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
evet canım tek
yavru daha 2 aylık falan
tek olması lazımmış yoksa konuşmazmiş kavga ederlermiş dediler bi tane aldım bende

evet öyle zamanı gelmeden yanına arkadaş alma...daha çok küçük ama sen başla şimdiden onla ilgilenmeye çok şevkat ilgi bekleyen hayvanlardır onlar.bak mavci abinin gönderdiğini izle muhteşem hayran kaldım orda yazıyor gerekenler tamam..

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
...

...

ALLAH razı olsun ay çok güzeldi mükemmeldi..bu slayttan sonra kesinlikle kuş alacağım çok bekledim bile..o kuş sesleri çok rahatlattı beni,huzur verdi bana..ALLAH bir kere daha razı olsun senden değerli abim...çok güzeldi yaa..

Allah CC. cümlemizden razı olsun kardeşim...
Güzellikleri görmek duasıyla...
Allaha emanet olunuz...

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
bernas811_3.jpg

tıpkı benim geçen kış ölen kuşuma benziyor benimki daha maviydi kafasıda tıpkı b u kuş gib sarıydı :(:(

telekkürler zeynep kardeşim..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt