Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kurban Bayramımız Mübarek Olsun (1 Kullanıcı)

baltefsiri

Kayıtlı Kullanıcı
Sevgili Can kardeşlerim,
Aziz-Mübarek Kurban Bayramızı İçtenlikle Kutlar;
Bütün Türk, İslâm ve İnsanlık aleminde Sevgi, Barış, Başarı, Adalet, Ahlâk, Hukuk ve Hoşgörünün hakim olduğu; Sorunların, insanlık dışı davranış ve savaşların, açlık-yokluk, salgın hastalık ve kıtlıktan ölümlerin son bulduğu, barış-huzur, rahmet, bolluk, sağlık, esenlik ve bereket dolu bir dünyada, Sevdikleriniz ve Sevenlerinizle daha nice bayramları ve mutlu-kutlu yılları birlikte yaşamanızı dilerim...
Selâm ve Saygılarımla.

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
bayramınız mübarek olsun

bayramınız mübarek olsun

Sevgili kardeşlerim daha bayrama iki gün var ama ben bayram boyunca nete giremeyeceğim için sizlerin bayramını şimdiden kutluyorum...hepinizin bayramı mübarek olsun...ALLAHım sizlere ve müslüman alemine hayırlar getirmesini nasip etsin. şimdiden ALLAHım ibadetlerinizi kabul buyursun...

herkese hayırlı geceler...mesajlarınıza cevap yazamayacağım için kusura bakmayın...ALLAH'a emanet olun

(Ailemin yanına gidiyorum...)

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH yolunu açık etsin.
senin ve aileninde mübarek kurban bayramınız mübarek olsun kardeşim.selametle:H:H:H:H

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Bende Kutluyorum Nice Nice Bayramlara

kayrahan

Kayıtlı Kullanıcı
Simdiden bayramin mubarek olsun kardesim. Hayirli yolculuklar. Allaha emanet ol

mehmet ercan

Kayıtlı Kullanıcı
Bütün Müslüman Kardeşlerimin Bayrami Mübarek Olsun...nice Hayirli Ve Mutlu Bayramlara...

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Kurban Bayraminiz Mübarek Olsun

Kurban Bayraminiz Mübarek Olsun

55363295.garnisionsallen.jpg

İSLAMİYET GEN TR. AİLESİNİN KARDEŞLİĞİN DOĞDUĞU, SEVGİLERİN BİRLESTİĞİ, BELKİ DURGUN, BELKI YORGUN, YİNEDE MUTLU, YİNE DE UMUTLU, YİNE DE SEVGİ DOLU NİCE BAYRAMLARA... :H:H

BELKİ SİTEYE GİREMEM HAYIRLI BAYRAMLAR

salih_x

Kayıtlı Kullanıcı
kurban bayramınızı kutlar size ve tüm islam alemine hayırlara vesile olmansını dilerim.

nako38

Kayıtlı Kullanıcı
bayram

bayram

Rabbim mübarek KURBAN BAYRAMI vesilesiyle tüm ayrı ve uzakta olanları birleştirsin,küsleri barıştırsın,darda olanlara genişlik,hasta olanlara şifa,dertli olanlara deva,borçlu olanlara eda nasip eylesin,ülkemize hayırlı gelecekler ,aydınlık günler nasip etsin inşallah,Herkesin ne muradı varsa versin inşallah...Bayramınız mübarek olsun...dua ile...Rabbim mübarek KURBAN BAYRAMI vesilesiyle tüm ayrı ve uzakta olanları birleştirsin,küsleri barıştırsın,darda olanlara genişlik,hasta olanlara şifa,dertli olanlara deva,borçlu olanlara eda nasip eylesin,ülkemize hayırlı gelecekler ,aydınlık günler nasip etsin inşallah,Herkesin ne muradı varsa versin inşallah...Bayramınız mübarek olsun...dua ile...

fatmana

Kayıtlı Kullanıcı
bende hepinizin bayramını kutluyorum..daha nice bayramlarda buluşmak üzere allaha emanet olun...rabbim tüm dualarımızı kabul etsin.

aysem06

Kayıtlı Kullanıcı
kUrBaN bAyRaMıNıZ mÜbArEk oLsUn:)

kUrBaN bAyRaMıNıZ mÜbArEk oLsUn:)

selamün aleyküm arkadaşlar kurban bayramınız mübarek olsun.... kurbanlarınız kabul olsun... kurban edilen o kurbanlıkların en ufak tüyüne kadar sevap kazanılıyormuş.. inşallah kurban kesenlerin kurbanları kabul olur ve en ufak tüyüne kadar sevap alırsınız.. Kurban kesemeyen ve içi buruk olan kardeşlerimede Rabbim inşallah bir dahaki kurban bayramında kurban kesmeyi nasip eyler .... hayırlı bayramlar diliyorum ALLAH'tan ........

ALLAH'A EMANET OLUN

SEKERSUCORLU

Kayıtlı Kullanıcı
:HBENDE NACIZANE TÜM ISLAM ALEMININ VE ÖZELLIKLE islamiyet.gen.tr SITEMZDEKI TÜM KARDEŞLERIMIN KURBAN BAYRAMINI KUTLUYOR HAYIRLARA VESİLE OLMASINI TEMENNI EDIYORUM HAYIRLI BAYRAMLAR.....

ozlemkoca

Kayıtlı Kullanıcı
bayramlaşalım

bayramlaşalım

s.a kardeşlerim

Bu mübarek arefe gününde şimdiden sitenin tüm üyelerinin ve ziyaretçilerinin kurban bayramı mübarek olsun..Allah (c.c) tum hayır ve dularınızı kabul eylesin inşallah...Kalın sağlıcakla..

efzairem

Kayıtlı Kullanıcı
bayramınız mübarek olsun kardeşlerim dönüşte görüşürüz

ayluh

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum kurban bayraminiz mubarek olsun selam ve dua ile...

efşan

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam arefe günün ve bayramın mübarek olsun kardeşim

nilgun

Kayıtlı Kullanıcı
Kurban Bayraminizi En Içten Dileklerimle Kutlar Sağlik Mutluluk Ve Esenlikler Dilerim Yüce Rabbim Bu Mübarek Günlerde Herkese Yardim Etsin. Hastalara şifa, Dertlilere Deva, Borçlulara Bol Rizikli Kazançlar Versin. Huzur Sihhat Versin. Dualarimizi Kabul Eylesin. Hepinize Hayirli Bayramlar.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt