Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kim nereli? (4 Kullanıcı)

mlty_1988_44

Kayıtlı Kullanıcı
AS.MALATYAYA GİTTİM.AMA KÜÇÜKTÜM.MEYDANI HATIRLIYORUM.ATATÜRK MEYDANI VARDI.

MAHSUN KUL BENİM DOĞUM YERİM MALATYA VE YAKLAŞIK 17 SENE İKAMET ETTİM ANCAK ATATÜRK MEYDANI DİYE BİR YERİ BİLMİYORUM MALATYANIN MERKEZİ İNÖNÜ MEYDANI (KAPALI ÇARŞININ ÜSTÜ ) OLARAK GEÇER

AMA ESKİDEN NE OLARAK GEÇİYORDU BİLMİYORUM ANLATIRSAN SEVİNİRİM ALLAH CC EMANET OL İNŞALLAH
SELAM VE DUA İLE

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
tubacim Ben Bursaliyim Ablacim...

A.e.ol.dua Ile..

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
MAHSUN KUL BENİM DOĞUM YERİM MALATYA VE YAKLAŞIK 17 SENE İKAMET ETTİM ANCAK ATATÜRK MEYDANI DİYE BİR YERİ BİLMİYORUM MALATYANIN MERKEZİ İNÖNÜ MEYDANI (KAPALI ÇARŞININ ÜSTÜ ) OLARAK GEÇER

AMA ESKİDEN NE OLARAK GEÇİYORDU BİLMİYORUM ANLATIRSAN SEVİNİRİM ALLAH CC EMANET OL İNŞALLAH
SELAM VE DUA İLE
20 yıl olmuştur gideli.şöyle anlatayım belki çıkarırsın.çünkü tam hatırlamıyorum.dayımların evine yakın bir yerdi.garaj mevkisi.çünkü arka tarafta garaj vardı.bide atatürk heykelinin olduğu yer vardı.ortada küçük bir havuz vardı.ya ben niye uğraşıyorum yaw.akşama dayıma sorarım yarında söylerim tam yerini:K

mlty_1988_44

Kayıtlı Kullanıcı
20 yıl olmuştur gideli.şöyle anlatayım belki çıkarırsın.çünkü tam hatırlamıyorum.dayımların evine yakın bir yerdi.garaj mevkisi.çünkü arka tarafta garaj vardı.bide atatürk heykelinin olduğu yer vardı.ortada küçük bir havuz vardı.ya ben niye uğraşıyorum yaw.akşama dayıma sorarım yarında söylerim tam yerini:K

:K:K Uğraştırdıysak hakkınızı helal edin inanın şuan 20 yaşındayım ve istanbulda ikamet etmekteyim ve geleli 2 yıl oldu daha önceleri malatyadaydım ama atatürk heykelinide hatırlamıyorum (KERNEK PARKI ) hariç meydanda kendimi bildim bileli İsmet inönünün heykeli var neyse benimde kafam karıştı yarın aydınlatırsınız inşallah

ALLAH cc emanet olun ,

selam ve dua ile
.

sivetok

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
img141.imageshack.us
kim nereli??????

kim nereli??????

selamun aleyküm simdide kim hangi ilde oturuyor onu öğrenelim
ben Samsun da ikamet ediyorum

ve aleyküm selam içerik olarak derken neyi kasdettiniz çok özür dileyerek soruorum

Sayın tubagüner kardeşim konun adı kim nereli?????? ama içerikte ise kim hangi ilde oturuyor yazıyor.
Misal olarak ben Sivas / Kangal'lıyım ama İstanbul'da ikamet ediyorum. Başlıkla konu içeriği farklı sorular.
Başlıkta nereli olduğumuzu sormuşsunuz. İçerikte ise hangi ilde oturuyorsuznuz demişsiniz.
Ben dediğim gibi Sivaslıyım ama Sivasda ikamet etmiyorum .
Umarım anlaşılmıştır. :)

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
:Khelal olsun ne demek Uğraştırdıysak hakkınızı helal edin inanın şuan 20 yaşındayım ve istanbulda ikamet etmekteyim ve geleli 2 yıl oldu daha önceleri malatyadaydım ama atatürk heykelinide hatırlamıyorum (KERNEK PARKI ) hariç meydanda kendimi bildim bileli İsmet inönünün heykeli var neyse benimde kafam karıştı yarın aydınlatırsınız inşallah

ALLAH cc emanet olun ,

selam ve dua ile.
tamam kardeş tamam:K annemi aradım atatürk değil inönü dedi:Kne bileyim küçüktüm heykel görünce hep atatürk geliyo aklıma:K helal olsun ne demek

mlty_1988_44

Kayıtlı Kullanıcı
tamam kardeş tamam annemi aradım atatürk değil inönü dedi ne bileyim küçüktüm heykel görünce hep atatürk geliyo aklıma:K helal olsun ne demek

:K biran için bende şüphe duydum kendimden ama sonuç sevindirdi.Allah cc razı olsun araştırdığınız için ayrıca en kısa sürede MALATYA yı ziyaret etmenizi ALLAH cc nasip eylesin

selam ve dua ile :H

gokce

Kayıtlı Kullanıcı
sa.mevlana şehri Konyadan selamlar sevgiler.....

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Sayın tubagüner kardeşim konun adı kim nereli?????? ama içerikte ise kim hangi ilde oturuyor yazıyor.
Misal olarak ben Sivas / Kangal'lıyım ama İstanbul'da ikamet ediyorum. Başlıkla konu içeriği farklı sorular.
Başlıkta nereli olduğumuzu sormuşsunuz. İçerikte ise hangi ilde oturuyorsuznuz demişsiniz.
Ben dediğim gibi Sivaslıyım ama Sivasda ikamet etmiyorum .
Umarım anlaşılmıştır. :)
evet haklısınız ben o ayrıntıyı atlamışım Allah razı olsun hatırlatmanız için ayrıca acaba siz bana kırgın mısınız size karşı istemeden bir hata yaptıysam affedin lütfen Rabbimize emanet olun hakkınızı helal edin hayırlı akşamlar

efşan

Kayıtlı Kullanıcı
doğma büyüme kayseriliyim

sivetok

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
img141.imageshack.us
evet haklısınız ben o ayrıntıyı atlamışım Allah razı olsun hatırlatmanız için ayraıca acaba siz bana kırgın mısınız size karşı istemeden bir hata yaptıysam affola Rabbimize emanet olun

Estağfirullah kardeşim ne kırgınlığı, ne hatası ya ortada öyle bir şey yok ki. Siz sevdiğim bir kardeşimsiniz bunu böyle bilin emi
selametle

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
ALEYKÜMSELAM ABLACIM HAYAT İŞTE RABBİMİN NERDEN KAPI AÇACAĞI BELLİ DEĞİL RABBİM KULLARINA HAYIRLI KADAERLER NASİP ETSİN İNŞALLAH

ALLAH CC EMANET OL İNŞ.

SELAM VE DUA İLE:H
ee ne demişler doğduğun yer degil doydugun yerde yaşamak önemli kardeşim Rabbimize emanet ol hayırlı akşamlar selamun aleyküm

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt