Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İçinden geçeni paylaş... (1 Kullanıcı)

Sedaa_*

Kayıtlı Kullanıcı
zaman-ve-para.jpg

Zaman paraya benzer,lüzumsuz yere sarf edilmedikçe daima yeter. (Konfüçyus)

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
Eşimle barışmam niyetine salatı tefriciye okumak istiyorum.İnsallah okunan selati tefriciyelerinin yüzü suyu hürmetine Rabbim yuvamızı dağılmaktan kurtarır Eşimin kalbine yumuşaklık sevgi ve muhabbet verir bana karşı insallah.Niyetim bu.okumada bana yardım ederseniz sevinirim.allah (cc) şimdiden razı olsun...

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
vealeyküm selam,
değişen bişey yok henüz görüştüm kalktım istanbula gittim ama fayda etmedi,hala dua ediyorum.evet 22 ocakta mahkeme var ama gitmeyi düşünmüyorum biraz uzasın zaman geçsin bakalım nasıl olacak rabbim bi yoluna koymuştur nasılsa...

Anladim rabbim yardimcin olsun istanbula gelmis olaman da cok sevindim gercekten cok iyi yapmisin dilerim rabbimden hakkinda en hayirlisini en iyi sekilde nasib etsin Amiin :)

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
Anladim rabbim yardimcin olsun istanbula gelmis olaman da cok sevindim gercekten cok iyi yapmisin dilerim rabbimden hakkinda en hayirlisini en iyi sekilde nasib etsin Amiin :)

amin amin amin ... inşallah kardeşim.sizlerinde duaları sayesinde kendimi daha güçlü hissediyorum.hepinizden allah razı olsun bana yardımcı olduğunuz için...

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
amin amin amin ... inşallah kardeşim.sizlerinde duaları sayesinde kendimi daha güçlü hissediyorum.hepinizden allah razı olsun bana yardımcı olduğunuz için...

Allah razi olsun :) insaAllah hersey daha iyi olacak
hicbirsey sebebsiz degil bakin sizde bu sayede surekli dua etmeye Rabbimin yoluna daha iyi yurumeye calisiryorsun
Rabbim her daim yar ve yardimcin olsun :)

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razi olsun :) insaAllah hersey daha iyi olacak
hicbirsey sebebsiz degil bakin sizde bu sayede surekli dua etmeye Rabbimin yoluna daha iyi yurumeye calisiryorsun
Rabbim her daim yar ve yardimcin olsun :)

evet kesinlikle bu durumun bana kazandırmış olduğu şey bu oldu çok şükür rabbime yinede,böyle bir olayla gözümü açtı,kendime getirdi beni... inşallah dualarımıda kabul ederde daha bi güzel olur herşey...

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Şüphesiz benim mutluluğum benim imanımdadır.
Ve şüphesiz imanım kalbimdedir.
Ve muhakkak kalbim ALLAH'a aittir.

- Hz.Ebu Bekir (r.a)

Sedaa_*

Kayıtlı Kullanıcı
kalp%2B%25284%2529.jpg

İyilik, insanları birbirine bağlayan altın zincirdir. [J.W.Goethe]

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Sedacim cesmicim tefriciye okumak istermisiniz?

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt