Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İslamiyet.gen.tr Ailesi '' Dualarda TEK YÜREK '' (1 Kullanıcı)

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı
036.gif
MAVCİ
036.gif
İNCİNUR
036.gif
DENİZYILDIZI
036.gif
SMYYES

036.gif
FETANET
036.gif
FEARDREAM
036.gif
NİSAN21

036.gif
ŞEB-İARUS
036.gif
BULENT TUNAL
036.gif
AYŞE RANA
036.gif
CEMALDURRA
036.gif
ACİZNEGÜNAHKAR
036.gif
NAZAR57
036.gif
En GÜZEL HUZURDA DUALARINDA YER VEREN TEK YÜREK OLAN BÜTÜN KARDEŞLERİMİZE

Esselamu Aleyküm ve Rahmetullah
Sizlerin yardımlarıyla Rahman c.c. izniyle 1 haftayı bitirmiş bulunmaktayız
Hepinize
Hakkınızı helal ediniz..
Yoklamaya katılan katılamayan yüreklerinde en güzel Huzurda dualarında yer veren bütün kardeşlerimizden Rahman c.c. razı ve hoşnut olsun inşallah
Her daim Tek yürek olup dualarda buluşmak duasıyla..
Selametle kalınız
Selam ve baki dualarımla
Rahman c.c. emanetsiniz...

ALEYKÜM SELAM

tam diyodum ki beni unuttu demek haa :A üzülüyodum kiii gördüm de rahatladım :a12

ya sizin bu mesajlarınıza bayılıyorum desem yeridir :) görsel ve içerik olarak muhteşem bi tarz

maşALLAH benim canım kardeşime maşALLAHHH..

daim olalalım inşa-ALLAH en sağlam yerde kalplerimizde.
rahman-ı celal razı hoşnud olsun sizden...

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
ayrıca BİR-UMUT kardeşim ve GEVHER kardeşim sizlerde hayırlısı ile çok yaşayın emi :)

aranızda ki bu rekabet koltuk kaygısı hiçç bitmesin :D

:a01::a01:

ismi kadar güzel kardeşim benim:a12:

bu koltuk kavkası biraz zor biter ama sonuç bir_umut'ta biter :a01:

hayırlı geceler kardeşim:a12:

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı
:a01::a01:

ismi kadar güzel kardeşim benim:a12:

bu koltuk kavkası biraz zor biter ama sonuç bir_umut'ta biter :a01:

hayırlı geceler kardeşim:a12:

kendimizde bu kadar güveniyoruz yani :) hay maşALLAH ama benden duymuş olmayın GEVHER Kardeşimizde en az sizin kadar dişli bi rakip bence siz başka koltuklara yönelin :D

hadi hayırlısı bi bekleyip görelim neler oluverecek :)

saolasınız kardeşim sizede hayırlı bereketli an'lar saniyeler...

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
kendimizde bu kadar güveniyoruz yani :) hay maşALLAH ama benden duymuş olmayın GEVHER Kardeşimizde en az sizin kadar dişli bi rakip bence siz başka koltuklara yönelin :D

hadi hayırlısı bi bekleyip görelim neler oluverecek :)

saolasınız kardeşim sizede hayırlı bereketli an'lar saniyeler...

ee zoru başarmak önemli olan ;)
hımm taraf kokusu gelmeye başladı burnuma:a01:
teşekkürler kardeşim ;)

KÖRDÜĞÜM

Kayıtlı Kullanıcı
dün akşam ve yatsı nazmalarını kıldım.dualarımı yaptım.bugun sabah namzına gene uyanamamışım ama kaza yaptım duamıda kaza ettim.birdee ben görevimi çok fazla iyi yaapamıyormuşum gibi geliyor içim rahat o yüzden huzursuz oluyorum.aklımda bu onuda takılı oluyor.bu zamana kadar ihmail ettiğim zamanında dualarını edemddiğim namazlarıma uyanamayıp geciktirdiğim ve hiç geçirmeden düzenli olarak duasını yaptığım zanlardaki kardeşlerimin tüm grubun hepsine 300 FATİHA benden hediye.RABBİM dertlerinizin dermanını versin.hayır kapılarını açsın.özle niyetlerinizi tez ve hayırlı bi zamanda daha da güzel şekilde kadaerinize yazsın.ALLAH cc görür gibi yaşamanın bilinci sizi sarsın inşALLAH.EFENDİMİZ öndriniz KURANI KERİM rehberiniz ve sahabelerde inşALLAH bu yolda sizlerin arkadaşı olsun.özellikle tüm aile bireyleriyle birlikte ve sevdiklerinile birlikte RABBİM szileri el ele islam yolunda koştursun.sizlere hayırda yarışacak eşler nasip etsin.yuvanız edebin hayanın imanın takvanın ihlasın sevginn güven ve bağlılığının huzurn timsali olsun.siz hayırlı evlat olun sizede hayırlı evlatlar versin RABBİM.
bekarlarımıza varsa sevdikleriyle birlikte yoksa da RABBİM kendi sevdiği beğendiği bi kulunu sizlere eş olarak göndersin.bu eş sizin eksik kalan kısımları bizzat kendisi uygualamalı bi şeklde anlatarak bu eksikliğinizi iman nuru ile doldursun.eşiniz bir ömrünü ALLAH cc yoluna adamaya bu yolda an be an EFENDİMİZİN iiznden gitmeye and içssin.bu andı sizin ve çocuklarınızın içmesi içinde niyetlensin ve size hep tatlı dillle güler yüzle yaklaşsın.eşiniz evinize bi mescit açsın odanızın birini eraber mescit yapın sizin seccadenizi eşiniz sersin kış günleri su soğuksa sırf sizin naamzınızı kılmanız için abdest suyunuzu bile ııtsın.evninizin mescidinde beraber dua edin zikredin şükredin hamd edin.aylar öncesinden mübarek gecelere beraber hazırlık yapın.beraber dua biriktirin ve önemli gecelerde huzuru ilahiye sunun inşALLAH.özel namaz kıyafetleriniz olsun.günlük beraber dini kitaplar okuun islam için eziyetlere katlanan iinsaların hayatlarnı,EFENDİMİZİ anlatan kitapları okuyun duygulanıp beraber göz yaı dökün,gece namazların kalkın beraber,eşiniz olcak kişi size yüz görümlüğü olrak size KABE ye gitmeyi teklif etsin evli olanlarmız da beraberliklerinin yıl dönümlerindeki hediyleri bu şekilde değiştirsinler.sonraa doğum gunlerinizde eşinizi size meselaa 1 hatim okusun onu hediye etsin.41 YASİNİ ŞERFİ okusun bunu hediye etsin.küçük bi kutu içinde yazılı bi kağıtta versin bunu size buyur duasını dileğin gibi yap desin.bu devrin sahabe ailesinden biride sizler olursnuz inşALLAH.
bu saydıklarımdan çok daha güzel beraberlikleri RABBİM sizelere lutfeyelsin.hakkınıızı helal edin.selametle...

BULENT TUNALI

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.bilsankimya.com
ALLAH'IM SİTEDEKİ KARDEŞLERİMİZ İLE BİRLİKTE ACİZLİĞİMİZLE FAKİRLİĞİMİZLE KAPINA GELDİK KAPINDAN AYRILIR İKEN DUALARI KABUL OLMUŞ GÜNAHLARI AF OLMUŞ BİR KUL OLARAK AYRILMAYI BİZLERE NASİP EYLE.EKSİKLERİ İLE BİRLİKTE NAMAZLARIMIZI DUALRIMIZI KABUL EYLE.ADINI ANMAKTAN SANA KULLUK ETMEKTEN BİZLERİ GAFİL KILMA.DÜNYADA VE AHİRETTE BİZLERE İYİLİK VER.SENİN GAZABINDAN SENİN RAHMETİNE LUTFUNA SIĞINIRIZ LUTFUNLA RAHMETİNLE BİZE MUAMELE EYLE.VERDİĞİN İLMİ ARTIR BİZLERE HİDAYET EYLE MAĞFİRET EYLE. BİZLERİ İMANLI SADIK ABİD KULLARINLA HAŞR EYLE.BİZLERİ KÖTÜ İNSANLARIN ŞERRİNDEN GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN MUHAFAZA EYLE.BİZLERE İSLAM AHLAKIYLA YOĞRULMUŞ HAYIRLI EŞLER HAYIRLI EVLATLAR NASİP EYLE.BİZLERİ AHİRETTE KARŞINA ÇIKTIĞIMIZDA UTANACAĞIMIZ AMELLER İŞLEMEKTEN MUHAFAZA EYLE.BİZLERİ KABİR AZABINDAN CEHENNEM AZABINDAN MUHAFAZA EYLE.İSLAM DİNİ ÜZERİNE YAŞAYIP İSLAM DİNİ ÜZERİNE İMANLA KUR'AN LA KELİME-İ TEVHİD ÜZERİNE SANA TABİ OLARAK ÇENE KAPAMAYI BİZLERE NASİP EYLE.YARABBİ SEN ÜMMEDİ MUHAMMEDİ KORU ÜMMEDİ MUHAMMED DÜŞMANLARINI KAHR EYLE.AMiN

smyyes

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH'IM SİTEDEKİ KARDEŞLERİMİZ İLE BİRLİKTE ACİZLİĞİMİZLE FAKİRLİĞİMİZLE KAPINA GELDİK KAPINDAN AYRILIR İKEN DUALARI KABUL OLMUŞ GÜNAHLARI AF OLMUŞ BİR KUL OLARAK AYRILMAYI BİZLERE NASİP EYLE.EKSİKLERİ İLE BİRLİKTE NAMAZLARIMIZI DUALRIMIZI KABUL EYLE.ADINI ANMAKTAN SANA KULLUK ETMEKTEN BİZLERİ GAFİL KILMA.DÜNYADA VE AHİRETTE BİZLERE İYİLİK VER.SENİN GAZABINDAN SENİN RAHMETİNE LUTFUNA SIĞINIRIZ LUTFUNLA RAHMETİNLE BİZE MUAMELE EYLE.VERDİĞİN İLMİ ARTIR BİZLERE HİDAYET EYLE MAĞFİRET EYLE. BİZLERİ İMANLI SADIK ABİD KULLARINLA HAŞR EYLE.BİZLERİ KÖTÜ İNSANLARIN ŞERRİNDEN GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN MUHAFAZA EYLE.BİZLERE İSLAM AHLAKIYLA YOĞRULMUŞ HAYIRLI EŞLER HAYIRLI EVLATLAR NASİP EYLE.BİZLERİ AHİRETTE KARŞINA ÇIKTIĞIMIZDA UTANACAĞIMIZ AMELLER İŞLEMEKTEN MUHAFAZA EYLE.BİZLERİ KABİR AZABINDAN CEHENNEM AZABINDAN MUHAFAZA EYLE.İSLAM DİNİ ÜZERİNE YAŞAYIP İSLAM DİNİ ÜZERİNE İMANLA KUR'AN LA KELİME-İ TEVHİD ÜZERİNE SANA TABİ OLARAK ÇENE KAPAMAYI BİZLERE NASİP EYLE.YARABBİ SEN ÜMMEDİ MUHAMMEDİ KORU ÜMMEDİ MUHAMMED DÜŞMANLARINI KAHR EYLE.AMiN
AMİN AMİN.Allah kabul etsin inşallah

mir_erhan

Moderator

Esselamu Aleyküm ve Rahmetullah
Sizlerin yardımlarıyla Rahman c.c. izniyle 1 haftayı bitirmiş bulunmaktayız
Hepinize
Hakkınızı helal ediniz..
Yoklamaya katılan katılamayan yüreklerinde en güzel Huzurda dualarında yer veren bütün kardeşlerimizden Rahman c.c. razı ve hoşnut olsun inşallah
Her daim Tek yürek olup dualarda buluşmak duasıyla..
Selametle kalınız
Selam ve baki dualarımla
Rahman c.c. emanetsiniz...

esselamün aleyküm ve rahmetüllahi ve berekatüh..

sevgili kardeşim.
Allah c.c sizleri sıkıntılardan keder ve gamdan emin kılsın daim yüzünüzü gülenlerden Rızasının safına kattıklarından eylesin.
Maşallah o kadar güzel dua ve ödevler hazırladınki bizler için çok çok güzeldi hepsi yüreklerimzle ellerimiz açıp Rahmana sunduk dileklerimizi kardeşlerimiz için
Rabbimiz daim eylesin El CAMi ismi hürmetine bizleri herdaim bir arada kardeşlik sevgisi çemberinde muhafaza eylesin.
sizler hakkınızı helal edin inşallah.

CEYLANTUR kardeşimiz Rahman bu haftaki görevinizde yardımcınız olsun.
Allah cc sizlerden razı olsun.

selam ve dua ile

mir_erhan

Moderator
selamın aleyküm bugünkü vazifemi yaptım yalnız akşam namazımı kaçırdım annemi amaliyat yaptırdım unutuvermişim hakkınızı helal edin

esselamün aleyküm ve rahmetülahi ve berekatüh...

sevgili ılgın kardeşimiz Rabbimiz ŞAfi isimlerinin hürmetine anneciğinize şifalar nasip etsin.inşallah önemli birşey yoktur.
mevlam yuvanıza iman huzur bereket ve şifarla nasip etsin
yüreklerinizi kederlerden emin kılsın inşallah.
selam ve dua ile

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
036.gif
MAVCİ
036.gif
İNCİNUR
036.gif
DENİZYILDIZI
036.gif
SMYYES

036.gif
FETANET
036.gif
FEARDREAM
036.gif
NİSAN21

036.gif
ŞEB-İARUS
036.gif
BULENT TUNAL
036.gif
AYŞE RANA
036.gif
CEMALDURRA
036.gif
ACİZNEGÜNAHKAR

036.gif
NAZAR57

036.gif
En GÜZEL HUZURDA DUALARINDA YER VEREN TEK YÜREK OLAN BÜTÜN KARDEŞLERİMİZE

selamün aleyküm canım
maşallah görevini en iyi şekilde yaptın:a15:
ALLAH razı olsun

dua görevlerimi yerine getiriyorum
ALLAH kabul etsin...

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Esselamûaleykum...

Esselamûaleykum...

Her namazımdan sonra DUALARDA TEK YÜREK gurubumuzu unutmuyorum inşallah...
RAbbim yaptığımız tüm dualarımızı en güzel ve hayırlı şekilde hatasıyla noksanıyla kabul etsin inşallah...
AMİNNN...

ılgın_gümüş

Kayıtlı Kullanıcı

esselamün aleyküm ve rahmetülahi ve berekatüh...

sevgili ılgın kardeşimiz Rabbimiz ŞAfi isimlerinin hürmetine anneciğinize şifalar nasip etsin.inşallah önemli birşey yoktur.
mevlam yuvanıza iman huzur bereket ve şifarla nasip etsin
yüreklerinizi kederlerden emin kılsın inşallah.
selam ve dua ile

allah razı olsun binlerce kez aminnn rabbim bu güzel duanıza mukabil bütün dualarınızı kabul etsin rabbim sıkıntılarınızı gidersin sarsılmaz iman nasip etsin selamve dua ile:a35:

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm

selamun aleyküm

Allah cc razı olsun nisan kardeşim,

hep beraber sizlerin desteğiyle Rabbim utandırmaz inşAllah :a03:

selam ve dua ile, hayırlı akşamlar,

Su eda kardeşim ALLAH razı olsun... Elinize emeğinize sağlık... ceylantur kardeşim sizede kolay gelsin, Rabbim yar ve yardımcın olsun... Ilgın_gümüş kardeşim geçmiş olsun; ALLAH c.c. tez şifa versin annenize...

_YUSUF_

Yönetici
Selamün Aleykum
Mevlam kabul eylesın dualarımızı
Baki selamalr

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam,

Allah cc razı olsun kardeşim,

inanın size hayırlı bir iş kapısı açılmasına daha çok sevindim, Rabbim hayırlı rızıklar versin size inşAllah,

hep beraber sizlerin desteğiyle Rabbim utandırmaz inşAllah :a03:

selam ve dua ile, hayırlı akşamlar,

esselamün aleyküm ve rahmetüllahi ve berekatüh..

sevgili kardeşim.
Allah c.c sizleri sıkıntılardan keder ve gamdan emin kılsın daim yüzünüzü gülenlerden Rızasının safına kattıklarından eylesin.
Maşallah o kadar güzel dua ve ödevler hazırladınki bizler için çok çok güzeldi hepsi yüreklerimzle ellerimiz açıp Rahmana sunduk dileklerimizi kardeşlerimiz için
Rabbimiz daim eylesin El CAMi ismi hürmetine bizleri herdaim bir arada kardeşlik sevgisi çemberinde muhafaza eylesin.
sizler hakkınızı helal edin inşallah.

CEYLANTUR kardeşimiz Rahman bu haftaki görevinizde yardımcınız olsun.
Allah cc sizlerden razı olsun.

selam ve dua ile

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm ve rahmetullahü ve berekatühü,

nete geç girdiğim için hakkınızı helal edin lütfen,

abilerim, ablalarım ve kardeşlerim, Allah'ın cc izniyle 06 Şubat Cumartesi ile 12 Şubat Cuma günleri arasındaki listemiz gün gün aşağıda bulunmaktadır, Rabbim dualarımızı kabul etsin inşAllah,

besmele.jpg

NAMAZ GRUPLARIMIZ

6.Şubat.2010 - Cumartesi : 1.gün

sabah namazı : 5.grup
öğle namazı : 1.grup
ikindi namazı : 2.grup
akşam namazı: 3.grup
yatsı namazı : 4.grup

7.Şubat.2010 - Pazar : 2.gün

sabah namazı : 1.grup
öğle namazı : 2.grup
ikindi namazı : 3.grup