Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İçinden geçeni paylaş... (1 Kullanıcı)

kalbinur

Kayıtlı Kullanıcı
Kafaya taktigim tek sey biz nasil Allaha kuluz be kuzu nasıl offf kuff yapiyoruz afff yarab yarab aff bir yandan korkup bir yandan umitvar olmak sadece afff yarab:/

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Yıldızlar gece çıkıyor, yıldızları görmek isteyen; geceye razı olmalı.
Hayatının yıldızlarına ulaşmak istiyorsan; içindeki geceye razı olmalısın.

Mustafa Ulusoy, Aynalar Koridorunda Aşk

kalbinur

Kayıtlı Kullanıcı
Çeþm-i Bülbül;1501070' Alıntı:
Vayy sevgi sözcükleri, dualar iyimiþ :)
Aþka mý geldin :p

Kesin kuzu kesin:D:Dbu kadarask yeter malum daha namaz var aska geldik derken kacirmayalim sen her daim duamdasin bitanecik kuzum basima birsey gelmeden ben gitsem iyi olur:pkal selametle kuzum;);)

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Her gecemin sebepsiz hüznü oldun çıktın..
Sebep ne bilmem amma sebeplerede boğulmak istemiyorum ki bilmem bu işin hikmeti nedir ?

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
"KULLUK" her şeyi senin için var ettin diyen Rabbe karşı
"BEN DE" her şeyi senin için terk ettim diyebilmektir..

dilekcim bişey soracaktım sana dün unuttum; eşin polisti galiba senin çevik kuvvette mi? benim abim çevik kuvvette burda çalışıyor.eğer eşin çevik kuvvetteyse büyük ihtimalle tanışıyorlar.hatta kipanın orda oturan bi arkadaşı var adı ibrahimdi sanırım evli diye biliyorum.

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
dilekcim bişey soracaktım sana dün unuttum; eşin polisti galiba senin çevik kuvvette mi? benim abim çevik kuvvette burda çalışıyor.eğer eşin çevik kuvvetteyse büyük ihtimalle tanışıyorlar.hatta kipanın orda oturan bi arkadaşı var adı ibrahimdi sanırım evli diye biliyorum.

Selamun aleykum
ben durumunuz nasil oldu diye sormak istiyorum...esinize araniz duzeldimi..hic gorusmedinizmi daha..sanirim bosanma tarihi 22 ocak ti yanlis hatirmiyorsam umarim her sey yolundadir

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı

Evet canım çevik kuvvette.. Abinin ismi Türker mi? İbrahim abi bizim sitede oturuyor..

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum
ben durumunuz nasil oldu diye sormak istiyorum...esinize araniz duzeldimi..hic gorusmedinizmi daha..sanirim bosanma tarihi 22 ocak ti yanlis hatirmiyorsam umarim her sey yolundadir

vealeyküm selam,
değişen bişey yok henüz görüştüm kalktım istanbula gittim ama fayda etmedi,hala dua ediyorum.evet 22 ocakta mahkeme var ama gitmeyi düşünmüyorum biraz uzasın zaman geçsin bakalım nasıl olacak rabbim bi yoluna koymuştur nasılsa...

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
vealeyküm selam,
değişen bişey yok henüz görüştüm kalktım istanbula gittim ama fayda etmedi,hala dua ediyorum.evet 22 ocakta mahkeme var ama gitmeyi düşünmüyorum biraz uzasın zaman geçsin bakalım nasıl olacak rabbim bi yoluna koymuştur nasılsa...

canım hakkında hayırlısı yeni gördüm yazıyı böle bir durum olduğunu.... çok dua et olurmu ama istersen beraber tefriciyede okuyabiliriz

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAHım
Güzelliklerin Kaynağı Olan RABBİM
Katından bizlere Lütfundan İhsan eyle...
Hakkımızda hayır Murad Eyle...
Ya RAB, kalbimizi nurlandır, sıkıntılardan feraha eriştir ve hayırla tamamına erdir bütün işlerimizi
Senden Başka İstenecek Kapı yok...

RABBİM...

AMİN AMİN AMİN...

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
allahım
güzelliklerin kaynağı olan rabbim
katından bizlere lütfundan ihsan eyle...
Hakkımızda hayır murad eyle...
Ya rab, kalbimizi nurlandır, sıkıntılardan feraha eriştir ve hayırla tamamına erdir bütün işlerimizi
senden başka istenecek kapı yok...

Rabbim...

Amin amin amin...

[sıze=3][ı]amin amin amin... [/ı][/sıze]

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt