Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kapanmak isteyipte kapanamayan arkadaşlar haydi buyrun... (3 Kullanıcı)

zeynomis

Kayıtlı Kullanıcı
burcu abla evet canım çok güzel dedin.Burdan herkese destek olmaya çalışalım inşallah.Bu güzel olaya bizim de katkımız olsun.Belki bizde mukafat alırız değil mi..

-Burcu-

Kayıtlı Kullanıcı
amiiiin kardeşim!!!!!!! bende kapanmayı çok istiyorum maalesef hep şeytan vesvese veriyor :( hatta cok güzel hayallerimde var gelecege yönelik... kuran ögrenip hafız olmak gibi :)
ama önce bu günahtan kurtulmam lazım :( banada dua et kardeşim... bende kapanayım inşaallah ama hakkıyla... ALLAH(C.C.)'nun razı olacagı şekilde....
selam ve dua ile kardeşim... Allah'a emanet ol!!!

canım kardeşim ne guzel rabbim kalbine vermiş bu guzel isteği senin adına cok sevindim şimdi sıra hayata geçirmek... Sakın şeytanın vesveselerine aldanma şeytan bizi en cok nerede zorlar Rabbimiz için dinimiz için birşey yapmaya başladıgımızda hemen vesvese verirki biz vazgecelim inan benimle son zamana kadar ugrastı örtümü taktım onan sonra rahatladım cok şükür....
bence sakın zaman geçirme yarınımızın varlıgı garantimi öteki dunyaya bugunahın vebalıyle gidelim hem bukadar şeyi bizim için yaratmış bize bu imkanları vermiş Rabbimizin emrini yapmanın mutlulugunu huzurunu bir anönce yaşayalım değilmi inan bir kere taksan başörtünü kalbin nekadar ferahlayacak yaptıgın heriş daha nalmalı gelecek sana namaz mı kılıyorsun ruhun daha bir huzurla dolmuş birşekilde Rabbimizin en önemli isteklerinden birini yerine getirmenin rahatlıgıla cıkacasın Allahu tealanın karşına...
HADİ KARDEŞİM VAKİT GEÇİRMEDEN SENDE KAVUŞ HUZURA...
Canım tak cıkarlardan bende var hediye edildi bana 1 tane... ve eşarp satan yerlerde bulabilirsin...Ben birkere sormustum eşarpcıya olumsuz bir özelliğinden dolayı yanlış hatılarmıyorsam önlerinin zamanla bozuldugu olabilir satamadıkları için getirmiyorlarmıs ....
öteki uzun örtülerde eşarpcılarda vardır sanırım. bende yeni kapandıgımiçin bilemiyorum :(
Ama canım bir an önce seninde guzel haberlerini bekliyorum buradan paylaş bizimle olurmu.... hayırlı aksamlar...

zeynomis

Kayıtlı Kullanıcı
Burcu ablacım senindurumun nedir.Çevrendekiler alıştımı.Sen kendini nasıl hissediyorsun.Bizimle paylaş ki arkadaşları da teşvik etmiş olalım ablacım....

-Burcu-

Kayıtlı Kullanıcı
burcu abla evet canım çok güzel dedin.Burdan herkese destek olmaya çalışalım inşallah.Bu güzel olaya bizim de katkımız olsun.Belki bizde mukafat alırız değil mi..

canım İnşallh bir kişiye bile katkımız olursa ne mutlu bizlere...Rabbim sendende razı olsun desteğini hiç esirgemiyorsun...İnşallah canım İnşallh ...

1truepathislam

Kayıtlı Kullanıcı
canım kardeşim ne guzel rabbim kalbine vermiş bu guzel isteği senin adına cok sevindim şimdi sıra hayata geçirmek... Sakın şeytanın vesveselerine aldanma şeytan bizi en cok nerede zorlar Rabbimiz için dinimiz için birşey yapmaya başladıgımızda hemen vesvese verirki biz vazgecelim inan benimle son zamana kadar ugrastı örtümü taktım onan sonra rahatladım cok şükür....
bence sakın zaman geçirme yarınımızın varlıgı garantimi öteki dunyaya bugunahın vebalıyle gidelim hem bukadar şeyi bizim için yaratmış bize bu imkanları vermiş Rabbimizin emrini yapmanın mutlulugunu huzurunu bir anönce yaşayalım değilmi inan bir kere taksan başörtünü kalbin nekadar ferahlayacak yaptıgın heriş daha nalmalı gelecek sana namaz mı kılıyorsun ruhun daha bir huzurla dolmuş birşekilde Rabbimizin en önemli isteklerinden birini yerine getirmenin rahatlıgıla cıkacasın Allahu tealanın karşına...
HADİ KARDEŞİM VAKİT GEÇİRMEDEN SENDE KAVUŞ HUZURA...
Canım tak cıkarlardan bende var hediye edildi bana 1 tane... ve eşarp satan yerlerde bulabilirsin...Ben birkere sormustum eşarpcıya olumsuz bir özelliğinden dolayı yanlış hatılarmıyorsam önlerinin zamanla bozuldugu olabilir satamadıkları için getirmiyorlarmıs ....
öteki uzun örtülerde eşarpcılarda vardır sanırım. bende yeni kapandıgımiçin bilemiyorum :(
Ama canım bir an önce seninde guzel haberlerini bekliyorum buradan paylaş bizimle olurmu.... hayırlı aksamlar...
Allah razı olsun kardeşim cevapladıgın için hakkını helal et... gercekten seni tüm kalbimle anlıyor ve hissediyorum... şu an açık oldugum ve açık gezdiğim için içimde inanılmaz bi huzursuzluk var... az cok tahmin edebilirsin sende... artık kendime bugz etmeye başladım neden rabbimin emrini yerine getiremiyorum şeytana uyuyorum diye :( o kadar üzülüyorum ki bazen bi rabbim bi de ben bilirim :(
ama inşallah ÇOK GEÇ OLMADAN bende kapanırım... ilk burda paylaşıcam söz!! :)
ayrıca eşarp için verdiğin bilgi içinde teşekkür ederim kardeşim... bakıcam araştırıcam bakalım inşaALLAH aradıgım gibi bi şey bulabilirim
rabbim yar ve yardımcımız olsun.. selam ve dua ile kardeşim...

-Burcu-

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun kardeşim cevapladıgın için hakkını helal et... gercekten seni tüm kalbimle anlıyor ve hissediyorum... şu an açık oldugum ve açık gezdiğim için içimde inanılmaz bi huzursuzluk var... az cok tahmin edebilirsin sende... artık kendime bugz etmeye başladım neden rabbimin emrini yerine getiremiyorum şeytana uyuyorum diye :( o kadar üzülüyorum ki bazen bi rabbim bi de ben bilirim :(
ama inşallah ÇOK GEÇ OLMADAN bende kapanırım... ilk burda paylaşıcam söz!! :
ayrıca eşarp için verdiğin bilgi içinde teşekkür ederim kardeşim... bakıcam araştırıcam bakalım inşaALLAH aradıgım gibi bi şey bulabilirim
rabbim yar ve yardımcımız olsun.. selam ve dua ile kardeşim...

canım kardeşim Rabbim hepimizden razı olsun birşey yapabildiysem nemutlu bana ...
canım işte o huzurlsuzluugu atmanın o sıkıntının atmanın tek yoluda bir an önce hiç vakit keybetmeden eşarbını alıp kapanman. Biliyormusun şeytan gün geçtikce vesveselerine yenileri ekleyecek sen ha bugun ha yerın dedikçe iyice sıkılacaksın....
hem bu istek senin son şansında olabilir canım belki yarın bunun kadar isteyemeyceksin bence cok istediğin anda hemen faaliyete geç yoksa kalıyor canım...
sonra mesala evleneyim ondan sonra oluyor sonra bebiğim küçük zamanım yok oluyor...zaman hızla akıyor bir bakıyorsunki Rabbim uzun ömürler versin vade bitiyor:(
Canım en ama en kısa zamanda bekliyorum haberini ona göre hatta bugun liste yapacagım buraya yazan kapanmak isteyipte kapanamay arkadaşlarımızın isimlerinden oluşan haber varmı diye soracağım ara ara :)
İnanın sizinde bu mutluluga en kısa zamanda ulaşmanızı istiyorum bir huzurunu tatsanız değişirmisiniz hiçbirşeye.....
kardeşim bekliyoruz haberlerini...

-Burcu-

Kayıtlı Kullanıcı
Bu başlığa yazan Kapanmak isteyen arkadaşlarıımz..
Bm-7884
Guneş-deniz
_şimal_
Yeni hayat
Cakdoc
Sinem58
1truepathislam
sanırım bir gelişme yok :( Ama en kısa zamanda haberlerinizi bekliyoruz.....

bm-7884

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. burcu kardeşim daha bi gelişme yok ama Rabbim en kısa zamanda senın yaşadığın gibi mutluluğu bana ve tüm kapanmak isteyen kardeşlerime yaşattın inşallah (amiiiiinnn) dualarını eksik etme bizden Allah'a emanet ol..selam ve dua ile..

-Burcu-

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. burcu kardeşim daha bi gelişme yok ama Rabbim en kısa zamanda senın yaşadığın gibi mutluluğu bana ve tüm kapanmak isteyen kardeşlerime yaşattın inşallah (amiiiiinnn) dualarını eksik etme bizden Allah'a emanet ol..selam ve dua ile..

Aleykum selam kardeşim keske guzel haberini alabilseydik :( Umarım en kısa zamanda halledip huzura kavuşanlardan olursunuz...
Canımkardeim unutma ne olur bu fırsatı birdaha bulamayabilirsin ve engellerin arkasında kalmasının önüne geçsin Rabbimizin emri
dualarımdasınız en kısazamanda haberlerinizi bekliyorum

-Burcu-

Kayıtlı Kullanıcı
Bm-7884
Guneş-deniz
_şimal_
Yeni hayat
Cakdoc
Sinem58
1truepathislam
sanırım bir gelişme yok Ama en kısa zamanda haberlerinizi bekliyoruz.....

ebrar_reyyan

Kayıtlı Kullanıcı
Bm-7884
Guneş-deniz
_şimal_
Yeni hayat
Cakdoc
Sinem58
1truepathislam

inşallah olur gelişme en kısa zamanda hayırlı haberleri beklıyoruz..

1truepathislam

Kayıtlı Kullanıcı
Bm-7884
Guneş-deniz
_şimal_
Yeni hayat
Cakdoc
Sinem58
1truepathislam
kardeşim çok iyi düşünmüşsün wallahi :) böylece birbirimizi daha iyi motive edebiliriz diye düşünüyorum... kapanır kapanmaz ilk burda açıklıycam inşsallah söz veriyorum :)
inşaALLAH diğer isteyen kardeşlerime ve bana en yakın zamanda nasip olur aminnn!!!

ağbet

Kayıtlı Kullanıcı
1 hafta olduğu kapanılalı.ilk başlarda değişik geldi ama şimdi çok alıştım ve mutluyum.çevremdekiler neden kapandın gibi baktılar ama olsun kapanmak çok güzel.

-Burcu-

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim çok iyi düşünmüşsün wallahi :) böylece birbirimizi daha iyi motive edebiliriz diye düşünüyorum... kapanır kapanmaz ilk burda açıklıycam inşsallah söz veriyorum :)
inşaALLAH diğer isteyen kardeşlerime ve bana en yakın zamanda nasip olur aminnn!!!

evet canım İnşallah en kısa zamanda bekliyorum...
ama lutfen hemen hayata geçir:(

-Burcu-

Kayıtlı Kullanıcı
Bm-7884
Guneş-deniz
_şimal_
Yeni hayat
Cakdoc
Sinem58
1truepathislam

sinem58

Kayıtlı Kullanıcı
allah sizden razi olsun bana cok yardim ettiniz
burcum82 dedigin gibi kapanmakla ilgili ayetler okuyucagim belki annemi böyle ikna edebilim olmadi anneme karsi cikar yinede kapanirim hz. allahin bana yardim edecegine inaniyorum.....

görüsmek üzere allah emanet olun

bizmircity

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum islam dinine, ahlakına uygun olarak kılık kyafetini tercih eden kızkardeşlerimden Allah razı olsun diğerlerinede Allah nasip etsin.ailesinin tepkisinden çekinenler ne yapsa? daha iyi olur diye düşünüyorum, en iyisi alsınlar bu konuları güzel anlatan ,işleyen kitapları hem okutsunlar, hem kendileri okusun onlara artık yavaş yavaş aşılasın niyetini;Allah yardımcınız olsun...

-Burcu-

Kayıtlı Kullanıcı
Hadi arkaşlar ne bekliyorsunuz...
huzurakavuşmak okadar kolayki yeterki siz isteyin...
Acele edin zaman treni hızla ilerliyor...
Acele edin hergeçen gun kalbinize o gunahın izlerinden bir tanesi daha koyuyorsunuz ya son iz kalbinizin mühürlenmesine sebeb olursa.....
Hadi geç kalmadan sizde kapanın örtünün!!!!!

berat05

Yönetici
korkmayın,düşünmeyin,şeytana ve tanıdıklarınıza söz hakkı vermeyin..sizde tutun paçanızdan ve bırakmayın

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt