Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İslamiyet.gen.tr Ailesi '' Dualarda TEK YÜREK '' (1 Kullanıcı)

nisan21

Kayıtlı Kullanıcı
Bugünkü dualarımız tamamdır... ALLAH kabul eylesin...

GEVHER

Yönetici
23.Şubat.2010 Salı Yatsı namazı

1.grup

Gevher
_Yusuf_
Deniz yıdızı .......... '' Rabbim hakkımda en hayırlı olanı gönlüme de razı eylesin, günahlarımı af, dualarımı kabul etsin. gireceğim sınavlarda başarılı sonuçlar alırım inşallah ''
Kördüğüm :..........''sevdiğim insanın bana olan sevgisinin ilgisinin saygısının muhabbetinin artması,birlik ve beraberliğimizin daha çok onun teşvikiyle davranışlarıyla adımlarıyla EFENDİMİZİN izinden giderek lezzetlenmesi,el ele RABBİMİN rızasını kazanarak yaşamanın istek ve arzusunun içimize gelmesi ve beraberliğimizin iman aşkıyla güçlenmesi,bu devrin sahabe ailelerinden birinin de bizim ailemiz olması,VE bu aile daha çok onun çabaları ve teşvikiyle şekil alması.beraber el ele ALLAH cc görür gibi yaşama arzusunun içimize gelmesi,onun istediğimden de güzel bi eş olması ve onun benden beklentilerinide bende bulması,el ele ama o benden bi kaç adım önde eli her daim elimde klavuzumuz KURANI KERİM,önderimiz HZ.MUHAMMED mustafa s.a.v,ve amacımız ALLAH cc rızası doğrltusunda yaşamak ve bu yaşam sitlinin hemen şimdiden kaderimize yazılması ve saçımız sakalımız ağarana kadar bu yaşam doğrultusunda el ele içimizde biririmize olan sevgi ve muhabbetle gidebilmek için bu hayatı benden çok onun istemesi ve bir an önce bu hayata girmeyi onun benden daha çok istemsi ve bana hal ve hareketleriyle örnek olması için tüm sınava girecekler ve gireceğim aöf sınavından büte kalmadan geçmek ve kpss sınavına girecekler ve nişanlım eniştem ve ben yüksek bir puan alıp ilk atamalarda hayırlı iman dolu bir iş ortamaına yerleşmek.ve sonra kpss ye bağladığım hayallerimi gerçekleştirmek ve aile içindeki sıkıntılarımızın son bulması.kötü ahlaklarımızın yok olması.bu duamın en yakın ve hayırlı bi zamanda kabul olması için ''
Gülsengül
Su-Eda :...........''Rahman c.c. gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı hakkımızda hayırlı olanı gönlümüze razı eylesin.Günahlarımızı af tövbelerimizi kabul etsin Cümlemize hidayet nasib etsin.. ve bütün kardeşlerimi ailemle birlikte benim ahlakımızı Kuran Ahlakı eylesin..Rahman c.c. razı olduğu kul olabilmemizi nasib etsin..
Hastalara şifa dertlilere deva borçlulara edalar nasib etsin..
Bizleri maddi ve manevi borçlarımızı ödeyebilmemizi,sıkıntılarımızdan feraha ulaşmamızı her daim hayr içersinde yaşamamızı Rabbimizin c.c. hoşnut olduğu şekilde yaşamamızı nasib etsin.''
Allies ......'' Nişanlımla Allah-u Teala nın razı ve hosnut oldugu hayırlı evliliğimizi gerceklestirmek ve dünya hayatını eşimle birlikte Rabbim'in sevgisi icin yasamak. O'nun hayır gördüklerini yapıp,kötülerden sakınmak.Kalbimizde O'nun ve SAV efendimizin askının daim olması ve cennetine elele birlikte gidebilmek. ibadetlerimizi birlikte eda edebilmek. ''
Gurbette : .........'' Allah'ım beni, ailemi ve bütün müminleri hakkıyla islamı yasayan salih kullarının arasında dahil eyle ve bizi Rahmetinle cennetine koy. ''

Rabbim tüm kardeşlerimizin dualarını kabul edip , en güzel şekilde gerçekleştirsin.

GEVHER

Yönetici
24.Şubat.2010- Çarşamba : 5.gün

sabah namazı : 3.grup
öğle namazı : 4.grup
ikindi namazı : 5.grup
akşam namazı : 1.grup
yatsı namazı : 2.grup

Werda

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum

Selamun aleykum

Kardesimm, bende kendimi bu ailenin ferdi sayip dualara katilmak istiyorumm, ama ben yurt disindayim acaba namazlardaki saat farki bir sorun teskil ediyormu? etmiyorsa buyrun benide bir grubu katin lütfenn.

Selam, dua ve hep dua ile insAllah..

koskun

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm ... hayırlı geceler ...

yüce mevlamız celle celaluhu dualarımızı kabul eder inşallah ...

smyyes

Kayıtlı Kullanıcı
Allah dualrımızı kabul etsin inşallh.
yürekten dualara devam

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı

Bütün dualarım bitmiştir,Rabbım kabul eyleye.

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
Kardesimm, bende kendimi bu ailenin ferdi sayip dualara katilmak istiyorumm, ama ben yurt disindayim acaba namazlardaki saat farki bir sorun teskil ediyormu? etmiyorsa buyrun benide bir grubu katin lütfenn.

Selam, dua ve hep dua ile insAllah..

ve aleyküm selam kardeşim..

ne güzel düşünmüşsünüz..dua olduktan sonra zamanın hiç önemi yok ha 1 saat önce ha 1 saat sonra hiç fark etmez..
gevher kardeşimiz sizi de listeye ekler giriş yapınca siteye

hayırlı geceler kardeşim

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
23.Şubat.2010-Salı : 4.gün

sabah namazı : 2.grup
öğle namazı : 3.grup
ikindi namazı : 4.grup
akşam namazı : 5.grup
yatsı namazı : 1.grup

Elifimbenim, ablamız listeyi görünce korktu herhal ..ee iş dua kampanyasında bulunan bütün kardeşlerimize düştü:a12: el birliği ile yürüteceğiz konuyu ;)

ayrıca bikaç ek dua isteği gördüm (Allah yardımcınız olsun) duama aldım onlarıda;)

selamün aleyküm kardeşlerim kusura bakmayın ınternet bağlanmadı bir türlü onun için katılamadım.ayriyeten özel bir durumdan dolayı bir süre katılamıyaçağım lütfen ön yargılı olmayın kismet olmayınca olmuyor işte.çok özür dilerim.istemeden oldu kusuruma bakmayın.inşallah en yakın zamanda katılaçağım. bu ara bende niyetimi yazmak itiyorum tabi eklerseniz yok ben katılana kadar beklerseniz başka tabi canınız sağolsun.
benim dileğim .......
RABBİM tüm müslüman kardeşlerime sağlık sihhat ve bol bol ibadet dolu ömür diliyorum.çocuklarımızın doğru yollarından ayrılmamasını ve iyi insanlarla karşılasmasını ve mutlu bir evlilik diliyorum.benimde emeklılık işimin olmasını ve eşimle mutlu olmak hiç ayrılmamak dileğim tüm sevenlerin sevdiklerine kavuşmasını da içten diliyorum.kardeşimin abimin ve benim hacca gitmemezin nasip etmesini YÜÇE MEVLADAN diliyorum.işi olmayanlara iş çocuğu olmayanlara çocuk sahibi olmalarını.hastalara şifa dertlilere deva..bir lokma ekmeğe sıcak bir aşa muhtaç olanlara yardım elinin uzatılmasına sağ duyulu olup oh karnımızda doydu derken aç yatan komşularımızı düşünüp onlara bir tas yemek vermeyi tüm müslüman kardeşlerimden diliyorum.
selametle kalın ALLAHA emnaet olun. dualarınızın ibadetlerinizin kabulu dileğiyle.:a14:

allies

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim okunan tüm duaları kabul etsin insallah. kardeslerimin gonullerindekinin en hayırlısını nasib etsin yüce Rabbim. Allah'a emanet olun kardeslerim. selam ve dua ile..

gülsengül

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm değerli kardeşlerimiz
Dualarımı hergün elimden geldiğince yapmaya özen gösteriyorum her ne kadar buraya yazamasamda..
Rabbim bütün yapılan dualrı katında makbul eylesin inşaALLAH..
Allaha emanet olunuz
selam ve dua ile...

BULENT TUNALI

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.bilsankimya.com
ALLAH'IM SİTEDEKİ KARDEŞLERİMİZ İLE BİRLİKTE ACİZLİĞİMİZLE FAKİRLİĞİMİZLE KAPINA GELDİK KAPINDAN AYRILIR İKEN DUALARI KABUL OLMUŞ GÜNAHLARI AF OLMUŞ BİR KUL OLARAK AYRILMAYI BİZLERE NASİP EYLE.EKSİKLERİ İLE BİRLİKTE NAMAZLARIMIZI DUALRIMIZI KABUL EYLE.ADINI ANMAKTAN SANA KULLUK ETMEKTEN BİZLERİ GAFİL KILMA.DÜNYADA VE AHİRETTE BİZLERE İYİLİK VER.SENİN GAZABINDAN SENİN RAHMETİNE LUTFUNA SIĞINIRIZ LUTFUNLA RAHMETİNLE BİZE MUAMELE EYLE.VERDİĞİN İLMİ ARTIR BİZLERE HİDAYET EYLE MAĞFİRET EYLE. BİZLERİ İMANLI SADIK ABİD KULLARINLA HAŞR EYLE.BİZLERİ KÖTÜ İNSANLARIN ŞERRİNDEN GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN MUHAFAZA EYLE.BİZLERE İSLAM AHLAKIYLA YOĞRULMUŞ HAYIRLI EŞLER HAYIRLI EVLATLAR NASİP EYLE.BİZLERİ AHİRETTE KARŞINA ÇIKTIĞIMIZDA UTANACAĞIMIZ AMELLER İŞLEMEKTEN MUHAFAZA EYLE.BİZLERİ KABİR AZABINDAN CEHENNEM AZABINDAN MUHAFAZA EYLE.İSLAM DİNİ ÜZERİNE YAŞAYIP İSLAM DİNİ ÜZERİNE İMANLA KUR'AN LA KELİME-İ TEVHİD ÜZERİNE SANA TABİ OLARAK ÇENE KAPAMAYI BİZLERE NASİP EYLE.YARABBİ SEN ÜMMEDİ MUHAMMEDİ KORU ÜMMEDİ MUHAMMED DÜŞMANLARINI KAHR EYLE.AMiN

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleyküm selam ve Rahmetullah

Ve Aleyküm selam ve Rahmetullah

Esselamu Aleyküm ve Rahmetullah
Hayırlı ve bereketli günlerB)
Dualarınıza canı gönülden Amin..Amin..Amin..
Allah Celle Celalühu bütün kardeşlerimden razı ve hoşnut olsun
inşallah
Allah Celle Celalühu dualarımızı kabul etsin
Selametle kalın
Selam ve baki dualarımla
En Güzel'e Allah Celle Celalühu emanetsiniz

B)​

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı

gülsengül

Kayıtlı Kullanıcı

yatsı namazı : 2.grup​

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamu Aleyküm ve Rahmetullah
Hayırlı ve bereketli günlerB)
Dualarınıza canı gönülden Amin..Amin..Amin..
Allah Celle Celalühu bütün kardeşlerimden razı ve hoşnut olsun
inşallah
Allah Celle Celalühu dualarımızı kabul etsin
Selametle kalın
Selam ve baki dualarımla
En Güzel'e Allah Celle Celalühu emanetsiniz

B)​
selamün aleyküm kardeşim sana yazdım ama cevaplamadın neden bilmiyorum ama lütfen beni korkdu diye suçlama :a33:ben ALLAH c.c. den başka hiç bir şeyden korkmam heleki kardeşlerimin duaları dilekleri için haşa benim hep dualarımda tüm site kardeşlerim var kuruçularından tut üyelerine kadar... benim dileğimi yazdım ama sanırım pek önemsenmedi ne dersin:a33:...listeya eklenmediği gibi cevap verme lutfunda bile bulunulmadı ama ne diyimki canınız sağ olsun.sağlıçakla kalmanızı diliyorum ALLAHA emanet olun...:a15:

nisan21

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim sana yazdım ama cevaplamadın neden bilmiyorum ama lütfen beni korkdu diye suçlama :a33:ben ALLAH c.c. den başka hiç bir şeyden korkmam heleki kardeşlerimin duaları dilekleri için haşa benim hep dualarımda tüm site kardeşlerim var kuruçularından tut üyelerine kadar... benim dileğimi yazdım ama sanırım pek önemsenmedi ne dersin:a33:...listeya eklenmediği gibi cevap verme lutfunda bile bulunulmadı ama ne diyimki canınız sağ olsun.sağlıçakla kalmanızı diliyorum ALLAHA emanet olun...:a15:

Lütfen böyle düşünmeyin... Daha önceki mesajınızda önyargılı olmayın demiştiniz ama sanırım siz ön yargılı davranıyorsunuz. Lütfen yanlış anlamayın, arkadaşlar müsait oldukları vakit mutlaka cevap verecektir. Duaları listeye GEVHER kardeşimiz ekliyor, geldiği zaman mutlaka ekleyecektir. Bizler her namazımızda sizede dua edeceğiz, hiç kuşkunuz olmasın....

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı

Ve Aleyküm Selam Ablacığım
çok şaşırdım
Ablacığım yanlış anlaşılma olmuş herhalde..:a03:
bende sizler gibi bu hayır halkasında bulunan kardeşinizim sizin duanızı gevher kardeşimiz ekleyecektir..
Sadece kardeşlerimize destek amaçlı güncelleme yapmaya gayret ediyorum..
Ablacığım sizin belirtiğiniz gibi durumları biz kardeşleriniz düşünmeyiz..
siz biz kardeşlerinizi düşündüğünüz için destek olmak istediniz durumunuzu belirtmişsiniz..
Allah Celle Celalühu izniyle bütün kardeşlerim dualarımızdasınız..
Burada Manevi huzur ile en güzel Huzur'da Allah Celle Celalühu huzurunda dualarda buluşuyoruz..
İnanın sizlik bir durum yok.. ablacığım..Siz duanıza bizi almayı istemişsiniz
Bizim sizi önemseme gibi hiç bir şekilde durumumuz olamaz
Biz birbirimizi Allah Celle Celalühu için seviyor..Ve birbirimize dua ediyoruz..
Müslümanlığın kardeşliğin güzelliği bu...
Sizi istemeden üzmüşşüm yanlış anlaşılma sebebiyle Hakkınızı Helal ediniz
Selametle kalınız
Selam ve baki dualarımla
En Güzel'e Allah Celle Celalühu emanetsiniz...
B)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt