Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İslamiyet.gen.tr Ailesi '' Dualarda TEK YÜREK '' (2 Kullanıcı)

smyyes

Kayıtlı Kullanıcı
çok iyi olur aslında abla.ilkokul günlerimize sayenizde geri dönmüş oluruz.:a35:
siz işinizin başına geri mi döndünüz bu arada.diğer kardeşimiz değil miydi 1 haftalığına.

GEVHER

Yönetici
çok iyi olur aslında abla.ilkokul günlerimize sayenizde geri dönmüş oluruz.:a35:
siz işinizin başına geri mi döndünüz bu arada.diğer kardeşimiz değil miydi 1 haftalığına.

Bu hafta ki Kumandanımız BİR_UMUT kardeşimiz.

Ben öylesine takılıyorum buralarda...:a16:

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm,
Rabbim dularımızı kabul etsin inşallah.

Nazar57

Kayıtlı Kullanıcı
yaptım dualarımı Rabbim kabul etsin inşaAllah.

gurbette

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum
degerli gevher kardesim
böyle hayirli bir konu acmis oldugun için tesekkur ederim Rabbim ecrini ziyadesiyle lutfetsin
Ancak ben islerimden dolayi sizin istediginiz gibi katilamiyorum yalniz sunu bilmenizi isterim ki bütün kardeslerim hep dualarimdasiniz insaALLAH
Rabbim sizlerinde halisane samimi olarak yapmis oldugunuz dualarinizi kabul buyursun
Allah emanet olun

GEVHER

Yönetici
selamun aleykum
degerli gevher kardesim
böyle hayirli bir konu acmis oldugun için tesekkur ederim Rabbim ecrini ziyadesiyle lutfetsin
Ancak ben islerimden dolayi sizin istediginiz gibi katilamiyorum yalniz sunu bilmenizi isterim ki bütün kardeslerim hep dualarimdasiniz insaALLAH
Rabbim sizlerinde halisane samimi olarak yapmis oldugunuz dualarinizi kabul buyursun
Allah emanet olun

Ve aleykümselam Gurbette Kardeşim...

Rabbim razı olsun ki bizlere dualarınızda yer vermişsiniz , gönülden gelerek.

Sizi de aramızda görmek isteriz.Mutlaka bir yolu vardır bunun değil mi?
Sayfaya giriş yapabileceğiniz ve yoklamanızı verebileceğiniz dönemleri belirtirseniz , o şekilde listeye ekleriz.
Bu şekilde katılan kardeşlerimiz de var .
Biz dualarda birlik olmak istiyoruz.

Yoklamanın sebebi de sayfamızın sürekli aktif olması , heyecanımızın taze tutulmasıdır.
Yoksa kardeşlerimizi dualarımızdan eksik etmek gibi bir hatadan Rabbimize sığınırız.

Siz uygun olan katılımınızı bizlere belirtin yeter...

Hayırlı geceler kardeşim.

gurbette

Kayıtlı Kullanıcı
Tesekkur ederim kardesim
elimden geldigince katilmaya calisacagim insaALLAH
bu sekilde kabul ederseniz benide listeye ekleyebilirsiniz
duamiz imzamdaki gibi olsun
Allah'a emanet olun

GEVHER

Yönetici
Tesekkur ederim kardesim
elimden geldigince katilmaya calisacagim insaALLAH
bu sekilde kabul ederseniz benide listeye ekleyebilirsiniz
duamiz imzamdaki gibi olsun
Allah'a emanet olun

tamam kardeşim listemize ekliyorum hemen.
Ama yine de mümkün olan en kısa aralıklarla uğrarsanız sayfamıza çok mutlu oluruz. :a12:

Hayırlı geceler kardeşim.

gurbette

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razi olsun
bagislayin birazdan yatsi namazini kilacagim insaALLAH
namazdan sonra hangi gurup için duada bulunacaktim yardimci olursaniz sevinirim
Hayirli ve bereketli geceler
Allah'a emanet olun

GEVHER

Yönetici
19.Ocak.2010 -Salı -Yatsı Namazı : 2. Grup

20.Ocak.2010-Çarşamba

Sabah namazı : 4. Grup
Öğle Namazı : 5. Grup
İkindi Namazı : 1. Grup
Akşam Namazı : 2. Grup
Yatsı Namazı : 3. Grup.

inşaAllah bu sırayla dua edeceğiz kardeşim.
Rabbim dualarınızı kabul etsin , icabet edilen dualardan eylesin.

Hayırlı geceler.

leyla-1

Altın Üye
Allah razı olsun kardeşlerim emeklerinize gönlünüze sağlık Rabbim ecrini her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim...
Rabbim Peygamber Efendimiz (S.A.V.) yüzü gözü hürmetine,okunan Kur'anlar dualar yüzü gözü hürmetine bizleri maddi ve manevi darda bırakmasın...
Allah darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtarıp tez zamanda selametlerine çıkarmak yaşamlarına bir düzen bir yön hayırlı bir çıkış kapısı nasip etsin Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Rabbim bizleri bir an bile olsa nefsimizle başbaşa bırakmasın...
Rabbim hakkımızda herşeyin hayırlı ve güzel olanını nasip etsin...
Rabbim bizleri cemalini görmeyi ve Cennette sevdiklerimizle beraber olmayı nasip etsin...
AMİNNN...

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
19.Ocak.2010 -Salı -Yatsı Namazı : 2. Grup

20.Ocak.2010-Çarşamba

Sabah namazı : 4. Grup
Öğle Namazı : 5. Grup
İkindi Namazı : 1. Grup
Akşam Namazı : 2. Grup
Yatsı Namazı : 3. Grup.

inşaAllah bu sırayla dua edeceğiz kardeşim.
Rabbim dualarınızı kabul etsin , icabet edilen dualardan eylesin.

Hayırlı geceler.

ben iyi bi kumandan değilim galiba..hala emekli komutanı çalıştırıyorum..:a03:

arkadaşlar takipteyim bugün biraz geciktim affola..yokum diye yoklama vermemk yok da...gizli takipteyim ona köre da:a21:

leyla-1

Altın Üye
Allah kabul etsin kardeşim:)
o zaman burda devam ;)

ilkindi namazı : 5.grup

akşam namazı : 1.grup
yatsı namazı : 2.grup

özel dualar ilk sayfadadır ;)

Selam Aleyküm kardeşim bu hafta kaptan siz olduğunuz için sizden de bir ricam olacak daha öncede belirtmiştim ama sizde ne zaman uygun görürürseniz ders olarakta kardeşin kardeşinin gıyabında yaptığı dua daha makbul olduğu için kimin duası kabul olunur bilinmez 1 tanede olsa 1 Yasin okurmusunuz kardeşlerim.Bütün kardeşlerimizden bekliyorum Allah okuyan okumayan tüm kardeşlerimizden razı olsun Rabbim.
Allah rızasi için hidayete ermek(Bu dünyada ve ahirette Allah'ın sevdiği razı olduğu kullar olmak Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak,bilerek veya bilmeyerek işlediğimiz günahlarımızın affı,bütün kardeşlerimizin dualarını kabulü içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup selametlerine çıkmak yaşamlarına bir düzen bir yön vermek nasip etsin Rabbim,ülkemize dirlik düzen bolluk bereket versin,dualarımızın kabulü iki cihanda saadete ermek için)
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun kardeşlerim emeklerinize gönlünüze sağlık Rabbim ecrini her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim...
Rabbim Peygamber Efendimiz (S.A.V.) yüzü gözü hürmetine,okunan Kur'anlar dualar yüzü gözü hürmetine bizleri maddi ve manevi darda bırakmasın...
Allah darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtarıp tez zamanda selametlerine çıkarmak yaşamlarına bir düzen bir yön hayırlı bir çıkış kapısı nasip etsin Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Rabbim bizleri bir an bile olsa nefsimizle başbaşa bırakmasın...
Rabbim hakkımızda herşeyin hayırlı ve güzel olanını nasip etsin...
Rabbim bizleri cemalini görmeyi ve Cennette sevdiklerimizle beraber olmayı nasip etsin...
AMİNNN...

aminn leylacım..Rabbim kabul eylesin

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
Selam Aleyküm kardeşim bu hafta kaptan siz olduğunuz için sizden de bir ricam olacak daha öncede belirtmiştim ama sizde ne zaman uygun görürürseniz ders olarakta kardeşin kardeşinin gıyabında yaptığı dua daha makbul olduğu için kimin duası kabul olunur bilinmez 1 tanede olsa 1 Yasin okurmusunuz kardeşlerim.Bütün kardeşlerimizden bekliyorum Allah okuyan okumayan tüm kardeşlerimizden razı olsun Rabbim.
Allah rızasi için hidayete ermek(Bu dünyada ve ahirette Allah'ın sevdiği razı olduğu kullar olmak Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak,bilerek veya bilmeyerek işlediğimiz günahlarımızın affı,bütün kardeşlerimizin dualarını kabulü içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup selametlerine çıkmak yaşamlarına bir düzen bir yön vermek nasip etsin Rabbim,ülkemize dirlik düzen bolluk bereket versin,dualarımızın kabulü iki cihanda saadete ermek için)
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun
Aleyküm selam...
Leylacım tabi ki yapabiliriz...sence de bi problem yoksa ben şöyle düşünmüştüm: yarın için amenerrsulu suresi, yasin suresini perşembe ya da cuma ya tam gün düşünmüştüm..o gün senin için ve tüm duada bulunan kardeşlerimiz için okuruz..
ama dilersen yarın ki ayetlerin yanında bir yasin okuyuveririz senin için;)

ben yoklama yaptığım esnada olduğu için geç cevap bverdim kusura bakma kardeşim..şuan sen çevrimdışısın..yarın senin için okuyalım inş.:)

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
18 ocak pazartesi
Bulenttunalı
Cemaldurra
Mavci
Kördüğüm
Su eda
Gevher
Deniz yıldızı
Mir erhan
Zühre
Ilgın gümüş
Ceylantur
Sıla
Yusuf
Berat05
Kur’ana sevdalı
Smyyes
Kardelen 1711
Leyla-1
Nur_u secde
Sevda hafız

19 ocak Salı
Sıla1
Su_eda
Nisan21
Kardelen1711
Mavci
Şeb-I arus
Zühre
Mir erhan
Ayşe rana
Incinur
Cemaldurra
Deniz yıldızı (aferin kuzen)
Kördüğüm
Ilgın_gümüş
Kurana sevdalı
Gevher
Sevda hafız
Yusuf
Smyyes
Nur u secde
Nazar57
Gurbette (sizi de ekledim dualaınızı yapmışsınız anlaşılan )
Leyla1

değerli kardeşlerim eminim herkes görevini yapıyordur..keza müslüman sözünden belli olur demi..buraya bazı sebeplerden dolayı bildirim veremeyen kardeşlerimizi biliyoruz lakin diğer öğrenciler nerdeler yahu:)
(görevini yapmış amaa benim gözümden kaçmış olan bi kardeşimiz varsa affola kusurumuz ;))

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt