Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İslamiyet.gen.tr Ailesi '' Dualarda TEK YÜREK '' (1 Kullanıcı)

KÖRDÜĞÜM

Kayıtlı Kullanıcı
BEN SABAH NAMZINAAAAA UYAAANNDDDIIIIIMMM.ham olsun. :) benım kime hakkım geçiyorsa helal olsun.HAYIRLI GÜNLER

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim
Hamdolsun bu günde dualarımızı yaptık..Rabbim kabul eylesin..
Selam ve dua ile..

sabah kaza olmak şartıyla öğlen ve ikindin kılınmıştır.akşam ve yatsıyı yarın hbar ederim inşALLAH.dualarımı yaptım arada esmalardan selaten tüncinadan da okudum herkese hayırlı akşamlar DUA ile

amin amin amin Allah kabul etsin.

Herkese hayırlı akşamlar... bir haftadır kalabalık bir misafir ağırladım. Siteye giremedim, namazlarımı kıldım ama çok sıkışık durumlarda tesbihleri ve duaları yapamadım. Hakkınızı helal ediniz... Bundan sonra inşallah düzenli olarak yapacağım...

Nur-u secde kardeşim hamileliğiniz hayırlı olsun. ALLAH hayırlı sağlıklı bir evlat nasip eylesin inşallah.

Hasta olan kardeşlerime geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum....

Sizleri özledim:a14::a15:

Selamünaleyküm...

Dualarımız edilmiştir , Rabbim kabul etsin.

Bu arada gözümden kaçmayan bir durum var, sanki yoklamalarımız azaldı mı yoksa bana mı öyle geliyor ?

Bu gidişle ödevlerini vaktinde yapmayan ya da yoklamasını vermeyen kardeşlerimizin kulaklarını çekip , ceza vereceğiz...:a26:

Tüm kardeşlerimize duyurulur...:a12:

Mevlam kabul eylesin inşaAllah
Benim kulaklarım hassastır.Çok acır sonra, yoklamamızı verelimde çektirmeyelim kulaklarımızı :)
Baki selamlar

aleykum selam gevher kardeşim ben bugun cezalıgım dua listemi evde unutmuşum 3 vakit duamı yapamadım yatarken toplu dua edecegim böyle 3,4kez oldu belki daha fazla hakkınızı helal edin

şükür bugün de dua ettim kardeşlerime.
Allah kabul etsin inşallah . . . .

Amin
Allah razı olsun canım kardeşim Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip dualarımızı kabul etsin Rabbim.
Allah kortuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Bu aralar bende siteye sık sık giremiyorum ama elimden geldiğince dualarımı yapmaya çalışıyorum Allah hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı oolsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

rabbim kabul etsin edilen duaları

Aminnnn...Aminnnn...Aminnnn...
Allahım!
Sen tüm kardeşlerimizin yaptığı duaları kabul eyle inşallah...
Aminnnn....

aleyküm selam abi,

ben şahsen, çok mesaj yığılması olmasın diye her gün bildirmiyordum, ama uyarınızdan sonra her gün yazayım bari :a12:

selam ve dua ile, hayırlı günler

ALLAH'IM SİTEDEKİ KARDEŞLERİMİZ İLE BİRLİKTE ACİZLİĞİMİZLE FAKİRLİĞİMİZLE KAPINA GELDİK KAPINDAN AYRILIR İKEN DUALARI KABUL OLMUŞ GÜNAHLARI AF OLMUŞ BİR KUL OLARAK AYRILMAYI BİZLERE NASİP EYLE.EKSİKLERİ İLE BİRLİKTE NAMAZLARIMIZI DUALRIMIZI KABUL EYLE.ADINI ANMAKTAN SANA KULLUK ETMEKTEN BİZLERİ GAFİL KILMA.DÜNYADA VE AHİRETTE BİZLERE İYİLİK VER.SENİN GAZABINDAN SENİN RAHMETİNE LUTFUNA SIĞINIRIZ LUTFUNLA RAHMETİNLE BİZE MUAMELE EYLE.VERDİĞİN İLMİ ARTIR BİZLERE HİDAYET EYLE MAĞFİRET EYLE. BİZLERİ İMANLI SADIK ABİD KULLARINLA HAŞR EYLE.BİZLERİ KÖTÜ İNSANLARIN ŞERRİNDEN GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN MUHAFAZA EYLE.BİZLERE İSLAM AHLAKIYLA YOĞRULMUŞ HAYIRLI EŞLER HAYIRLI EVLATLAR NASİP EYLE.BİZLERİ AHİRETTE KARŞINA ÇIKTIĞIMIZDA UTANACAĞIMIZ AMELLER İŞLEMEKTEN MUHAFAZA EYLE.BİZLERİ KABİR AZABINDAN CEHENNEM AZABINDAN MUHAFAZA EYLE.İSLAM DİNİ ÜZERİNE YAŞAYIP İSLAM DİNİ ÜZERİNE İMANLA KUR'AN LA KELİME-İ TEVHİD ÜZERİNE SANA TABİ OLARAK ÇENE KAPAMAYI BİZLERE NASİP EYLE.YARABBİ SEN ÜMMEDİ MUHAMMEDİ KORU ÜMMEDİ MUHAMMED DÜŞMANLARINI KAHR EYLE.AMiN

Rabbim cümlemizin dualarını kabul eylesin inşallah....

Allah c.c.cümlemize hayırlı ve bereketli kazanç,sağlık ve sıhhat,imanla geçen bir ömür versin inşallah

Nurusecde kardeşimizin de duaları kabul olmuş hamd olsun
Rabbim hayırlısıyla tamamına erdirsin,sağlıkla bebeğini kucağına alsın inşallah

ceza yemeden hemen yoklamayı veriyim bari :):)

görevlerimi yerine getiriyorum, ALLAH kabul etsin...

selamün aleyküm,Allah dualarımızı kabul etsin.
funda kardeşim hayırlı olsun.

Selamun Aleyküm,

Bir süre olumsuz hava şartları elektrik kesilmelerine yol açtığı için, daha sonra da yarıyıl tatili dolayısıyla yanımıza gelen üniversite öğrencisi kızım sürekli kullandığım dizüstü bilgisayarıma el koyduğu için biraz uzak kaldım... Ortam normalleşip, ben de yeni bilgisayarıma kavuşunca yeniden buralardayım... Bu arada takip edebildiğim kadar guruplara riayet etmeye çalışarak dualara devam ettim... Bazen genel anlamda olsa da ihmal etmemeye çalıştım...
Kardeşlerimden haklarını helal etmelerini isterim...

Allah'a emanet olun...

BEN SABAH NAMZINAAAAA UYAAANNDDDIIIIIMMM.ham olsun. :) benım kime hakkım geçiyorsa helal olsun.HAYIRLI GÜNLER

S.a dualarimi yaptim

Ve Aleyküm selam ve Rahmetullah..
Rahman c.c. sizlerden razı ve hoşnut olsun inşallah..
Dualarınıza canı gönülden Amin...Amin..Amin..
Nisan 21 kardeşimiz cemaldura abimiz sizleri tekrar aramızda görmek çok güzel
Hoşgeldiniz..:a12:
Yürekleriniz rahat olsun Bütün kardeşlerimize hakkımız helaldir..
Kördüğüm canım Maşallah Barekallah:a15:
Gevher kardeşim
Maşallah Barekallah Subhanallah
Rahman c.c. sonsuz şükürler olsun kalabalık olduğumuz için az gibi gözüküyor olabilirmi acaba???
ama ne olursa olsun yoklamalarla ilgili mesajımızı almış bulunmaktayız..:a12:
Selametle kalınız
Selam ve baki dualarımla
Rahman c.c. emanetsiniz
B)B)B)B)B)B)B)

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamu Aleyküm ve Rahmetullah

''Rabbiyesir vela tuassir Rabbi temmim bil-hayır''
Rabbim işimi kolaylaştır, güçleştirme, Rabbim bu işi hayırla tamamla!

Diyerek Rahman c.c. izniyle yarın/ÇARŞAMBA günkü programımız:a12:

3.Şubat.2010- Çarşamba : 5.gün

sabah namazı : 2.grup
öğle namazı : 3.grup
ikindi namazı : 4.grup
akşam namazı : 5.grup
yatsı namazı : 1.grup

EL-MECİD (c.c.) şanı büyük ve yüksek olan

EL-BAİS (c.c.)öldükten sonra dirilten

EŞ-ŞEHİD(c.c.) Bilinenin ve bilinmeyenin şahidi

"Hasbiyallahu la ilahe illa Hu, aleyhi tevekkeltu ve Huve rabbül arşıl aziym."

Anlamı: Allah'a güvendim (bana yeter) tanrı yoktur O vardır, ki bende O'na bağlanıp işimi ona bıraktım; O arşın aziym Rabbidir.

Allah'ım!
"Bismillâhirrahmânirrahîm"in sırları hürmetine, âlemlere rahmet olarak gönderdiğin zâta ve onun bütün âl ve ashâbına, Senin rahmetine ve onun hürmetine yaraşır şekilde salât ve selâm eyle. Bize de, Senden başka, hiçbir mahlûkunun merhametine ihtiyaç bırakmayacak bir şefkat ve rahmetle merhamet eyle.
Âmin.

gülsengül

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm kardeşlerim
Rabbim buradaki bütün kardeşlerimizin amellerini makbul dualarını kabul ve günahlarını affeylesin. Hastalarımıza acil şifa (inşaALLAH banada olur çünkü 5 gündür çok kötüyüm) dertlilere deva, borçlulara ödeme kolaylığı, işsizlere helalinden rızık, eşi olmayanlara hayırlı eş çocuğu olmayanlara hayırlı evlatlar versin ve yapılan bütün dualarımızı ve kıldığımız namazları kabul eylesin..
Amin..
Rabbim yar ve yardımcımız olsun daima cümlemizin..
selametle kalınız..

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Ve Aleykumselam...

Ve Aleykumselam...

Rabbim buradaki bütün kardeşlerimizin amellerini makbul dualarını kabul ve günahlarını affeylesin. Hastalarımıza acil şifa (inşaALLAH banada olur çünkü 5 gündür çok kötüyüm) dertlilere deva, borçlulara ödeme kolaylığı, işsizlere helalinden rızık, eşi olmayanlara hayırlı eş çocuğu olmayanlara hayırlı evlatlar versin ve yapılan bütün dualarımızı ve kıldığımız namazları kabul eylesin..
Amin..
selametle kalınız..

Aminnn...
Dualarınıza gönülden amin kardeşim...
Rabbim ŞAFÎ ismiyle şifa versin sizlere de inşallah...
Allaha emanet olun...

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
Amin..
selametle kalınız..

Ve Aleyküm Selam Canım
Rahman c.c. senden Razı ve hoşnut olsun inşallah
Dualarına canı gönülden Amin..
Çok geçmiş olsun Rahman c.c. Şafi ismiyle acil şifalar versin
''Allâhümme Rabbe'n-nâsi ezhib'il-be'se; işfî en- te'ş-şâfî lâ şifâe illâ şifâeke şifâen lâ yuğâdirü sakamen''

"Allahım! Ey insanların Rabbi! Sıkıntıyı gider. Şifa ver. Zira sen şifa verensin. Senin verdiğin şifadan başka şifa yoktur. Senin şifan hastalık bırakmaz

Selametle kal..
Selam ve baki dualarımla
Rahman c.c. emanetsiniz
B)

mir_erhan

Moderator
esselamün aleyküm ve rahmetüllahi ve berekatüh..

bende dua vazifelerimi yerine getirmeye devam ediyorum hamd olsun..
Allah c.c. tüm dua ve ibadetlerimizi kabul buyursun inşallah..

selam ve dua ile

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam,

Rabbim Ya Şafi cc ismiyle şifa versin size inşAllah,

selam ve dua ile, hayırlı günler

Amin..
selametle kalınız..

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
esselamün aleyküm ve rahmetüllahi ve berekatüh..

bende dua vazifelerimi yerine getirmeye devam ediyorum hamd olsun..
Allah c.c. tüm dua ve ibadetlerimizi kabul buyursun inşallah..

selam ve dua ile
Ve Aleyküm Selam ve Rahmetüllahi ve Berekatüh..
Rahman c.c. sizden razı ve hoşnut olsun inşallah..
Dualarınıza canı gönülden Amin...
Selametle kalınız
Selam ve baki Dualarımla..
Rahman c.c. emanetsiniz
B)

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı

Diyerek Rahman c.c. izniyle yarın/ÇARŞAMBA günkü programımız:a12:

Anlamı: Allah'a güvendim (bana yeter) tanrı yoktur O vardır, ki bende O'na bağlanıp işimi ona bıraktım; O arşın aziym Rabbidir.

Allah'ım!
"Bismillâhirrahmânirrahîm"in sırları hürmetine, âlemlere rahmet olarak gönderdiğin zâta ve onun bütün âl ve ashâbına, Senin rahmetine ve onun hürmetine yaraşır şekilde salât ve selâm eyle. Bize de, Senden başka, hiçbir mahlûkunun merhametine ihtiyaç bırakmayacak bir şefkat ve rahmetle merhamet eyle.
Âmin.

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı

Diyerek Rahman c.c. izniyle yarın/PERŞEMBE günkü programımız:a12:

4.Şubat.2010 -Perşembe : 6.Gün

Sabah Namazı : 3. Grup
Öğle Namazı : 4.Grup
İkindi Namazı :5. Grup
Akşam Namazı : 1. Grup
Yatsı Namazı : 2. Grup

EL-HAK(c.c.) zatı vacip olup varlığı gerçek olan

EL-VEKİL(c.c.)her şeye vekil

EL-KAVİY(c.c.) çok kuvvetli

*''Bismillâhi alâ nefsi ve mâlî ve dînî
Allahümme raddınî bi-kadâike ve bârik lî fîmâ kuddire lî, hattâ lâ uhibbe ta'cîle mâ ahhartehu ve te'hîra mâ acceltehu''

"Allah'ım, senin ismine, malımı, dinimi ve nefsimi emanet ediyorum
Allah'ım, hükmüne beni razı kıl, kaderimde olanı bana mübarek kıl ki, te'hir ettiğinin acelesini, acele ettiğinin de te'hirini istemeyeyim
Nefsimin isyanını önle, teslimini sağla''

Ayet-el Kürsi

Allahülailahe illa hüvel hayyül kayyum, late'huzühu sinetün vela nevmün, lehu mafissemavati ve mafil ardı, men zelleziy yeşfe-u ındehu illa biiznih yalemü mabeyne eydiyhim vema halfehüm vela yühıtune bişey'in min ılmihı illa bimaşae, vesia kürsiyyühüssemavati vel'arda vela yeudühu hıfzuhüma vehüvel aliyyül azim.

Ayet-el Kürsi'nin meali:

O'ndan başka ilah olmayan Allah, hay ve kayyumdur (ezel ve ebedidir). O'nu uyuklama ve uyku tutmaz. Göklerde ve yerlerde olan şeyler O’nundur. İzni olmaksızın O'nun yanında şefaat eden yoktur. Halkın önünde ve arkasında olanı (istikbal ve maziyi) bilir. İnsanlar O'nun ilminden, O'nun isteğinden başkasını ihata edemezler. Kürsisi semaları ve yeri içine alır. Onların hıfzı O'nu (Cenab-ı Ecelli Ala'yı) yormaz. O, pek yüce ve büyüktür

Allah'ım!
Âmin.

Rahman c.c. bütün kardeşlerimizden ebeden razı olsun..
Allah c.c. dualarımızı kabul etsin inşallah..
Allah c.c. yar ve yardımcımız olsun..
Her daim Tek yürek olup dualarda buluşmak duasıyla..
Selametle kalınız
Selam ve baki dualarımla
Rahman c.c. emanetsiniz...

smyyes

Kayıtlı Kullanıcı
Mevlam kabul buyursun inşallah tüm dualarımızı.
şimdiye kadarki dualarım tamam dır inşallah.
selam ve dua ile...

berat05

Yönetici
esselamün aleyküm DEĞERLİ KARDEŞİM

esselamün aleyküm DEĞERLİ KARDEŞİM

Diyerek Rahman c.c. izniyle yarın/PERŞEMBE günkü programımız:a12:

4.Şubat.2010 -Perşembe : 6.Gün

Sabah Namazı : 3. Grup
Öğle Namazı : 4.Grup
İkindi Namazı :5. Grup
Akşam Namazı : 1. Grup
Yatsı Namazı : 2. Grup

EL-HAK(c.c.) zatı vacip olup varlığı gerçek olan

EL-VEKİL(c.c.)her şeye vekil

EL-KAVİY(c.c.) çok kuvvetli

*''Bismillâhi alâ nefsi ve mâlî ve dînî
Allahümme raddınî bi-kadâike ve bârik lî fîmâ kuddire lî, hattâ lâ uhibbe ta'cîle mâ ahhartehu ve te'hîra mâ acceltehu''

"Allah'ım, senin ismine, malımı, dinimi ve nefsimi emanet ediyorum
Allah'ım, hükmüne beni razı kıl, kaderimde olanı bana mübarek kıl ki, te'hir ettiğinin acelesini, acele ettiğinin de te'hirini istemeyeyim
Nefsimin isyanını önle, teslimini sağla''

Ayet-el Kürsi

Allahülailahe illa hüvel hayyül kayyum, late'huzühu sinetün vela nevmün, lehu mafissemavati ve mafil ardı, men zelleziy yeşfe-u ındehu illa biiznih yalemü mabeyne eydiyhim vema halfehüm vela yühıtune bişey'in min ılmihı illa bimaşae, vesia kürsiyyühüssemavati vel'arda vela yeudühu hıfzuhüma vehüvel aliyyül azim.

Ayet-el Kürsi'nin meali:

O'ndan başka ilah olmayan Allah, hay ve kayyumdur (ezel ve ebedidir). O'nu uyuklama ve uyku tutmaz. Göklerde ve yerlerde olan şeyler O’nundur. İzni olmaksızın O'nun yanında şefaat eden yoktur. Halkın önünde ve arkasında olanı (istikbal ve maziyi) bilir. İnsanlar O'nun ilminden, O'nun isteğinden başkasını ihata edemezler. Kürsisi semaları ve yeri içine alır. Onların hıfzı O'nu (Cenab-ı Ecelli Ala'yı) yormaz. O, pek yüce ve büyüktür

Allah'ım!
Âmin.

Rahman c.c. bütün kardeşlerimizden ebeden razı olsun..
Allah c.c. dualarımızı kabul etsin inşallah..
Allah c.c. yar ve yardımcımız olsun..
Her daim Tek yürek olup dualarda buluşmak duasıyla..
Selametle kalınız
Selam ve baki dualarımla

Rahman c.c. emanetsiniz...

ALLAH C.C razı olsun kardeşim...

Nöbet sizdemiy di.. ben mi takipte değilim anlayamadım..günde 1 kez uğruyorum mesajları kaçırıyorum sanırım:a03:

Güncellemeleri siz yapıyorsunuzda...

Bir önceki yazınızında çıktısını almıştım bununda alacağım nasipse..

Rabbim razı olsun sizden...

Allah'a c.c. emanet olunuz

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
görevim tam bitmedi ama ben yoklamamı vereyim RABBİM kabul etsin inşallah...

_YUSUF_

Yönetici
Selamün Aleykum
Mevlam kabul eylesin
Baki selamlar

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı

Allah kabul etsin...;)

nisan21

Kayıtlı Kullanıcı
Dualarım tamamdır, esmaları yatarken okuyacam inşallah... ALLAH cümlemizin dualarını kabul etsin...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt