Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İslamiyet.gen.tr Ailesi '' Dualarda TEK YÜREK '' (1 Kullanıcı)

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Esselamûaleykum...Hayırlı Cumalar...

Allah c.c. razı olsun değerli kardeşim

Rabbim bu Cuma günü hürmetine dualarımızı kabul eylesin inşallah

Mavci ABimiz sizede dualarımız devam ediyor..

Rabbim tüm gruplarımızın dualarını kabul eylesin inşallah

mavci abicim Rabbim en kısa zamanda sıkıntılarını gidersin insallah,bu sıkıntılar hayra döner insallah sizin icin , O'na daha da yaklasmak icin vesile olsun.Rabbim'in emanetindesiniz.Allah yardımcınız olsun ya Selam ismi serifi ile selamete kavusun,ya Fettah ismi serifiyle tüm hayır kapıları size ve sevdiklerinize acılsın.AMİN

Selamünaleyküm....

Rabbim tüm kardeşlerimizin dualarını kabul edip , en güzel şekilde cevaplandırsın.

Bizlere dualarınızda yer verdiğiniz için teşekkür ederiz , Rabbim razı olsun.

MAVCİ abimiz...

Rabbim gönlünüze ferahlık versin , işlerinizi rast getirsin , sıkıntılarınızdan kurtarsın sizi.

Hayırlı geceler.

Rabbıma hamdolsun bugünde tamamladım dualarımı.
Mavci kardeşim!Rabbım her türlü sıkıntılarını gidersin inşaallah,gönlüne ferahlık versin.

Amin
Selam Aleyküm kardeşim Allah sizden de razı olsun Allah yar ve yardımcınız olsun içinde bulunduğunuz sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametinize çıkmak yaşamınıza bir düzen bir yön hayırlı bir vesile nasip etsin Rabbim.
Allah korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

Tüm kardeşlerimize dua ediyorum inşaAllah..lakin nete girme imkanım pek olmuyor son zamanlarda..
Hakkınızı helal edin dostlar..
Mavci abim Allah sıkıntılarını tez zamanda dagıtsın inşaAllah.. Allah yar ve yardımcın olsun.

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
ALLAHIM HABİBİN MUHAMMED HÜRMETİNE ONUN EHLİBEYTİ VE ASHABI HÜRMETİNE KENDİLERİNDEN RAZI OLDUĞUN TERTEMİZ YAKINLARI VE YOLUNDA OLANLAR HÜRMETİNE ŞU ANDA SANA EL AÇIP YALVARIYORUZ BİLEREK BİLMEYEREK İŞLEDİĞİMİZ GÜNAHLAR İÇİN BİZİ AFFET BİZLERİ DERGAHINDAN BOŞ ÇEVİRME YARABBİM.

Elhamdülillahi Rabbil'âlemîn. Essalâtü vesselâmü alâ resûlinâ Muhammedin ve Âlihî ve Sahbihî ecma'în

RABBİM BİZLERİ AFFEDİP ELLERİMİZİ DERGAHINDAN BOŞ ÇEVİRMEYİP GÖNÜL MURADLARIMIZI DUALARIMIZI KABUL
ETSİN HAYIRLISIYLA..

DUAYA KATILAN KATILMAYAN TÜM KARDEŞLERİMİZİN SIKINTILARINDAN FERAHA ÇIKAR YARABBİM.

Elhamdülillahi Rabbil'âlemîn. Essalâtü vesselâmü alâ resûlinâ Muhammedin ve Âlihî ve Sahbihî ecma'în

EYY ALEMLERİN RABBİ OLAN YÜCE ALLAHIM DUALARIMIZI KABUL BUYURDUĞUN DUALARA DAHİL EYLE YARABBİM BİZLERE YAŞADIĞIMIZ SIKINTILARA KARŞI DAYANACAK SABIR GÜÇ VER YARABBİM.BİZLERİ NASİBİZİMİZ OLMAYAN İŞLERİN PEŞİNDEN KOŞTURTMA YARABBİM.ÜLKEMİZİ İÇ VE DIŞ DÜŞMANLARDAN KORU YARABBİM AMİN

Aminnnn...Aminnnn...Aminnnn...

Allahım!
Sen tüm kardeşlerimizin yaptığı duaları kabul eyle inşallah...
Bizleri seni seven kullarından eyle...
Bizleri razı olduğun kullarından eyle...
Bizleri hep beraber cennetine girenlerden ve cemalini görenlerden eyle...
İnşallah...

Aminnnn....

gülsengül

Kayıtlı Kullanıcı

Allahım!
İnşallah...

Aminnnn....

Amin inşaALLAH kıymetli abim..
Rabbim dualarımızı kabul ,amellerimizi makbul ve günahlarımızı affeylesin..
Hayırlı ve bereketli cumalar diliyorum..
selam ve dua ile..

BULENT TUNALI

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.bilsankimya.com
ALLAH'IM SİTEDEKİ KARDEŞLERİMİZ İLE BİRLİKTE ACİZLİĞİMİZLE FAKİRLİĞİMİZLE KAPINA GELDİK KAPINDAN AYRILIR İKEN DUALARI KABUL OLMUŞ GÜNAHLARI AF OLMUŞ BİR KUL OLARAK AYRILMAYI BİZLERE NASİP EYLE.EKSİKLERİ İLE BİRLİKTE NAMAZLARIMIZI DUALRIMIZI KABUL EYLE.ADINI ANMAKTAN SANA KULLUK ETMEKTEN BİZLERİ GAFİL KILMA.DÜNYADA VE AHİRETTE BİZLERE İYİLİK VER.SENİN GAZABINDAN SENİN RAHMETİNE LUTFUNA SIĞINIRIZ LUTFUNLA RAHMETİNLE BİZE MUAMELE EYLE.VERDİĞİN İLMİ ARTIR BİZLERE HİDAYET EYLE MAĞFİRET EYLE. BİZLERİ İMANLI SADIK ABİD KULLARINLA HAŞR EYLE.BİZLERİ KÖTÜ İNSANLARIN ŞERRİNDEN GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN MUHAFAZA EYLE.BİZLERE İSLAM AHLAKIYLA YOĞRULMUŞ HAYIRLI EŞLER HAYIRLI EVLATLAR NASİP EYLE.BİZLERİ AHİRETTE KARŞINA ÇIKTIĞIMIZDA UTANACAĞIMIZ AMELLER İŞLEMEKTEN MUHAFAZA EYLE.BİZLERİ KABİR AZABINDAN CEHENNEM AZABINDAN MUHAFAZA EYLE.İSLAM DİNİ ÜZERİNE YAŞAYIP İSLAM DİNİ ÜZERİNE İMANLA KUR'AN LA KELİME-İ TEVHİD ÜZERİNE SANA TABİ OLARAK ÇENE KAPAMAYI BİZLERE NASİP EYLE.YARABBİ SEN ÜMMEDİ MUHAMMEDİ KORU ÜMMEDİ MUHAMMED DÜŞMANLARINI KAHR EYLE.AMiN

KÖRDÜĞÜM

Kayıtlı Kullanıcı
dünden önceki gün akşam ve yatsı namzlarımı kıldım.dün sabah namzaına uyandııımmm dışardaydım öğleni kıldım dılarda ama ikinidiyi malesef :( akşamıda kıldım ama şimdi aklıma geldi sanırım ben dün yatsıyı kılmadım :( bugun sabah namzına da uynamadım :( offf ben vazifelerimi iyi yapamıyorum :(

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim tüm dualrı kabul eylesin ..

hayırlı berektli cumalar olsun herkese ;)

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
*''Bismillâhi alâ nefsi ve mâlî ve dînî
Allahümme raddınî bi-kadâike ve bârik lî fîmâ kuddire lî, hattâ lâ uhibbe ta'cîle mâ ahhartehu ve te'hîra mâ acceltehu''

"Allah'ım, senin ismine, malımı, dinimi ve nefsimi emanet ediyorum
Allah'ım, hükmüne beni razı kıl, kaderimde olanı bana mübarek kıl ki, te'hir ettiğinin acelesini, acele ettiğinin de te'hirini istemeyeyim
Nefsimin isyanını önle, teslimini sağla''

Allah yapılan butun dualarımızı kabul etsin insallah,hepimize hayırlar dilerim

Selamün Aleyküm
Mevlam kabul eylesın inşaAllah
Baki selamalar

Selamünaleyküm....

Rabbim tüm kardeşlerimizin dualarını kabul edip , en güzel şekilde cevaplandırsın.

Bizlere dualarınızda yer verdiğiniz için teşekkür ederiz , Rabbim razı olsun.

MAVCİ abimiz...

Rabbim gönlünüze ferahlık versin , işlerinizi rast getirsin , sıkıntılarınızdan kurtarsın sizi.

Hayırlı geceler.

Rabbıma hamdolsun bugünde tamamladım dualarımı.
Mavci kardeşim!Rabbım her türlü sıkıntılarını gidersin inşaallah,gönlüne ferahlık versin.

Tüm kardeşlerimize dua ediyorum inşaAllah..lakin nete girme imkanım pek olmuyor son zamanlarda..
Hakkınızı helal edin dostlar..
Mavci abim Allah sıkıntılarını tez zamanda dagıtsın inşaAllah.. Allah yar ve yardımcın olsun.

Rabbim tüm dualrı kabul eylesin ..

hayırlı berektli cumalar olsun herkese ;)

Ve Aleyküm Selam ve Rahmetullah
Hayırlı ve Bereketli Cuma'larB)
Rahman c.c. sizlerden razı ve hoşnut olsun..
Sizlere çok güzel mükafatlar versin inşallah
Dualarınıza canı gönülden Amin.
Selametle kalınız..
Selam ve baki dualarımla
Rahman c.c. emanetsiniz
B)​

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
ALLAHIM HABİBİN MUHAMMED HÜRMETİNE ONUN EHLİBEYTİ VE ASHABI HÜRMETİNE KENDİLERİNDEN RAZI OLDUĞUN TERTEMİZ YAKINLARI VE YOLUNDA OLANLAR HÜRMETİNE ŞU ANDA SANA EL AÇIP YALVARIYORUZ BİLEREK BİLMEYEREK İŞLEDİĞİMİZ GÜNAHLAR İÇİN BİZİ AFFET BİZLERİ DERGAHINDAN BOŞ ÇEVİRME YARABBİM.

RABBİM BİZLERİ AFFEDİP ELLERİMİZİ DERGAHINDAN BOŞ ÇEVİRMEYİP GÖNÜL MURADLARIMIZI DUALARIMIZI KABUL
ETSİN HAYIRLISIYLA..

DUAYA KATILAN KATILMAYAN TÜM KARDEŞLERİMİZİN SIKINTILARINDAN FERAHA ÇIKAR YARABBİM.

EYY ALEMLERİN RABBİ OLAN YÜCE ALLAHIM DUALARIMIZI KABUL BUYURDUĞUN DUALARA DAHİL EYLE YARABBİM BİZLERE YAŞADIĞIMIZ SIKINTILARA KARŞI DAYANACAK SABIR GÜÇ VER YARABBİM.BİZLERİ NASİBİZİMİZ OLMAYAN İŞLERİN PEŞİNDEN KOŞTURTMA YARABBİM.ÜLKEMİZİ İÇ VE DIŞ DÜŞMANLARDAN KORU YARABBİM AMİN

AMİN AMİN AMİN.
ALLAH BU MÜBAREK GÜNLERİN OKUNAN KUR'ANLAR DUALAR ESMALAR YÜZÜ GÖZÜ HÜRMETİNE BİZLERİ AFFEDİP ELELRİMİZİ DERGAHINDAN BOŞ ÇEVİRMEYİP HEPİMİZİN DUALARINI KABUL ETSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH RABBİM HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUNHİÇ BİRİMİZİ DARDA SIKINTIDA ÇIKMAZDA ÇARESİZ BIRAKMASIN KENDİ KAPISINDAN BAŞKA KUL KAPISINA MUHTAÇ ETMESİN RABBİM.
ALLAH ŞU ANDA BULUNDUĞUMUZ SIKINTILARDAN ÇIKMAZLARDAN ENGELLERDEN OLUMSUZLUKLARDAN BİZLERİ KURTARIP TEZ ZAMANDA SELAMETİMİZE ÇIKARMAK NASİP ETSİN YAŞAMIMIZA BİR DÜZEN YÖN VERSİN. HAYATIMIZDAKİ ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI OLUMLUYA ÇEVİRSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH.
ALLAH HASTALARA ŞİFA, DERTİLERE DEVA , BORÇLULARA EDA, EVSİZLERE EV, İŞSİZLERE İŞ, EŞSİZLERE EŞ ÇOCUKSUZLARA HAYIRLI ÇOCUK, SEVİPTE KAVUŞAMAYANLARA HAYIRLISIYLA KAVUŞMAK ÖNLERİNDEKİ ENGELLERDEN OLUMSUZLUKLARDAN KURTULMAK NASİP ETSİN.
EVLENEMEYEN KIZLARA EVLENEMEYEN ERKEKLERE HAYIRLI GÖNÜLLERİNE EVLİLİK NASİP ETSİN ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI ORTADAN KALDIRIP HAYIRLI YUVA HAYIRLI ÇOCUKLAR NASİP ETSİN.
HUZURSUZ YUVALARA HUZUR NASİP ETSİN RABBİM KİMSENİN KURULU YUVASINI BOZMASINA FIRSAT VERMESİN KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARI ISLAH EDİP HİDAYETE ERDİRMEK NASİP ETSİN RABBİM.
GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN, KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARIN ŞERLERİNDEN KÖTÜLÜKLERİNDEN, ANİ ÖLÜMLERDEN RABBİM BİZLERİ KORUYUP GELMEDEN ESİRGESİN İNŞALLAH HEPİMİZİ. OKUYAN OKUMAYAN HERKESİN DUALARINI KABUL ETSİN RABBİM.
RABBİM BU DÜNYADA VE AHİRETTE SEVDİĞİ RAZI OLDUĞU KULLAR OLMAK CENNETİNDEN HEPİMİZE BİRER KÖŞK PEYGAMBER EFENDİMİZİN ŞEFAATİNE NAİL OLMAK KOMŞU OLMAK NASİP ETSİN. RABBİM DÜNYADA KUR'AN AHİRETTE İMAN DÜNYADA DÜNYA AHİRETTE AHİRET MURADIMIZI VERSİN RABBİM.
ALLAH'IM SEN RAHİM'SİN RAHMAN'SIN AFFEDİCİSİN AFFETMEYİ SEVERSİN BİZLERİ AFFEDİP HUZURUNA LAYIK EYLE BENİ ANAMI BABAMI BÜTÜN YAKINLARIMI BÜTÜN İNANLARI BAĞIŞLA VE KORU BİZLERİ AFFEDİP DUALARIMIZI KABUL EYLE.
ALLAH'IM SENİN HAZİNENDE HERŞEY BULUNUR HAZİNENDE BİZLERİ ESİRGEME RABBİM.
BÜTÜN DUALARIMIZI KABUL EYLE.

Okuduğumuz duaları kabul et, bu duaların hürmetine hepimizin niyetlerini ver.

Senin herşeye gücün yeter.Amin..

SELAM VE DUA İLE ALLAH'A EMANET OLUN..

Dualarınıza canı gönülden Amin..
Rahman c.c. sizden razı ve hoşnut olsun inşallah
Selametle kalınız
Selam ve baki dualarımla
Rahman c.c. emanetsiniz..

B)​

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
Allah c.c. razı olsun değerli kardeşim

Rabbim bu Cuma günü hürmetine dualarımızı kabul eylesin inşallah

Mavci ABimiz sizede dualarımız devam ediyor..

Rabbim tüm gruplarımızın dualarını kabul eylesin inşallah

Allahım!
İnşallah...

Aminnnn....

Amin inşaALLAH kıymetli abim..
Rabbim dualarımızı kabul ,amellerimizi makbul ve günahlarımızı affeylesin..
Hayırlı ve bereketli cumalar diliyorum..
selam ve dua ile..

ALLAH'IM SİTEDEKİ KARDEŞLERİMİZ İLE BİRLİKTE ACİZLİĞİMİZLE FAKİRLİĞİMİZLE KAPINA GELDİK KAPINDAN AYRILIR İKEN DUALARI KABUL OLMUŞ GÜNAHLARI AF OLMUŞ BİR KUL OLARAK AYRILMAYI BİZLERE NASİP EYLE.EKSİKLERİ İLE BİRLİKTE NAMAZLARIMIZI DUALRIMIZI KABUL EYLE.ADINI ANMAKTAN SANA KULLUK ETMEKTEN BİZLERİ GAFİL KILMA.DÜNYADA VE AHİRETTE BİZLERE İYİLİK VER.SENİN GAZABINDAN SENİN RAHMETİNE LUTFUNA SIĞINIRIZ LUTFUNLA RAHMETİNLE BİZE MUAMELE EYLE.VERDİĞİN İLMİ ARTIR BİZLERE HİDAYET EYLE MAĞFİRET EYLE. BİZLERİ İMANLI SADIK ABİD KULLARINLA HAŞR EYLE.BİZLERİ KÖTÜ İNSANLARIN ŞERRİNDEN GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN MUHAFAZA EYLE.BİZLERE İSLAM AHLAKIYLA YOĞRULMUŞ HAYIRLI EŞLER HAYIRLI EVLATLAR NASİP EYLE.BİZLERİ AHİRETTE KARŞINA ÇIKTIĞIMIZDA UTANACAĞIMIZ AMELLER İŞLEMEKTEN MUHAFAZA EYLE.BİZLERİ KABİR AZABINDAN CEHENNEM AZABINDAN MUHAFAZA EYLE.İSLAM DİNİ ÜZERİNE YAŞAYIP İSLAM DİNİ ÜZERİNE İMANLA KUR'AN LA KELİME-İ TEVHİD ÜZERİNE SANA TABİ OLARAK ÇENE KAPAMAYI BİZLERE NASİP EYLE.YARABBİ SEN ÜMMEDİ MUHAMMEDİ KORU ÜMMEDİ MUHAMMED DÜŞMANLARINI KAHR EYLE.AMiN

Ve Aleyküm Selam Rahmetullah
Hayırlı ve bereketli Cuma'larB)
Rahman c.c. sizlerden razı ve hoşnut olsun inşallah
Sizlere çok güzel mükafatlar nasib etsin..
Dualarınıza canı gönülden Amin..
Selametle kalınız
Selam ve baki dualarımla
Rahman c.c. emanetsiniz
B)

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
dünden önceki gün akşam ve yatsı namzlarımı kıldım.dün sabah namzaına uyandııımmm dışardaydım öğleni kıldım dılarda ama ikinidiyi malesef :( akşamıda kıldım ama şimdi aklıma geldi sanırım ben dün yatsıyı kılmadım :( bugun sabah namzına da uynamadım :( offf ben vazifelerimi iyi yapamıyorum :(

Ve Aleyküm Selam canım
of yerine afff diyelim ;)inşallah
Önemli olan yüreğinden biz kardeşlerin için Rahman c.c. sunduğun dualar
Rahman c.c. senden razı ve hoşnut olsun inşallah
Sana çok güzel mükafatlar nasib etsin..
Namaz mevzusunda da dualarımdasın inşallah
Selametle kal
Selam ve baki Dualarımla
Rahman c.c. emanetsin..
B)

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamu Aleyküm ve Rahmetullah

Hayırlı Ve Bereketli Cuma'larB)

''Rabbiyesir vela tuassir Rabbi temmim bil-hayır''
Rabbim işimi kolaylaştır, güçleştirme, Rabbim bu işi hayırla tamamla!

Diyerek Rahman c.c. izniyle yarın/CUMA günkü programımız:a12:

EL-METİN(c.c.) çok sağlam

EL-VELİYY (c.c.)dostlarına yardım eden

EL-HAMİD (c.c.) hamd edilen övülen

Allah c.c. izniyle;
*Kelime-i Tevhid
*Salavatı Şerif
okuyalım..

Amenerresülü

”Amenerrasulü bima ünzile ileyhi mirrabbihi vel mü’minun,küllün amene billahi vemelaiketihi ve kütübihi ve rusülih,la nüferriku beyne ehadin min rusülih,ve kalu semi’na ve ata’na gufraneke rabbena ve ileykelmesir.La yükellifullahü nefsenilla vüs’aha,leha ma kesebet ve aleyha,mektesebet,rabbena latüahızna innesiyna ev ahta’na,rabbena vela tahmil aleyna ısran kema hameltehü alelleziyne min gablina,rabbena vela tühammilna,mala takatelena bih,va’fü anna,vağfirlena,verhamna,ente mevlana fensurna alel gavmil kafiriyn.”(Bakara/285-286)

Amenerresülü Türkçe Meali :

O peygamber de kendisine Rabbinden indirilene iman etti,Mü’minler de (onlardan) her biri Allah’a,onun meleklerine,kitaplarına,peygam berlerine inandı.”Onun(Allah’ın) peygamberlerinden hiç birini diğerlerinin arkasından ayırmayız(hepsine inanırız),dinledik,(kabul ettik)emrine itaat ettik,Ey Rabbimiz,mağfiretini isteriz.Son varışımız ancak sanadır” dediler.Allah hiç kimseye gücünün yeteceğinden başkasını yüklemez.Herkesin kazandığı hayır faidesine,yaptığı şer kendi zararınadır.”Ey Rabbimiz,unuttuk,yahut yanıldıysak bizi tutup sorguya çekme.Ey Rabbimiz,bizden evvelki ümmetlere yüklediğin gibi üstümüze ağır bir yük yükleme,Ey Rabbimiz takat getiremeyeceğimizi bize taşıtma.Bizden sadır olan günahları sil,bağışla,bizi esirge.Sen mevlamızsın bizim.Artık kafirler ruhuna karşı bize yardım et.”

Allah'ım!
"Bismillâhirrahmânirrahîm"in sırları hürmetine, âlemlere rahmet olarak gönderdiğin zâta ve onun bütün âl ve ashâbına, Senin rahmetine ve onun hürmetine yaraşır şekilde salât ve selâm eyle. Bize de, Senden başka, hiçbir mahlûkunun merhametine ihtiyaç bırakmayacak bir şefkat ve rahmetle merhamet eyle.
Âmin.

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
Maşallah Barekallah Subhanallah

036.gif
MİR-ERHAN
036.gif
ILGIN GÜMÜŞ
036.gif
BİR UMUT
036.gif
KARDELEN 1711

036.gif
NURU SECDE
036.gif
FERAHHFEZA
036.gif
YUSUF
036.gif
EBUZER25
036.gif
MİHRİBAN
036.gif
SILA1
036.gif
ARZU74
036.gif
KÖRDÜĞÜM
036.gif
GEVHER
036.gif
KURAN_A SEVDALI
036.gif
ZÜHRE
036.gif
CEYLANTUR
036.gif
ALLİES
036.gif
BERAT05
036.gif
GÜLSENGÜL

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı

036.gif
MAVCİ
036.gif
İNCİNUR
036.gif
DENİZYILDIZI
036.gif
SMYYES

036.gif
FETANET
036.gif
FEARDREAM
036.gif
NİSAN21

036.gif
ŞEB-İARUS
036.gif
BULENT TUNAL
036.gif
AYŞE RANA
036.gif
CEMALDURRA
036.gif
ACİZNEGÜNAHKAR
036.gif
NAZAR57
036.gif
En GÜZEL HUZURDA DUALARINDA YER VEREN TEK YÜREK OLAN BÜTÜN KARDEŞLERİMİZE

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı

Sizlerin yardımlarıyla Rahman c.c. izniyle 1 haftayı bitirmiş bulunmaktayız
Hepinize
Hakkınızı helal ediniz..
Yoklamaya katılan katılamayan yüreklerinde en güzel Huzurda dualarında yer veren bütün kardeşlerimizden Rahman c.c. razı ve hoşnut olsun inşallah
Her daim Tek yürek olup dualarda buluşmak duasıyla..
Selametle kalınız
Selam ve baki dualarımla
Rahman c.c. emanetsiniz...

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici

036.gif
MİR-ERHAN
036.gif
ILGIN GÜMÜŞ
036.gif
BİR UMUT
036.gif
KARDELEN 1711

036.gif
NURU SECDE
036.gif
FERAHHFEZA
036.gif
YUSUF
036.gif
EBUZER25
036.gif
MİHRİBAN
036.gif
SILA1http://www.cosgan.de/images/more/flowers/036.gif[/IMG]GEVHER
ALLİES
036.gif
BERAT05
036.gif
GÜLSENGÜL

036.gif
MAVCİ
036.gif
İNCİNUR
036.gif
DENİZYILDIZI
036.gif
SMYYES

036.gif
FETANET
036.gif
FEARDREAM
036.gif
NİSAN21

036.gif
ŞEB-İARUS
036.gif
BULENT TUNAL
036.gif
AYŞE RANA
036.gif
CEMALDURRA
036.gif
ACİZNEGÜNAHKAR
036.gif
NAZAR57
036.gif
En GÜZEL HUZURDA DUALARINDA YER VEREN TEK YÜREK OLAN BÜTÜN KARDEŞLERİMİZE

Hepinize
Hakkınızı helal ediniz..
Yoklamaya katılan katılamayan yüreklerinde en güzel Huzurda dualarında yer veren bütün kardeşlerimizden Rahman c.c. razı ve hoşnut olsun inşallah
Selametle kalınız
Selam ve baki dualarımla

Allah CC. cümlemizden razı olsun değerli kardeşim...
Rabbim okuduğumuz tüm dualarımızı kabul eyleye...
Her daim TEK YÜREK olmak duasıyla kardeşim...
Hakkınızı helal ediniz...

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı
ben? :a25:

[En GÜZEL HUZURDA DUALARINDA YER VEREN TEK YÜREK OLAN BÜTÜN KARDEŞLERİMİZE[/SIZE][/FONT][/CENTER][/QUOTE]

GEVHER

Yönetici

Hepinize
Hakkınızı helal ediniz..
Selametle kalınız
Selam ve baki dualarımla

Ve aleykümselam Su-Eda kardeşimiz...

Rabbim razı olsun ki vazifenizi en güzel şekilde yerine getirdiniz.
Biliyoruz ki siz akşamları internete giremiyorsunuz , bu nedenle görevi devredeceğiniz kardeşimizi şimdi belirlemenizi rica ediyoruz sizden.

Hakkınızı helal ediniz değerli kardeşim.
Ve daha ağır sorumluluklarla sizin başınızı ağrıtacağız yine , emin olunuz. :a12:

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
ben? :a25:

[En GÜZEL HUZURDA DUALARINDA YER VEREN TEK YÜREK OLAN BÜTÜN KARDEŞLERİMİZE[/SIZE]
[/QUOTE]

hazırladığımda sende vardın ama demekki yanlışlık yapmışım:a03::a03:
hakkını helal et lütfen
ama birazdan bakabilirsin[/FONT][/CENTER]

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı
estağfirullah kardeşim, ne demek, yok da varsa da helal-i hoş olsun canım,

yanlış anlama sakın, :a27:

hakkını helal et lütfen
ama birazdan bakabilirsin
[/QUOTE]

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
Allah CC. cümlemizden razı olsun değerli kardeşim...
Rabbim okuduğumuz tüm dualarımızı kabul eyleye...
Her daim TEK YÜREK olmak duasıyla kardeşim...
Hakkınızı helal ediniz...

Ve aleykümselam Su-Eda kardeşimiz...

Rabbim razı olsun ki vazifenizi en güzel şekilde yerine getirdiniz.
Biliyoruz ki siz akşamları internete giremiyorsunuz , bu nedenle görevi devredeceğiniz kardeşimizi şimdi belirlemenizi rica ediyoruz sizden.

Hakkınızı helal ediniz değerli kardeşim.
Ve daha ağır sorumluluklarla sizin başınızı ağrıtacağız yine , emin olunuz. :a12:

Rahman c.c. sizlerden razı ve hoşnut olsun..
Benden yana hakkım varsa eğer bütün kardeşlerimize hakkım helal olsun..
Mavici abimizin belirtiği gibi güzel gören güzel düşünür
güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim..
Dualarınıza canı gönülden
Amin..Amin..Amin...
Baş ağrıtması nedemek kardeşimiz Rahman c.c. izniyle elimizden geldiğince memnuniyetle :a12:
inşallah
Rahman c.c. yar ve yardımcımız olsun inşallah
Bu haftaki kardeşimiz Rahman c.c. izniyle kardeşmiz içinde uygunsa eğer
Ceylantur kardeşimiz:a15:
olmasını rica ediyorum...
Selametle kalınız
Selam ve baki dualarımla
Rahman c.c. emanetsiniz..​

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
estağfirullah kardeşim, ne demek, yok da varsa da helal-i hoş olsun canım,

yanlış anlama sakın, :a27:

hakkını helal et lütfen
ama birazdan bakabilirsin[/FONT][/CENTER]
[/QUOTE]

olurmu hiç canım yanlış anlamak kontrol ettim ama herhalde yaşlanıyoruz..;)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt