Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kurban Bayramımız Mübarek Olsun (1 Kullanıcı)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com

gulkokulum_bayram-kurban-2007.gif

Ve aleyküm selam ve rahmetullahi ve berekatühü kardeşim, sizin ve tüm islamiyet.gen.tr ailesinin mübarek kurban bayramını en içten dileklerimle kutlar, daha nice bayramlarda birlikte olabilmeyi Rabbimiz c.c'den niyaz ederim..:H

Bu arada öğrencilik yıllarımın en güzel günlerini geçirdiğim Ankara'da, birlikte aynı sıraları paylaştığımız, Hacettepe Tıp'taki hala görüştüğüm can dostlarıma, Sıhhiye'de ve Keçiören'de oturan tüm okul arkadaşlarıma, ODTÜ ve Başkent üniversitesindeki tüm sınıf arkadaşlarıma, Ostim'deki Helen'ime selamlar olsun..Onların da bayramlarını, Ankara'mızın sözü geçmişken kutlamak istedim:evet...Ayşe kardeşim, Rabbimize emanetsiniz, selam ve baki dua ile inşallah..B)

istikbal

Kayıtlı Kullanıcı
Esselemü alayküm verahmetullahi vebereketuh

Tüm islam aleminin mübarek kurban bayramını kutlar hayırlara vesile olmasını YÜCE ALLAH'TAN niyaz ederim...

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleykümselam....Sizlerinde kurban bayramı mübarek olsun ....
Amin...İnşallah....Rabbim bizlere de ileride kurban kesmemizi nasip etsin inşallah..Amin...

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı

YA BİZİM İŞİMİZDE NE TUHAF HEM ALLAH TAN SAĞLIK SIHHAT İSTERİZ HEMDE İŞİMİZİN İYİ OLMASINI .. BİZİM İŞLERİN İYİ OLMASI İÇİN İNSANLARIN HASTA OLMASI GİBİ BİR DURUM SÖZ KONUSU .. NEYSE İTRİYATTAN ÇOK İŞ OLSUN OZAMAN :) BUARADA BEN SİZE BİŞEY İTİRAF EDEYİM .. SİZİ BAYAN OLARAK DÜŞÜNÜYORDUM ..KUSURA BAKMAYIN ..

:K:K:K ÖNEMLİ DEĞİL KARDEŞİM... SAĞLIK OLSUN...ALLAH(C.C) BÜYÜK HASTALIK VERMESİNDE KÜÇÜKLERİ NASIL OLSA GEÇER...

istikbal

Kayıtlı Kullanıcı

Tüm islam aleminin mübarek kurban bayramını kutlar hayırlara vesile olmasını YÜCE ALLAH'TAN niyaz ederim...

istikbal

Kayıtlı Kullanıcı

istikbal

Kayıtlı Kullanıcı

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleykümselam...Bende tüm islamiyet ailesinin mübarek bayramının en hayırlı bir şekilde geçmesini temenni ediyorum....

aysem06

Kayıtlı Kullanıcı
:K:K:K ÖNEMLİ DEĞİL KARDEŞİM... SAĞLIK OLSUN...ALLAH(C.C) BÜYÜK HASTALIK VERMESİNDE KÜÇÜKLERİ NASIL OLSA GEÇER...

AMİN İNŞALLAH MURAT ABİ .... ALLAH DERT VERİP DERMANINI ARATMASIN .. BİZİ BÜYÜK SORUNLARLA VE HASTALIKLARLA BU BÜYÜK SINAVA TABİ TUTMAZ İNŞALLAH.. ALLAH A EMANET OL ABİ

eminkms

Kayıtlı Kullanıcı
Mübarek Kurban Bayraminiz Kutlu Olsun

Mübarek Kurban Bayraminiz Kutlu Olsun

SELAMÜN ALEYKÜMB)
HAYIR KAPILARININ SONUNA KADAR AÇIK KAZA VE BELALARIN BERTARAF OLDUĞU KURBAN BAYRAMINININ, YAŞADIĞINIZ TÜM SORUNLARI ALIP GÖTÜRMESİ DİĞİYLE.
TÜM ARKADAŞLARIN BAYRAMINI EN İÇTEN DİLEKLERİM İLE KUTLAR ,SAĞLIK,BAŞARI VE MUTLULUKLAR DİLERİM .
HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN.
ALLAH'A EMANET OLUN.B):HB)

istikbal

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜMB)
HAYIR KAPILARININ SONUNA KADAR AÇIK KAZA VE BELALARIN BERTARAF OLDUĞU KURBAN BAYRAMINININ, YAŞADIĞINIZ TÜM SORUNLARI ALIP GÖTÜRMESİ DİĞİYLE.
TÜM ARKADAŞLARIN BAYRAMINI EN İÇTEN DİLEKLERİM İLE KUTLAR ,SAĞLIK,BAŞARI VE MUTLULUKLAR DİLERİM .
HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN.
ALLAH'A EMANET OLUN.B):HB)

Ve alayküm selam verahmetullahi vebereketuh
Allah c.c. razı olsun sizinde mübarek kurban bayramınız kutlar hayırlara vesile olmasını yüce Allah'tan niyaz ederim...

ve insan

Kayıtlı Kullanıcı
tüm islam aleminin kurban bayramını kutluyorum

tüm islam aleminin kurban bayramını kutluyorum

tüm izlam aleminin kurban bayramını kutluyorum bu bayramın mutlu huzurlu ve bereketli geçmesi dileğiyle

iyi bayramlar

LUTFI

Kayıtlı Kullanıcı
kurban bayramı kutlaması

kurban bayramı kutlaması

Yollar uzun yollar ince,
Yollar kısalır, aşk gelince
Yat kurban ol İsmail"ce
Bıçak senden incinmesin.
Bu duyğu ve düşünca ile tüm site arkadaş ve
İslam aleminin KURBAN BAYRAMINI kutluyorum
Dua ile