Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İslamiyet.gen.tr Ailesi '' Dualarda TEK YÜREK '' (2 Kullanıcı)

GEVHER

Yönetici
20 şubat 00:30 itibariyle babanemi kaybettik.. dualarınızı eksik etmeyin nolur dostlar..
okuyacagınız bir Fatiha bile ruhunu haberdar edecektir..Rabbim bizlere de sabır ihsan etsin,dayanmak çok zor..

İnna lillahi ve inna ileyhi raciun...

Rabbim mekanını cennet eylesin.
Tüm günahlarını mağfiret etsin , cennetinde sevdiği kullarıyla bir arada olmayı nasip etsin.

Size ve ailenize de sabır versin değerli kardeşim.
Allah Celle Celalüh rahmet etsin.

GEVHER

Yönetici
DENİZYILDIZI kardeşimiz ...

Emeklerinize saplık olsun , bizlere bir hafta boyunca Kaptanlık ettiniz.
Rabbim emeklerinizin mükafatını en güzel şekilde size nasip etsin.

ELİFİMBENİM kardeşimiz...

Vazifeniz hayırlı olsun.
İlk sayfada ki listemiz yenilenmiştir. Rahatlıkla takip edip , görevinizi yerine getirebilirsiniz inşaAllah.
Kolay gelsin kardeşim.

nisan21

Kayıtlı Kullanıcı
20 şubat 00:30 itibariyle babanemi kaybettik.. dualarınızı eksik etmeyin nolur dostlar..
okuyacagınız bir Fatiha bile ruhunu haberdar edecektir..Rabbim bizlere de sabır ihsan etsin,dayanmak çok zor..

Başınız sağolsun... Mekanı cennet olsun inşallah. ALLAH sizlere sabır versin...

GEVHER

Yönetici
22.Şubat.2010 Pazartesi - ÖĞLE NAMAZI

2.Grup :

Cemaldurra .........''Ya Rabbî, günahlarımızı affeyle,
Ya Rabbî, hayırlı dualarımızı kabul eyle,
Ya Rabbî, bizlere hayırlı bir ömür nasip eyle,
Ya Rabbî, bizlere hayırlı bir ölüm nasip eyle... ''
Kardelen1711........ ''Rabbim hayırlı rızıklar açsın.Eşime iş kapısı,yavrularıma hayırlı ömürler hayırlı kader versın ''
Berat05.............'' Rabbim , kendisine - ailesine - sevdiklerine Kur'an ve Sünnet rehberliğinde yaşanacak , Allah Celle Celalühün razı olacağı , Efendimizin hoşnut olacağı hayırlı ve faydalı güzel hayatlar nasip etsin. Hem dünya hem de ahiret hayatında Cennette yaşamayı , cennet ehlinden olmayı nasip etsin ; Hayırlı ve bereketli kazançlar versin, verdiği tüm zenginliği de sağlık -afiyet-mutluluk-huzur içinde Kendisinin razı olacağı şekilde kullanmayı nasip etsin. Yuvasını islamiyetin yaşandığı , sıcacık bir yuva haline getirsin. Her anını iman içinde yaşamayı , son nefesini de iman ile vermeyi nasip etsin. ''
Cemal-i Hilal
Bir_umut
Mutlu Kul :............ '' Rabbim tüm sıkıntılarımdan kurtarsın , hayırlı tüm isteklerim gerçekleştirsin ve ablalarıma hayırlı evlatlar nasip etsin .''
Ilgın_gümüş
hafize: ............. askere gidecek olan oğlu onunurun hayırlı teskereler almasını nasip eyle
Elifimbenim

NOT:
Dualarımızda NAZAR57 kardeşimizin vefat eden babaannesi için de dua edelim inşaAllah.

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatühü

Allah cc rahmet eylesin kardeşim,

İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

selam ve dua ile, hayırlı günler, Allah'a cc emanet olun,

Z

ZÜHRE_

S.22.Şubat.2010 Pazartesi - ÖĞLE NAMAZI

2.Grup :

Cemaldurra .........''Ya Rabbî, günahlarımızı affeyle,
Ya Rabbî, hayırlı dualarımızı kabul eyle,
Ya Rabbî, bizlere hayırlı bir ömür nasip eyle,
Ya Rabbî, bizlere hayırlı bir ölüm nasip eyle... ''
Kardelen1711........ ''Rabbim hayırlı rızıklar açsın.Eşime iş kapısı,yavrularıma hayırlı ömürler hayırlı kader versın ''
Berat05.............'' Rabbim , kendisine - ailesine - sevdiklerine Kur'an ve Sünnet rehberliğinde yaşanacak , Allah Celle Celalühün razı olacağı , Efendimizin hoşnut olacağı hayırlı ve faydalı güzel hayatlar nasip etsin. Hem dünya hem de ahiret hayatında Cennette yaşamayı , cennet ehlinden olmayı nasip etsin ; Hayırlı ve bereketli kazançlar versin, verdiği tüm zenginliği de sağlık -afiyet-mutluluk-huzur içinde Kendisinin razı olacağı şekilde kullanmayı nasip etsin. Yuvasını islamiyetin yaşandığı , sıcacık bir yuva haline getirsin. Her anını iman içinde yaşamayı , son nefesini de iman ile vermeyi nasip etsin. ''
Cemal-i Hilal
Bir_umut
Mutlu Kul :............ '' Rabbim tüm sıkıntılarımdan kurtarsın , hayırlı tüm isteklerim gerçekleştirsin ve ablalarıma hayırlı evlatlar nasip etsin .''
Ilgın_gümüş
hafize: ............. askere gidecek olan oğlu onunurun hayırlı teskereler almasını nasip eyle
Elifimbenim

NOT:
Dualarımızda NAZAR57 kardeşimizinvefat eden babaannesi için de dua edelim inşaAallah

S.A DUALARIMI YAPTIM

ALLAH RAHMET EYLESİN MEKANI CENNET OLSUN İNŞAALLAH

Z

ZÜHRE_

S.a bugün ameliyat olacak ve iç kanama tehlikesi olan islam uğruna mucadele veren önemli bir kişi için dua eder şifa niyetine fatiha okurmusunz

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleyküm Selam ve Rahmetullah

Ve Aleyküm Selam ve Rahmetullah

Rahman c.c. rahmet eylesin
Rahman c.c. mekanını cennet eylesin.
geride kalanlara sabır hayırlı ömür nasib etsin..
Selam ve baki dualarımla
En Güzel'e Rahman c.c. emanetsiniz
B)

S.a bugün ameliyat olacak ve iç kanama tehlikesi olan islam uğruna mucadele veren önemli bir kişi için dua eder şifa niyetine fatiha okurmusunz
Rahman c.c. Şafi iamiyle acil şifalar versin inşallah
Rahman c.c. dualarımızı kabul etsin
ezhibil be’se Rabbennesi eşfi ve enteşşafi le şifae ille şifaüke şifaen le yüğadiru segame.
Bu hastalığı gider ey insanların Rabbi! Şifâ ver, çünkü şifâ verici sensin. Senin vereceğin şifâdan başka şifâ yoktur. Öyle şifâ ver ki hiç bir hastalık bırakmasın." (buhari)

selam ve baki dualarımla
B)

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
Dualarınıza canı gönülden Amin..

Dualarınıza canı gönülden Amin..

22.Şubat.2010- Pazartesi

sabah namazı : 1.grup
öğle namazı : 2.grup
ikindi namazı : 3.grup
akşam namazı : 4.grup
yatsı namazı : 5.grup

Gönüllü bir kardeşimiz geçebilir kaptan koltuğuna ;)
selamün aleyküm kardeşim ben kabtan koltuğuna geçmek istiyorum tabi diğer kardeşlerim içinde uygunsa... birde ne yapmam gerek aydınlatırsanız sevinirim... uzun süredir katılamadım bayağı yeni konular açılmış ALLAH hepinizden razı olsun tüm yaptığınız ibadetleri kabul eder inş RABBİM:a07:....ALLAHA emanet olun:a07:

Ve Aleyküm Selam ablacığım:a12:
Hayırlı olsun..
Rahman c.c. yar ve yardımcınız olsun
Rahman c.c. size çok güzel mükafatlar nasib etsin inşallah
mervecim Rahman c.c. senden razı ve hoşnut olsun
Hakkını helal et canım
Rahman c.c. emeğinin ecrini fazlasıyla versin
inşallah
Selametle kalınız
Selam ve baki dualarımla
En Güzel'e Rahman c.c. emanetsiniz.
B)

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamu Aleyküm ve Rahmetullah

Bizler insanız...
Beşeriz, şaşarız...
1., 2., 3...
Sabah, öğle, akşam,....
Unutabiliriz...:a03:

Her namazdan sonra;
"Bugün, bu vakitte, İslamiyet.gen.tr sitemizde Dualarda TEK YÜREK olarak kime dua ediliyorsa onlar için okuyorum Ya Rabbi...
Kabu eyle Ya Rabbi...
"

Diye dua edelim inşallah...

Her namazımdan sonra kardeşlerimize duamı yapıyorum hamdolsun...
Rabbim yaptığımız tüm dualarımızı kabul etsin inşallah...
Allaha emanetsiniz...

Canı Gönülden Amin...Amin..Amin..
Rahman c.c. razı olsun değerli abimiz
Selam ve baki dualarımla
B)

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlı ve bereketli günler
Rahman c.c. bütün kardeşlerimden razı ve hoşnut olsun
inşallah
Rahman c.c. dualarımızı kabul etsin
Selametle kalın
Selam ve baki dualarımla
B)

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam

aleyküm selam

Rabbim şifa versin inşAllah Ya Şafi isminin hürmetine, hastanızın çektiği sıkıntılar günahlarına kefaret olsun inşAllah, Fatihamı okudum Allah'ın cc izniyle.

selam ve dua ile, Allah'a cc emanet olun, hayırlı günler

egecan06

Kayıtlı Kullanıcı
Selam arkadaşlar ben listeye katılmak istiyorum ama listeyi sitede göremedim katılamadım ne yapacağımıda bilmiyorum.benim içinde memleketimde kendi işimi yapabilmem için memlekete atanabilmem ve tüm ailemin ve kendimin günahlarının affı için dua edermisiniz. Allah razı olsun hepimizin dualarının kabul olması dileğiyle. Hepiniz allah'a emanet olun. Amin

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı

Öncelikle hoşgeldiniz egecan06 kardeşimiz,

konuyla ilgili açıklamalar konunun ilk mesajlarında yer almaktadır, dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz.

Gevher kardeşimiz çevrimiçi olduğunda herhangi bir gruba sizin ismini ekleyecektir,

Rabbim dualarımızı kabul etsin, dua kardeşliğimiz bozulmasın inşAllah,

selam ve dua ile, Allah'a cc emanet olun

Selam arkadaşlar ben listeye katılmak istiyorum ama listeyi sitede göremedim katılamadım ne yapacağımıda bilmiyorum.benim içinde memleketimde kendi işimi yapabilmem için memlekete atanabilmem ve tüm ailemin ve kendimin günahlarının affı için dua edermisiniz. Allah razı olsun hepimizin dualarının kabul olması dileğiyle. Hepiniz allah'a emanet olun. Amin

Nazar57

Kayıtlı Kullanıcı
Allah c.c. hepinizden razı olsun değerli dostlar.

nisan21

Kayıtlı Kullanıcı
Zühre kardeşim; ALLAH hastanıza şifa versin inşallah... Fatihamı okudum, okunan dualar hürmetine şifa versin Rabbim...

nisan21

Kayıtlı Kullanıcı
Bugünkü dualarımız edilmiştir... Rabbim kabul eylesin...

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
dualarımız yapılmıştır Allah kabul etsin..

ELİFİMBENİM ablamız vaz mı geçti acep :a35: belki de dua listesi hazırlıyordur:a12:

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Selam Aleyküm kardeşlerim bir kaç gündür kardeşimin düğün telaşından dolayı dualarımı yapamadım:( hakkınızı helal edin...Allah hepinizden razı olsun.
Çok şükür Allah'ın izniyle cumartesi gün erkek kardeşimi evlendirdik biraz zor oldu ondan ayrılmak ama Allah yuvasında eşiyle bir ömür boyu mutluluklar nasip etsin yuvasında huzur mutluluk dirlik düzen versin hayırlı salih evlatlar nasip etsin Rabbim inşallah.Bütün bekar kardeşlerimize darısı hayırlı eş hayırlı yuva hayırlı çocuklar nasip etsin RABBİM.
Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inş.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
Allah ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inş.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi

Rabbim mekanını cennet eylesin.
Tüm günahlarını mağfiret etsin , cennetinde sevdiği kullarıyla bir arada olmayı nasip etsin.

Size ve ailenize de sabır versin dayanma gücü nasip etsin
Allah Celle Celalüh rahmet etsin.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt