Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İZMİR RESİMLERİ (1 Kullanıcı)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
KARABURUN / İzmir

peninsula_02.jpg

sahilii2.jpg

4.jpg

23072006_karaburun_3.JPG

gulet-cruises-karaburun-liman-izmir.jpg

aglayan karanfil

Kayıtlı Kullanıcı
izmirde oturuyorum ama ceşmeyi görmemştm ki fotoları görene kadar.çok teşekkürler

aglayan karanfil

Kayıtlı Kullanıcı
aaah izmir.beni dogup büyüdüğüm yerlerdn alan şehir demiicem artık.alıştım hatta tiryakisi oldum.denizi görerek tevekkül etmek bile bihaz.allahım sen ne büyük ve güzelsinki bunlar bize daha dünyada verdiklerin.yaaa allah sizden razı olsun görmedigim özledigim biçok yeri gösterdiniz bana.hak.helal edn...kardeşlerm.yanlız aliye aliye arkadaşın fotoları açılıyo.üzüldm...

GuL-i RuhsarIm

Kayıtlı Kullanıcı
Resimler çok güzel
izmirde 15 sene kaldım..elin Ama görün ki ,bir türlü sevemedim..
Neden mi;manevi yönden mahrum bir kentimiz...Ramazan ay'ını normal ay'mış gibi yaşayan bir şehir..Camiler parmakla sayılacak kadar az...
avrupaii yaşayış olarak 1.sırada yer alacak bir şehrimiz..
Emek veren kardeşlerimizden Rabbim razı olsun..
Muhabbetle..

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com

Değerli Nevin Ablam..
Geçenlerde bu kareyi aradım, çok güzel bir tevafuk oldu sizin eklemeniz.. Allah c.c razı olsun, teşekkür ederim.. Ege'nin incisine kar her yıl düşmüyor, çok nadir bir manzara olmuştu bizler için.. Bornova'ya ve yüksek dağlara yağmışsa da, merkezde, özellikle Konak Meydanı'nda tekrarına kolay kolay rastlanmayacak, çok güzel bir an idi:)..
Cuma'nız mübarek olsun inşallah.. Selam ve Dua ile, Rabbimize emanetsiniz.

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
izmirde oturuyorum ama ceşmeyi görmemştm ki fotoları görene kadar.çok teşekkürler

aaah izmir.beni dogup büyüdüğüm yerlerdn alan şehir demiicem artık.alıştım hatta tiryakisi oldum.denizi görerek tevekkül etmek bile bihaz.allahım sen ne büyük ve güzelsinki bunlar bize daha dünyada verdiklerin.yaaa allah sizden razı olsun görmedigim özledigim biçok yeri gösterdiniz bana.hak.helal edn...kardeşlerm.yanlız aliye aliye arkadaşın fotoları açılıyo.üzüldm...

Selamün Aleyküm kardeşim..
Estf hakkım yoktur, var ise de helal-i hoş olsun.Ben teşekkür ederim.. Allah sizden de ebeden razı olsun..
Çeşme'yi görmek nasip olur inşallah kardeşim.. Doğası, havası çok güzel.. Suyu ise dünyadaki, sayılı faydalı sulardan.. Körfezinin manzarası da yine eşsiz güzellikte.. Maneviyat erozyonu yaşanıyor çok uzun senelerdir.. İnşallah Rabbimiz'in izni ile de, Rabbimizin razı olacağı bir hal ile bezenir, işte o zaman gerçek bir Ege İncisi olacak..
Sizin de resimlerinizi beklerim inşallah kardeşim..B)
Selam ve Dua ile kalın.

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Resimler çok güzel
izmirde 15 sene kaldım..elin Ama görün ki ,bir türlü sevemedim..
Neden mi;manevi yönden mahrum bir kentimiz...Ramazan ay'ını normal ay'mış gibi yaşayan bir şehir..Camiler parmakla sayılacak kadar az...
avrupaii yaşayış olarak 1.sırada yer alacak bir şehrimiz..
Emek veren kardeşlerimizden Rabbim razı olsun..
Muhabbetle..

Rabbimiz cümlemizden razı olsun kardeşim.
Teşekkür ederim yorumunuz için.. İzmir'in bir başka, değişmesini beklediğimiz yüzünü paylaştınız.. Yazık ki, bu eksiklik çok uzun senelerden itibaren var.. Osmanlılar döneminde de yine aynı tarzıyla baş sıralarda idi İzmir.. Sizin de belirttiğiniz gibi Ramazan olduğunu kendi evinizden başka ortamlarda hissetmeniz güç.. O görsel güzelliğini, maneviyatına da katar bir gün inşallah.. İzmir'imiz için duamız bu her zaman..
Selam ve Dua ile kalın.

Delete

Kayıtlı Kullanıcı
İzmir Körfezinde Bir Gün Batımı

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt