Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İslamiyet.gen.tr Ailesi '' Dualarda TEK YÜREK '' (1 Kullanıcı)

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
Hımm...
O zaman , yatarken toplu dua edeceksiniz.
Veee...Kendime bir torpil geçeyim... Ceza olarak şahsıma özellikle dua ediniz... :a32:

Şaka bir yana kardeşim , hakkımız helal olsun.
Eminiz ki sonradan fazlasıyla telafi ediyorsunuzdur , gönülden dua etmeniz kafi bizim için.

öhö öhhööö:a32:

GEVHER

Yönetici
öhö öhhööö:a32:

Yine mi yakalandık... :a03:

Ama olmaz ki , siz de beni hep suç üstü yakalıyorsunuz kardeşim.
Tam kendimize torpil geçelim birazcık derken , bir bakıyorum siz olay mahaline yetişmişsiniz hemencecik. :a36:

Bir daha ki sefere daha dikkatli olmam gerekiyor anlaşılan.. :a08:

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
Yine mi yakalandık... :a03:

Ama olmaz ki , siz de beni hep suç üstü yakalıyorsunuz kardeşim.
Tam kendimize torpil geçelim birazcık derken , bir bakıyorum siz olay mahaline yetişmişsiniz hemencecik. :a36:

Bir daha ki sefere daha dikkatli olmam gerekiyor anlaşılan.. :a08:

:a06: kaçış yok..yine söyleyeceğim ama;gevher yapar hatalar bir_umut yakalar;)

Allah yakalatıyor herhal..benim böyle koltuksuz dolaşmama razı değil herhalde :a01:

GEVHER

Yönetici
şükür bugün de dua ettim kardeşlerime.
Allah kabul etsin inşallah . . . .

Rabbim kabul etsin kardeşim dualarınızı .
Allah Celle Celalüh razı olsun , yoklamanızı verdiğiniz için.

Hayılır geceler.

Kardeşimiz , sizin de duanızda bizlere yer verdiğinizi umut ederek AMİN diyoruz gönülden... :a12:

:a06: kaçış yok..yine söyleyeceğim ama;gevher yapar hatalar bir_umut yakalar;)

Allah yakalatıyor herhal..benim böyle koltuksuz dolaşmama razı değil herhalde :a01:

İskemle mesajınızı aldım diğer sayfada da...
Benim de gözümden kaçmıyor yani...
Eee ...İlerleme yavaş yavaş olur kardeşim ; önce iskemle , sonra yavaş yavaş koltuk ...:a21:
Berat05 kardeşimizin koltuğunu bile reddetmişsiniz siz , ne diyeyim ben size , bu ne hırs...Doğrudan ADMİN koltuğunu istiyorsunuz herhalde...
Erkan kardeşim duymasın bence... :a24:

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
İskemle mesajınızı aldım diğer sayfada da...
Benim de gözümden kaçmıyor yani...
Eee ...İlerleme yavaş yavaş olur kardeşim ; önce iskemle , sonra yavaş yavaş koltuk ...:a21:
Berat05 kardeşimizin koltuğunu bile reddetmişsiniz siz , ne diyeyim ben size , bu ne hırs...Doğrudan ADMİN koltuğunu istiyorsunuz herhalde...
Erkan kardeşim duymasın bence... :a24:

ben de ona güldüm..yani ne kadar hırs yaptımsa artık herkes koltuğu sağlama alıyor..nerdeyse sitenin açılışında " Dikkat! bir_umut var" yazacak:a01:
sizi bi saf dışı edeyim de admin koltuğunu düşünürüz ;)

iskemle msj:a11: gereken açıklama yapılmıştır sayfamızda ;)

KÖRDÜĞÜM

Kayıtlı Kullanıcı
aleykum selam gevher kardeşim ben bugun cezalıgım dua listemi evde unutmuşum 3 vakit duamı yapamadım yatarken toplu dua edecegim böyle 3,4kez oldu belki daha fazla hakkınızı helal edin

bunun aynısı bende de oldu :( bende yatarken toplu dua ettim sonradan bana da hakkınızı helal edin.haa akşam namzıı kıldım birazdan yatsıyı kılıp dualarımı edeceğim inşALLAH iyi geceler

leyla-1

Altın Üye
Amin..İnşaALLAH..canım kardeşim
Çok güzel dua Rabbim kabul eylesin..
Bende çok şükür kardeşlerimiz için dualarımı okuyorum ama sürekli yazamıyorum buraya..Haklarını helal etsinler..
Allahım herkesin gönlüne göre versin inşaALLAH..
Allaha emanet olunuz
selam ve dua ile...

Amin
Allah razı olsun canım kardeşim Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip dualarımızı kabul etsin Rabbim.
Allah kortuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Bu aralar bende siteye sık sık giremiyorum ama elimden geldiğince dualarımı yapmaya çalışıyorum Allah hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı oolsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
bugünkü dualarımı yaptım sızden birşey rıca edeceğim.bugün çok sevdigim arkadaşım vefat etti.dua edermisiniz selam ve dua ile

Selam Aleyküm canım Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun başınız sağ olsun Allah ailesine yakınlarına sabır dayanma gücü nasip etsin.
Allah kortuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak nasip etsin Rabbim.
Alalh hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
Nur-u secde kardeşim hamileliğiniz hayırlı olsun. ALLAH hayırlı salih sağlıklı bir evlat nasip eylesin Rabbim inşallah.
Allah herkesede nasip etsin inşallah Allah yar ve yardımcınız olsun korktuklarından emin umduklanıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim.
Allah hastalara şifa, dertlilere deva, borçlulara eda, evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere hayırlı eş nasip etsin Rabbim.
Allah hayatımızdaki engelleri sıkıntıları olumsuz düşünceleri hayırsızları çaresizlikleri olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Allah hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin hayırlı yaşlar hayırlı bol bereketli günler nasip etsin Rabbim.
Allah bütün yuvalarda huzur mutluluk dirlik düzen geçim sevgi muhabbet nasip etsin inşallah.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm,

biliyorsunuz geçen haftaki hocamız bir_umut kardeşimizin cuma akşamlarına özel düzenlediği bir programı da takip etmekteyiz. Ancak yarın akşama kadar bitirme (haftalık) diye yola çıkmıştık, eksiklerimiz var halen. Müsait olduğunuzda konuyu ziyaret edip, hep beraber tamamlamamıza destek olur musunuz?

Allah cc razı olsun şimdiden, selam ve dua ile, hayırlı günler,

http://forum.islamiyet.gen.tr/dua-l...-islamiyetgentr-tek-yurek-12.html#post1243819

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Esselamûaleykum...

Esselamûaleykum...

Aminnnn...Aminnnn...Aminnnn...
Allahım!
Sen tüm kardeşlerimizin yaptığı duaları kabul eyle inşallah...
Aminnnn....

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam abi,

ben şahsen, çok mesaj yığılması olmasın diye her gün bildirmiyordum, ama uyarınızdan sonra her gün yazayım bari :a12:

selam ve dua ile, hayırlı günler

Selamünaleyküm...

Dualarımız edilmiştir , Rabbim kabul etsin.

Bu arada gözümden kaçmayan bir durum var, sanki yoklamalarımız azaldı mı yoksa bana mı öyle geliyor ?

Bu gidişle ödevlerini vaktinde yapmayan ya da yoklamasını vermeyen kardeşlerimizin kulaklarını çekip , ceza vereceğiz...:a26:

Tüm kardeşlerimize duyurulur...:a12:

BULENT TUNALI

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.bilsankimya.com
ALLAH'IM SİTEDEKİ KARDEŞLERİMİZ İLE BİRLİKTE ACİZLİĞİMİZLE FAKİRLİĞİMİZLE KAPINA GELDİK KAPINDAN AYRILIR İKEN DUALARI KABUL OLMUŞ GÜNAHLARI AF OLMUŞ BİR KUL OLARAK AYRILMAYI BİZLERE NASİP EYLE.EKSİKLERİ İLE BİRLİKTE NAMAZLARIMIZI DUALRIMIZI KABUL EYLE.ADINI ANMAKTAN SANA KULLUK ETMEKTEN BİZLERİ GAFİL KILMA.DÜNYADA VE AHİRETTE BİZLERE İYİLİK VER.SENİN GAZABINDAN SENİN RAHMETİNE LUTFUNA SIĞINIRIZ LUTFUNLA RAHMETİNLE BİZE MUAMELE EYLE.VERDİĞİN İLMİ ARTIR BİZLERE HİDAYET EYLE MAĞFİRET EYLE. BİZLERİ İMANLI SADIK ABİD KULLARINLA HAŞR EYLE.BİZLERİ KÖTÜ İNSANLARIN ŞERRİNDEN GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN MUHAFAZA EYLE.BİZLERE İSLAM AHLAKIYLA YOĞRULMUŞ HAYIRLI EŞLER HAYIRLI EVLATLAR NASİP EYLE.BİZLERİ AHİRETTE KARŞINA ÇIKTIĞIMIZDA UTANACAĞIMIZ AMELLER İŞLEMEKTEN MUHAFAZA EYLE.BİZLERİ KABİR AZABINDAN CEHENNEM AZABINDAN MUHAFAZA EYLE.İSLAM DİNİ ÜZERİNE YAŞAYIP İSLAM DİNİ ÜZERİNE İMANLA KUR'AN LA KELİME-İ TEVHİD ÜZERİNE SANA TABİ OLARAK ÇENE KAPAMAYI BİZLERE NASİP EYLE.YARABBİ SEN ÜMMEDİ MUHAMMEDİ KORU ÜMMEDİ MUHAMMED DÜŞMANLARINI KAHR EYLE.AMiN

berat05

Yönetici
esselamün aleyküm değerli kardeşlerim

esselamün aleyküm değerli kardeşlerim

Rabbim cümlemizin dualarını kabul eylesin inşallah....

Allah c.c.cümlemize hayırlı ve bereketli kazanç,sağlık ve sıhhat,imanla geçen bir ömür versin inşallah

Nurusecde kardeşimizin de duaları kabul olmuş hamd olsun
Rabbim hayırlısıyla tamamına erdirsin,sağlıkla bebeğini kucağına alsın inşallah

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
ceza yemeden hemen yoklamayı veriyim bari :):)

görevlerimi yerine getiriyorum, ALLAH kabul etsin...

ayşe-rana

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm,Allah dualarımızı kabul etsin.
funda kardeşim hayırlı olsun.

cemaldurra

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm,

Bir süre olumsuz hava şartları elektrik kesilmelerine yol açtığı için, daha sonra da yarıyıl tatili dolayısıyla yanımıza gelen üniversite öğrencisi kızım sürekli kullandığım dizüstü bilgisayarıma el koyduğu için biraz uzak kaldım... Ortam normalleşip, ben de yeni bilgisayarıma kavuşunca yeniden buralardayım... Bu arada takip edebildiğim kadar guruplara riayet etmeye çalışarak dualara devam ettim... Bazen genel anlamda olsa da ihmal etmemeye çalıştım...
Kardeşlerimden haklarını helal etmelerini isterim...

Allah'a emanet olun...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt