Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İLGİNÇ KARİKATÜRLER (1 Kullanıcı)

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı
RE: İLGİNÇ KARİKATÜRLER

aliye_aliye yazdı:
meftun61 yazdı:
:D:D:D:D:D YA ALİYEEEE GERÇEKTENDE O KORKU FİLMİ GERÇEK KORKU FİLMİ TAVUKLAR İÇİN.ONA ÇOK GÜLDÜM YAA.:D:D:D

sevindim ablam seni güldürdüğüne :) ben en çok topuklu ayakkabıya, ve tedaviye yanıt bekleyen doktora güldüm.:D sevindim beğendiğine.. Allah razı olsun. B)B)B)

YAW BEĞENİLMEYECEK GİBİ DEĞİLKİ.EVET DOKTORUN TEDAVİYE CEVAP BEKLEMESİ BAŞKA ZATEN DÜŞÜNSENE DOKTORLARIN TEDAVİYE BÖYLE CEVAP BEKLEDİKLERİNİ MAZALLAH.:D:D:D:D

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com

erdal yazdı:
arada sırada tebessüm etmek hoş oluyor...

ellerinize sağlık...hepside güzeldi....

selametle...

Allah razı olsun abim. gerçekten bazen ihtiyaç oluyor. karikatür, mizahta en çok tercih ettiklerimdendir. güldürürken bir mesaj da veriyor ve bazen birkaç çizgi, her şeyi anlatmaya yetebiliyor. o yüzden fıkraya göre daha çok seviyorum karikatürleri, küçükken de baya ilgim vardı. sanırım hala seviyor olmam, bundan olsa gerek. selametle kalın.

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com

nursah yazdı:
gerçekten güzeldi yaaa:Dkırmızı başlıklı kız hakikaten çok anlamlı olmuşş:Demeğine sağlık çok hoşuma gitti..B)

haklısınız kardeşim.. türbanı bırakın, başlığa bile tahammülleri kalmamış artık:) beğendiğinize sevindim. selametle inş.B)

hakan can

Kayıtlı Kullanıcı

S.A GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL ALLAH cc SENİDE HEP GÜLDÜRSÜN ALLAHA EMANET OL

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com

M DENIZ yazdı:
aliye_aliye yazdı:
meftun61 yazdı:
aliye_aliye yazdı:
Selamün aleyküm. hakkımız geçmemiştir, ama geçmişse helal hoş olsun.Affedecek bir durum yok. Önemli olan açık sözlü olmak değil, olumsuz görülen şeyi karşı tarafa uygun bir üslupla söyleyebilmektir. içiniz rahat olsun, kırgın veya kızgın değilim.. canınızı sıkan sorun neyse de rabbimden bir an önce hallolmasını dilerim.Allah'a emanet olun.

ALEYKÜM SELAM CANIMSIN ALLAH RAZI OLSUN.GERÇEKTEN VE CİDDEN FORUMDA BİR MEMNUNİYETSİZLİK HİSSETSEYDİM EMİN OL DEDİĞİN GİBİ DÜZGÜN BİR USLÜPLA SÖYLERDİM.AMA YOKTU BENİM SADECE SIKINTIDANDI.

ALİYE SENİ SEVİYORUM KARDEŞİM

Anladım ablam. olsun önemli değil. herşey bizler için. hepimizin can sıkıntıları, içi dolmuşlukları oluyor bazen. Allah yar ve yardımcınız olsun sıkıntınız konusunda inşallah.. ben de sizleri Allah için çok seviyorum. hepinizin yeri içimde ayrı ayrı. Rabbim bu kardeşliği sonsuza dek sürdürsün inşallah. teşekkür ederim. Allah'a emanet olun. selam ve dua ile inşallah.
SELAMUN ALEYKÜM YA İŞTE BUNU ÇOK SEVİYORUM. BU GÜZELLİKLERİ GÖRÜNCE İYİKİ BU SİTEYE ÜYE OLMUŞUM DİYORUM GERÇEK MÜSLÜMANLIK BU İŞTE. ALLAH(C.C) SİZLERDEN RAZI OLSUN ÇOK GÜZEL ÖRNEK OLUSONUZ. RABBİME AMANET OLUN SELAMUN ALEYKÜM.B)B)B)B)BU GÜLLER İKİNİZE KARDEŞLERİM

ve aleyküm selam abi. Allah razı olsun sizden de inşallah. güller için çok teşekkürler. Allah'a emanet olun. selametle kalın.B)B)B)B)B)

didebrar

Kayıtlı Kullanıcı

Gerçekten çok hoş olmuş,emeğine sağlık.

_katre_

Kayıtlı Kullanıcı

s.a emeğiinize sağlık çok güzelller çok güldüm gercekten:)

computer teacher

Kayıtlı Kullanıcı

diyecek söz bulamadım. allah cümlenizden razı olsun

mustafa murat66

Kayıtlı Kullanıcı

ÇOK GÜZEL OLMUŞ ALİYE ABLA EN GÜZELİDE KIRMIZI BAŞLIKLI KIZLA İLGİLİ OLAN B)B)B)B)B)B)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt