Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kurban Bayramımız Mübarek Olsun (1 Kullanıcı)

vaktileyl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.vaktileyl.com
BE1E8E385FFA-2.jpg

emine2

Kayıtlı Kullanıcı
sizlerinde bayramı mübarek olsun kardeşelrim

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
Sizlerin ve bütün İslam aleminin bayramlerını tebrik ediyor,iki cihan saadetleri diliyorum Mevladan.

konyali sema

Kayıtlı Kullanıcı
Herkesin bayrami mübarek olsun hayirli bayramlar nasip etsin Allahim...ben gurbetteyim uzaklardada bayramlar bayram olmuyorki simdi türkiyede olup bayramin heyecanini yasamak isterdim..Bayram sabahi anamin babamin ellerinden öpüp onlarin güzel kokusunu icime cekmek isterdim.....BAYRAM SABAHI namaza gittiginiz de dualarinizi eksik etmeyin bizden...

Kaan Erdem

Yönetici
hayırlı ve bereketli bayramlar olsun kardeşim selametle kalınız...

sizlerinde bayramı mübarek olsun kardeşelrim

Herkesin bayrami mübarek olsun hayirli bayramlar nasip etsin Allahim...ben gurbetteyim uzaklardada bayramlar bayram olmuyorki simdi türkiyede olup bayramin heyecanini yasamak isterdim..Bayram sabahi anamin babamin ellerinden öpüp onlarin güzel kokusunu icime cekmek isterdim.....BAYRAM SABAHI namaza gittiginiz de dualarinizi eksik etmeyin bizden...

kalbiminurlandır

Eposta Onaylanmamış Üyeler
rabbim bayramda küslerin barışmasını nasip etsin inşallah. hepimizin bayramı mübarek olsun inşallah

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bismillahirrahmanirrahim (Rahman ve Rahim olan ALLAH'ın Adıyla)

Essalâtu vesselâmu aleyke Yâ Rasûlallâh...

"(Resûlüm!) Kuşkusuz biz sana Kevser'i verdik. Şimdi sen Rabbine kulluk et ve kurban kes. Doğrusu sana buğzeden, soyu kesik olanın ta kendisidir. Kevser,108/1,2,3.

Yüce Rabbim tüm islam aleminin kurban bayramlarını mübarek kılsın.

Bununla beraber, bu yüce dini yasamaya çalışıp; canlarından, mallarından geçenlere rahman yardım etsin. Örneklerini Doğu Türkistanda, Çeçenistanda, Keşmirde görüyoruz.

Allah yardımcıları olsun...

Amin

eY sEvGiLi

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum;
hayırlı bayramlar..tüm islamiyet.gen.tr ailesinini bayramı mubarek olsun..
ALLAH a emanetsiniz...

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam hayırlı ve bereketli bayramlar olsun kardeşim selametle kalınız...

rabbim bayramda küslerin barışmasını nasip etsin inşallah. hepimizin bayramı mübarek olsun inşallah

Bismillahirrahmanirrahim (Rahman ve Rahim olan ALLAH'ın Adıyla)

Essalâtu vesselâmu aleyke Yâ Rasûlallâh...

"(Resûlüm!) Kuşkusuz biz sana Kevser'i verdik. Şimdi sen Rabbine kulluk et ve kurban kes. Doğrusu sana buğzeden, soyu kesik olanın ta kendisidir. Kevser,108/1,2,3.

Yüce Rabbim tüm islam aleminin kurban bayramlarını mübarek kılsın.

Bununla beraber, bu yüce dini yasamaya çalışıp; canlarından, mallarından geçenlere rahman yardım etsin. Örneklerini Doğu Türkistanda, Çeçenistanda, Keşmirde görüyoruz.

Allah yardımcıları olsun...

Amin

selamun aleykum;
hayırlı bayramlar..tüm islamiyet.gen.tr ailesinini bayramı mubarek olsun..
ALLAH a emanetsiniz...

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Bayram sabahları, demli bir çay, su böreği, bayram şekerleri, şeker isteyen çocuklar, kurbanlık hayvanların sesleri, bir telaş bir koşturmaca. Köprü hep kalabalık, bayram programları, kolonya ikramları, bayram harçlıkları, uzun bayram tatilleri, ev gezmeleri, kısa hal hatır sormalar, el
öpenlerin çok olsunlar ve daha bir dolu küçük ayrıntı. Hayatın üzerindeki ‘pause’ düğmesine
dokunun… Kısa bir süre için hayatı durdurun. Mutlu bayramlar…

24-030.jpg

imren

Kayıtlı Kullanıcı
Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.
emegine saglık kardeşim

Kaan Erdem

Yönetici
hayırlı ve bereketli bayramlar olsun selametle kalınız...

Bayram sabahları, demli bir çay, su böreği, bayram şekerleri, şeker isteyen çocuklar, kurbanlık hayvanların sesleri, bir telaş bir koşturmaca. Köprü hep kalabalık, bayram programları, kolonya ikramları, bayram harçlıkları, uzun bayram tatilleri, ev gezmeleri, kısa hal hatır sormalar, el
öpenlerin çok olsunlar ve daha bir dolu küçük ayrıntı. Hayatın üzerindeki ‘pause’ düğmesine
dokunun… Kısa bir süre için hayatı durdurun. Mutlu bayramlar…

24-030.jpg

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.
emegine saglık kardeşim

Kaan Erdem

Yönetici
hayırlı ve bereketli bayramlar olsun hafize anne selametle kalınız.

vaktileyl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.vaktileyl.com
Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramının, yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt