Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kim nereli? (3 Kullanıcı)

zorbey yönveren

Kayıtlı Kullanıcı
Ben Ordu lu Zorbey.Zor olduğum doğruda bey kimdir bilmiyorum.Bey olamaya çalışmıyorum.Zaten bu hale beylik hevası yüzünden gelmedik mu?

GUNAY9328

Kayıtlı Kullanıcı
yyaaaa hiç sorma bizim de var tabi siz de hazır fındık alıyosunuz dimi toplanmış ne güzel:K:K

:K valla ne yalan soylim biz istemesekte akrabalar dolduruyoalr bizi findikla, findiklada kalsa oraya gittigimizde bol bol yesillik getiriyolar yiyoruz biz cok pancar yemekleri yeriz pancar sarmasi, corbasi severiz yani,ah ah orda olsamda yeseydik bi :(

EBRARNISA

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM . BEN DE MALATYA DOĞUMLUYUM...
ÇOOOKKKKK UZUN YILARDIR :K :K ( 1 YAŞINDAN BERİ ) İSTANBULDA İKAMET EDİYORUM ...

GUNAY9328

Kayıtlı Kullanıcı
EMİNMİSİN.DEDEN KOVALAMASIN BİZİ:KBİZ İŞİMİZİ GARANTİYE ALALIM.SÖYLE DEDENE KARGOYLA YOLLASIN:K

:K siz findik toplicaksiniz ve dedem sizi kovalicak oyle mi ?? aslaaa :D asil o beni kovalio toplamiom diye ancak siz bahcelere dayanabilirmisiniz bilmem ama.hemen soylim gonderir

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm TUBAGÜNER kardeşim. Bende aslen KONYA EREĞLİliyim ama işim gereği şu an Ş.URFA'nın bir köyündeyim

SELAM VE DUA İLE...ALLAHA EMANET OLUNUZ....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt