Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Haydi söyleyin sevdiklerinize: Seni seviyorum (3 Kullanıcı)

VEYS

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Haydi söyleyin sevdiklerinize: Seni seviyorum

KİM BU ENİŞTE FATOŞ YAAA

BİZDE ÖĞRENSEK BAK ZERDA ABLA BILIYORMUS AMA SOYLEMIYOR ODA

HA Dİ HADİ SÖYLEYİN

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

RABBİM TÜM BEKAR KARDEŞLERİMİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN HAKKINIZDA EN GÜZELİ VE EN İYİSİ OLSUN BEN FATMAYA TAKILIYORUM SAKIN YANLIŞ ANLAŞILMASIN DUA İLE

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

VEYS yazdı:
KİM BU ENİŞTE FATOŞ YAAA

HA Dİ HADİ SÖYLEYİN

BİR ŞEYİDE GÖRMESENİZ KAFAMI KESECEM HA.ENİŞTE YOK DAHA KARAR VEREMEDİK HANGİSİ OLSUN DİYE.AMA YÜZÜK BEKLİYOR.

karapece

Kayıtlı Kullanıcı

Rabbim dünyada sevdiğimi nasib etmedi ama inş.ahirette onu eş olarak verir ben hala onu çooooooook seviyorum ve Allah'ın izniylede son nefese kadar seveceğim.
bu sebeble kendimi ilme vermeyi uygun buldum nefsimi ancak yenebilirim.ABDULM....... SENİ SEVİYORUM:(

sevvalmina

Kayıtlı Kullanıcı

FATMA_ERGUN yazdı:
VEYS yazdı:
KİM BU ENİŞTE FATOŞ YAAA

HA Dİ HADİ SÖYLEYİN

BİR ŞEYİDE GÖRMESENİZ KAFAMI KESECEM HA.ENİŞTE YOK DAHA KARAR VEREMEDİK HANGİSİ OLSUN DİYE.AMA YÜZÜK BEKLİYOR.

allahım hakkında hayırlısını ve gönlündekini versin inşallah.

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

sevvalmina yazdı:
FATMA_ERGUN yazdı:
VEYS yazdı:
KİM BU ENİŞTE FATOŞ YAAA

HA Dİ HADİ SÖYLEYİN

allahım hakkında hayırlısını ve gönlündekini versin inşallah.

AMİN CANIM ALLAH RAZI OLSUN.VALLA BENİM ŞİMDİKİ ALDIGIM ŞOKTAN DOLAYI ARTIK EVLİLİK İSTEMİYORUM.

SILAM

sevvalmina

Kayıtlı Kullanıcı

aldığın haber inşallah kötü değildir.

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

sevvalmina yazdı:
aldığın haber inşallah kötü değildir.

BENİM ELLERİM TİTİRİYOR ŞOKTAN.ARTIK GERİSİNİ SEN DÜŞÜN.

SILAM

sevvalmina

Kayıtlı Kullanıcı

allahım senin yanında olsun inşallah konuyu bilmiyorum ama tatlı canını sıkma.

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

sevvalmina yazdı:
allahım senin yanında olsun inşallah konuyu bilmiyorum ama tatlı canını sıkma.

ALLAH RAZI OLSUN.RABBİM YARDIM ETSİN TÜM DARDA OLANLARA ÇIKMAZLARADA OLANLARA.SABIRLAR VERSİN İNŞ. KUSURA BAKMA VALLA YORUMU YAZAMIYORUM ELLERİM TİTRİYOR.

SILAM

sevvalmina

Kayıtlı Kullanıcı

amin estafirullah cnm ben sadece üzülmene üzüldüm rabbim tüm kullarının yar ve yardımcısı olsun inşallah.

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

sevvalmina yazdı:
amin estafirullah cnm ben sadece üzülmene üzüldüm rabbim tüm kullarının yar ve yardımcısı olsun inşallah.
İNŞ NİŞ.AMA SENİ SEVİYORUM DEMEK DURURKEN İNSANLAR NEDEN BİRBİRLERİNİ ÜZERLERKİ.YADA BİZLER NEDEN FIRSATI VARKEN SÖYLEMİYORUZDA SONRADAN AHLAR VAHLAR ÇEKİYORUZ.HER KONUDA CESARETLİYİZDE SENİ SEVİYORUM DEMEKTEN NEDEN ACİZİZ.BEN BABAMA HİÇ DEMEDİM AMA BABAM ADI GİBİ EMİN.İLLAKİ DİLLE SÖYLEMEM GEREKMİYOR.HAL VE HAREKETLERİMLE BELLİ EDİYORUM.HERKESE SÖYLÜYE BİLİYORUM SENİ SEVİYORUM, BİR TEK BABAMA SÖYLİYEMİYORUM.

zumretezulal

Kayıtlı Kullanıcı

zerda kardeşim hep sitedekilere seni seviyorum diye ilan etmişsin..ama ilk göz ağrın asıl galiba benim ama siteden önce bana sevgi ilanı yok yoksa hak etmedik mi..13 senedir..SELAM VE DUA İLE....ALLAH RIZASI İÇİN CAN DOSTUM VE KARDEŞİM OLARAK SENİ SEVİYORUM.... RABBİM AYIRMASIN VE BOZMASIN ÖZEL KARDEŞLİK VE DOSTLUĞUN İÇİN ALLAH SENDEN RAZI OLSUN BU ABLANI UNUTMA HİÇBİR ZAMAN......

h_denizkizi

Kayıtlı Kullanıcı

s.a. tüm dostlara...bende allah için sevilecek herşeyi seviyorum...
zerda abla bu sitede herkes sizi çok seviyor...yazdıklarınız hep çok güzel....çok iyisiniz...sizi hep okuyorum...bende sizi çok seviyorum...benimde ablam olurmusunuz...dualarınızda bana yer verirmisiniz...
çok seviyorum birisini allah için...rabbim tüm sevenleri hayırlısıyla kavuşturur inşallah...rabbim cümlemize sabırlar ihsan eylesin....
zerda abla böyle bir konuya değindiğin için allah senden razı olsun...
tüm dualara amin...amin...amin...

nuresma

Kayıtlı Kullanıcı

ablacım ben de sizi çook seviyorum. hiçbirinizi görmedim kardeşlerim ama Rabbim sizlerle birlikte ilerlemeyi bana nasip etti.Rabbime sonsuz şükürler olsun.inşallah dostluğumuz ahirete kadar devam eder ve orada da peygamber efendimizin şefaatine nail olmuş mesut kimseler olarak bu sevgi devam eder.HakkınızıB helal ediniz.selamun aleykum.B)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

karapece yazdı:
Rabbim dünyada sevdiğimi nasib etmedi ama inş.ahirette onu eş olarak verir ben hala onu çooooooook seviyorum ve Allah'ın izniylede son nefese kadar seveceğim.
bu sebeble kendimi ilme vermeyi uygun buldum nefsimi ancak yenebilirim.ABDULM....... SENİ SEVİYORUM:(
HAYIRLISI OLSUN KARDEŞİM RABBİM SABIRLAR VERSİN HANGİ İNSAN YOKTUR Kİ KALBİNDE BİR ACISI OLMASIN İÇİNE GÖMMÜŞ OLMASIN SABIRLA İMANLA BUNU AŞABİLİRİZ DÜŞÜNCESİNDEYİM DUA İLE KARDEŞİM ALLAHA EMANET OLUN

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

zumretezulal yazdı:
zerda kardeşim hep sitedekilere seni seviyorum diye ilan etmişsin..ama ilk göz ağrın asıl galiba benim ama siteden önce bana sevgi ilanı yok yoksa hak etmedik mi..13 senedir..SELAM VE DUA İLE....ALLAH RIZASI İÇİN CAN DOSTUM VE KARDEŞİM OLARAK SENİ SEVİYORUM.... RABBİM AYIRMASIN VE BOZMASIN ÖZEL KARDEŞLİK VE DOSTLUĞUN İÇİN ALLAH SENDEN RAZI OLSUN BU ABLANI UNUTMA HİÇBİR ZAMAN......
MERHABA DEĞERLİ ABLAM SİTEDEKİ KARDEŞLERİMİN HUZURUNDA SENDEN ÖZÜR DİLİYORUM ÖNCELİKLE SEN BENİM ESKİ AMA ESKİMEYEN DOSTUMSUN SENİN YERİN HİÇ BİR ZAMAN DOLAMAZ BİZİM PAYLAŞTIKLARIMIZ YAŞADIKLARIMIZ HERKESE NASİP OLMAYAN ŞEYLERDİR BENDE SENİ ÇOK SEVİYORUM BERABR YAŞADIĞIMIZ DOSTLUK İÇİN SANA ÇOK TŞK EDİYORUM RABBİM GÖNLÜNE GÖRE VERSİN BU DOSTLUĞU HİÇ BİR ZAMAN BOZMASIN ALLAH İÇİN SENİ ÇOK SEVİYORUM SEN BENİM İÇİN ÖZELSİN SİTEDEKİ KARDEŞLER ZUMRETEZULAL ABLAM BENİM 12 13 YILLIK DOSTUMDUR BİR ÇOK ŞEYİ PAYLAŞTIK BU ZAMANA KADAR ARAMIZDA EN UFAK BİR KIRGINLIK YAŞANMAMIŞTIR BİRBİRİMİZDEN HİÇ BİR ŞEYİMİZİ ESİRGEMEMİŞİZDİR MADDİ ANLAMDA SENİN BENİM OLMAMIŞTIR BİZ GERÇEKTEN ÇOK İYİ DOSTUZ RABBİM BOZMASIN BEN TEK OLDUĞUM İÇİN BİR ABLAM OLMADI KIZKARDEŞİM OLMADI AMA ZUMRETEZULAL BENİM ÖZ ABLAM GİBİDİR SİTEDE TANIDIĞIM KARDEŞLERDE KIZKARDEŞLERİM GİBİDİR HEPİNİZİ GERÇEKTEN ÇOK SEVİYORUM DUADAUNUTMAYIN ALLAHA EMANET OLUN

zumretezulal

Kayıtlı Kullanıcı

selam can dostum özrü kabul ettim ama dilemesende ben sana kırılamam ve kırılmam da şaka olarak biraz dokundurdum:RABBİM NAZARDAN VE KEM GÖZ VE SÖZLERDEN MUHAFAZA ETSİN...İKİ CİHANDA DAİMA BİRLİKTE OLMAK DİLEĞİYLE....

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

zumretezulal yazdı:
selam can dostum özrü kabul ettim ama dilemesende ben sana kırılamam ve kırılmam da şaka olarak biraz dokundurdum:RABBİM NAZARDAN VE KEM GÖZ VE SÖZLERDEN MUHAFAZA ETSİN...İKİ CİHANDA DAİMA BİRLİKTE OLMAK DİLEĞİYLE....
SELAM ABLA YAA BİLİYORUM ZATEN AMA BENDE HERŞEYE RAĞMEN GÖNLÜN HOŞ OLSUN DİYE YAZDIM DUADA UNUTMA AHİRETTEDE BERABER OLMAK DİLEĞİ İLE

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

h_denizkizi yazdı:
s.a. tüm dostlara...bende allah için sevilecek herşeyi seviyorum...
zerda abla bu sitede herkes sizi çok seviyor...yazdıklarınız hep çok güzel....çok iyisiniz...sizi hep okuyorum...bende sizi çok seviyorum...benimde ablam olurmusunuz...dualarınızda bana yer verirmisiniz...
çok seviyorum birisini allah için...rabbim tüm sevenleri hayırlısıyla kavuşturur inşallah...rabbim cümlemize sabırlar ihsan eylesin....
zerda abla böyle bir konuya değindiğin için allah senden razı olsun...
tüm dualara amin...amin...amin...
DEĞERLİ KARDEŞİM MERHABA ELBETTE SENİNDE ABLAN OLURUM NEDEMEK SORMANA BİLE GEREK YOK SENDE BENİM KARDEŞLERİMDEN BİRİSİN RABBİM RAZI OLSUN BANA BÖYLE DEĞER VERDİĞİNİZ İÇİN RABBİM CÜMLEMİZDEN RAZI OLSUN SELAM VE DUA İLE

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt