Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İçinden geçeni paylaş... (3 Kullanıcı)

Nadas06

Kayıtlı Kullanıcı
Nadas06 berat05 leyla-1+ mavci Zindanda_Mahkum _YUSUF_
Şu anda 81 kişi online. 6 Kayıtlı ve 75 Misafir üye bulunmaktadır

Selam olsun herkeslere :)

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
mevdudi - hicab

hocanın emriyle mecburi olarak başladığım bi kitaptı ama herkesin okuması gereken öğüt dolu bi kitapmış :)

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
Çok şükür Allah'ım sana ....

Çok Şükür Rabbimiz Allah C.C. .na ki bağışladı size ...ailenize ...onu '' Cahideciği '' verdi hayırlı ÖMÜR... inşallah...
Rabbim sınavdan geçirdi ve Hamd olsun ki güzel neticelendi...
Allahım Dünyada iyilikler ve güzellikler...Ahirette iyilikler ve güzellikler nasip etti size...

Ankaradan en- sonebiden ...Ankarada olan Cahideciğe selam ve sıhhat dileklerimle...Nazar değmesin İNŞALLAH...

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
sizi burda görmek ne kadar güzel.... özlemişiz dualarınızı..
duaya ihtiyacım var benide katın lütfen dualarınıza

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
sizi burda görmek ne kadar güzel.... özlemişiz dualarınızı..
duaya ihtiyacım var benide katın lütfen dualarınıza

Gönlünüzdeki güzellikler ..Ailenize yansısın...Allah C.C. Muradınızı nasip etsin İnşallah... ( Eşinizle , evladınızla ve beklentilerinizle , Nazar değmesin...Kem gözden korusun...)

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
amin... amin... inşallah.. inşallah .. hayırlar bulsun bizi .. hepimizi..

emcankel

Kayıtlı Kullanıcı
Sığınak gibi....
Liman belki.......
Dönüp dolaşıp geliyoruz.....
Tatlı suyun başı kalabalık olur dedikleri bu .......

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
Güzel İNSAN 'lara hizmet için olsa gerek... Niçin söylemedin denmemesi diyebiliriz...YUNUS A.S. Kıssası misali...
Malum yerde zaten varız...

emcankel

Kayıtlı Kullanıcı
En güzeli allah rızası geri boş gerisi yalan.....
Kim ne demiş ne düşünmüş herkes verdiğine ve alanlara bakar.......

mir_erhan

Moderator
Hüzün dalgası çarptıysa bir insanın yüreğine Ya Mevlâsını özlemiştir yada Mevlâsı onu!
Mevlâyı özleyen gönül ya hüznü bekler yada hüzündedir…
Bela, gam ve keder Mevlânın sevdiklerine gösterdiği kamçıdır… Vurdukça kendine çeker…
İmam Rabbani..

leyla-1

Altın Üye
Nadas06 berat05 leyla-1+ mavci Zindanda_Mahkum _YUSUF_
Şu anda 81 kişi online. 6 Kayıtlı ve 75 Misafir üye bulunmaktadır

Selam olsun herkeslere :)

Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun hayırlı akşamlar herşey gönlünce olsun..

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Çok Şükür Rabbimiz Allah C.C. .na ki bağışladı size ...ailenize ...onu '' Cahideciği '' verdi hayırlı ÖMÜR... inşallah...
Rabbim sınavdan geçirdi ve Hamd olsun ki güzel neticelendi...
Allahım Dünyada iyilikler ve güzellikler...Ahirette iyilikler ve güzellikler nasip etti size...

Ankaradan en- sonebiden ...Ankarada olan Cahideciğe selam ve sıhhat dileklerimle...Nazar değmesin İNŞALLAH...
Esselamunaleykum hocam
Guzel temennileriniz icin cok tesekkur ederim fakat biz ankarada degiliz ve cahidenin durumunda bir gelisme yok sukrumun sebebi yine kizim cahide dun fenalasti babasiyla kolumuz kanadimiz kirildi cok kotuydu durumu elimizde morardi yavrum hicbirsey yapamadik cok korktuk ben gozyaslari icinde kaldim biraz rahatlar gibi oldu bir saat kadar ve ben bu arada siteye girmistim onun biraz rahatlamis olmasindandi amafazla surmedi gecenin ilerleyen saatlerinde epilepsi nobeti gecirdi babasinin kucaginda soluk almadan bir kac saniye morardi yine elimiz ayagimiza karisti ben yine gozyaslariyla vakti simdi degil dedim sanki bunun kararini ben verecekmisim gibi ama sonra oksijenle kendine geldi ama toparlayamadi uc bes saat sonra tekrarladi nobet inanin nasil bir gece gecirdigimizi anlatamam simdi diyeceksiniz neden doktora goturmediniz burdurdaki hastanenin bir saglik ocagindan farki yok benim yavruma hicbir yarari dokunan doktorda ısparta tipa gidiyorduk genelde ama oradada noroloji bolumu yok bizi afyona gonderiyorlar gondermelerini bos verin orada noroloji var ama bir fayda goremedik nasil caresiz kaliyoruz bir bilseniz rabbim yardimcimiz olsun .......babamiz grip oldu ondan bana bulasti ve en son cahideye bulasti cahidem yavrum inanin cok hassas bir cocuk hastaligindan dolayi bagisikligi cok dusuk hemen hasta oluyor ve en hafif hastaligi bile en agir sekilde geciriyor .....hani derler ya sifa Allah tan sebebi doktorlar diye ben duami soyle yapiyorum rabbim sifamizi sebepsiz gonder bize hastane koselerinde doktorlarin eline birakma inanin cok zor hastaneler .......dualariniza ekleyin kizim cahideyi.....selametle dua ile....

berat05

Yönetici
ve aleykümselamve rahmetullahi ve berakatuhu

ve aleykümselamve rahmetullahi ve berakatuhu

Esselamunaleykum hocam
Guzel temennileriniz icin cok tesekkur ederim fakat biz ankarada degiliz ve cahidenin durumunda bir gelisme yok sukrumun sebebi yine kizim cahide dun fenalasti babasiyla kolumuz kanadimiz kirildi cok kotuydu durumu elimizde morardi yavrum hicbirsey yapamadik cok korktuk ben gozyaslari icinde kaldim biraz rahatlar gibi oldu bir saat kadar ve ben bu arada siteye girmistim onun biraz rahatlamis olmasindandi amafazla surmedi gecenin ilerleyen saatlerinde epilepsi nobeti gecirdi babasinin kucaginda soluk almadan bir kac saniye morardi yine elimiz ayagimiza karisti ben yine gozyaslariyla vakti simdi degil dedim sanki bunun kararini ben verecekmisim gibi ama sonra oksijenle kendine geldi ama toparlayamadi uc bes saat sonra tekrarladi nobet inanin nasil bir gece gecirdigimizi anlatamam simdi diyeceksiniz neden doktora goturmediniz burdurdaki hastanenin bir saglik ocagindan farki yok benim yavruma hicbir yarari dokunan doktorda ısparta tipa gidiyorduk genelde ama oradada noroloji bolumu yok bizi afyona gonderiyorlar gondermelerini bos verin orada noroloji var ama bir fayda goremedik nasil caresiz kaliyoruz bir bilseniz rabbim yardimcimiz olsun .......babamiz grip oldu ondan bana bulasti ve en son cahideye bulasti cahidem yavrum inanin cok hassas bir cocuk hastaligindan dolayi bagisikligi cok dusuk hemen hasta oluyor ve en hafif hastaligi bile en agir sekilde geciriyor .....hani derler ya sifa Allah tan sebebi doktorlar diye ben duami soyle yapiyorum rabbim sifamizi sebepsiz gonder bize hastane koselerinde doktorlarin eline birakma inanin cok zor hastaneler .......dualariniza ekleyin kizim cahideyi.....selametle dua ile....

Tsunami kardeşim...Size yazarken ne yazacağımı bilemiyorum...Bir anne olarak evladının hastalığına bir çözüm bulamamak,çaresiz kalmak,seyretmek zor...ama sizin yüreğiniz çok güçlü....Rabbim gücünüzü artırsın ,sabrınızı , şükrünüzü artırsın inşaallah..Rabbim Sevdiklerinin hürmetine dualarınızı kabul eylesin inşaallah...

Rabbim güzel kızımız Cahidemize şifalar nasip eyle ..Veren ancak Sen'sin... Bizler Cahidemiz için dua ediyoruz .Sen kabul eyle..Annesine babasına yar ve yardımcı ol...ŞİFA ancak Sen'dedir...Dualarımızı kabul eyle..AMİN

emcankel

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamunaleykum hocam

rabbim sana öyle bir kalp öyle bir dayanma gücü ki vermiş ki şaşıp kalıyorum inan okurken nefesim kesildi.allah sana sabırını,dayanma gücünü kat kat versin inşaallah ki cahidenin her daim yanın da olasın....cahidemiz har namazda duamda hepimizin duasında......allah öyle bir şifa versin ki cahideye geçmişin izlerini sildirsin inşallah amin....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt