Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kurban Bayramımız Mübarek Olsun (1 Kullanıcı)

aysem06

Kayıtlı Kullanıcı
yalnış anlama ama internet ortamaında isim vermek pek dogru olmaz diye düşünüyoturum.sakın yalnış anlama.nede olsa burası halka açık bir ortam .
ama başka zaman yine bu konuyu konuşuruz.özelden konuşsaydık olurdu ama bu sayfadan olmaz.beni anlıyorsun demi.

NE DEMEK ABİM YANLIŞ ANLAMAM HAKLISIN ...BEN MERAK ETTİĞİMDEN SÖYLEMENDE BİR SAKINCA VARMI DEDİM .....SORUN DEĞİL...

aysem06

Kayıtlı Kullanıcı
EVET DEMİRLİBAHÇEDEYDİM ŞİMDİ KARAPÜRÇEKTEYİM 2 YILDIR. HANGİ ECZANE SANATORYUMDA. GEÇEN YAZ BENDE YATTIM O HASTANEDE 5 GÜN HAYATIMIN EN KÖTÜ GÜNLERİYDİ.
ORDA UMUT AYDIN ECZANESİ VARMIŞ BİZİM KOMŞU ECZANENİN BABASININ TANIRSIN BELKİ. HATTA ÇALIŞAN BAYAN KALFA ARKADAŞTA SİZLERİ TANIYO HERALDE AMA İSİM OLARAK SÖYLERSEN BELKİ TANIRSINIZ.

UMUT AYDIN ECZANESİNİ BİLİYORUM HATTA DAYIMLARIN KOMŞUSU AMA KALFANIN ADI TÜRKAN MIYDI BEN PEK ÇEVREYLE İLGİLENMİYORUM MALESEF HATIRLAYAMADIM:( BENİM ÇALIŞTIĞIM YER TAM SANATORYUM HASTANESİNİN KARŞISI

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı

UMUT AYDIN ECZANESİNİ BİLİYORUM HATTA DAYIMLARIN KOMŞUSU AMA KALFANIN ADI TÜRKAN MIYDI BEN PEK ÇEVREYLE İLGİLENMİYORUM MALESEF HATIRLAYAMADIM:( BENİM ÇALIŞTIĞIM YER TAM SANATORYUM HASTANESİNİN KARŞISI
YOK BENİM DEDİĞİM ARKADAŞ BURDA OĞLUNUN ECZANESİNDE ÇALIŞIYO ORUYA ARASIRA BİDE NÖBETLERDE GİDİYOMUŞ. İSMİ LALE SİZİN ECZANENİN ADI NEYDİ. TABİKİ SORUN OLMAZSA

gul_i rana

Kayıtlı Kullanıcı
bayram5bg71yz5.gif

Essalamun aleykum kardeslerim bayraminiz Mübarek olsun.Baris mutluluk saglik dilegiyle....

aysem06

Kayıtlı Kullanıcı
BİRGÜN BU TARAFA YOLUNUZ DÜŞERSE BEKLERİM ECZANEYE AEO M DENIZ:H

talipamca

Kayıtlı Kullanıcı
Bayramlaşma

Bayramlaşma

EsselamuAleyküm;

İSLAMİYET GEN.TR AİLESİNİN

KURBAN BAYRAMINI TEBRİK EDERİM.

Selam ve dua ile Allah(CC)'a emanet olunuz..

talipamca

Kayıtlı Kullanıcı
Bayram Tebriği

Bayram Tebriği

EsselamuAleyküm;

İSLAMİYET GEN. TR AİLESİNİN

KURBAN BAYRAMINI TEBRİK EDERİM.

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı
BİRGÜN BU TARAFA YOLUNUZ DÜŞERSE BEKLERİM ECZANEYE AEO M DENIZ:H
İNŞALLAH OTARAFA GELİRSEM UĞRARIM NASIL TANICAM İSMİN NEYDİ..
BU ARADA BİZDE BAYRAMIN 2. GÜNÜ NÖBETÇİYİZ YOLUN DÜŞERSE BENDE BEKLERİM. BİZİM ECZ ADIDA SARIASLAN ECZ.Sİ. ALLAH'A(C.C) EMANET OL:H​

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
esselamu aleyküm ve rahmetullahi ve berakatuhu

tüm islamiyet.gen.tr üyesi ve yöneticisi kardeşlerim ve büyüklerimin, ailelerinin, bizleri misafir olarak takip eden kardeşlerimizin ve tüm Alem-i İslamın Arefeleri ve Kurban Bayramları mübarek ve hayırlara vesile olsun inşaAllah..

Rabbul alemin yapılan tüm ibadetleri kabul buyursun inşaAllah..

selam ve dua ile..
msntr[1].com--openflower3.gif

aysem06

Kayıtlı Kullanıcı
İNŞALLAH OTARAFA GELİRSEM UĞRARIM NASIL TANICAM İSMİN NEYDİ..
BU ARADA BİZDE BAYRAMIN 2. GÜNÜ NÖBETÇİYİZ YOLUN DÜŞERSE BENDE BEKLERİM. BİZİM ECZ ADIDA SARIASLAN ECZ.Sİ. ALLAH'A(C.C) EMANET OL:H​

İSMİM AYŞE ZATEN KULLANICI ADIM... İNŞALLAH GÖRÜŞÜRÜZ SİZİN İSMİNİZ NEYDİ PEKİ ... HAYIRLI NÖBETLER DİLİYORUM SİZE ... KURBAN BAYRAMINDA KENDİNİ YARALAYAN İNSANLAR ÇOK OLUR BU DURUMDADA NÖBET YOĞUN GEÇER SANIRIM KOLAY GELSİN ŞİMDİDEN

talipamca

Kayıtlı Kullanıcı
Bayraminiz Mübarek Olsun

Bayraminiz Mübarek Olsun

EsselamuAleyküm;

İSLAMİYET.GEN.TR AİLESİNİN

EN KÜÇÜĞÜ İNCİNUR başta olmak üzere,küçük yeğenlerimin gözlerinden öper,
Tüm KARDEŞ-BÜYÜKLERİMİZ'in de saygı ve sevgiyle

KURBAN BAYRAMINIZIN MÜBAREK OLMASINI

Sevdiklerinizle;sağlık ve afiyetle geçirmenizi diler,

Sizlerin ve Ailelerinizin bayramını tebrik ederim..

Bu arada;Nakşibendi-Aşka Mecnun-Ravza Nur-Merve(Hemşerim-kardeşim-yeğenim)'nin de Unutulmadıklarını
Bu tebrik mesajlarımızın onlar içinde olduğunu,bu vesile ile selamlarımızı yolladığımızı duyarlarsa seviniriz...

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı
İSMİM AYŞE ZATEN KULLANICI ADIM... İNŞALLAH GÖRÜŞÜRÜZ SİZİN İSMİNİZ NEYDİ PEKİ ... HAYIRLI NÖBETLER DİLİYORUM SİZE ... KURBAN BAYRAMINDA KENDİNİ YARALAYAN İNSANLAR ÇOK OLUR BU DURUMDADA NÖBET YOĞUN GEÇER SANIRIM KOLAY GELSİN ŞİMDİDEN
SAĞOLASIN KARDEŞİM İNŞALLAH KOLAY GEÇER BAYRAMDADA ÇEKİLMEZ AMA MECBUR...BENİM İSMİMDE MURAT... AMAN KİMSE GELMESİN YAAA ALLAH(C.C) KORUSUN.... NORMAL HASTALAR GELSİN YETER...

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam...ALLAH cc hayırlısı ile gidip gelmenizi nasip etsin...hayırlı bayramlar...selam ve dua ile kalın selametle....

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm cümlemizin mübarek kurban bayramı kutlu olsun hayırlı akşamlar

aysem06

Kayıtlı Kullanıcı
SAĞOLASIN KARDEŞİM İNŞALLAH KOLAY GEÇER BAYRAMDADA ÇEKİLMEZ AMA MECBUR...BENİM İSMİMDE MURAT... AMAN KİMSE GELMESİN YAAA ALLAH(C.C) KORUSUN.... NORMAL HASTALAR GELSİN YETER...

YA BİZİM İŞİMİZDE NE TUHAF HEM ALLAH TAN SAĞLIK SIHHAT İSTERİZ HEMDE İŞİMİZİN İYİ OLMASINI .. BİZİM İŞLERİN İYİ OLMASI İÇİN İNSANLARIN HASTA OLMASI GİBİ BİR DURUM SÖZ KONUSU .. NEYSE İTRİYATTAN ÇOK İŞ OLSUN OZAMAN :) BUARADA BEN SİZE BİŞEY İTİRAF EDEYİM .. SİZİ BAYAN OLARAK DÜŞÜNÜYORDUM ..KUSURA BAKMAYIN ;;)..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt