Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İçinden geçeni paylaş... (2 Kullanıcı)

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
canım hakkında hayırlısı yeni gördüm yazıyı böle bir durum olduğunu.... çok dua et olurmu ama istersen beraber tefriciyede okuyabiliriz

yaa çok duygulandım nedesem bilemedim allah razı olsun hepinizden... bir sürü okuduğum dua var namazlarımın arkasına allah kabul eder inşallah.tabiki sizin içinde sıkıntı olmazsa okumak isterim paylaşalım nasıl uygun olacaksa

ARMAGAN00

Kayıtlı Kullanıcı
Allah darda olan tüm müslüman kardeşlerimin yardımcısı olsun .benim de sağlık problemim var .dualarınıza ihtiyacım var kardeşlerim..allaha emanet olun

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
rabbim;
biricik korkum senin yakınlığını kaybetmektir,
beni senden uzaklaştıran korkudan uzak tut...

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
yaa çok duygulandım nedesem bilemedim allah razı olsun hepinizden... bir sürü okuduğum dua var namazlarımın arkasına allah kabul eder inşallah.tabiki sizin içinde sıkıntı olmazsa okumak isterim paylaşalım nasıl uygun olacaksa

sen başla canım biz katkı sağlayalım ne kadr dersen okurum ben... yaşadığın şeyi yaşamak üzereydim bende ALLAHIM KORUDU.... ÇOK dua ettim günde bin kere ya VEDUD okudum ya MUKSİD ve dahası çok korktum hala korkuyorum.... bilirim o duyguyu o acıyı onun için hiç düşünme başla ikimiz bile okuruz tamam mı....

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAHIM seni daha iyi tanıdığımdan beri gerçek aşkı tanıdım... ilk defa herşeyi senin rızan için sevdim nolur beni sevdiklerimden ayırmaa...

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
sen başla canım biz katkı sağlayalım ne kadr dersen okurum ben... yaşadığın şeyi yaşamak üzereydim bende ALLAHIM KORUDU.... ÇOK dua ettim günde bin kere ya VEDUD okudum ya MUKSİD ve dahası çok korktum hala korkuyorum.... bilirim o duyguyu o acıyı onun için hiç düşünme başla ikimiz bile okuruz tamam mı....

sağol allah razı olsun,rabbim kimseye yaşatmasın bu duyguyu.elinden ne gelirse oku zorlama kendini sayısını burda yaz okuduğunun allah yardımcımız olur inşallah...

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
canım benim önce senin niyetlenip başlaman lazım sonra okuruz ne kadar istersen tamam mı

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt