Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kim nereli? (1 Kullanıcı)

ksk35½

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
forum.ladiksalur.net
fotograf.php

fotograf.php

fotograf.php

Samsun luyum Ama İzmir KARSIYAKA(K.s.K) da oturuyoruz:B

fanidunya

Kayıtlı Kullanıcı
:H giresunda öğrenimimi sürdürüyorum ve giresunluyum :H

su misali

Kayıtlı Kullanıcı
Uşaklıyım Çorumda oturuyorum Allah'ın izniyle yakında İstanbul'a taşınacağım.:A:A

sevçiçek

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ben adanalıyım lakin eskişehirde bulunmaktayım selametle

acizane kul

Kayıtlı Kullanıcı
Ben de Trabzonluyum ama İstanbul da oturuyorum. Bazan memleketimde yaşasaydım diye düşündüğüm oluyor, ama İstanbul da yaşamakda ayrı bir güzellik. Düşünüyorum da sanırım İstanbul'a alışan buralardan kolay kolay vazgeçemiyor.

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Ben de Trabzonluyum ama İstanbul da oturuyorum. Bazan memleketimde yaşasaydım diye düşündüğüm oluyor, ama İstanbul da yaşamakda ayrı bir güzellik. Düşünüyorum da sanırım İstanbul'a alışan buralardan kolay kolay vazgeçemiyor.
selamun aleyküm karadenizlisin yani ne güzel trabzon çok güzel bir şehir bence ama haklısın alışkanlık önemli

acizane kul

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm karadenizlisin yani ne güzel trabzon çok güzel bir şehir bence ama haklısın alışkanlık önemli

Aleykümselam kardeşim..

Ben oralarda da yaşadım.10 yaşında geldim buralara. Ama cidden İstanbul gibisi yok.Tabi eksi yönleride çok ama olsun herşeyi ayrı bir güzel.

r.sezer

Kayıtlı Kullanıcı
ben doğma büyüme ankaralıyım ama köken nevşehir

monece

Kayıtlı Kullanıcı
ben ERZURUMLUYUM doğma büyüme soğuk şehrin sıcak bir insanıyım

gul_i rana

Kayıtlı Kullanıcı
evet var turk ama almanya daki kadar degil tabi, ama bizim durdugumuz yerde annem bir kac turk arkadasi var ama benim hic yok olmasini cok isterdim :A ama fransanin guzel olmasina gelince en acikcasi hic guzel bulmuyorum turkiyeyi memleketimi hayatta degismem insanin kendi memleketei baska :(
Essalamun aleykum kardesim bende fransa'da ikamet ediyorum.Niye üzülüyorsun kardesim ben varim ya :D bende aynen kardesime katiliyorum.Insanin memleketi gibisi varmi.ama aslen GAZIANTEP'liyim.Selametle kalin.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt