Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İçinden geçeni paylaş... (2 Kullanıcı)

_YUSUF_

Yönetici
Esselamunaleykum hocam
Guzel temennileriniz icin cok tesekkur ederim fakat biz ankarada degiliz ve cahidenin durumunda bir gelisme yok sukrumun sebebi yine kizim cahide dun fenalasti babasiyla kolumuz kanadimiz kirildi cok kotuydu durumu elimizde morardi yavrum hicbirsey yapamadik cok korktuk ben gozyaslari icinde kaldim biraz rahatlar gibi oldu bir saat kadar ve ben bu arada siteye girmistim onun biraz rahatlamis olmasindandi amafazla surmedi gecenin ilerleyen saatlerinde epilepsi nobeti gecirdi babasinin kucaginda soluk almadan bir kac saniye morardi yine elimiz ayagimiza karisti ben yine gozyaslariyla vakti simdi degil dedim sanki bunun kararini ben verecekmisim gibi ama sonra oksijenle kendine geldi ama toparlayamadi uc bes saat sonra tekrarladi nobet inanin nasil bir gece gecirdigimizi anlatamam simdi diyeceksiniz neden doktora goturmediniz burdurdaki hastanenin bir saglik ocagindan farki yok benim yavruma hicbir yarari dokunan doktorda ısparta tipa gidiyorduk genelde ama oradada noroloji bolumu yok bizi afyona gonderiyorlar gondermelerini bos verin orada noroloji var ama bir fayda goremedik nasil caresiz kaliyoruz bir bilseniz rabbim yardimcimiz olsun .......babamiz grip oldu ondan bana bulasti ve en son cahideye bulasti cahidem yavrum inanin cok hassas bir cocuk hastaligindan dolayi bagisikligi cok dusuk hemen hasta oluyor ve en hafif hastaligi bile en agir sekilde geciriyor .....hani derler ya sifa Allah tan sebebi doktorlar diye ben duami soyle yapiyorum rabbim sifamizi sebepsiz gonder bize hastane koselerinde doktorlarin eline birakma inanin cok zor hastaneler .......dualariniza ekleyin kizim cahideyi.....selametle dua ile....

Rabbim Acil şifalar versin sizede sabırlar ihsan eylesin.
Bize gelen her elem bizim günahlarımızın dökülmesine sebeptir.
Rabbimin hikmetleri çoktur bu tür musibetlerle Rabbimiz bizleri temizleyecektir inşaAllah
Yeterki sabredelim ve Şafi ismi celilesi ile O'dan şifa isteyelim

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
Gecenin ilerleyen saatlerinde epilepsi nobeti gecirdi babasinin kucaginda soluk almadan bir kac saniye morardi yine elimiz ayagimiza karisti ben yine gozyaslariyla vakti simdi degil dedim sanki bunun kararini ben verecekmisim gibi ama sonra oksijenle kendine geldi ama toparlayamadi uc bes saat sonra tekrarladi nobet inanin nasil bir gece gecirdigimizi anlatamam.
Babamiz grip oldu ondan bana bulasti ve en son cahideye bulasti cahidem yavrum inanin cok hassas bir cocuk hastaligindan dolayi bagisikligi cok dusuk hemen hasta oluyor ve en hafif hastaligi bile en agir sekilde geciriyor .....hani derler ya sifa Allah tan sebebi doktorlar diye ben duami soyle yapiyorum rabbim sifamizi sebepsiz gonder bize hastane koselerinde doktorlarin eline birakma inanin cok zor hastaneler .......dualariniza ekleyin kizim cahideyi.....selametle dua ile....

Aleykum Selam efendim...Büyük geçmiş olsun...
''Ankaradayız'' dediğinizi okudum sandım...Yanılmışım...Kusura bakmayın...

Çocuklarımıza gelen rahatsızlıklar bizleri çok üzer bunu biliyorum... Biz Ebeveynler kendi yaşantımızı süzgeçten geçirip dikkat etmeliyiz...Bizim yanlışlarımız çocuklarımıza dönüyor ki biz o hatayı anlayıp dönelim...
Bu gerçektir ...maalesef...
Hatamızı anlamada uzun sürüyor...
Hata deyince büyük bir şey sanmayın küçüğüde olabilir...
Örneğin...namazı sebepsiz ,oturarak kıldınız....hastalanma başlar...Camiye gitmediniz ...Cuma için söylüyorum...Rahatsızlık başlar...uzun süre anlamazsanız rahatsızlık artarak devam eder...
Doktor ilaç yazar içersin geçmez ...ta ki anlayana ve hatayı sonlandırana kadar ,sonra geçer ...sanki anla diye ikazdır...

Neyse.. Gelelim Kızınıza...

Epilepsi nin geçtiğini ve bir daha oluşmadığını birkaç kez gördüm...Nedeni ve tedavisini TIP ilmi görenler daha iyi bilir...

Ancak dua da bir teselli diyebilirim...Aciz kul dua eder Allah C.C. dilerse hastalığı sonlandırır...Biz sadece dua edip yalvarırız...

Size '' Ya Cabbarul Kaviyyul Hafız Ya Kavuyyul Muntekim '' Yazısını bir kağıda tek satır halinde yazmanızı ve Bunu ince şekilde yazıya dokunmadan kesip yani sadece cümle yazılı tek satır kağıt kalacak....,
Sonra bunu Kızınızın bulunduğu odada bulundurmanızı tavsiye ederim...Ayrıca onun yanında içinizden ara sıra ezan okuyun...
İnşallah şifa bulacaktır...

Bir önceki yani Ankara yazılı yazıyı dikkatli okursanız ...İnşallah şifa müjdesini ( Bazı yazdıklarımızın benimle ilgisi yoktur...BİLEN den ... Buyurulandır...) okursunuz...

Selamlar....Geçmiş olsun...

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamunaleykum hocam
Guzel temennileriniz icin cok tesekkur ederim fakat biz ankarada degiliz ve cahidenin durumunda bir gelisme yok sukrumun sebebi yine kizim cahide dun fenalasti babasiyla kolumuz kanadimiz kirildi cok kotuydu durumu elimizde morardi yavrum hicbirsey yapamadik cok korktuk ben gozyaslari icinde kaldim biraz rahatlar gibi oldu bir saat kadar ve ben bu arada siteye girmistim onun biraz rahatlamis olmasindandi amafazla surmedi gecenin ilerleyen saatlerinde epilepsi nobeti gecirdi babasinin kucaginda soluk almadan bir kac saniye morardi yine elimiz ayagimiza karisti ben yine gozyaslariyla vakti simdi degil dedim sanki bunun kararini ben verecekmisim gibi ama sonra oksijenle kendine geldi ama toparlayamadi uc bes saat sonra tekrarladi nobet inanin nasil bir gece gecirdigimizi anlatamam simdi diyeceksiniz neden doktora goturmediniz burdurdaki hastanenin bir saglik ocagindan farki yok benim yavruma hicbir yarari dokunan doktorda ısparta tipa gidiyorduk genelde ama oradada noroloji bolumu yok bizi afyona gonderiyorlar gondermelerini bos verin orada noroloji var ama bir fayda goremedik nasil caresiz kaliyoruz bir bilseniz rabbim yardimcimiz olsun .......babamiz grip oldu ondan bana bulasti ve en son cahideye bulasti cahidem yavrum inanin cok hassas bir cocuk hastaligindan dolayi bagisikligi cok dusuk hemen hasta oluyor ve en hafif hastaligi bile en agir sekilde geciriyor .....hani derler ya sifa Allah tan sebebi doktorlar diye ben duami soyle yapiyorum rabbim sifamizi sebepsiz gonder bize hastane koselerinde doktorlarin eline birakma inanin cok zor hastaneler .......dualariniza ekleyin kizim cahideyi.....selametle dua ile....

canım güzel yürekli kardeşim.. sabrın şükrün.. ne demeli ki..
sınavların en büyüğü insanın evladıyla olanı bilirim...
hep duamdasın.. ben sabrı tevekkülü bu denli şükrü senden öğrendim...
emanet... evlatlarımız aslında en büyük korkumuzda emanetlerimize iyi bakamamak..
sen elinden geleni yapıyorsun...RABBİM İNŞALLAH verecek karşılığını.. yavrumuzun şifasını..
duamdasın..
ALLAHIM HİÇ KİMSEYİ
NE KARNINDAKİ, NE KUCAĞINDAKİ ,NE YANINDAKİ EVLADIYLA SINAMA ....

_YUSUF_

Yönetici
Bundan daha kötü bir hizmet olamaz herhalde.Gelde isyan etme yani :)

_YUSUF_

Yönetici
Alternatifim olsa kullanmayacağım ama malesef alternatifimiz yok işte
Sakaryadayken yine kızmış başka bir servis sağlayıcıya geçmiştim.
Ama burda malesef alternatifsiz, çaresiz katlanıyoruz

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
tsunami ablam Rabbim şifa versin çok zor bi durum ama derdi veren dermanını da verir inşallah :/

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamunaleykum

Berat ablama

Ablan bu kardesin bu ara zorda cahidem hala duzelmedi yavrum gece gunduz basinda olmaya calisiyorum ama/bende hastayim dinlenmeye cok ihtiyacim var uyumak icin yataga girsemde uyuyamiyorum rabbim tez vakitte sifa eyler insaAllah.....

Emcankel kardesime

Canim kardesim tek tesellim dualariniz gormesemde bilmesemde kimler oldugunuzu yurekten hissediyorum dualarinizi ......

Yusuf kardesime

Rabbimden gelene hamd olsun cok cektik hem biz hem yavrumuz rabbim sonunda sifasiyla mukafatlandirir insaallah .....

Buketime

Canim benim ne kadar zor anlattiklarim sadece devede kulak kalir dayanma gucu sabir ve sifa versin kizima hepimizin yavrularini korusun rabbim onlarin acilarini gostermesin insaallah....

Ensonebi hocama

Hocam yazdiklarinizi okudum eksiklerim hatalarim olmustur hep muhasebesini yapiyorum rabbim affetsin dikkat etmeye calisiyorum ben bir aciz kulu rabbim sen affet beni ......

Vaveyla kardesim

Amin kardesim rabbim dualarinizda eyler bizi insaAllah......

Ve son olarak berat ablam melisa ablamin bir duasini cok begenmisti bende oyle imtihanin degil armaganin olsun diye bende diyorumki cahide bana hem en guzel armagan hemde en cetin imtihan her halinle benimsin yavrum rabbimden......

Selametle dua ile......

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
TSUNAMİ kardeşim.
Allah yardımcın olsun.
Tez zamanda yavrun şifa bulur inşaallah .
dualarımdasın Allahın izniyle...

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamunaleykum

Berat ablama

Ablan bu kardesin bu ara zorda cahidem hala duzelmedi yavrum gece gunduz basinda olmaya calisiyorum ama/bende hastayim dinlenmeye cok ihtiyacim var uyumak icin yataga girsemde uyuyamiyorum rabbim tez vakitte sifa eyler insaAllah.....

Emcankel kardesime

Canim kardesim tek tesellim dualariniz gormesemde bilmesemde kimler oldugunuzu yurekten hissediyorum dualarinizi ......

Yusuf kardesime

Rabbimden gelene hamd olsun cok cektik hem biz hem yavrumuz rabbim sonunda sifasiyla mukafatlandirir insaallah .....

Buketime

Canim benim ne kadar zor anlattiklarim sadece devede kulak kalir dayanma gucu sabir ve sifa versin kizima hepimizin yavrularini korusun rabbim onlarin acilarini gostermesin insaallah....

Ensonebi hocama

Hocam yazdiklarinizi okudum eksiklerim hatalarim olmustur hep muhasebesini yapiyorum rabbim affetsin dikkat etmeye calisiyorum ben bir aciz kulu rabbim sen affet beni ......

Vaveyla kardesim

Amin kardesim rabbim dualarinizda eyler bizi insaAllah......

Ve son olarak berat ablam melisa ablamin bir duasini cok begenmisti bende oyle imtihanin degil armaganin olsun diye bende diyorumki cahide bana hem en guzel armagan hemde en cetin imtihan her halinle benimsin yavrum rabbimden......

Selametle dua ile......

canım melek kardeşim... RABBİM Mükafatını verecek inşallah.. inşallah canım duamdasın

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
tsunami kardeşim...
Rabbim acil şifalar versin yavrunuza inşallah...
Çünkü O Celle Celaluhu ŞAFÎ' dir...
Selam ve DUA ile...

repsol

Kayıtlı Kullanıcı
nuray kardeşim Rabbim inşallah güzel kızının şifasını versin selamete erdirsin hep aklımdasınız duamdasınız sen çok güçlüsün Rabbim şükrünün mükafatını versin inşallah güzel kardeşim yakında olsam atlayıp gelicem inan keşke elimizden birşey gelse Rabbime el açıp duadan başka bişey gelmez sabrın sonu selamettir inşallah bi doktor duydum görümcemin arkadaşının kızı doğuştn rahatsız gelişme geriliği var 15 yaşınd ayürüyemiyor konuşamıyor onun için gidiyorlar yerini hatırlayamadım öğreneyim sana söylerim farklı bir yöntemle iyileştiriyormuş her çeşit hastası varhatta görümcemde gitti yüzfelcigeçirmişti çeşit çeşit doktora gitti ama düzelmedi o doktorun bayağı faydasını gördü istersen araştırabilirim

leyla-1

Altın Üye
Esselamunaleykum hocam

Ve Aleyküm Selam canım benim dün gece mesajını gördüm yazamadım ama küçük Cahidemiz için dün yine dua ettim her zaman kalbimde gönlümde dualarımdasın her zamanda öyle olacaksın.
Canım benim ne desek boş şimdi yaşadığın acıya teselli olacak bir kelime bulamıyorum Allah büyük gün doğmadan neler doğar derdi hastalığı veren Rabbim Ya ŞAFİ ismi ile tez zamanda hayırlı şifalar nasip etsin hiç görmemişe döndersin Rabbim dün mesajlarını okurken içim burkuldu Allah yar ve yardımcınız olsun Allah'ın izniyle bu günlerde geçecek canım sana her zaman söylemiştim kız kardeşimin 3 yaşında bir anda yoğun bakıma düşüp doktorların al bunu atın morga dediğini yine 3 Ağustos 1999 yılında ablamın yaşadığı olay hastane köşesinde ameliyat olurken kanama bile durmamış doktorlar artık ümidini kesip dikişleri koca koca atıp öyle bırakmışlar daha sonra kanama durmuş Allah'tan hiç bir zaman ümit kesilmez senin için değil doktorların demelerine göre Allah o günleri bir daha yaşatmasın inşallah o gece bizim yaşadığımız en acı bir günlerden biriydi evet bu dünya imtihan dünyası sabır dünyası en sevdiği kişiyle imtihan sabır acıdır ama her zaman sonu iyi olacak canım benim Allah'ım senin rızanla senden istiyoruz sen Rahim'sin Rahman'sın Gafur'sun Affetmeyi seversin Senin için Senden istiyoruz küçük Cahide'mize tez zamanda hayırlı şifalar nasip et sana sığınıyoruz Senden istiyoruz Rabbim Sen yardım et Senden başka kapıya muhtaç etme.. Amin
Allah'ım tez zamanda hayırlı şifalar nasip etsin. Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
Esselamunaleykum

Ensonebi ,
Yazdiklarinizi okudum eksiklerim hatalarim olmustur hep muhasebesini yapiyorum rabbim affetsin dikkat etmeye calisiyorum ben bir aciz kulu rabbim sen affet beni ......

Selametle dua ile......

Bismillahirrahmanirrahim,

Selamun Aleykum efendim,

Dertlere deva yanında olan Rabbimiz Allahu Tealadan ( M.M. ' ) C.C. hürmetine ... Cahide evladımıza şifa arz ediyoruz... İnşallah... Amin...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt