Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İçinden geçeni paylaş... (2 Kullanıcı)

ylnz51

Kayıtlı Kullanıcı
emcankel bey ve serap8191 hanım,yardımlarınız için ALLAH razı olsun ama gerçekten değmem ben.Yaptığım bir nevi şımarıklığa da giriyor ama,anlatılamaz haldeyim.

Elimi neye attıysam beceremedim,kafam artık hiçbir şey almıyor.1.70 boylarında 60 kg civarı da olduğum için öyle ağır işlerde de çalışamıyorum gücüm yetse akşama kadar taş taşıyayım diyorum ama yok işte.Elimde bir zanaat de yok.Boş oturmak istemiyorum ama şu küçücük şehirde bulamıyorum işte bir iş.Üstüne bir de ailevi problemler...

Ve kafamın içinden geçen küfür dolu,şirk dolu sözler.Değer verdiğim şeylere karşı,dinime karşı Rabbime karşı kafamdan geçen kötü düşünceler.Vesvese olduğunu biliyorum,çok uzun araştırmalarım oldu ama artık vesvese mi değil mi onu bile ayırt edemiyorum.Bir kötülük var ki bende başıma geliyor diyor kendimi suçlu buluyorum.Ve bundan birkaç ay öncesine kadar o kadar rahatsız etti ki o düşünceler,tansiyon düşürücü ilaçlarımdan kalan son 30 taneyi içtim,başım döndü bilincimi hafiften kaybettim ayakta duramadım hayal görmeye başladım zehirlendim hastaneye bile gitmedim ama ölemedim de onu bile beceremedim.Sonra zar zor kıvrana kıvrana ikindiyi kılmış,kusmak istiyorum diye dua etmiş ve 5-10 saniye sonra de kusarak kendime gelmiştim.

Kendimi işe yaramaz,ALLAH'ın sevmediği gereksiz bir varlık olarak hissediyorum.Artık her farz namazın arkasına peygamberleri kuranı vesile ederek ölmek için dua ediyorum.İnşAllah tez kabul olur çünkü dayanma gücüm kalmadı artık..!

Her neyse,öyle içimi dökmek için yazdım benim için zamanınızı harcamayın tekrardan ALLAH C.C razı olsun..!

emcankel

Kayıtlı Kullanıcı
emcankel bey ve serap8191 haným,yardýmlarýnýz için ALLAH razý olsun ama gerçekten deðmem ben.Yaptýðým bir nevi þýmarýklýða da giriyor ama,anlatýlamaz haldeyim.

Elimi neye attýysam beceremedim,kafam artýk hiçbir þey almýyor.1.70 boylarýnda 60 kg civarý da olduðum için öyle aðýr iþlerde de çalýþamýyorum gücüm yetse akþama kadar taþ taþýyayým diyorum ama yok iþte.Elimde bir zanaat de yok.Boþ oturmak istemiyorum ama þu küçücük þehirde bulamýyorum iþte bir iþ.Üstüne bir de ailevi problemler...

Ve kafamýn içinden geçen küfür dolu,þirk dolu sözler.Deðer verdiðim þeylere karþý,dinime karþý Rabbime karþý kafamdan geçen kötü düþünceler.Vesvese olduðunu biliyorum,çok uzun araþtýrmalarým oldu ama artýk vesvese mi deðil mi onu bile ayýrt edemiyorum.Bir kötülük var ki bende baþýma geliyor diyor kendimi suçlu buluyorum.Ve bundan birkaç ay öncesine kadar o kadar rahatsýz etti ki o düþünceler,tansiyon düþürücü ilaçlarýmdan kalan son 30 taneyi içtim,baþým döndü bilincimi hafiften kaybettim ayakta duramadým hayal görmeye baþladým zehirlendim hastaneye bile gitmedim ama ölemedim de onu bile beceremedim.Sonra zar zor kývrana kývrana ikindiyi kýlmýþ,kusmak istiyorum diye dua etmiþ ve 5-10 saniye sonra de kusarak kendime gelmiþtim.

Kendimi iþe yaramaz,ALLAH'ýn sevmediði gereksiz bir varlýk olarak hissediyorum.Artýk her farz namazýn arkasýna peygamberleri kuraný vesile ederek ölmek için dua ediyorum.Ã￾nþAllah tez kabul olur çünkü dayanma gücüm kalmadý artýk..!

Her neyse,öyle içimi dökmek için yazdým benim için zamanýnýzý harcamayýn tekrardan ALLAH C.C razý olsun..!

Olumu kim istegiyle yapmis ki siz yapacaksiniz kardesim..allahin verdigi cani allah alir.intihar bir nevi isyandir kufurdur ki zaten sizde kufre girdiginizi yazmissiniz.allah sizi dogru yoldan ayirmasin insaallah.bir isim yok diye para kazanamiyorum diye insan kendini degersiz hissedip olmek istermi.kimse dort dortluk drgil.herkesin zayifliklari acizlikleri var.dusunsenize her uzuldugumuzde isyan etsek sonra mutlu oldugumuzda allaha donsek.
Sonrada dua ediyorum duam kabul olmadi diyoruz.
Bu size son yazisim artik yazmicam.
İnsanlar caniyla sinaniyor evlad acisi yasiyor yinede allah diyor.sizin ysptiginiz rabbe simariklik degil mi.ne demek aklimda kufur var.dindarim diyorsunuz.
İki cambaz bir ipte oynamaz.psikologlar sizin gibi ruhi bunalimda olan insanlara yardim etmek icin var.ayrica devlet hastanelerindr ucretsiz hizmet veriyorlar.lutfen yolunda gitmeyen islerinize sorumlu arayip birde ben namaza badlsdiktan donra oldu demeyin.bu siteyi okadar ziyaret eden indan var.yazdiklariniz yanlis anlasilabilir.
Allah sifa versin...
Kirici olduysam hakkinizi helal ediniz.

ylnz51

Kayıtlı Kullanıcı
Olumu kim istegiyle yapmis ki siz yapacaksiniz kardesim..allahin verdigi cani allah alir.intihar bir nevi isyandir kufurdur ki zaten sizde kufre girdiginizi yazmissiniz.allah sizi dogru yoldan ayirmasin insaallah.bir isim yok diye para kazanamiyorum diye insan kendini degersiz hissedip olmek istermi.kimse dort dortluk drgil.herkesin zayifliklari acizlikleri var.dusunsenize her uzuldugumuzde isyan etsek sonra mutlu oldugumuzda allaha donsek.
Sonrada dua ediyorum duam kabul olmadi diyoruz.
Bu size son yazisim artik yazmicam.
İnsanlar caniyla sinaniyor evlad acisi yasiyor yinede allah diyor.sizin ysptiginiz rabbe simariklik degil mi.ne demek aklimda kufur var.dindarim diyorsunuz.
İki cambaz bir ipte oynamaz.psikologlar sizin gibi ruhi bunalimda olan insanlara yardim etmek icin var.ayrica devlet hastanelerindr ucretsiz hizmet veriyorlar.lutfen yolunda gitmeyen islerinize sorumlu arayip birde ben namaza badlsdiktan donra oldu demeyin.bu siteyi okadar ziyaret eden indan var.yazdiklariniz yanlis anlasilabilir.
Allah sifa versin...
Kirici olduysam hakkinizi helal ediniz.

Namaza başlamadan önce aklımda dinime karşı hiçbir kötü söz olmazdı.Başladıktan sonra her şeyden elimi eteğimi çektikten sonra oldu,ve o sözleri kendi isteğimle düşünmüyorum kalbim onay vermiyor ki öylesine zoruma gidiyor ki kendi canıma bile kastettim.Rabbime ve dinime saygısızlık etmektense,ölmeyi yeğlerim.Kafamın içinden o sözlerin geçmesi yerine,kafamın kesilmesine razıyım yapabilecek varsa kurbanlık gibi teslim ederim boynumu.Ben O'nu her şeyden çok seviyorum...

emcankel

Kayıtlı Kullanıcı
Namaza baþlamadan önce aklýmda dinime karþý hiçbir kötü söz olmazdý.Baþladýktan sonra her þeyden elimi eteðimi çektikten sonra oldu,ve o sözleri kendi isteðimle düþünmüyorum kalbim onay vermiyor ki öylesine zoruma gidiyor ki kendi canýma bile kastettim.Rabbime ve dinime saygýsýzlýk etmektense,ölmeyi yeðlerim.Kafamýn içinden o sözlerin geçmesi yerine,kafamýn kesilmesine razýyým yapabilecek varsa kurbanlýk gibi teslim ederim boynumu.Ben O'nu her þeyden çok seviyorum...

Yazmicam dedim ama kendimi kotu hissettigim icin yaziyorum.gunaha vebale girmemek icin.
Sinav..sinav..sinav..
Allah c.c sizi siniyor.ibadetinizi ibadetteki samimiyetinizi siniyor.sabredecek mi diye sizi siniyor.
Bunu anlayamiyormuyuz acaba.
Allah insanin icine kotu dusunce ve kufur getirmez hasa..seytan ve nefsimiz bize oyun oynar.ne mutlu kazananlara.
Raabbim safi ismi yuzu suyu hurmetine size sifa nasip etsin.

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Namaza başlamadan önce aklımda dinime karşı hiçbir kötü söz olmazdı.Başladıktan sonra her şeyden elimi eteğimi çektikten sonra oldu,ve o sözleri kendi isteğimle düşünmüyorum kalbim onay vermiyor ki öylesine zoruma gidiyor ki kendi canıma bile kastettim.Rabbime ve dinime saygısızlık etmektense,ölmeyi yeğlerim.Kafamın içinden o sözlerin geçmesi yerine,kafamın kesilmesine razıyım yapabilecek varsa kurbanlık gibi teslim ederim boynumu.Ben O'nu her şeyden çok seviyorum...

Kişi yaptığı kötü şeylerden pişmanlık duyuyorsa bu da bir nevi tevbedir kardeşim...
Tam bu arada araya şeytanlar giriyor zaten...
Sizlere vesvese vererek; zaten senin için kötü, seni Allah afffetmez, boşyere debelenme, niyetin kötü vs vs diyerek senin girdiğin doğru yoldan tekrar çıkarmaya çalışacaktır...
Burada tevbene çok sebatkar olacaksın...
Aklına gelen kötü şeyleri yapmadığın takdirde yani fiiliyata dökmediğin sürece sevap kazanıyorsun zaten, şeytana uymuyorsun zaten...
Bence şu an en kritik dönemdesin...
Bu nedenle vesveselere kulak asma, ibadetini aksatma ve duaya devam et inşalalh...
Rabbim yar ve yradımcın olsun...

mavci

Yönetici
Yine edepsizler mübarek günlerde sitemize uygunsuz konu açmışlar...:a43:
Gerekli temizlik yapılmıştır...
Selam ve DUA ile...

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
abi günaydın emeğine sağlık.nasıl görmedikki.gerçi görsemde sen gelene kadar birşey yapamazdım.silme yetkim yok ya.ne kdar ayıp ya şu mübarek günlerde

mavci

Yönetici
11249838_949527708440802_2021959579947582223_n.jpg

emcankel

Kayıtlı Kullanıcı
Kadir gecemiz mubarek olsun.Allah bu geceyi ibadetke gecirebilmeyi nasip etsin
selam ve dua ile

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
BİSMİLLAHİ'R-RAHMANİ'R-RAHîM

Ey talihsizlerin sığınağı, Ey âcizlerin güç kaynağı, Ey dertlilerin tabibi, Ey yolda kalmışların yol göstereni!, Ey çaresizler çaresi! ve Ey her duada bulunana icabet eden ululuk tahtının Sultanı!

İçinde bulunduğumuz bu Kadir Gecesi hürmetine bizleri affeyle Ya Rabbi!

Allahım
Sen bizleri ufku, inancı ve davranışlarıyla tam bir ruh ve mana kahramanı eyle! Derinlik ve zenginliğimizi bilgi ve müktesebatımızla birlikte gönül zenginliği, ruh saffeti ve hakka kurbetimiz itibarıyla yap Ya Rabbi!

Allahım,
Sen bizleri, kalbi ve ruhi hayata programlı, maddi manevi bütün kirlerden uzak durmaya kararlı, cismani ve bedeni isteklere karşı her zaman teyakkuzda, Kin, nefret, hırs, hased, bencillik ve şehvet gibi hastalıklarla mücadele azmiyle gerilmiş tevazu ve mahviyet abideleri eyle Ya Rabbi!

Allahım,
Sen bizleri her zaman hakkı tutup kaldırma peşinde, mülk ve melekut alemiyle alakalı duyup hissettiklerini başkalarına duyurma iştiyakıyla yanıp tutuşan diğergamlardan eyle Ya Rabbi!

Allahım,
Sen bizleri, olabildiğine sabırlı ve temkinli, konuşup gürültü çıkarmadan daha çok, inandıklarını yaşayan, yaşadıklarıyla başkalarına da örnek olan bir iman ve aksiyon insanı eyle Ya Rabbi!

Allahım,
Sen bizleri dur-durak bilmeden sürekli koşan, Hak'ka yürüyenlere yürümenin âdâbını öğreten, iç dünyası itibarıyla her zaman ocaklar gibi cayır cayır yanan ve yanarken de asla gam izhar eylemeyen; eyleyip ağyârı âhına âgâh kılmayı düşünmeyen her zaman içten içe yanan ve kendine sığınanların ruhlarına hararet üfleyen kullarından eyle Ya Rabbi!

Allahım,
Hedefimizde hep öteler tüllenip dursun. Bizler Hak rızasına bağlanmış, sürekli ilerleyen ve sürekli mesafelerle yaka paça olan iman insanları olalım ya Rabbi! Matlûbumuza ulaşacağımız ana kadar hep bir küheylan gibi koşalım; koşarken de herhangi bir beklentiye girmeyelim Ya Rabbi!

Allahım,
Sen bizleri öylesine içten bir hakikat eri eyle ki, oturup kalkıp sürekli yeryüzünde hakkı ikame etmeyi düşünelim ve senin hatırın söz konusu olduğunda da rahatlıkla bütün arzularımızdan ve isteklerimizden vazgeçebilelim Ya Rabbi!

Allahım,
Herkese sinemizi açalım, herkesi şefkatle kucaklayalım ve toplum içinde hep bir sıyanet meleği görüntüsü sergileyelim. Ama senden başka kimseden de bir şey beklemeyelim Ya Rabbi!

Allahım,
Sen bizlere Tavırları, davranışları itibarıyla herkesle uyum içinde olmayı lutfet. Hiç kimseyle cedelleşmeyelim. Hiç kimseye karşı düşmanlık beslemeyelim. Kat'iyen başkalarıyla rekabete ve sürtüşmeye girmeyelim. Dinimize, ülkemize ve ülkümüze hizmet eden hemen herkesi sevelim. Bütün olumlu faaliyetlerinden ötürü herkesi alkışlayalım. Başkalarının anlayışlarına hem de konumlarına saygılı kalmaya alabildiğine itina gösterelim ya Rabbi!

Allahım,
Kendi gayret ve aktivitelerimizin yanında, senin tevfik ve inayetine de fevkalâde önem verelim. Her hareketimizde rızana mazhar olma yollarını araştıralım. Senin inayetine vesile sayılan birliğe-beraberliğe olağanüstü ihtimam gösterelim Ya Rabbi!

Allahım,
Sen bizleri bir Hak âşığı ve Hak rızası sevdalısı eyle. Nerede ve hangi şartlar altında olursa olsun bütün hareketlerimizi senin hoşnutluğuna bağlayalım. Seni memnun etme yolunda ölesiye bir hırs gösterelim ve böyle bir hedefe ulaşmak için de bütün varımızı feda edebilelim, dünyevî-uhrevî her şeyden vazgeçebilelim Ya Rabbi!

Allahım,
Düşünce dünyamızda "benim yapmam", "benim başarmam", "benim sonuçlandırmam" gibi merdud mülâhazalara asla yer verme Ya Rabbi! Yerine getirilmesi gerekli olan şeyleri kim yaparsa yapsın, kendimiz yapmış gibi memnun olalım, başkalarının başarılarını kendi başarılarımız sayalım, öncülük yapma şeref ve payesini de onlara bırakalım Ya Rabbi!

Allahım,
Her zaman kendimizle yaka-paça ve kendi ayıplarımızla meşgul olalım kimsenin eksiğiyle-gediğiyle uğraşmayalım. Her fırsatta iyi bir insan olma örneği sergileyelim, başkalarını daha yüksek ufuklara yönlendirip herkese bir hüsn-ü misal olalım İnsanların ayıplarına ve kusurlarına göz yumalım. Onların olumsuz tavırlarına tebessümle karşılık verelim, kötülüklerini iyilikle savalım ve elli defa rencide edilsek de, bir kerecik olsun kimseyi kırmayı düşünmeyelim Ya Rabbi!

Allahım,
Hayatımızı iman-ı kâmil yörüngeli ve ihlas donanımlı yaşamayı en birinci mesele bilelim. Duyguları, düşünceleri ve davranışları itibarıyla Hakrızasına kilitlenmiş bir hakikat eri olalım. Beraber yürüdüğümüz, aynı mefkûreyi paylaştığımız kimselerle asla rekabete girmeyelim. Onlarakarşı kat'iyen kıskançlık duymayalım; aksine, onların noksanlarını giderip, eksiklerini tamamlayalım ve onlara karşı hareketlerimizde hepbir vücudun uzuvlarından herhangi bir organmış gibi davranalım Ya Rabbi!

Allahım,
Tam bir îsar rûhuyla; makam ve mansıp, paye ve şöhret gibi maddî-manevî hemen her konuda yol arkadaşlarımızı öne çıkarıp kendimiz gerilerden gerilere çekilerek onların başarılarının tellalı gibi davranalım, kardeşlerimizin mazhariyetlerini alkışlayıp muvaffakiyetlerini de bir bayram sevinciyle karşılayalım Ya Rabbi!

Allahım,
Başkalarının düşünce ve hareketlerine karşı hep saygılı kalmaya çalışalım. Paylaşmaya, beraber yaşamaya açık duralım. Oturup kalkıp aynı mefkûre insanlarıyla müşterek hareket etme yollarını araştıralım, müşterek projeler geliştirelim ve "ben" yerine "biz"i ikame etme gayreti gösterelim. Dahası, başkalarının mutluluğu yolunda rahatlıkla kendi saadetimizi feda edebilelim ve bunları yaparken de kimseden herhangi bir teveccüh beklemeyelim. Hatta böyle bir beklentiye girmeyi kendi hesabımıza bir düşüş sayalım; yılandan-çıyandan kaçtığımız gibi önde görünmekten, namdan-şandan kaçalım ve unutulma murakabesine dalalım Ya Rabbi!

Allahım,
Kimsenin kılına dokunmayalım, saldırıya saldırıyla mukabelede bulunmayalım. En kritik durumlarda bile hep dengeli hareket edelim. Her zaman fenalıklara karşı iyilikle mukabelede bulunalım. Kötülükleri kötülerin işi sayıp, bir iyilik âbidesi gibi davranalım Ya Rabbi!

Allahım,
Hayatımızı Kur'ân ve Sünnet çizgisinde Hak dostluğu, takva, azimet ve ihsan şuuru çerçevesinde yaşayalım. Benlik, gurur, şöhret gibi kalbi öldüren hislere karşı sürekli tetikte bulunalım kendimize nisbet edilen güzellikleri "her şey senden" deyip sana verelim. İradeye vâbeste işlerde de her zaman "ben"den kaçıp, "biz"e sığınalım. Hiç kimseden korkmayalım. Hiç bir hâdise karşısında telâşa kapılmayalım ve doğru bildiğimiz şeylerden asla geriye durmayalım Ya Rabbi!

Allahım,
Kimseye gücenmeyelim; hele Hak'ka dilbeste olanlara kat'iyen kırılmayalım. Yol arkadaşlarımızı herhangi bir fenalık içinde gördüğümüzde onlardan uzaklaşmayalım. Perdeyi yırtıp onları utandırmayalım; utandırmak bir yana, böyle bir fenalığı gördüğümüzde büyük bir hata işlemiş gibi kendimizi kınayalım. Mü'minlerin farklı yorumlara açık tavırlarından dolayı onlar hakkında sû-i zanda bulunmaktan kaçınalım; görüp duyduğumuz şeylere iyi yorumlar getirip ve kat'iyen olumsuz mülâhazalara girmeyelim Ya Rabbi!

Allahım,
Hareket ve faaliyetlerimizi, bu dünyanın bir ücret yeri değil de, bir hizmet mahalli olduğu mülâhazasına bağlayalım. Her zaman memur bulunduğumuz sorumlulukları fevkalâde bir disiplin içinde yerine getirelim. Netice ve sonuçla meşgul olmayı da sana karşı bir saygısızlık sayalım Ya Rabbi!

Allahım,
Dine, imana ve insanlığa hizmeti, Hak rızası yolunda en büyük bir vazife bilelim. Ne kadar büyük işler başarsak da, bundan nefsimiz adına maddî-manevî herhangi bir pâye çıkarmayı hiç mi hiç düşünmeyelim Ya Rabbi!

Allahım,
Düzenimizin bozulmasından dolayı ümitsizliğe düşmeyelim. İnsanların bize karşı olmasından dolayı sarsıntı yaşamayalım. "bu dünya, darılma dünyası değil, bir dayanma âlemidir" deyip dişimizi sıkıp sabredelim, maruz kaldığımız durumlardan kurtulmak için de alternatif çıkış yolları arayalım en kritik anlarda dahi değişik stratejiler üretip
hep azm u ikdamda bulunalım Ya Rabbi!

Allahım,
İnsanî değerlerin hor görüldüğü, dînî düşüncede kırılmaların yaşandığı, her tarafta başı boşların gürültülerinin duyulduğu günümüzde, başka bir şey değil, bizleri gönül insanları eyle ya Rabbi!

Kadir Gecesi hürmetine gönül insanları eyle Ya Rabbi!

Mübarek Ramazan hürmetine gönül insanları eyle Ya Rabbi!

salavatqetir

Kayıtlı Kullanıcı
Muaz b. Cebel (r.a), anlatıyor: Rasûlullah (s.a.v), elimden tutarak; “Ey Muaz seni seviyorum” dedi. “Ben de seni seviyorum Ey Allah’ın Rasûlü” dedim.
Bunun üzerine Rasûlullah (s.a.v) şöyle buyurdu: “Öyleyse her namazda şu duayı yapmayı ihmal etme:
اَللّٰهُمَّ أَعِنّ۪ي عَلٰى ذِكْرِكَ وَشُكْرِكَ وَحُسْنِ عِبَادَتِكَ
“Allâhümme einnî alâ zikrike ve şükrike ve hüsni ibâdetik.”
“Rabbim! Seni zikretmek Sana şükretmek ve Sana daha güzel ibadetler yapmak için bana yardım et.” (Ebû Davud, Salat: 361)

emcankel

Kayıtlı Kullanıcı
Arefemiz ardindan sevgiyi umudu saygiyi bereketi cogaltan Ramazan bayramimiz mubarek olsun...
Buyuklerin ellrinden kucuklerin gozlerinden saygi ve sevgiyle opuyorum.
Hayirli bayramlar
selam va dua ile...

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Hayirli bayramlarimiz olsun..?
Bayrama kavusturan Rabbimize hamd olsun..

ylnz51

Kayıtlı Kullanıcı
Bir hayalim vardı,keşke gerçek olabilse dediğim en büyük hayalim...

Cennet nasip olacaktı,Rabbim'in izin verdiği kadar yaklaşacak ve özel isteğimi bildirecektim.

Bir kez,sadece tek biz kez beni seviyor musun Ya Rabbi? Diye soracaktım.

Daha sonra evet Ya Kulum,cevabını alacaktım.Aracısız olarak,direk O'ndan,en sevgili'den,sahibimden...

Ve bu bana,cennetten de büyük bir ödül olacaktı.

Hayaller işte,gerçekleşmesi belki de imkansız hayaller..!

mavci

Yönetici
Bir hayalim vardı,keşke gerçek olabilse dediğim en büyük hayalim...

Cennet nasip olacaktı,Rabbim'in izin verdiği kadar yaklaşacak ve özel isteğimi bildirecektim.

Bir kez,sadece tek biz kez beni seviyor musun Ya Rabbi? Diye soracaktım.

Daha sonra evet Ya Kulum,cevabını alacaktım.Aracısız olarak,direk O'ndan,en sevgili'den,sahibimden...

Ve bu bana,cennetten de büyük bir ödül olacaktı.

Hayaller işte,gerçekleşmesi belki de imkansız hayaller..!

Nasibûke, yûsûbike, velev kâne Taht-el cebel.....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt