Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İçinden geçeni paylaş... (3 Kullanıcı)

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
celaleddin vatandaş'ın tevhid ve değişim kitabını okuyan var mı acaba diye içimden geçiriyorum :))

kitapta mevlana ve yunus emre hakkındaki eleştirileri kafama fazlasıyla taktım.. nasıl mevlana'ya islam karşıtı düşünceleri var diyebilir ki :/

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
sensiz kocaman 15 gün geçti kuzum benim......

leyla-1

Altın Üye
sensiz kocaman 15 gün geçti kuzum benim......

Ah canımın içi bitanem mesajını okuyunca için nasıl cız etti anlatamam dün mesaj yazdım olmadı Allah'ım sabrınızı versin Allah'ım inşirah nasip etsin.
Canım bizde Adana dışına teyzemlere gittik her zaman bahsediyordum bugün önce mezarlığa gittik teyzemin eşi 80 yaşına yakın 14 şubat 2004 yılında vefat etti yanında oğlu 40 yaşında oda 10 eylül 2004 yılında vefat etti onun yanında oğlu 23 ekim 2009 yılında vefat etti baba oğul baba oğul teyzemin diğer oğlu da aynı mezarlıkta başka yerde benden 4 yaş büyük oda 7 yaşında vefat etmiş bugün benim için çok acı ve buruk geçti Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun kabirleri nurla dolsun küçükler anne babalarına şefaatçi olsun.
Ne denir tatlım biliyorum ne desek olmuyor kelimeler yetmiyor ne desek boş taktir ilah Rabbim daha iyi biliyor bizler bir şey diyemeyiz Allah yar ve yardımcınız olsun...kelimeler yine boğazıma düğümlendi...

leyla-1

Altın Üye
Amin...Sabır Pehlivan olmanın ...başlangıcıdır...

Allah razı olsun değerli kardeşim çok haklısınız Allah yar ve yardımcımız olsun Allah bizleri sıratı müstakimden ayırmasın şeytana nefsimize uydurmasın gaflete düşürmesin Rabbim.
Allah yar ve yardımcımız olsun selam ve dua ile selametle kalınız.

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
[h=5]Tek tek insanları sevemeyenler, insanlık (hümanizm) kavramını icat etmişlerdir; hem kullanmak hem de rahatlamak için.
Aliya İzzetbegoviç.
[/h]

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
[h=5]ÖLÜM, ''kişinin kardeşinden, anasından, babasından, karısından ve oğullardan kaçacağı, yalnız kendi derdine düşeceği günün...''
(Abese 33-37)
[/h]

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt