Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Haydi söyleyin sevdiklerinize: Seni seviyorum (2 Kullanıcı)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Haydi söyleyin sevdiklerinize: Seni seviyorum

nuresma yazdı:
ablacım ben de sizi çook seviyorum. hiçbirinizi görmedim kardeşlerim ama Rabbim sizlerle birlikte ilerlemeyi bana nasip etti.Rabbime sonsuz şükürler olsun.inşallah dostluğumuz ahirete kadar devam eder ve orada da peygamber efendimizin şefaatine nail olmuş mesut kimseler olarak bu sevgi devam eder.HakkınızıB helal ediniz.selamun aleykum.B)
RABBİM RAZI OLSUN BİZLERDE SİZİ SEVİYORUZ RABBİM LİVAÜLHAMD ALTINDA SANCAĞI HEB BERABER OLMAYI NASİP EYLESİN DUA İLE

sevvalmina

Kayıtlı Kullanıcı

FATMA_ERGUN yazdı:
sevvalmina yazdı:
amin estafirullah cnm ben sadece üzülmene üzüldüm rabbim tüm kullarının yar ve yardımcısı olsun inşallah.
İNŞ NİŞ.AMA SENİ SEVİYORUM DEMEK DURURKEN İNSANLAR NEDEN BİRBİRLERİNİ ÜZERLERKİ.YADA BİZLER NEDEN FIRSATI VARKEN SÖYLEMİYORUZDA SONRADAN AHLAR VAHLAR ÇEKİYORUZ.HER KONUDA CESARETLİYİZDE SENİ SEVİYORUM DEMEKTEN NEDEN ACİZİZ.BEN BABAMA HİÇ DEMEDİM AMA BABAM ADI GİBİ EMİN.İLLAKİ DİLLE SÖYLEMEM GEREKMİYOR.HAL VE HAREKETLERİMLE BELLİ EDİYORUM.HERKESE SÖYLÜYE BİLİYORUM SENİ SEVİYORUM, BİR TEK BABAMA SÖYLİYEMİYORUM.

söyliyemezsin belki ama söyle bi adam varmış çoçuklarına hiç seviyorum demezmiş
bi gün kızı sormuş ben içimden diyorum demiş aradan zaman geçmiş adam hastalanmış herkes geçmiş olsun demiş ne kadar sevdiğini söylemiş ama kızı bişey dememiş adam sormuş bu sfer kız demişki ben içimden dedim babacım duymadınmı hayatda kimi seviyosan söyle belki yarın çok geç olabilir.ben bu kelimeyi söyliyebilmek için 2 sene bekledim ve bunu çok ii bilirim bi kardeş tavsiyesi kabul et ve sevdiğin herkese söyle insanlar bağzı zamanlar hareketleri anlıyamıyabiliyo yada duymak istiyo.bak ben seni çoooooooooook seviyorum tanımıyorum ama seviyorum (gülücük koycamda sen sevmiyosun o yüzden sana bi gül)B)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

sevvalmina yazdı:
FATMA_ERGUN yazdı:
sevvalmina yazdı:
amin estafirullah cnm ben sadece üzülmene üzüldüm rabbim tüm kullarının yar ve yardımcısı olsun inşallah.
İNŞ NİŞ.AMA SENİ SEVİYORUM DEMEK DURURKEN İNSANLAR NEDEN BİRBİRLERİNİ ÜZERLERKİ.YADA BİZLER NEDEN FIRSATI VARKEN SÖYLEMİYORUZDA SONRADAN AHLAR VAHLAR ÇEKİYORUZ.HER KONUDA CESARETLİYİZDE SENİ SEVİYORUM DEMEKTEN NEDEN ACİZİZ.BEN BABAMA HİÇ DEMEDİM AMA BABAM ADI GİBİ EMİN.İLLAKİ DİLLE SÖYLEMEM GEREKMİYOR.HAL VE HAREKETLERİMLE BELLİ EDİYORUM.HERKESE SÖYLÜYE BİLİYORUM SENİ SEVİYORUM, BİR TEK BABAMA SÖYLİYEMİYORUM.

söyliyemezsin belki ama söyle bi adam varmış çoçuklarına hiç seviyorum demezmiş
bi gün kızı sormuş ben içimden diyorum demiş aradan zaman geçmiş adam hastalanmış herkes geçmiş olsun demiş ne kadar sevdiğini söylemiş ama kızı bişey dememiş adam sormuş bu sfer kız demişki ben içimden dedim babacım duymadınmı hayatda kimi seviyosan söyle belki yarın çok geç olabilir.ben bu kelimeyi söyliyebilmek için 2 sene bekledim ve bunu çok ii bilirim bi kardeş tavsiyesi kabul et ve sevdiğin herkese söyle insanlar bağzı zamanlar hareketleri anlıyamıyabiliyo yada duymak istiyo.bak ben seni çoooooooooook seviyorum tanımıyorum ama seviyorum (gülücük koycamda sen sevmiyosun o yüzden sana bi gül)B)
çok tşk sevval kardeşim yorumunuz için burda herkes birbirini seviyor ne güzel bir kardeşlik birbirimiz için dua edelim

yusufk

Kayıtlı Kullanıcı

Bende bu siteyi sevdigimi söyleyeyim.Burda huzur buluyorum

tuba20

Kayıtlı Kullanıcı

yaratılanı sevmek yaratandan ötürü bende siz kardeşlerimi Allah için çok seviyorum dua ile

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı
Kalplerde sevgi tomurcuklarının açması için, katı yüreklilerin merhamete gelmesi için kalplerdeki nefretin kaybolması için haykıralım: Seni seviyorum

sivetok

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
img141.imageshack.us
Çok güzel bir konu paylaşmışsınız kardeş.
Ellerinize sağlık Allah (c.c.) razı olsun.
Her şeye rağmen "seni seviyorum" diyebilmeli insan.

selenny

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun çok güzel ve önemli bir paylaşım olmuş

burada bulunan bütün herkesi çok seviyorum iyiki varsınız canlarım benim a.e.o:H

dolunayhilal

Kayıtlı Kullanıcı
Allah (cc) ve Rasulünün (sas) hoşuna gidecek bu hadisi uygulayalım ve sevdiklerimize onları sevdiğimizi haykıralım... Alemlerin Rabbi ve Rahmet Peygamberinin (sas) razı olması için haykıralım meleklerin bizlere gıpta etmesi için şeytanın kahrından çatlaması için haykıralım. Kalplerde sevgi tomurcuklarının açması için, katı yüreklilerin merhamete gelmesi için kalplerdeki nefretin kaybolması için haykıralım: Seni seviyorum
SİZİ SEVİYORUM İNSANLAR YARADANDAN ÖTÜRÜ

erciyes1984

Kayıtlı Kullanıcı
Sevmek bi kere adı güzel Allahın rahmeti üzerimize olsun.

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı
Çok güzel bir konu paylaşmışsınız kardeş.
Ellerinize sağlık Allah (c.c.) razı olsun.
Her şeye rağmen "seni seviyorum" diyebilmeli insan.
R<bbim cümlemizden razı olsun kardeşim ,SENİ SEVİYORUM demek ağır geliyor bizlere ensar ile muhacirinin muhabbetini tadabilmemiz duası ile

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun çok güzel ve önemli bir paylaşım olmuş

burada bulunan bütün herkesi çok seviyorum iyiki varsınız canlarım benim a.e.o:H
Rabibim cümlemizden razı olsun kardeşim bizde sizleri Allah için seviyoruz.Rabbim yar ve yardımcınız olsun.

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı
Allah (cc) ve Rasulünün (sas) hoşuna gidecek bu hadisi uygulayalım ve sevdiklerimize onları sevdiğimizi haykıralım... Alemlerin Rabbi ve Rahmet Peygamberinin (sas) razı olması için haykıralım meleklerin bizlere gıpta etmesi için şeytanın kahrından çatlaması için haykıralım. Kalplerde sevgi tomurcuklarının açması için, katı yüreklilerin merhamete gelmesi için kalplerdeki nefretin kaybolması için haykıralım: Seni seviyorum
SİZİ SEVİYORUM İNSANLAR YARADANDAN ÖTÜRÜ
Rabbim razı olsun kardeşim temennileriniz çok güzel,bizlerde sizi Allah için çok seviyoruz.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt