Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kadının Çalışması ve Kadının Malı... (1 Kullanıcı)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Kadının Çalışması ve Kadının Malı...

değerli kardeşim ben isim vererek tartışamıyorsunuzmu dedim genel olarak önce kendi nefsime sonra sizinle ğaylaştımm ama siz yanlış anladınız sanırım genelde böyle oluyor bir konuda fikir ayrılığı oluyorsa bazen kırıcı cümleler çıkabiliyor dikkatli olalım diye okumakta fayda var düşüncesiyle yazmıştım ama sizi rahatsız ettiyse bir daha yazmam sizin uslubunuzda beni kırdı bunu bilin isterim dua ile

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

ABLA YAPMAYIN YA .BİZ BİRBİRİMİ KIRMIYORZ VEYSEL FİDAN DELİ ETMEYİN BENİ ABLAMI ÜZMEYİN:)

VEYS

Kayıtlı Kullanıcı

EGER KI KIRICI OLDUYSAK OZUR DILERIZ AMA AMA SIZ SUREKLI BI YORUM YAPACAGINIZ YERINE KONU ALIP ATIYORSUNUZ KONU ICINDE KONU OLUYOR BEN FIDAN VE FATOŞ BI OZUM ARIYORDUK SADECE

Siyahgulsevdalisi

Kayıtlı Kullanıcı

konu maksadını aşıyor el koymak zorundayım s.a.

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

veys bey benim açımdan konu burda kapanmıştır bazı durumlarda birbirimizi tamamlama gayesi ile bazen konuya katkı olsun diye yazıyordum ama söylediğiniz iyi oldu çok tşk ederim sadece şunu bilinki birbirinize laf atarak çözüm bulunmaz eğer çözüm üreteceksen bir delil bir bilgi getirirsin siz birbirinize laf atıp duruyorsunuz herneyse artık beni ilgilendirmediği için karışmıyorum rabbim yar ve yardımcınız olsunn

fidan

Kayıtlı Kullanıcı

ZERDA ABLACIM VERDİĞİN BİLGİLER İÇİN ALLAH SENDEN RAZI OLSUN KIRDIYSAM AFFET ÖZÜR DİLİYORUM ABLACIM HAKKINI HELAL ET SENİ SEVİYORUM CANIM ABLAM FAYDALI YAZILARINI BEKLİYORUM YİNE

AMA BİZ ŞU ANKİ ŞATRLARI TARTIŞIYORUZ KİMSEDE KİMSEYE KIRILMASIN LÜTFEN ARKADAŞLAR
HAKKINIZI HELAL EDİN KARDEŞLERİM
ALLAHA EMANET OLUN

VEYS

Kayıtlı Kullanıcı

kardeşim peki sizin konu olarak attıgınız tartısma adabı ne oluyor buda bıze karsı laf atma olmuyormu biz birbimizi tanıyan kişileriz ve bi tartısma ortamı oldu goruslerımızı sunduk TEKRAR DAN DIYORUM SİZİ KIRDIYSAM BILMEDEN ÖZÜR DİLERİM
ALIN BU GULLER SIZE B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)
KEŞKE BENI TANISAYDINIZ?SİZİ SEVİYORUM BUNDAN EMİN OLUN.KUS DEGILIZ DEMI
SİYAH GUL KARDEŞ SENDE KUSURA KALMA KONU ICINDE BOYLE OLDU.

Siyahgulsevdalisi

Kayıtlı Kullanıcı

kardeşlerim lütfen seviyeyi düşürmeyelim unutmayın ki sitede foruma katılan hem bayanlar hemde büyüklerimiz var Edep ve Adap kurallarına riyaet edelim. Tasvvufta en önemli olan EDEPTİR. bu yüzden Her Tarikat EDEP YA HU der inş. bu kurallar çercevesinde olalım. s.a.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt