Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İZMİR RESİMLERİ (1 Kullanıcı)

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleyküm selam ve rahmetullahi ve berekatühü değerli Kasım abimiz, Allah c.c nasip eder o güzel fethiyeyi görmeyi inşallah..Allah c.c razı olsun Kasım abimiz, nasip olursa ailem ve ben misafiriniz oluruz inşallah..Sizin de yolunuz İzmire düşerse bizler de sizi ve değerli ailenizi ağırlamaktan büyük mutluluk duyarız..Ne güzel Kasım abimiz, o güzellikleri, bizlerin yerine de yaşayın inşallah..Bizlerin yerine de o güzel havayı soluyun..Rahman c.c ne güzellikler yaratıyor maşallah..Rabbimize emanetsiniz değerli abimiz..Rabbimiz c.c her daim yar ve yardımıcınız olsun ..Ailenize de selam ediyorum..Selametle kalın inşallah.

selamün aleyküm HACI bacım.
RABBİM davetine razı olsun.sizde bilirsinizki her şey nasip.nasipte varsa bu dedikleriniz elbet bir gün olur.
Ama sizin ve ailenizin yolu fethiyeye düşerse inanın sizleri misafir etmeKten çok mutlu oluruz.o gün hele bir gelsin yine bu konuyu konuşuruz.inşallah.ailenize selamlar.selametle.

pakizebölükbas

Kayıtlı Kullanıcı
Cok kiskandim birden izmirli olasim geldi.insallah bende samsunu paylasmak isterim ama becerebilecegimi sanmiyorum sen bana yapip hediye edersin artik Allaha emanetsin selametle

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Cok kiskandim birden izmirli olasim geldi.insallah bende samsunu paylasmak isterim ama becerebilecegimi sanmiyorum sen bana yapip hediye edersin artik Allaha emanetsin selametle

Selamün Aleyküm değerli ablam, ne demek tabi yaparım..Est. öğrenirsiniz inşallah. Bir başlık açabilirim veya sizin forumlarınızdan birine eklerim inşallah..Samsun'u da tanımış oluruz bu vesileyle..Beğendiğinize sevindim ablam..Rabbimiz c.c razı olsun..Rabbimize emanetsiniz..Selam ve baki dua ile. B)

pakizebölükbas

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm değerli ablam, ne demek tabi yaparım..Est. öğrenirsiniz inşallah. Bir başlık açabilirim veya sizin forumlarınızdan birine eklerim inşallah..Samsun'u da tanımış oluruz bu vesileyle..Beğendiğinize sevindim ablam..Rabbimiz c.c razı olsun..Rabbimize emanetsiniz..Selam ve baki dua ile. B)

ilgi ve alakan icin sonsuz tesekkürler bekliyorum insallah.

erciyes1984

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleykum ablam emegine saglık bu arada resimi nasıl eklıyoduk abla yazarsan sevınırım a.e.ol

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamunaleykum ablam emegine saglık bu arada resimi nasıl eklıyoduk abla yazarsan sevınırım a.e.ol

Ve aleyküm selam kardeşim. Bilgisayarınızdan resim dosyası eklemek istiyorsanız,

ImageShack® - Hosting adresine girin.Buradan “gözat”ı seçin ve karşınıza açılan pencereden foruma eklemek istediğiniz resim dosyanızı seçip “aç“ butonuna tıklayın. Son olarak “host it” yazan yere tıklayın. Biraz bekledikten sonra foruma yazabilmeniz için gerekli olan URL bağlantısı veriliyor.Sitede URL bağlantı olarak gösterilen adresi kopyalayıp forumdaki sarı kutucukla gösterilen bağlantısına tıklayarak Explorer Komut İstemi girişine yapıştırın.[/COLOR][/FONT][/CENTER]

[COLOR=black][IMG]http://img167.imageshack.us/img167/6200/forum1nr7.png

2i9cp.jpg

mekansız

Kayıtlı Kullanıcı
görmediğim yerleri bir nepze gezmiş gibi olduğum için teşekkür ederim

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
izmir bornova alsancak kordon resimleri 6
izmir_7.jpg

İZMİR EN ÇOK SEVDİĞİM BİR İL BANA DESELER BURSADAN BAŞKA NERDE YAŞARSIN İZMİR DERDİM

SEVGİLER SAYGILAR:H

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
izmir bornova alsancak kordon resimleri 6
izmir_7.jpg

İZMİR EN ÇOK SEVDİĞİM BİR İL BANA DESELER BURSADAN BAŞKA NERDE YAŞARSIN İZMİR DERDİM

SEVGİLER SAYGILAR:H

Selamün Aleyküm Hafize annemiz, İzmir güzeldir gerçekten, haklısınız. Buraya yolunuz düşerse misafirimiz olun inşallah..Memnuniyet duyarım sizi ağırlamaktan..Rabbimiz c.c nasip eyler inşallah..Bu arada eklediğiniz resim çok güzeldi. Allah c.c razı olsun katkınız için. Alsancak'tan güzel bir kare sunmuşsunuz :)..Bornova da, liseyi okuduğum yer..Bu vesileyle bu resimlerle nostalji de yapmış olduk..Teşekkür ederim..Rabbimize emanetsiniz..Selam ve dua ile inşallah..B)

Turgay.

Kayıtlı Kullanıcı
Ellerine sağlık kardeşim. İzmir'i tekrar hatırladım. Özlemişiz. Allah'a Emanet Ol

DuaLar

Kayıtlı Kullanıcı
Çok güzel resimler emegine saglık

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum
alıye kardeş
sen hemşerım mısın?
ne guzel bır şehırde yaşıyor muşum ya :)
cok guzel resımler
allah razı olsun
allaha emanet ol

umeyye

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Kardeşim Aliye

Eline emeğine sağlık gerçekten de harika kareler :B Bizlerlen b u güzellik leri paylaştığın için sana çok :T

Selam ve Baki Dua ile ALLAH a ement ol Kardeşim :H

MEHBUL

Kayıtlı Kullanıcı
evet gercektende izmir çok güzel ve özlemişim 2 yıl oldu görmeyeli ellerine sağlık çok güzel hazırlamışsın. her sene yaz tatilinde ordayım inşaallah tam yaşanacak yer.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt