Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İçinden geçeni paylaş... (1 Kullanıcı)

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
Karanlığın içinde bembeyaz bir silüet süzülerek kayıp giderken, bu olayı seyreden bir çift göz şaşkınlıkla bakıyordu. Hayretten dili tutulmuş, donmuş kalmıştı. Sonra kan ter içinde uyandı. Uykudan uyanan adam rüyanın etkisindeydi. Bütün cesaretini toplayıp ayağa kalktı.ellerini yüzünü yıkadı. Gördüğü rüya için hayır olsun dedi. Allah'a sığındı. Adamın yüreğindeki ağırlık bütün vücudunu sarmıştı. Kahvaltısını hazırladı içindeki buruklukla bir kaç lokma yedi, çayından yudumladı, ah be hasret diye geçirdi içinden. Sonra gözlerinden yaşlar süzülürken yüreğinde yanmalar hissediyordu. Bu hasret kavuşması olmayan bir hasretti.
M.S.A.
Gününüz hayr ömrünüz hayr olsun

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
Hasret derken kafası karışık bir şekilde işe gitmeye hazırlandı. O anda zil çaldı. Kapıyı açtı postacı bir gecikmiş mektup getirdi iadeli olduğu için imza atması gerekiyordu. İmza atıp mektubu aldı. Rahmetli kızı göndermişti.Bu mektup üç senedir nereye takılmıştı?

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Taksim'de ki saldırıyı kınıyoruz Allah'ın laneti zalimlerin üstüne olsun 🤲 basaramayacaksınız ..bu ülke eski karanlık günlerine dönmeyecek..

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Taksim'de ki saldırıyı kınıyoruz Allah'ın laneti zalimlerin üstüne olsun 🤲 basaramayacaksınız ..bu ülke eski karanlık günlerine dönmeyecek..
İnşallah kardeşim 🤲
Rabbim her türlü terörden ve anarşiden bizleri muhafaza eyleye 🤲 Aminn

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
Gökyüzünden seyretmek veya yeryüzünde insanı tanımak.
Adalet adaletli adaletsiz derken biz kendi nefsimiz ne kadar adiliz?
Veya şöyle diyelim; Adil olmak, merhametli olmak, vefalı olmak, saygılı olmak gibi bizden olan tüm kurallara uymak bize bişey kaybettirmez.

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
Besmele ile başlayalım her işe, Niyetimiz Allah rızası olsun. Selam olsun ümmeti Muhammed'e, Kul hakkını gözetenlerden olalım. Gününüz hayr olsun, Haneleriniz bereket huzur olsun, Namazlarını ihlas ve feyz olsun, Dualarınız bütün alemleri kuşatsın Allah'a emanet olun

_YUSUF_

Yönetici
Televizyon hayatımıza girmesiyle ahlaken deprem yaşadık çok şey kaybettik diyorduk meğer asıl şok internetin hayatımıza girmesiyle yaşadığımız tsunami dalgasıymış.
Allah cc hepimizi bu dalgada boğulmaktan muhafaza eylesin

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Oysa ki evime sokmadığım , çocuklarımın,çevrenin ihtişamlı yılbaşı hazırlıklarına ozenmesinler diye çırpındığım o çam ağacı süsleme organizasyonu muhafazakar bildiğim işyerinde bana verildi..bugün ben o ağacı süslü müslüman kardeşlerim tarafından organize etmek zorunda bırakıldım..ne yerdeyim bugün ne gökteyim 😔moralmen manen bittim bugün ....bu imtihanmıydı kaybettim mi bilmiyorum .ağaca dokundum elim titredi ,yüreğim daraldı bugün çok kötüydü kardeşlerim çok

GEVHER

Yönetici
@Nur_u Secde kardeşim..

İlmi açıdan birşey yazmam yanlış.

Naçizane düşüncem..
Sizin işiniz doğrudan bunun üzerine değil ancak yine de size verilmiş bir görev.

Tanıdığım kadarıyla...
Siz her eliniz değdiğinde eminim ki içinizden dualar ediyor , Estağfurullah diyorsunuzdur.

Rabbim niyetlerimizi ve içimizi biliyor çok şükür.
İçinizin ne durumda olduğunu biz burdan hissettik, O hissetmez mi hiç..

Rabbim içinizi ferahlatacak bir yol açar mutlaka..

Hayırlı günler değerli kardeşim

GEVHER

Yönetici
@Nur_u Secde, allah icin her şartta dik durmaya çalışmalıyız inanın bu bize cok dah fazlasını kazandırır.sizin adınıza üzüldüm
Ben yazarken de içimden geçti : Yusuf kardeşim olsa çok net konuşur , yazsam mı yazmasam mı diye 😬

Bizim zannımız değil , net hükümler önemlidir.
Mesaj alınmıştır 👍

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt