Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İçinden geçeni paylaş... (1 Kullanıcı)

_YUSUF_

Yönetici
@leyla-1, 10000 karakter sınırı var her mesaj için kıymetli kardeşim. mesejlarda bunu göz önüne alalım gerekirse ikiye bölüpte yayınlayabiliriz.Allah cc emeklerinizi zayi etmesin

leyla-1

Altın Üye
@leyla-1, 10000 karakter sınırı var her mesaj için kıymetli kardeşim. mesejlarda bunu göz önüne alalım gerekirse ikiye bölüpte yayınlayabiliriz.Allah cc emeklerinizi zayi etmesin
Amin Allah razı olsun sizlerden çok değerli kardeşim hepinizin emeklerine gönlüne sağlık selam ve dua ile selametle kalınız.

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Müminler kardeştir ayetini sürekli kendime hatirlatoyorum ki nefsime uyup gafillerden olmayayım .yüzyıllarca mazluma kucak açmış ecdadın torunlarıyız elhamdülillah ?ama insan Allah rızası için uzatılan eli kırmazki bu nankörlük niye bu hadsizlik neden?

Dil_darr

Kayıtlı Kullanıcı
WhatsApp Image 2022-05-10 at 10.43.14.jpeg
bu ahir ömrümüzde her özel günü büyük coşkuyla kutlayan annem aramızda yoktu .
biz 7 kızı ve hem öksüz hem yetim babamız ona en güzel anneler günü hediyesi vermek için bir araya geldik ve adına kuranı kerim hatimleri mevlid-i şerifler hayır hasenatlar dualar ettik .yedirdik içirdik inşallah hepsi anneme ulaşmıştır diye çok dua ediyoruz.
sonra babam geldi ve annemin yıllardır dişinden tırnağından arttırıp hepimizin adına hatıra olarak sandığa sakladığı bu yüzükleri verdi bize.
Bu yıl her anneler gününden farklı milyonlarca şey var ama en büyük fark bu yıl anneler günü hediyelerini annemden biz aldık.

Vakit varken;annenizin ellerinden,yüzlerinden saçlarından ayaklarından eteklerinin uçlarından gözlerinden parmak uçlarından öpüp koklayın.Sonra anne diye seslenin durduk yere;efendim yavrum desin size,tekrar tekrar yavrum kızım oğlum demesi için ona seslenin.

Varlığına alıştığımız bir insanın yokluğu en acısı.

leyla-1

Altın Üye
Selam Aleyküm kardeşlerim muhtafaz abi siteye germiyormuş mesajı şöyle. Siteye giremiyorum paylaşımları gönderemiyorum. Son zamanlarda izine gelmeden önce kapanmıştı

leyla-1

Altın Üye
BENDE SİLİNEN GÖNÜL AYNAM KONUMU İSTİYORUM:cry:

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
maalesef yok kardeşim.
Sanki ben de hatırlar gibiyim...
O zamanlar birkaç defa yenilenme vs olmuştu...
Bazı konu ve mesajlar geri getirilememisti diye duymuştum....
Hayırlısı olsun inşallah...
Gönül Aynanızı tekrar olusturun inşallah ?

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt