Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Haydi söyleyin sevdiklerinize: Seni seviyorum (1 Kullanıcı)

VEYS

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Haydi söyleyin sevdiklerinize: Seni seviyorum

FATMA_ERGUN yazdı:
ABLA VALLA BEN KISKANCIMDIR.ÖYLE SEN HERKESİ SEVME BENİ SEV YETER.

FATOŞ SENDE DE HER SEY MEVCUT HAA

sinir --kısakançlık---bunalım---anitepki---vs vs vs

Maşallahın var yani

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

zerda yazdı:
FATMA_ERGUN yazdı:
OY OY KISKANIRMIŞDA BENİM KARDEŞİM KISKANMA CANIM BENİM SEN BENİM İLK GÖZ AĞRIMSIN BU SİTEDE İLK SENİ TANIDIM SENİ ÇOK ÇOK SEVİYORUM

BAK BAK OH OH İYİ SEVİNDİM İŞTE.İLK GÖZ GÖZARINIM HA SAGOL ABLAM BENİM.VALLA BEN ŞİMDİ Bİ HIZLA AÇARIM ARTIK HATLARI.KIZMA AMA BEN ABLALARI SEVMEZDİM BENİM ABLAM OLMADIGINDANDIR.ABİLERİ SEVERİM AMA ABLARI SEVMEZDİM SANA ABLA DEDİM VALLA ÖZ ABLAM GİBİDE SEVİYORUM.ALLAH RAZI OLSUN.BENDE SENİ ÇOK SEVİYORUM.

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

VEYS yazdı:
FATMA_ERGUN yazdı:

Maşallahın var yani

İNSAN ÇOK YÖNLÜ OLUNCA HERŞEYİDE BOL BOL OLUYOR.ZATEN DR. ALACAGNINI BİLSEM VALLA GİDİP KISKANÇLIGIM VE SİNİRLERİMİ ALDIRACAM.BAŞIMA İŞ AÇACAK YOKSA.HEM SİZ ŞİKAYETMİ EDİYORSUNUZ?

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

FATMA_ERGUN yazdı:
zerda yazdı:
FATMA_ERGUN yazdı:
OY OY KISKANIRMIŞDA BENİM KARDEŞİM KISKANMA CANIM BENİM SEN BENİM İLK GÖZ AĞRIMSIN BU SİTEDE İLK SENİ TANIDIM SENİ ÇOK ÇOK SEVİYORUM

BAK BAK OH OH İYİ SEVİNDİM İŞTE.İLK GÖZ GÖZARINIM HA SAGOL ABLAM BENİM.VALLA BEN ŞİMDİ Bİ HIZLA AÇARIM ARTIK HATLARI.KIZMA AMA BEN ABLALARI SEVMEZDİM BENİM ABLAM OLMADIGINDANDIR.ABİLERİ SEVERİM AMA ABLARI SEVMEZDİM SANA ABLA DEDİM VALLA ÖZ ABLAM GİBİDE SEVİYORUM.ALLAH RAZI OLSUN.BENDE SENİ ÇOK SEVİYORUM.
HADİ BAKALIM CANIM KOLAY GELSİN BENDE ŞUNU DİYEYİM BİLİYORSUN BEN TEKİM KIZ KARDEŞİM YOKK BURDA SİZLER GİBİ KARDEŞLERİM OLDU ÇOK İSTİYORDUM BİRTANE OLSUN KIZ KARDEŞİM DİYE AMA KADER SENİN GİBİ TATLI BİR KARDEŞ ÇIKARDI KARŞIMA HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM RABBİM SİZİ GÜZELLKİKLERLE KARŞILAŞTIRSIN İNŞ EN KISA ZAMANDA MÜRÜVVETİNİDE GÖREYİM ALLAHIM KABUL ET DUALARIMI

VEYS

Kayıtlı Kullanıcı

FATMA_ERGUN yazdı:
VEYS yazdı:
FATMA_ERGUN yazdı:

Maşallahın var yani

İNSAN ÇOK YÖNLÜ OLUNCA HERŞEYİDE BOL BOL OLUYOR.ZATEN DR. ALACAGNINI BİLSEM VALLA GİDİP KISKANÇLIGIM VE SİNİRLERİMİ ALDIRACAM.BAŞIMA İŞ AÇACAK YOKSA.HEM SİZ ŞİKAYETMİ EDİYORSUNUZ?

yokkk

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

ABLA SEN MÜRÜVET DİYİNCE BEN SENİ BİR BAŞKA SEVİYORUM:)

AMİN AMİN AMİN. RABBİM HAYIRLISINI VERSİN İNŞ.SEN ŞUNU AL DE BEN ALACAM BAK GÖRSEN.

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

FATMA_ERGUN yazdı:

AMİN AMİN AMİN. RABBİM HAYIRLISINI VERSİN İNŞ.SEN ŞUNU AL DE BEN ALACAM BAK GÖRSEN.
FATMA EN SONUNDA YA BİR FORUM AÇACAĞIM YADA GAZETE İLANI ELEMEM GEREK BEN KOLAY BEĞENMEM ENİŞTE DEDİĞİN ADAM GİBİ ADAM OLMALI AKLIMDA MERAK ETMEEE

mustafa_xtar

Kayıtlı Kullanıcı

Ya zerda abla kusura bakma ben senin yazını görmemişim
Bende itiraf konusu açtım ama hakkını helal et
benim ondaki amacım İMAMI RABBANİ HZ. MEKTUBATI idi
neyse hayırlısı olsun bari
Bende sevilecek herşeyi seviyorum

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

VEYS yazdı:
FATMA_ERGUN yazdı:
VEYS yazdı:
FATMA_ERGUN yazdı:

Maşallahın var yani

yokkk

NE YOKKK ANLAMADIM ??

VEYS

Kayıtlı Kullanıcı

FATMA_ERGUN yazdı:
VEYS yazdı:
FATMA_ERGUN yazdı:
VEYS yazdı:
FATMA_ERGUN yazdı:

Maşallahın var yani

yokkk

NE YOKKK ANLAMADIM ??

ŞİKAYET ETMİYORUM HER YÖNÜYLE SEVİYORUM ANLAMINDA

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

zerda yazdı:
FATMA_ERGUN yazdı:

FATMA EN SONUNDA YA BİR FORUM AÇACAĞIM YADA GAZETE İLANI ELEMEM GEREK BEN KOLAY BEĞENMEM ENİŞTE DEDİĞİN ADAM GİBİ ADAM OLMALI AKLIMDA MERAK ETMEEE

:):):):):):) ABLA ÇOK GÜZEL YA.GÜLÜYORUM ŞİMDİ SONRA YAZARIM GÜLÜYORUM YAZAMIYORUM İDARE ET.

bezmi safa

Kayıtlı Kullanıcı

zerda yazdı:
Peygamberimiz (sas) Biriniz kardeşini (Allah için) seviyorsa ona sevdiğini söylesin. buyuruyor. Peki biz eşimize, komşularımıza, dostlarımıza sevdiklerimizi söylüyor muyuz? İnsan sanki korkuyor sevmekten, sevilmekten. Çekiniyor belki de sevdiğine sevdiğini’ söylemekten. Kinini, nefretini, söylenmemesi gereken sözleri bir çırpıda çıkarıveriyorda ağzından güzel sözleri söylemeye fırsat bırakmıyor dudaklarına. Kahrol demeyi canım demeye defol haykırışını yanındayım güzelliğine lanet birisin ifadesini de harikasın demeye tercih ediyoruz. Dilinden güzellikleri düşürmeyen Kainatın Rahmet Peygamberi (sas), bakın bu konuda nasıl bir tavsiyede bulunuyorlar Biriniz kardeşini (Allah için) seviyorsa ona sevdiğini söylesin. Bu hadiste Efendimiz (sas) sevdiklerimize seni seviyorum demeyi bize bir görev olarak yüklemiştir. Bu hadis vesilesiyle acaba kaç kişiye Allah için kendisini sevdiğimizi söyledik hatırlayanınız var mı? Eşimize çocuğumuza annemize babamıza komşumuza iş arkadaşımıza kaç kere bu sihirli ifadeyi kullandık? Bir bunu düşünelim bir de kaç kere bunun aksine onları kıracak kendimizden soğutacak kötü kirli kaba’ kelimeleri pervasızca haykırdığımızı yüzlerine... Araf Sûresi 16 ve 17. ayetlerde şeytan, insanları AllahIn (cc) yolundan saptırmak için elinden geleni yapacağını söyler. Gerçekten insanlığın bugün yaşadığı sıkıntılar aslında, şeytanın tuzaklarına direnmeden teslim olması sebebiyle değil midir? Gelin hep beraber, şeytanı kahredecek, buna mukabil Allah (cc) ve Rasulünün (sas) hoşuna gidecek bu hadisi uygulayalım ve sevdiklerimize onları sevdiğimizi haykıralım... Alemlerin Rabbi ve Rahmet Peygamberinin (sas) razı olması için haykıralım meleklerin bizlere gıpta etmesi için şeytanın kahrından çatlaması için haykıralım. Kalplerde sevgi tomurcuklarının açması için, katı yüreklilerin merhamete gelmesi için kalplerdeki nefretin kaybolması için haykıralım: Seni seviyorum...

ZERDA ABLA BENDE DİYORUM AMA BABAM ::( ABLA NE OLUR DUA ET BENDE MUSTAFABEYİ RABBİMİN RIZASIYLA ÇOK SEVİYORUM AMA ÇOKSEVİYORUM
DUA ET ZERDA ABLA MUSTAFAYADA :)

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

VEYSEL BEY ALLAH RAZI OLSUN.ZATEN DOSTLUK DOSTUNU HER HALİYLE KABULLENMEK DEGİLMİDİR.RABBİM HER İKİ CİHANDA SİZDEN RAZI OLSUN.EE ARTIK O KADAR KISKANÇLIK TA OLSUN YA..

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

mustafa_xtar yazdı:
Ya zerda abla kusura bakma ben senin yazını görmemişim
Bende itiraf konusu açtım ama hakkını helal et
benim ondaki amacım İMAMI RABBANİ HZ. MEKTUBATI idi
neyse hayırlısı olsun bari
Bende sevilecek herşeyi seviyorum
YA KARDEŞİM LAFIMI OLUR ESTAĞFİRULLAH NE GÜZEL YA İŞTE İKİMİZDE AYNI ANDA SEVGİ KONUSUNU İŞLİYORUZ RABBİM GÖNLÜNE GÖRE VERSİN DUA ET İNŞ

bezmi safa

Kayıtlı Kullanıcı

ABLACIĞIM HAKKINI HELAL EYLE İNŞALLAH Bİ ARA MUTLAKA GÖRÜŞMEK İSTİYORUM SİZİNLE İNŞALLAH

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

FATMA_ERGUN yazdı:
zerda yazdı:
FATMA_ERGUN yazdı:

:):):):):):) ABLA ÇOK GÜZEL YA.GÜLÜYORUM ŞİMDİ SONRA YAZARIM GÜLÜYORUM YAZAMIYORUM İDARE ET.
gül gül ben idare ederim merak etme aslında benim adayım bellide adayın haberi yok yüzük bile hazır ama garibimin haberi yok o kendini biliyorr

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

bezmi safa yazdı:
zerda yazdı:
Peygamberimiz (sas) Biriniz kardeşini (Allah için) seviyorsa ona sevdiğini söylesin. buyuruyor. Peki biz eşimize, komşularımıza, dostlarımıza sevdiklerimizi söylüyor muyuz? İnsan sanki korkuyor sevmekten, sevilmekten. Çekiniyor belki de sevdiğine sevdiğini’ söylemekten. Kinini, nefretini, söylenmemesi gereken sözleri bir çırpıda çıkarıveriyorda ağzından güzel sözleri söylemeye fırsat bırakmıyor dudaklarına. Kahrol demeyi canım demeye defol haykırışını yanındayım güzelliğine lanet birisin ifadesini de harikasın demeye tercih ediyoruz. Dilinden güzellikleri düşürmeyen Kainatın Rahmet Peygamberi (sas), bakın bu konuda nasıl bir tavsiyede bulunuyorlar Biriniz kardeşini (Allah için) seviyorsa ona sevdiğini söylesin. Bu hadiste Efendimiz (sas) sevdiklerimize seni seviyorum demeyi bize bir görev olarak yüklemiştir. Bu hadis vesilesiyle acaba kaç kişiye Allah için kendisini sevdiğimizi söyledik hatırlayanınız var mı? Eşimize çocuğumuza annemize babamıza komşumuza iş arkadaşımıza kaç kere bu sihirli ifadeyi kullandık? Bir bunu düşünelim bir de kaç kere bunun aksine onları kıracak kendimizden soğutacak kötü kirli kaba’ kelimeleri pervasızca haykırdığımızı yüzlerine... Araf Sûresi 16 ve 17. ayetlerde şeytan, insanları AllahIn (cc) yolundan saptırmak için elinden geleni yapacağını söyler. Gerçekten insanlığın bugün yaşadığı sıkıntılar aslında, şeytanın tuzaklarına direnmeden teslim olması sebebiyle değil midir? Gelin hep beraber, şeytanı kahredecek, buna mukabil Allah (cc) ve Rasulünün (sas) hoşuna gidecek bu hadisi uygulayalım ve sevdiklerimize onları sevdiğimizi haykıralım... Alemlerin Rabbi ve Rahmet Peygamberinin (sas) razı olması için haykıralım meleklerin bizlere gıpta etmesi için şeytanın kahrından çatlaması için haykıralım. Kalplerde sevgi tomurcuklarının açması için, katı yüreklilerin merhamete gelmesi için kalplerdeki nefretin kaybolması için haykıralım: Seni seviyorum...

ZERDA ABLA BENDE DİYORUM AMA BABAM ::( ABLA NE OLUR DUA ET BENDE MUSTAFABEYİ RABBİMİN RIZASIYLA ÇOK SEVİYORUM AMA ÇOKSEVİYORUM
DUA ET ZERDA ABLA MUSTAFAYADA :)
DEĞERLİ KARDEŞİM SİZLER ALLAHA SIĞININ O SİZE MUHAKKAK YARDIM EDECEKTİR ZAHMETSİZ RAHMET OLMAZ BUNLARI YAŞAYACAKSINIZKİ SEVGİNİN DEĞERİNİ ANLAYASINIZ BENDE ACİZANE ABLANIZ OLARAK SİZE DUA EDİYORUM HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN DUA İLE

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

zerda yazdı:
FATMA_ERGUN yazdı:
zerda yazdı:
FATMA_ERGUN yazdı:

gül gül ben idare ederim merak etme aslında benim adayım bellide adayın haberi yok yüzük bile hazır ama garibimin haberi yok o kendini biliyorr

AL İŞTEYE YÜZÜKTE BOŞA GİTTİ.YOK ABLA BEN ONU İSTEMİYORUM OLMAZ O.SEN BAŞKA ARA.

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

RABBİM HAKKINDA HAYIRLISINI VERSİN KARDEŞİM BU GÜZEL ORTAMDA PAYLAŞTIKLARIMIZDAN DOLAYI SİZLERİ ÇOK SEVİYORUM İNSAN DERDİNİ KEDERİNİ UNUTUYOR RABBİM RAZI OLSUN DUA İLE

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

zerda yazdı:
RABBİM HAKKINDA HAYIRLISINI VERSİN KARDEŞİM BU GÜZEL ORTAMDA PAYLAŞTIKLARIMIZDAN DOLAYI SİZLERİ ÇOK SEVİYORUM İNSAN DERDİNİ KEDERİNİ UNUTUYOR RABBİM RAZI OLSUN DUA İLE

ALLAH SENDENDE RAZI OLSUN ABLAM.EVET İNSAN DERDİNİ KEDERİNİ UNUTUYOR.BÜYÜK ŞEHİRİN DERDİ DE BÜYÜK OLUR.BİDE ANNE BABA OLMAYINCA....YÜZ BELKİ GÜLÜYOR AMA YÜREK AGLIYOR.VALLA SİZLERİ BİLMEM AMA BENİM Bİ DAKKAM Bİ DAKKAMI TUTMUYOR.BAZEN YORUM YAZARKEN BİLE AGLIYORUM.SİTENİN RADYOSUNDA ÖYLE İLAHİLER ÇALIYOR Kİ.İNSANIN YÜREGİNE İŞLİYOR. AMA OLSUN BİZLER YİNE EN İYİLERİYİZ DAHA BETERLERİ VAR.ABLA SEN DİYORSUN YA DERDİMİ SEVİYORUM,EVET BENDE DERDİMİ SEVİYORUM.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt