Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

hasta kardeşinize dua edermisiniz lütttfenn (1 Kullanıcı)

zeynomis

Kayıtlı Kullanıcı
Sevgili kardeşi Rabbim şifanı versin.İnşallah tez zamanda tamamem iyileşirsin

elanaz 21

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun arkadaşlar dularınız için rabbim yar ve yardımcımız olsun hepimizin

ayşe.a

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim..
çok çok geçmiş olsun, Rabbim acil şifalar versin inşaallah sana ve tüm hasta kardeşlerimize, amin..
selam ve dua ile :a03:

sifa

Kayıtlı Kullanıcı
Allahım tez zamanda şifanı versin kardeşim.

elanaz 21

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun kardeşim sağolasın

fatih_2424

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim benim fatiha surem senin için işallah faydalı olur işallah allah sana acil şifalar verir(AMİN)

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı
esselamu aleyküm kardeşim
rabbim acil şifalar versin inşallah.korkma kardeşim,biraz uzun bi tedavi süresi ve çok fazla ilaç içiyorsun bu ilaçlarda biraz hırpalıyo seni ama bak çoğu gitmiş azı kalmış hamdolsun.ağbimde 2 yıl önce geçirdi bu hastalığı.çok korkmuştuk.ama rabbime şükürler olsun şimdi turp gibi maşallah.eser yok.inşallah seninde öyle olucak.hiç hastalanmamış gibi olucaksın inşallah.beslenmene ve moraline çok dikkat et.3-4 ay sonra biticek tedavin inşallah.selametle rabbimize emanet ol kardeşim

elanaz 21

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm afranur kardeşim öncelikle ağbinizede çok geçmiş olsun allah razı olsun sendende tedavi süreci baya sıkıntılı gerçekten çok yoruldum hergün bi yığın ilaç içmekten 8 gün sonra bitiyor inşallah rabbim bu hastalığı kimseye vermesin sadece seni mahvetmeye adı yetiyor çektin sıkıntılarda cabası zaten allah yardimcım olsun geçecek inşallah

irfan_esma

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm sen hiç merak etme allah harzaman yanımızda yinede dualarım seninle allah yardımcın olur inşallah hayırlı günler dilerim

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
SelAMÜN aleyküm kardeşlerim ben 21 yaşında tüberküloz hastasıyım yani verem ve yaklaşık 6 aydır tedavi görüyorum rabbim beni büyük bi sınavdan geçiriyor bugünkü gününeçok şükür diyorum asla isyan etmiyorum dularda benide unutmayın lütfenn allah a emanet olun

selamün aleyküm ablacım.nasıl oldun biraz daha iyimisin diye sormak istedim .RABBİMİN izniyle şu mübarek günlerde herşey çok güzel olacak ablacım.bak çoğu bitmiş az bir şey kaldı.sadece ALLAHTAN umudunu kesme ablacım.dualarımızdasın hep.ALLAHA emanet ol ablacım.

elanaz 21

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ablacım.nasıl oldun biraz daha iyimisin diye sormak istedim .RABBİMİN izniyle şu mübarek günlerde herşey çok güzel olacak ablacım.bak çoğu bitmiş az bir şey kaldı.sadece ALLAHTAN umudunu kesme ablacım.dualarımızdasın hep.ALLAHA emanet ol ablacım.

selamün aleyküm ablacım allah a çok şükür iyiyim hiçbi etkisi yok şuan ne gece terlemeleri ne öksürük nede halsizlik aşırı derecede zayıflamıştım 45 kilodan 38 kiloya düşmüştüm allah a çok şükür şuan 46 kiloyom rabbim hepinizden razı olsun beni dularda yalnız bırakmadınız tedavimde 6 gün sonra bitiyor allah ın izni ile beni düşünüp tekrardan yazdın için rabbim razı olsun allahıma emanet ol canımmm

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ablacım allah a çok şükür iyiyim hiçbi etkisi yok şuan ne gece terlemeleri ne öksürük nede halsizlik aşırı derecede zayıflamıştım 45 kilodan 38 kiloya düşmüştüm allah a çok şükür şuan 46 kiloyom rabbim hepinizden razı olsun beni dularda yalnız bırakmadınız tedavimde 6 gün sonra bitiyor allah ın izni ile beni düşünüp tekrardan yazdın için rabbim razı olsun allahıma emanet ol canımmm

canım o ne demek öyle elbette düşüneceğim.hep aklımda ve dualarımdasınız.oh bak ne güzel 46 kiloya çıkmışsın.6 gün kalmış canım.RABBİM sana hep kolaylık versin ablacım acil şifalar versin.izler hep yanındayız sakın unutma.ALLAHA emanet ol canım.

elanaz 21

Kayıtlı Kullanıcı
canım o ne demek öyle elbette düşüneceğim.hep aklımda ve dualarımdasınız.oh bak ne güzel 46 kiloya çıkmışsın.6 gün kalmış canım.RABBİM sana hep kolaylık versin ablacım acil şifalar versin.izler hep yanındayız sakın unutma.ALLAHA emanet ol canım.

allah binlerce kez razı olsun sizlerden sizden aldım destekle ayakta durmayı öğrendin hergün kendimi yiyip bitiriyordun neden böle oldu diye bu derdi rabbim verdi ondan gelene boynumuz kıldan ince çok şükür rabbim bana şifasını da ihsan eyledi ilaçlarda sadece birer vesile çok mutluyum tedavim bitiyor hergün bi yığın ilaç içmekten kurtuluyorum rabbim kimselere dert verip derman aratmasın

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
allah binlerce kez razı olsun sizlerden sizden aldım destekle ayakta durmayı öğrendin hergün kendimi yiyip bitiriyordun neden böle oldu diye bu derdi rabbim verdi ondan gelene boynumuz kıldan ince çok şükür rabbim bana şifasını da ihsan eyledi ilaçlarda sadece birer vesile çok mutluyum tedavim bitiyor hergün bi yığın ilaç içmekten kurtuluyorum rabbim kimselere dert verip derman aratmasın

sendende razı olsun ablacım ne demek.elbette biz burda kocaman bir aile değilmiyiz.şimdi değilde ne zaman destek olacağız birbirimize.RABBİM o kadar büyük ki kendine sığınanları asla yalnız bırakmıyor.oh ne güzel bak ilaçlarda bitiyor.herşey çok daha güzel olacak canım.biz hep yanındayız.ALLAHA emanet ol.

elanaz 21

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun ablacım walla çok duygulandırdın beni şimdi zırıl zırıl ağlıyorum sıkıntılı dönemlerimde yanımda kimseler yoktu sizden başka vuslata az kaldı inşallah sağolasın sizleri çokkk seviyorum hep yanımda olun lütfen sizlere çok ihtiyacım var

imidik

Yasaklı Kullanıcı
Web Sitesi
blog.mynet.com
Değerli Kardeşim,

Öncelikle geçmiş olsun.Ve duamızı edelim inşallah,

Ya Rabbi,Senden gelen her şey bizim içindir.Sen ki bizim iyiliğimizi ister ve yolunda gitmemizi istersin.Bu hasta kardeşimiz bizden dua istemektedir.Bu kulun şifa için senin dergahına sığınmış onun elini boş çevirme ve onu sevdiklerine bağışla.Şüphesiz çok bağışlayan ve esirgeyensin.Bu duamızı tüm kardeşlerimiz için kabul eyle.

Sevgili kardeşim kalbini ferah tut hastalığını dert etme bilesin ki bu hastalık sana emanet olarak verildi.

Allah'a emanet ol.

Slm ve Duaile..

anchoritic

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm
Allah-ü Teala Şifalar versin.Derdi veren o ise,dermanı da odur.O ndan ayrılmayın inşallah..

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun ablacım walla çok duygulandırdın beni şimdi zırıl zırıl ağlıyorum sıkıntılı dönemlerimde yanımda kimseler yoktu sizden başka vuslata az kaldı inşallah sağolasın sizleri çokkk seviyorum hep yanımda olun lütfen sizlere çok ihtiyacım var

bitanem ALLAH sendende razı olsun ne demek.ağlama ne olur kıyamam ben o güzel gözyaşlarına .hem ağlıyacaksak bile artık sevinçten güzel haberlerden ağlıyacağız hep birlikte.canım bende seni çok seviyorum.bak sen ne kadar güçlü birisin.kolaymı herkes senin kadar güçlü olamaz.bak helal olsun sana.yalnız değilsin canım asla akılndan çıkarma.Öncegüzel RABBİM ailen ve bizler varız.hep yanındayım hep dualarımdasın.seni çok seviyorum birtanem.gör bak mutlu günler çok yakın.güneş tüm ışıklarıyla senin üstüne doğıyor birtanem.hisset onun sıcaklığını ben hep yanındayım canım.dularımdasın .ALLAHA emenat ol birtanem.

elanaz 21

Kayıtlı Kullanıcı
bitanem ALLAH sendende razı olsun ne demek.ağlama ne olur kıyamam ben o güzel gözyaşlarına .hem ağlıyacaksak bile artık sevinçten güzel haberlerden ağlıyacağız hep birlikte.canım bende seni çok seviyorum.bak sen ne kadar güçlü birisin.kolaymı herkes senin kadar güçlü olamaz.bak helal olsun sana.yalnız değilsin canım asla akılndan çıkarma.Öncegüzel RABBİM ailen ve bizler varız.hep yanındayım hep dualarımdasın.seni çok seviyorum birtanem.gör bak mutlu günler çok yakın.güneş tüm ışıklarıyla senin üstüne doğıyor birtanem.hisset onun sıcaklığını ben hep yanındayım canım.dularımdasın .ALLAHA emenat ol birtanem.

sağolasın ablacım sizlerin varlığı beni çok mutlu ediyor iyiki varsınız inşallah en kısa zamanda o mutlu haberi vercem sizlere ve kurtulacam o sıkıntılı dönemden gerçekten bu hastalık bana çok şey öğretti en önemlisi güçlü olmayı öğretti rabbim herkese acil şifalar versin kendimi çok yalnız hissediyordum sizlerle tanışana kadar ama artık öle değilim sizler varsınız rabbim hep benimle allah razı olsun seni ve bu sitedeki herkesi çokkkk seviyorum beni yalnız bırakma

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt