Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İslamiyet.gen.tr Ailesi '' Dualarda TEK YÜREK '' (2 Kullanıcı)

mir_erhan

Moderator
Selamün aleyküm kardeşlerim duama ekleme yapmak istiyorum siz de dua ederseniz sevinirim belki içinizden birinin içten duası kabul olur. oğlumun tonsilitten şifasını istiyorum Allahımdan beş gündür yüksek ateşler içinde yanıyor.

aleyküm selam
geçmiş olsun Sıla ablamız.
Allah c.c. Erenimize şifalar ihsan eylesin.
Namazlarımın ardında sürekli Erenimize şifa duasını okumayı sürdüreceğim
Allah c.c. Yar ve Yardımcınız olsun.

Allahüme ezhibil be’se Rabbennesi eşfi ve enteşşafi le şifae ille şifaüke şifaen le yüğadiru segame.
Bu hastalığı gider ey insanların Rabbi! Şifâ ver, çünkü şifâ verici sensin. Senin vereceğin şifâdan başka şifâ yoktur. Öyle şifâ ver ki hiç bir hastalık bırakmasın." (buhari)

selam ve dua ile

mir_erhan

Moderator
S.a bugün ameliyat olacak ve iç kanama tehlikesi olan islam uğruna mucadele veren önemli bir kişi için dua eder şifa niyetine fatiha okurmusunz

Selamün aleyküm
Zühre kardeşim inşallah hastanıza Rabbimiz şifa ihsa etmiştir..

Rahman c.c. Şafi iamiyle acil şifalar versin inşallah

Allahüme ezhibil be’se Rabbennesi eşfi ve enteşşafi le şifae ille şifaüke şifaen le yüğadiru segame.
Bu hastalığı gider ey insanların Rabbi! Şifâ ver, çünkü şifâ verici sensin. Senin vereceğin şifâdan başka şifâ yoktur. Öyle şifâ ver ki hiç bir hastalık bırakmasın." (buhari)​

selam ve dua ile

mir_erhan

Moderator
ALLAH'IM SİTEDEKİ KARDEŞLERİMİZ İLE BİRLİKTE ACİZLİĞİMİZLE FAKİRLİĞİMİZLE KAPINA GELDİK KAPINDAN AYRILIR İKEN DUALARI KABUL OLMUŞ GÜNAHLARI AF OLMUŞ BİR KUL OLARAK AYRILMAYI BİZLERE NASİP EYLE.EKSİKLERİ İLE BİRLİKTE NAMAZLARIMIZI DUALRIMIZI KABUL EYLE.ADINI ANMAKTAN SANA KULLUK ETMEKTEN BİZLERİ GAFİL KILMA.DÜNYADA VE AHİRETTE BİZLERE İYİLİK VER.SENİN GAZABINDAN SENİN RAHMETİNE LUTFUNA SIĞINIRIZ LUTFUNLA RAHMETİNLE BİZE MUAMELE EYLE.VERDİĞİN İLMİ ARTIR BİZLERE HİDAYET EYLE MAĞFİRET EYLE. BİZLERİ İMANLI SADIK ABİD KULLARINLA HAŞR EYLE.BİZLERİ KÖTÜ İNSANLARIN ŞERRİNDEN GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN MUHAFAZA EYLE.BİZLERE İSLAM AHLAKIYLA YOĞRULMUŞ HAYIRLI EŞLER HAYIRLI EVLATLAR NASİP EYLE.BİZLERİ AHİRETTE KARŞINA ÇIKTIĞIMIZDA UTANACAĞIMIZ AMELLER İŞLEMEKTEN MUHAFAZA EYLE.BİZLERİ KABİR AZABINDAN CEHENNEM AZABINDAN MUHAFAZA EYLE.İSLAM DİNİ ÜZERİNE YAŞAYIP İSLAM DİNİ ÜZERİNE İMANLA KUR'AN LA KELİME-İ TEVHİD ÜZERİNE SANA TABİ OLARAK ÇENE KAPAMAYI BİZLERE NASİP EYLE.YARABBİ SEN ÜMMEDİ MUHAMMEDİ KORU ÜMMEDİ MUHAMMED DÜŞMANLARINI KAHR EYLE.AMiN

AMİN..AMİN..AMİN....

güzel duanıza kalbi aminler.
Allah c.c. sizden razı olsun dua ve ibadetleriniz kabul eylesin inşallah

selam ve dua ile

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
23.Şubat.2010-Salı : 4.gün

sabah namazı : 2.grup
öğle namazı : 3.grup
ikindi namazı : 4.grup
akşam namazı : 5.grup
yatsı namazı : 1.grup

Elifimbenim, ablamız listeyi görünce korktu herhal ..ee iş dua kampanyasında bulunan bütün kardeşlerimize düştü:a12: el birliği ile yürüteceğiz konuyu ;)

ayrıca bikaç ek dua isteği gördüm (Allah yardımcınız olsun) duama aldım onlarıda;)

gülkoksam

Kayıtlı Kullanıcı
bu genç kardeşinizede dua edermisiniz 20 yaşındayım ve çok hayırlı çok mutlu bir evlilik istiyorum rabbimden bir amin dermisiniz

Z

ZÜHRE_

Alıntı:
ZÜHRE_´isimli üyeden Alıntı
S.a bugün ameliyat olacak ve iç kanama tehlikesi olan islam uğruna mucadele veren önemli bir kişi için dua eder şifa niyetine fatiha okurmusunz

alıntı:
mir_erhan isimli üyeden alıntı

Selamün aleyküm
Zühre kardeşim inşallah hastanıza Rabbimiz şifa ihsa etmiştir..

Rahman c.c. Şafi iamiyle acil şifalar versin inşallah

Bu hastalığı gider ey insanların Rabbi! Şifâ ver, çünkü şifâ verici sensin. Senin vereceğin şifâdan başka şifâ yoktur. Öyle şifâ ver ki hiç bir hastalık bırakmasın." (buhari)

Allah razı olsun hepinizden

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
kalbi Amin..Amin..Amin..

kalbi Amin..Amin..Amin..

bu genç kardeşinizede dua edermisiniz 20 yaşındayım ve çok hayırlı çok mutlu bir evlilik istiyorum rabbimden bir amin dermisiniz

Ve Aleyküm Selam canım
Rahman c.c. hakkında hayırlı ve güzel olanı nasibetsin..
Gönlündekini hakkında hayırlı hakkında hayırlı olanı gönlüne razı eylesin
Gevher kardeşimizin vesilesiyle Rahman c.c. kardeşimizden razı olsun
buradaki tek amacımız Tek yürek olup En Güzel Huzurda Rahman c.c. Huzurunda dualarda buluşmak
Rahman c.c. kabul etsin
Namazlarımızdan sonra Kardeşlerimiz için Rahman c.c. niyazda bulunmaktayız..
Senide bu hayr içersinde bulunmanı canı gönülden isteriz..
ilk sayfada bütün açıklamalar var..
Selametle kal
Selam ve baki dualarımla
En Güzel'e Rahman c.c. emanetsin
B)

nisan21

Kayıtlı Kullanıcı
Bende ılgın-gümüş kardeşimle aynı sorunu yaşıyorum. Haber veremeden gidersem; beni unutmayın dualarınızda, dualarınıza ihtiyacım var... Ben sizleri unutmayacağım, aldığım duaları, cüzleri, sureleri okuyacağım ALLAH' ın izniyle...

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm,
bende haber veremedim kusura bakmayınız...
Rabbim ellerimizi dergahından boş çevirmesin,dualarımızı kabul etsin inşallah...

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
Canı gönülden Amin..Amin..Amin..

Canı gönülden Amin..Amin..Amin..

selamün aleyküm,
Rabbim ellerimizi dergahından boş çevirmesin,dualarımızı kabul etsin inşallah...

Ve Aleyküm Selam ablacığım
Nasıl oldunuz..
iyisinizdir inşallah

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
hamd olsun daha iyiyim canım...Rabbim nasıl taktir etmişse o olucaktır...
ilgin için teşekkür ederim,Rabbim razı olsun...

Rahman c.c.sevdiklerinizle herdaim sağlık huzurlu mutlu iyi ve hayr içersinde olmanızı
Hakkınızda hayırlı ve güzel olanı nasib etsin
inşallah
Selametle kal ablacığım
Selam ve baki dualarımla
En Güzel'e Rahman c.c. emanetsiniz..
B)

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Esselamûaleykum...

Esselamûaleykum...

Bizler insanız...
Beşeriz, şaşarız...
1., 2., 3...
Sabah, öğle, akşam,....
Unutabiliriz...:a03:

Her namazdan sonra;
"Bugün, bu vakitte, İslamiyet.gen.tr sitemizde Dualarda TEK YÜREK olarak kime dua ediliyorsa onlar için okuyorum Ya Rabbi...
Kabu eyle Ya Rabbi...
Kardeşlerimizin dualarını niyetleriyle birlikte kabul eyle Ya Rabbi..
"

Diye dua edelim inşallah...

Her namazımdan sonra kardeşlerimize duamı yapıyorum hamdolsun...
Rabbim yaptığımız tüm dualarımızı kabul etsin inşallah...
Allaha emanetsiniz...

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
"Bugün, bu vakitte, İslamiyet.gen.tr sitemizde Dualarda TEK YÜREK olarak kime dua ediliyorsa onlar için okuyorum Ya Rabbi...
Kabu eyle Ya Rabbi...
Kardeşlerimizin dualarını niyetleriyle birlikte kabul eyle Ya Rabbi.."

Şu ana kadarki vakitlerdeki dualarımı okudum.Rabbım kabul eylesin inşaallah.

berat05

Yönetici
vealeykümselamveRahmetullahiveBerakatuh

vealeykümselamveRahmetullahiveBerakatuh

Bizler insanız...

Beşeriz, şaşarız...
1., 2., 3...
Sabah, öğle, akşam,....
Unutabiliriz...:a03:

Her namazdan sonra;
Kabu eyle Ya Rabbi...
Kardeşlerimizin dualarını niyetleriyle birlikte kabul eyle Ya Rabbi.."

Diye dua edelim inşallah...

Her namazımdan sonra kardeşlerimize duamı yapıyorum hamdolsun...

Rabbim yaptığımız tüm dualarımızı kabul etsin inşallah...

Allaha emanetsiniz...

ılgın_gümüş

Kayıtlı Kullanıcı
ılgın_gümüş kardeşim, ben de yazını okyunca üzüldüm ama sıla ablanın da dediği gibi arada nete girme imkanın olursa unutma bizleri, haberleşelim kardeşim :(

hakkında hayırlısı olsun güzel kardeşim,

selam ve dua ile, Allah'a (CC) emanet ol, hayırlı günler:a45:

allah razı olsun kardeşim çok üzgünüm sanki gurbete gidiyormuşum gibi geliyor sizlerden ayrılacağım için içim yanıyor allah izin ederse arada girerim nete sizleri özlerim bu kadar kardeşim var özlerim sizleri allah yar ve yardımcınız olsun , allahın izniyle bugünkü dualarımı yaptım

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatühü

selamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatühü

Bende ılgın-gümüş kardeşimle aynı sorunu yaşıyorum. Haber veremeden gidersem; beni unutmayın dualarınızda, dualarınıza ihtiyacım var... Ben sizleri unutmayacağım, aldığım duaları, cüzleri, sureleri okuyacağım ALLAH' ın izniyle...

Rabbim hayırlısını nasip etsin sizlere, inşAllah böyle bir durum yaşanmaz, ki aynı risk hepimiz için geçerli aslında, işten de çıkabiliriz, evdeki bağlantımız da iptal olabilir :(

nete girme fırsatınız olur da, hiç olmazsa haftada 1 takip edebilirsiniz inşAllah, eninde sonunda cüzleriniz de aldığınız okumalar da bitecek, yenilerini almak lazım :a15:

selamün aleyküm,

Ablacığım, inşAllah iyisinizdir. Rabbim bu süreci hayırlısıyla sağlıklı geçirmenizi nasip etsin inşAllah

Herkese hayırlı akşamlar, Rabbim dualarımızı kabul etsin inşAllah,

Allah'a (CC) emanet olun B) B) B)

nisan21

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim hayırlısını nasip etsin sizlere, inşAllah böyle bir durum yaşanmaz, ki aynı risk hepimiz için geçerli aslında, işten de çıkabiliriz, evdeki bağlantımız da iptal olabilir :(

nete girme fırsatınız olur da, hiç olmazsa haftada 1 takip edebilirsiniz inşAllah, eninde sonunda cüzleriniz de aldığınız okumalar da bitecek, yenilerini almak lazım :a15:

Allah'a (CC) emanet olun B) B) B)

Sağol güzel kardeşim... ALLAH cümlemizi feraha kavuştursun inşallah. Kuran-i Kerim hatimimiz belli; 15 ve 16 cüzden başladım ve sırayla okurum inşallah. Diğerlerinide elimden geldiğince okurum, eğer böyle bir durum yaşanırsa (inşallah yaşanmaz) arkadaşıma gider oradan girerim nete ve size durumu bildiririm... Ama burada hergün sizinle beraber okumanın verdiği tadı, o manevi duyguyu hissedemem sadece, buda beni fazlasıyla üzer... Sizlerle ve bu siteyle tanışmadan önceki nette geçen zamanlarıma acıyorum şimdi, meğer ne kadar boşa zaman geçirmişim... İnşallah çooookkkkk uzun süre sizlerle beraber burda olurum... ALLAH hepinizin gönlüne göre versin, Rabbim hiçbir zaman darda bırakmasın...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt