Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

“Kadınlar, şeytanın ağlarıdır.” (2 Kullanıcı)

GECE_YAGISI

Kayıtlı Kullanıcı
RE: “Kadınlar, şeytanın ağlarıdır.”

ALLAH NE MURADINIZ VARSA VERSİN BENCE GÜZEL Bİ KONUYDU TARTISILACAK YORUM YAPILACAK BI KONUYDU GÜZEL KONULARINIZ BEKLIYORUZ

SELAM ALEYKUM

VEYS

Kayıtlı Kullanıcı

cümlemizin yarın inşallah yeni bi konuyla beraber oluruz

ne mutlu bize ki Hz.Muhammed (s.a.v.) ümmetiyiz

ESEN KALIN

DUN_SURGUNU_YA

Kayıtlı Kullanıcı

ErdalOZSARAC yazdı:
BİZDEN YETİŞECEK YENİ NASİL İÇİN YAPACAK ÇOK ŞEYİMİZ OLACAK. YENİ NESİLLER BİZDEN SORULACAK. NESİLLERİMİZİN KALPLERİN ALLAH AŞKIYLA DOLDURALIM. ALLAH SEVGİSİYLE BUYUTELİM.

Allah razı olsun kardeşim bende sizin gibi düşünüyorum.B)

gun

Kayıtlı Kullanıcı

Şeytan o ağ ile, nice gencin iffetini, hayasını, terbiyesini ve nihayet imanını avlar. Nicelerinin hayallerini ifsat ve iç dünyalarını harap ettikten sonra, bunlardan birisiyle alâka kuran bir genç kız, onunla nikâhlanacağı âna kadar da nice haramlar içinde yaşar.

ÇOK HAKLISINIZ KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN ÇOK GÜZEL Bİ KONU ERKEK VE KADINI İÇERİYO HATALARINI BİZLERE BİLDİRİYO
ALLAH RAZI OLSUN

yeldegirmeni

Kayıtlı Kullanıcı

bende gercekten uzuluyrom dısarıdakı insanlar için.bazı kadınlar cok rahatlar ve bole yaparak hem kendılerını hemde erkeklerı gunaha sokuyolar bende bi kizim ama hemcınslerım olarak onlara cok uzuluyrum.bizim yapmamz gereken hareketlerımzle onlara ornek olma ve bol bol dua etmek:(

lana

Kayıtlı Kullanıcı

selamunaleyküm kardeşim emeğinize sağlık Rabbim kadın kullarına hidayet nasip eylesin selamele kalın...B)

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

RABBİM BAYANLARI ISLAH ETSİN

gun

Kayıtlı Kullanıcı

Şeytan o ağ ile, nice gencin iffetini, hayasını, terbiyesini ve nihayet imanını avlar. Nicelerinin hayallerini ifsat ve iç dünyalarını harap ettikten sonra, bunlardan birisiyle alâka kuran bir genç kız, onunla nikâhlanacağı âna kadar da nice haramlar içinde yaşar.

GECE_YAGISI

Kayıtlı Kullanıcı

VEYSEL ABİ İLK SANA VE SONRA EMEĞİ GECEN ARKADARLAR HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN.

VEYS

Kayıtlı Kullanıcı

Allah razı olsun arkadaşlar güzel bi konu iki tarafında hatalarını bızlere bıldırmekte ve günümüzde nasıl yasıyoruz bunları degıl mı? hergun gormekteyız malesef

tabi üzücü bi durum...

osman sel

Kayıtlı Kullanıcı
RE: nasihatler

RE: nasihatler

ALLAH cc bütün erkeklere ve bayanlara haya ve edeb ihsan etsin

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

S.A VEYSEL ABİM BENCE HATA TÜMÜYLE ERKEKLERİN.BİZ KADINLAR RABBİMİZİN ERKEKLERE GÖNDERMİŞ OLDUĞU BİR EMANETTİR.O ŞEKİLDE YAPAN KIZLARIMIZIN ABİLERİ BABALARI DA BİR ERKEK OLDUĞUNA GÖRE EMANETE HIYANETLİK EDİYORLAR.ONA SAHİP ÇIKSALAR ONA DOĞRU YOLU ÖĞRETSELER BU ŞEKİLDE OLMAZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM.BU YÜZDEN BUNUN SUÇU ERKEKLERİN DİYORUM.

mtekik

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamiportal.net

S.A. KARDEŞİM,
FORUM BİZİM ÜYELİĞİMİZDEN ÖNCE AÇILMIŞ AMA İSLAMIN KADININ İFFETİNİ KORUMASININ ÖNEMİNİ MÜKEMMEL ANLATMIŞ. ASSLINA KADIN KENDİ İFFETİNİ KORURKEN ERKEKLERİNDE İFFETİNİ KORUYOR.
ELLERİNE SAĞLIK KARDEŞİM.
K.S.E.O.

VEYS

Kayıtlı Kullanıcı

meftun61 yazdı:
S.A VEYSEL ABİM BENCE HATA TÜMÜYLE ERKEKLERİN.BİZ KADINLAR RABBİMİZİN ERKEKLERE GÖNDERMİŞ OLDUĞU BİR EMANETTİR.O ŞEKİLDE YAPAN KIZLARIMIZIN ABİLERİ BABALARI DA BİR ERKEK OLDUĞUNA GÖRE EMANETE HIYANETLİK EDİYORLAR.ONA SAHİP ÇIKSALAR ONA DOĞRU YOLU ÖĞRETSELER BU ŞEKİLDE OLMAZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM.BU YÜZDEN BUNUN SUÇU ERKEKLERİN DİYORUM.

sevgili kardeşim konu baya eskı ama suvar gecen hadiste hem erkek hame kadınadan soz etmekte. Bu hadis ile, şehvetine esir olmuş bir erkek, şeytanın ağına takılmış serseri bir balık olarak tasvir edilmektedir.

VEYS

Kayıtlı Kullanıcı

mtekik yazdı:
S.A. KARDEŞİM,
FORUM BİZİM ÜYELİĞİMİZDEN ÖNCE AÇILMIŞ AMA İSLAMIN KADININ İFFETİNİ KORUMASININ ÖNEMİNİ MÜKEMMEL ANLATMIŞ. ASSLINA KADIN KENDİ İFFETİNİ KORURKEN ERKEKLERİNDE İFFETİNİ KORUYOR.
K.S.E.O.

eyvalla Allah razı olsun B)

kesınlıkle haklısınız

VEYS

Kayıtlı Kullanıcı

ishakyakub yazdı:
S.A. RABBİMİZ nefsimizi ve neslimizi zamanın fitnesinden muhafaza etsin. rasülü ekrem( s.a.s.) efendimiz buyurdu: benim ümmetimin fitnesi kadın ve maldır.
çocuklarımızı televizyondan uzak tutarsak, ve bizde iyi örnek olursak yeni nesil iyi olur Bİ İZNİLLAH

Allah razı olsun kardeşim saolasın

mtekik

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamiportal.net

meftun61 yazdı:

A.S. KARDEŞİM,
GERÇİ VEYSELE YAZMIŞSIN AMA BİZLERE ATILMIŞ HAKLI BİR TAŞ OLDUĞU İÇİN YAZMAK İHTİYACI HİSSETTİM.
ABLAM ELBETTE SİZLER BİZLERE BİRER EMANETSİNİZ, EMANETE HIYANETTE BİZE YAKIŞACAK ŞEY DEĞİL. BİZ EMANETLERİMİZE GERÇEKTEN SAHİP ÇIKAMADIK, ECDADIMIZ BU EMANETLERİ MUHAFAZA İÇİN BAŞ VERMİŞ, KAN VEMİŞ BİZEDE YOL GÖSTERMİŞ, BU EMANETLERİ BU TÜR TEHLİKERELE KARŞI BU ŞU ŞEKİLDE KORUYACAKSIN DİYE. AMA BİZLER MAALESEF O ÖRNEKLERİ ANLAYAMAMIŞIZ Kİ, ŞİMDİ BİZİM KIZLARIMIZ, BACILARIMIZ GÜNAH BATAKLIĞININ İÇİNDE VE BİR SÜRÜ ERKEĞİDE AYNI BATAKLIĞA SÜRÜKLEMİŞLERDİR.

...
BİR BAŞÖRTÜSÜ YÜZÜNDEN DÖKMÜŞKEN FRANSIZI,
ŞİMDİ TEPSİDE SUNDUK VATAN KIZLARIMIZI

K.S..EO.

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

VEYS yazdı:
mtekik yazdı:
S.A. KARDEŞİM,
K.S.E.O.

eyvalla Allah razı olsun B)

kesınlıkle haklısınız

S.A ABİM ÇOK GÜZEL DEDİN.AMA ERKEKLER NEDEN BUNU YAPAMIYORLAR.NEDEN ONLARDA HEM KADINLARI HEM KENDİLERİNİ KORUMUYORLAR.BEN SİNİRLENİYORUM BİLMİYORUM.ERKEKLER BU KONUDA ÇOK ACİZLER.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt