Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İZMİR RESİMLERİ (4 Kullanıcı)

derya_derya

Kayıtlı Kullanıcı
RE: İZMİR RESİMLERİ

çok güzelmiş memleketin aliye.bu arada sana ablamı deyim?benim yaş 24.ona göre karar ver istersen.bu arada resimleri nasıl koyuyorsun foruma.bende size kastamonuyu göstermek isterdim.koyabilseydim eğerB)B)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com

derya_derya yazdı:
çok güzelmiş memleketin aliye.bu arada sana ablamı deyim?benim yaş 24.ona göre karar ver istersen.bu arada resimleri nasıl koyuyorsun foruma.bende size kastamonuyu göstermek isterdim.koyabilseydim eğerB)B)

yaşım 20.
1987liyim deryacım, nasıl hitap etmek istersen öyle edebilirsin.;) istediğin resmin üzerinde sağ tıklayıp özellikleri seçiyorsun..konum bölümündeki adresi kopyalayıp img 'ye basarak iki img'nin arasına yapıştır yapıyorsun. resim çıkıyor.;)

ADALETIMAHZA

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.islamiportal.net

aliye_aliye yazdı:
derya_derya yazdı:

yaşım 20.
1987liyim deryacım, nasıl hitap etmek istersen öyle edebilirsin.;) istediğin resmin üzerinde sağ tıklayıp özellikleri seçiyorsun..konum bölümündeki kopyalayıp img 'ye basarak iki img'nin arasına yapıştır yapıyorsunuz. resim çıkıyor.;)

S.A.ALİYECİM YA ÇOK GENÇMİŞSİN DAHA.BENİM YAŞ 38.SENİN YAŞINDA KIZIM OLMA İHTİMALİ VAR MATEMATİKSEL OLARAK.ALLAH UZUN VE HAYIRLI ÖMÜRLER VERSİN.BEN DE SANA İZMİR İN TROLEYBÜS KULLANILAN ZAMANLARINI BİLİYOR MUSUN DİYE SORACAKTIM AMA HATIRLAMAN İMKANSIZ.:D:D:D:D:D

derya_gulu

Kayıtlı Kullanıcı

s.a. Aliye kardeşim resimlere bakmaya doyamadım inan hele gece manzaraları harikaydı Allahc.c. razı olsun.emegine sağlık

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com

ADALETIMAHZA yazdı:
ireme yazdı:
şimdi oldu.:D:D...çok güzel resimler....emeğine sağlık kardeşim...izmirin bende ayrı bir yeri var...sevdiğim insanların çoğu orda...başta avukat ablam.(adaleti mahza)...dahada var...selametle...

S.A.CANIM BENİM.O SENİN KALBİNİN GÜZELLİĞİ.ALLAH RAZI OLSUN.BEN DE SENİ VE TÜM KARDEŞLERİ ÇOK SEVİYORUM ALLAH İÇİN.TARTIŞSAK BİLE HİÇ DEĞİŞMİYOR İNANIN.A.E.O.

BEN HALA GÖREMEDİM.:(

ilk koyduklarım görünmüyor benim de:(

ADALETIMAHZA

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.islamiportal.net

aliye_aliye yazdı:
ADALETIMAHZA yazdı:
ireme yazdı:
şimdi oldu.:D:D...çok güzel resimler....emeğine sağlık kardeşim...izmirin bende ayrı bir yeri var...sevdiğim insanların çoğu orda...başta avukat ablam.(adaleti mahza)...dahada var...selametle...

S.A.CANIM BENİM.O SENİN KALBİNİN GÜZELLİĞİ.ALLAH RAZI OLSUN.BEN DE SENİ VE TÜM KARDEŞLERİ ÇOK SEVİYORUM ALLAH İÇİN.TARTIŞSAK BİLE HİÇ DEĞİŞMİYOR İNANIN.A.E.O.

S.A.CANIM BENİM BEN HALA İLK RESİMLERİ GÖREMEDİM.SONRAKİLERLE İDARE EDİYORUZ.:D

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com

ADALETIMAHZA yazdı:
aliye_aliye yazdı:
ADALETIMAHZA yazdı:
ireme yazdı:

S.A.CANIM BENİM BEN HALA İLK RESİMLERİ GÖREMEDİM.SONRAKİLERLE İDARE EDİYORUZ.:D

ve aleyküm selam ablam hay Allahım ya öğlende bir şeyi yoktu :D:D

ADALETIMAHZA

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.islamiportal.net

S.A.SENİN RESİMLER YARAMAZLIK YAPIYOR DEMEK.BIRAKTIĞIN YERDE DURMASI LAZIM.HAYIRDIR İNŞAALLAH.:D

derya_derya

Kayıtlı Kullanıcı

OLMUYOR ALİYE BEN YAPAMADIM.ŞU İŞİ Bİ DAHA ANLATSANA ZAHMET OLMAZSA.FORUM AÇTIM BARİ AÇANLAR HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRAMASIN

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com

deryacım aşağıda img butonu var ya.. ilk önce ona tıkla. arkassından ekleyeceğin resim bir internet sitesinden ise o resmin üzerinde sağ tıklayıp özellikleri seçiyorsun.. özelliklere tıkladığın an, konum bölümü var orada http:// uzantısı ile başlayan adresi kopyala yapıp tıkladığın img'nin ortasına yapıştır.. örnek : ekleyeceğin resmin konum bölümündeki adresi şöyle olsun : http://www.kudustolu.com/banner_gif13

banner_gif13
bu şekilde yapıyorsun.

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com

ADALETIMAHZA yazdı:
aliye_aliye yazdı:
derya_derya yazdı:

yaşım 20.
1987liyim deryacım, nasıl hitap etmek istersen öyle edebilirsin.;) istediğin resmin üzerinde sağ tıklayıp özellikleri seçiyorsun..konum bölümündeki kopyalayıp img 'ye basarak iki img'nin arasına yapıştır yapıyorsunuz. resim çıkıyor.;)

S.A.ALİYECİM YA ÇOK GENÇMİŞSİN DAHA.BENİM YAŞ 38.SENİN YAŞINDA KIZIM OLMA İHTİMALİ VAR MATEMATİKSEL OLARAK.ALLAH UZUN VE HAYIRLI ÖMÜRLER VERSİN.BEN DE SANA İZMİR İN TROLEYBÜS KULLANILAN ZAMANLARINI BİLİYOR MUSUN DİYE SORACAKTIM AMA HATIRLAMAN İMKANSIZ.:D:D:D:D:D

:D:D:D ablacım böyle bir şey olduğunu bile ilk kez duydum desem bana gülme olur mu?;)

evindar

Kayıtlı Kullanıcı

selamünaleyküm ~aliye_aliye kardeşim,

üniversitede dönemimde 19 Mayıs da Kuşadasına gezi düzenlenmişti ama İzmir'in içine gidemedik.Fotoğraflar çok güzel memleketimizin her yeri güzel inşaALLAH kıymetini biliriz bu toprakların.

Babam da askerliğini İzmir de yapmış 30 yıldır askerlik hikayelerini dinliyorum. Şu an İzmir de projesini yürüttüğümüz 2 işimiz var ALLAH nasip ederse teknik bir gezi yapmayı düşünüyoruz.Güzel memleketinizi bizde şu fani gözlerimiz ile görebiliriz inşaALLAH.

selamünaleyküm

derya_derya

Kayıtlı Kullanıcı

aliye_aliye yazdı:
deryacım aşağıda img butonu var ya.. ilk önce ona tıkla. arkassından ekleyeceğin resim bir internet sitesinden ise o resmin üzerinde sağ tıklayıp özellikleri seçiyorsun.. özelliklere tıkladığın an, konum bölümü var orada http:// uzantısı ile başlayan adresi kopyala yapıp tıkladığın img'nin ortasına yapıştır.. örnek : ekleyeceğin resmin konum bölümündeki adresi şöyle olsun : http://www.kudustolu.com/banner_gif13

banner_gif13
bu şekilde yapıyorsun.
AMA BENİM EKLEYECEĞİM RESİMLER İNTERNETTE DEĞİL.BİLGİSAYARDA.BİLGİSAYARDAN ATAMAZMIYIM

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com

ADALETIMAHZA yazdı:
S.A.SON YAZINDAKİ RESİMLER GÖZÜKÜYOR.EVET ÇOK GÜZEL RESİMLER.BENİM MEMLEKETİM DEĞİL AMA,ÇOK SEVERİM.ÜNİVERSİTEYİ OKUMAKTAN DOLAYI DEĞİL AMA,BEN İZMİR İ DAHA SONRALARI SEVDİM.OKURKEN FARKINA VARAMIYORSUN.YİNE DE DAHA DA GÜZEL BİR ŞEHİR OLABİLİR;)

ve aleyküm selam.. evet ablacım demek üniversite vesilesiyle buraya geldiniz. hayırlı olsun inşallah. buraları sevdiğinize sevindim. daha güzel olacak inşallah izmir.;)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com

evindar yazdı:
selamünaleyküm ~aliye_aliye kardeşim,

üniversitede dönemimde 19 Mayıs da Kuşadasına gezi düzenlenmişti ama İzmir'in içine gidemedik.Fotoğraflar çok güzel memleketimizin her yeri güzel inşaALLAH kıymetini biliriz bu toprakların.

Babam da askerliğini İzmir de yapmış 30 yıldır askerlik hikayelerini dinliyorum. Şu an İzmir de projesini yürüttüğümüz 2 işimiz var ALLAH nasip ederse teknik bir gezi yapmayı düşünüyoruz.Güzel memleketinizi bizde şu fani gözlerimiz ile görebiliriz inşaALLAH.

selamünaleyküm

ve aleykümselam ablam resimlerin bazıları çıkmıyor ama... bir şeyler yapabilir misiniz? izmirle ilgili anılarınızı canlandırabildiysem ne mutlu bana;) inşallah buralara gelmeniz yine nasip olur ablam. inşallah kıymetini biliriz, bizler ve bizden sonrakiler... her karışı cennet gibi güzel.. Allah razı olsun inşallah selametle kalın.B)B)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com

derya_derya yazdı:
aliye_aliye yazdı:

banner_gif13
bu şekilde yapıyorsun.
AMA BENİM EKLEYECEĞİM RESİMLER İNTERNETTE DEĞİL.BİLGİSAYARDA.BİLGİSAYARDAN ATAMAZMIYIM

http://www.imageshack.us adresine gir, orada göz at var. ona tıkladığın an, pc'ndeki resimleri seçebiliyorsun. resmi seçtikten sonra HOST IT var. ona tıkladın mı sayfanın aşağısında direct to link yazan yerin karşısındaki satırda bulunan adresi bahsettiğim şekilde buraya kopyala bakalım. kolay gelsin;)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt