Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İLGİNÇ KARİKATÜRLER (1 Kullanıcı)

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı
RE: İLGİNÇ KARİKATÜRLER

ALİYE EN DOĞRUSUNU YAPTIN BENDE OLSAM HİÇ ÖNEMSEMEZDİM.

aman aman

Kayıtlı Kullanıcı

karikatürler çok güzel emeğine sağlık.

erdal

Kayıtlı Kullanıcı

arada sırada tebessüm etmek hoş oluyor...

ellerinize sağlık...hepside güzeldi....

selametle...

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com

leyla_serdar yazdı:

harikaa olmus,,, topuklu zavali adamcazi açidim topukla yurumek ap ayri bir güç , kesin bu topuklarla fevkalade bir kivirma haline gelmistir :D:D:D

emegine sagli aliye aliye .... B)B)B)

Kod:
[b]beğendiğinize sevindim. Allah sizden de razı olsun kardeşim. selam ve dua ile inş.B)B)B)[/b]

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

ALİYE BENİ AFFET KALBİNİ KIRDIM HAKKINI HELAL ET.AMA İNAN BEDELİNİ AĞLAMAKLA ÖDEDİM.BEN KİMSENİN KALBİNİ KIRAMAM AMA BİR ANLIK SİNİRLERİM BOZUKTU YAPTIM.

ALLAH RIZASI İÇİN HAKKINI HELAL ET.

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı

meftun61 yazdı:
ALİYE BENİ AFFET KALBİNİ KIRDIM HAKKINI HELAL ET.AMA İNAN BEDELİNİ AĞLAMAKLA ÖDEDİM.BEN KİMSENİN KALBİNİ KIRAMAM AMA BİR ANLIK SİNİRLERİM BOZUKTU YAPTIM.

S.ALEYKÜM ABLAM BENİM YAA..İŞTE BUYDU BEKLEDİĞİM CEVAP EMİN OL ABLACIM BUNA ALİYEDEN ÇOK BEN SEVİNMİŞİMDİR KESİN..:):)AMA BEN DEMİŞTİM ABLAMIN CANI SIKKINDIR O YÜZDEN YAZMIŞTIR DİYE..YOKSA BİLİYORUM GÖNLÜNÜZÜN NE KADAR GÜZEL OLDUĞUNU,KİMSEYİ KIRMAK İSTEMEYECEĞİNİZİ..ALLAHA(c.c.)EMANET OLUN ABLAM,RABBİM SIKINTINIZI GİDERSİN İNŞAALLAH..ALİYE KARDEŞİMİZ DE HAKKINI HELAL EDER DİYE DÜŞÜNÜYORUM ÇÜNKÜ ONUN DA GÖNLÜ GÜZEL VE O DA SİZİN ÜZÜLMENİZİ İSTEMEZ ELBET..

nursah

Kayıtlı Kullanıcı

gerçekten güzeldi yaaa:Dkırmızı başlıklı kız hakikaten çok anlamlı olmuşş:Demeğine sağlık çok hoşuma gitti..B)

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

RECEB-I KAMER yazdı:
meftun61 yazdı:

S.ALEYKÜM ABLAM BENİM YAA..İŞTE BUYDU BEKLEDİĞİM CEVAP EMİN OL ABLACIM BUNA ALİYEDEN ÇOK BEN SEVİNMİŞİMDİR KESİN..:):)AMA BEN DEMİŞTİM ABLAMIN CANI SIKKINDIR O YÜZDEN YAZMIŞTIR DİYE..YOKSA BİLİYORUM GÖNLÜNÜZÜN NE KADAR GÜZEL OLDUĞUNU,KİMSEYİ KIRMAK İSTEMEYECEĞİNİZİ..ALLAHA(c.c.)EMANET OLUN ABLAM,RABBİM SIKINTINIZI GİDERSİN İNŞAALLAH..ALİYE KARDEŞİMİZ DE HAKKINI HELAL EDER DİYE DÜŞÜNÜYORUM ÇÜNKÜ ONUN DA GÖNLÜ GÜZEL VE O DA SİZİN ÜZÜLMENİZİ İSTEMEZ ELBET..
KARDEŞİM BENİM SANA SEVGİM KAT KAT DAHA ARTTI.SAYENDE ANLADIMKİ İNSANLARI ANLAMAK İÇİN ONLARI GÖRMEK ŞART DEĞİL."ABLAMIN HERHALDE CANI SIKKIN" DEDİNYA ÇOK ŞAŞIRDIM VE SEVİNDİM BENİ TANIMIŞSIN.EVET GERÇEKTEN SİNİRLERİM ÇOK BOZUKTU.ACISINI BİRİNDEN ÇIKARMALIYDIM VE BUDA ALİYE KARDEŞİM OLDU.AMA BEN NAZIMIN GEÇTİĞİ KİŞİYE ÇATARIM BUNUDA BİLMESİNİ İSTERİM.HAKSIZDIM BİLİYORUM.YİNEDE ALLAH RIZASI İÇİN BENİ AFFETMESİNİ HAKKINI HELAL ETMESİNİ İSTERİM.

TEKRAR SÖYLÜYORUM ALİYECİM ALLAH RIZASI İÇİN HAKKINI HELAL ET.

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı

meftun61 yazdı:
RECEB-I KAMER yazdı:
meftun61 yazdı:

KARDEŞİM BENİM SANA SEVGİM KAT KAT DAHA ARTTI.SAYENDE ANLADIMKİ İNSANLARI ANLAMAK İÇİN ONLARI GÖRMEK ŞART DEĞİL."ABLAMIN HERHALDE CANI SIKKIN" DEDİNYA ÇOK ŞAŞIRDIM VE SEVİNDİM BENİ TANIMIŞSIN.EVET GERÇEKTEN SİNİRLERİM ÇOK BOZUKTU.ACISINI BİRİNDEN ÇIKARMALIYDIM VE BUDA ALİYE KARDEŞİM OLDU.AMA BEN NAZIMIN GEÇTİĞİ KİŞİYE ÇATARIM BUNUDA BİLMESİNİ İSTERİM.HAKSIZDIM BİLİYORUM.YİNEDE ALLAH RIZASI İÇİN BENİ AFFETMESİNİ HAKKINI HELAL ETMESİNİ İSTERİM.

TEKRAR SÖYLÜYORUM ALİYECİM ALLAH RIZASI İÇİN HAKKINI HELAL ET.
S.ALEYKÜM BENİM CANIM ABLAM;
BEN ZATEN SİZİN YAZDIKLARINIZI OKURKEN ANLADIMKİ CANINIZ SIKKIN..HANİ İNSAN BÖYLE DURUMLARDA ÇATACAK BİRİSİ ARAR SİZİN DE DEDİĞİNİZ GİBİ..OLSUN ABLAM SAĞLIK OLSUN DEDİM YA ALİYE KARDEŞİMİZİN GÖNLÜ GÜZEL VE GENİŞTİR VE UMARIM HELAL EDER HAKKINI..EVET BİZLER BİRBİRİMİZİ BELKİ GÖRMÜYORUZ AMA BİRBİRİMİZİ ÇOK SEVİYORUZ ALLAH(c.c.)RIZASI İÇİN..HAKİKİ KARDEŞLİK DE BU OLSA GEREK DEĞİLMİ ABLACIM..YANİ SİZİN YAZDIKLARINIZI OKUYUNCA İÇİME BİR FERAHLIK GELDİ..''HATASINI BİLMEK DE BÜYÜK ERDEMDİR''DERLER YA BU SÖZ AKLIMA GELDİ..BELKİ SİZİNKİ HATA DEĞİL BİR ANLIK CAN SIKINTISI AMA OLUR BÖYLE ŞEYLER ABLACIM..RABBİM DAHA BÜYÜK KUSURLARI İŞLEMEKTEN VE KAİNATTAKİ EN EHEMMİYETLİ VARLIK OLAN İNSANI İNCİTMEKTEN BİZLERİ MUHAFAZA ETSİN..AMİN AMİN AMİN..ALLAHA(c.c.)EMANET OLUN..HAYIRLI AKŞAMLAR,İYİ TATİLLER..
B)B)B)B)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com

Selamün aleyküm. hakkımız geçmemiştir, ama geçmişse helal hoş olsun.Affedecek bir durum yok. Önemli olan açık sözlü olmak değil, olumsuz görülen şeyi karşı tarafa uygun bir üslupla söyleyebilmektir. içiniz rahat olsun, kırgın veya kızgın değilim.. canınızı sıkan sorun neyse de rabbimden bir an önce hallolmasını dilerim.Allah'a emanet olun.

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

aliye_aliye yazdı:
Selamün aleyküm. hakkımız geçmemiştir, ama geçmişse helal hoş olsun.Affedecek bir durum yok. Önemli olan açık sözlü olmak değil, olumsuz görülen şeyi karşı tarafa uygun bir üslupla söyleyebilmektir. içiniz rahat olsun, kırgın veya kızgın değilim.. canınızı sıkan sorun neyse de rabbimden bir an önce hallolmasını dilerim.Allah'a emanet olun.

ALEYKÜM SELAM CANIMSIN ALLAH RAZI OLSUN.GERÇEKTEN VE CİDDEN FORUMDA BİR MEMNUNİYETSİZLİK HİSSETSEYDİM EMİN OL DEDİĞİN GİBİ DÜZGÜN BİR USLÜPLA SÖYLERDİM.AMA YOKTU BENİM SADECE SIKINTIDANDI.

ALİYE SENİ SEVİYORUM KARDEŞİM

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı

aliye_aliye yazdı:
S.ALEYKÜM ALLAH(c.c.)RAZI OLSUN BUGÜN BİRAZ ÜZÜCÜ ŞEYLER YAŞANDI AMA SON CEVAPLAR ÇOOK GÜZEL..VE ÇOOK SEVİNDİM DOĞRUSU..ÇÜNKÜ BURASI KARDEŞLİK TOHUMLARININ EKİLDİĞİ BİR YER..KIRGINLIK BURAYA YAKIŞMAZ ELBETTE..SİZE YAKIŞANI VE GEREKENİ YAPTIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM..ABLAM ADINA DA TEŞEKKÜR EDİYORUM AYRICA..O DA ÇOOK SEVİNMİŞTİR BU CEVABA..VE İNŞAALLAH OKUYUPTA GÖNÜL RAHATLIĞIYLA EVİNE GİDER..HAYIRLI AKŞAMLAR..ALLAHA(c.c.)EMANET OLUN..

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com

meftun61 yazdı:
aliye_aliye yazdı:

ALEYKÜM SELAM CANIMSIN ALLAH RAZI OLSUN.GERÇEKTEN VE CİDDEN FORUMDA BİR MEMNUNİYETSİZLİK HİSSETSEYDİM EMİN OL DEDİĞİN GİBİ DÜZGÜN BİR USLÜPLA SÖYLERDİM.AMA YOKTU BENİM SADECE SIKINTIDANDI.

Anladım ablam. olsun önemli değil. herşey bizler için. hepimizin can sıkıntıları, içi dolmuşlukları oluyor bazen. Allah yar ve yardımcınız olsun sıkıntınız konusunda inşallah.. ben de sizleri Allah için çok seviyorum. hepinizin yeri içimde ayrı ayrı. Rabbim bu kardeşliği sonsuza dek sürdürsün inşallah. teşekkür ederim. Allah'a emanet olun. selam ve dua ile inşallah.

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı

aliye_aliye yazdı:
meftun61 yazdı:
aliye_aliye yazdı:

Anladım ablam. olsun önemli değil. herşey bizler için. hepimizin can sıkıntıları, içi dolmuşlukları oluyor bazen. Allah yar ve yardımcınız olsun sıkıntınız konusunda inşallah.. ben de sizleri Allah için çok seviyorum. hepinizin yeri içimde ayrı ayrı. Rabbim bu kardeşliği sonsuza dek sürdürsün inşallah. teşekkür ederim. Allah'a emanet olun. selam ve dua ile inşallah.
SELAMUN ALEYKÜM YA İŞTE BUNU ÇOK SEVİYORUM. BU GÜZELLİKLERİ GÖRÜNCE İYİKİ BU SİTEYE ÜYE OLMUŞUM DİYORUM GERÇEK MÜSLÜMANLIK BU İŞTE. ALLAH(C.C) SİZLERDEN RAZI OLSUN ÇOK GÜZEL ÖRNEK OLUSONUZ. RABBİME AMANET OLUN SELAMUN ALEYKÜM.B)B)B)B)BU GÜLLER İKİNİZE KARDEŞLERİM

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com

Tugbis yazdı:
Allah razi olsun cok komik ve guzeller hele hele f1 f1 f1 ve korku filmiii. hELE O TAVUKLAR TaVUKLAR KENDI SONUNU GORUYORLARR:D

hayirli geceler, dualarda bulusmak uzere.

Kod:
[center][b]hayırlı günler size de kardeşim. Allah razı olsun, sizlere tebessüm ettirdiysem ne mutlu. selametle kalın kardeşim.[/b][/center]

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

:D:D:D:D:D YA ALİYEEEE GERÇEKTENDE O KORKU FİLMİ GERÇEK KORKU FİLMİ TAVUKLAR İÇİN.ONA ÇOK GÜLDÜM YAA.:D:D:D

buket

Kayıtlı Kullanıcı

esselamu aleyküm.hepsi de birbirinden güzel karikatürler.Paylaşımınız için allah cc razı olsun..selam ve dua ile...inşaallah

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt