Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İçinden geçeni paylaş... (2 Kullanıcı)

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
11707498_890888034324651_4036249205873268702_n.jpg

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
doğu Türkistan, arakan, kobani, filistin.. hangisine yanmalı ya RAB... Hangisine acımalı.. nasıl dua etmeli..

Sedaa_*

Kayıtlı Kullanıcı
Geçen sene Eylül'den beridir kafamdan ölüm ve intihar düşünceleri eksik olmuyor.
Allah'a inancım olmasaydı şuan beni kimse tutamazdı, direkt intihar ederdim, vakit kaybetmeden.
Ama çaresizce ölümü bekliyorum. Her saniye bana ağır geliyor.

7 ay olmuş. İntihar düşüncesinden kurtuldum ama ruh halim hala çok kötü. Düzelemiyorum. Ailem psikolojik sorunları hiç ciddiye almıyor. Beni psikologa veya psikiyatriste yollamazlar. Artık ne mutluyum ne de mutsuz. Dinime de ne uzak ne de yakınım. Günlerce banyo yapmıyorum, aynı kıyafetleri aynı çorabı giyiyorum. Saçım hep uyandığım gibi. Kendime hiç bakmıyorum. Tembellikten eriyorum resmen. Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
yine beğen butonumuzu çalmışlar..
berat ablam çooooooooooook beğendim seni.. :)

berat05

Yönetici
7 ay olmuş. İntihar düşüncesinden kurtuldum ama ruh halim hala çok kötü. Düzelemiyorum. Ailem psikolojik sorunları hiç ciddiye almıyor. Beni psikologa veya psikiyatriste yollamazlar. Artık ne mutluyum ne de mutsuz. Dinime de ne uzak ne de yakınım. Günlerce banyo yapmıyorum, aynı kıyafetleri aynı çorabı giyiyorum. Saçım hep uyandığım gibi. Kendime hiç bakmıyorum. Tembellikten eriyorum resmen. Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum

Neden bu kadar mutsuz hissediyorsun kendini...Şu an cıvıl cıvıl olman gereken bir zaman...
Eğer ailen seni psikoloğa göndermiysa... kendini iyi etmeye başlamalısın hemen...adım atmalısın..

Dilinden euzubesmeleyi eksik etmeden ,dualarla güç alarak önce ruhen temiz olman lazım değil mi?.
Sonra kim banyo yapmayı istemez ki? Bir sirkelen..kendine gel...ruhunun temizliği nasıl abdestle oluyor ise vucutta su ile temizlenir..
BUgünden hemen ilk önce temizlenmeli , kirli kıyafetlerinden kurtulmalısın...bu halde kaldıkça tabii kendini kötü hissedeceksin.
Kendini bu şekilde bırakmaman lazım..Arkadaşlarınla paylaş hislerini , kitap oku , günlük tut..dualarını eksik etme..
Ama ne yaparsan yap kendini bırakma...Rabbim herşeyin güzelini bahşetmiş bizlere.. Gözlerinle yeterince görmüyorsun demektir.Nefes aldığımız için bile şükretmemiz lazım...Hastanelerde yaşam savaşı veren , ağır hastalıkları olan kişileri düşün....
Annenle kardeşin var ise onlarla paylaş....ev işlerine ortak ol...kendine mutlaka seveceğin işler bulman lazım.

Sen gencecik bir kızsın....güzel haberler istiyorum senden...olumlu....adım attığını belirten yazılar...

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
burdayız abim her daim.. bir gün yeniden toplanacağımızı umarak bekleyerek..

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum degerli kardeşlerım.
Siteyi ve sizleri cok ozledm.iyki hayatmin biryerinde sizler varsıniz.,
Şuan ailem hem maddi hem manevi olarak parcalanmş durumda.allah rizası ıçın sızlerden dua bekliyorum.
Simdiden allah razı olsun.,allaha emanet olun.,

aleyküm selam canım kardeşim.kalpleri gören bilen ALLAH.İnşALLAH herşey çok güzel olacak.hepimiz bir sınavdayız.hep beraberde atlatacağız inşALLAH

DAYANAMIYORUM artık sosyal medyada arakanda yaşananları görmeye.. o çocukların yüzlerini çaresizliklerini göz göre göre ölümlerini seyretmeye DAYANAMIYORUM..
açık deniz ortasında birilerinin el uzatmasını bekleyen o gariplerin hakkını üzerimde hissetmeye dayanamıyorum... yüre€im sızlıyor.. ALLAHIM nolur sen merhamet et yalvarırım sen merhamet et.. sen insanların yüreğine azıcık iman ver azıcık insaf..

Canım sorma kaç zamandır dua için fotoğraflarını paylaşıyorum.nasıl bir vicdan.yüreklerin parçalanmaması mümkünmü.RABBİM yardımcıları olsun kardeşlerimizin.dursun bu feryatlar

ALLAH c.c. refah içinde yaşayan bizlere bazı sevap alma fırsatı verdiği halde, dünyanın başka taraflarında zulüm altında inlediği halde islamı yaşamaya çalışan kardeşlerimizden en azından dualarımızı esirgemeyelim.
Rabbim bize merhamet etmeyi nasip etsin.

amin inşALLAH.RABBİM tüm kardeşlerimizin yardımcısı olsun

doğu Türkistan, arakan, kobani, filistin.. hangisine yanmalı ya RAB... Hangisine acımalı.. nasıl dua etmeli..

canım yürekler yanıyor.canlar gidiyor.hepsinin RABBİM yardımcısı olsun

canım önce bir RABBİM yardımcım ol de silkelen.öyle aynı kıyafetlerle dolaşma meleğim.temizlen arın.psikolok felan bişey yapamaz canım.herşey seninle başlar.sen izin verirsen kendine hangi tedavi olursa olsun iyileşirsin.yoksa istemezsin dünyanın en iyi doktorlarınada gitsen birşey yapamazsın.canım iyileşmek hayata dönmek istiyorsan ALLAHA sığın.bende geceler boyu ağladım nefes alamadım.yataktan kalkmak istemedim.ALLAHA sığınıp inşirah okudukça rahatladım.bak canım genceceik daha ne üzel günler gelecek.her gecenin bir sabahı vardır unutma

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Bülbül gibi gülistan bostandan ayrı düştüm
İstemem altın kafes vatandan ayrı düştüm

Ey gam öldürme beni bu hicran gecesinde
Zira bir güneş yüzlü handandan ayrı düştüm

Gönül feryad ediyor karanlık gecelerde
Gamlıyam bir mah cemal sultandan ayrı düştüm.

Hicran ile ne hale geldiğimi soranlar
Sormayın ahvalimi ben candan ayrı düştüm.

Selim’i kınayanlar bilmez ıstırabımı
Şu canıma can katan canandan ayrı düştüm.
Yavuz Sultan Selim

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
Dr. İhsan Şenocak
Ramazan, İftar sofrasında, teravih safında birleştirdiği Ümmet'e, 'zalimlere karşı da aynı safta toplanın ki her gününüz Ramazan olsun' der.

ylnz51

Kayıtlı Kullanıcı
Şu mübarek günler hatırına,en sevgili kulu Hz.Muhammed(s.a.v) hatrına keşke yarın sabaha sağ çıkmasam...

emcankel

Kayıtlı Kullanıcı
Allahim suan nerde kimin ne sikintisi varsa sen gider,kim dardaysa sen onlara ferahlik ver,kim huzursuzsa sen huzur nasip et,kim hastaysa sen sifa ver Ya zulcelali vel ikram..amin amin amin

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
Son!
Son yolculuk dedikleri, dört kolluyla,
Salih; umut ve kavuşmak, budur işte.
02.06.02
M.S.A.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt