Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Günlük:D (3 Kullanıcı)

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Günlük:D

huzunlu_gurbet yazdı:
Resul_Acer yazdı:
huzunlu_gurbet yazdı:
SELAMUNALEYKUM COK ILGINC BIR FORUM OLMUS BENDE BUGUN NE YAPTIGIMI ANLATMAK ISTIYORUM SABAH 6.30 DA KALKTIM HENUZ IKI HAFTALIK OLAN BEBEGIMLE ILGILENDIM BUTUN UNUM ONUNLA DOPDOLU GECIYOR HEUZ IKIMIZDE COKBILGISI OLDUGUMUZ ICIN BITAZCIK ZORLANIYORUZ AMA BEBEGIMIZ BIZI YORACAK VEDE UZECEK BISEYLER YAPMIYOR COK SUKUR :D:D:D:D SONRA YEMEK VE EV ISLERI DERKEN GUN GECIP GIDIYOR ISTE HERKESE SELAMLAR B)B)B) :D:D:D

Aleykümselam...ÇOK İYİ YA BU ARADA YEĞENİMİN ADI NEYDİ?
SELAMUNALEYKUM YEGENININ ADI ZEYNEP SILA GOZLERI ACIK TAM GOZLERIMIN ICINE BAKIYOR SUAN :D:D:D:D RABBIM HERKESE NASIP ETSIN BU DUNYANIN EN GUZEL DUYGUSUNU INSALLAH SELAMETLEB)B)B)B)

Çok güzel yaa Amin inşallah...Çok tatlıdırda ben bebekleri çok seviyorum benimde 2 tane yeğenim var biri 3 yaşında diğeri 3 aylık daha.. Çok tatlılar bebkler..... B)

YENIDEN DOGUS

Kayıtlı Kullanıcı

ŞİMDİ SABAHKİNDEN BİRAZ İYİYİM ACIKTIM VE YEMEK YAPIYORUM BİRAZDAN NAMAZ OLUR

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

sevdegonca yazdı:
ŞİMDİ SABAHKİNDEN BİRAZ İYİYİM ACIKTIM VE YEMEK YAPIYORUM BİRAZDAN NAMAZ OLUR

ewt 15 dk sonra ikindi okunacak bende gidicem birazdan... B)B)B)

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

Ve şuan gittim bile hayırlı günler:D:DB)B)B)B)B)

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı

Resul_Acer yazdı:
huzunlu_gurbet yazdı:
Resul_Acer yazdı:
huzunlu_gurbet yazdı:
SELAMUNALEYKUM COK ILGINC BIR FORUM OLMUS BENDE BUGUN NE YAPTIGIMI ANLATMAK ISTIYORUM SABAH 6.30 DA KALKTIM HENUZ IKI HAFTALIK OLAN BEBEGIMLE ILGILENDIM BUTUN UNUM ONUNLA DOPDOLU GECIYOR HEUZ IKIMIZDE COKBILGISI OLDUGUMUZ ICIN BITAZCIK ZORLANIYORUZ AMA BEBEGIMIZ BIZI YORACAK VEDE UZECEK BISEYLER YAPMIYOR COK SUKUR :D:D:D:D SONRA YEMEK VE EV ISLERI DERKEN GUN GECIP GIDIYOR ISTE HERKESE SELAMLAR B)B)B) :D:D:D

SELAMUNALEYKUM YEGENININ ADI ZEYNEP SILA GOZLERI ACIK TAM GOZLERIMIN ICINE BAKIYOR SUAN :D:D:D:D RABBIM HERKESE NASIP ETSIN BU DUNYANIN EN GUZEL DUYGUSUNU INSALLAH SELAMETLEB)B)B)B)

Çok güzel yaa Amin inşallah...Çok tatlıdırda ben bebekleri çok seviyorum benimde 2 tane yeğenim var biri 3 yaşında diğeri 3 aylık daha.. Çok tatlılar bebkler..... B)
B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)selamunaleykum bu çiçekler tatli yegenlerine gelsin onlarda çok sevilirler selamlar:D:D:D

YENIDEN DOGUS

Kayıtlı Kullanıcı

BEBEĞİNİZ GECE UYUYORMU ANNELER HEP BUNDAN ŞİKAYETÇİ OLUYORDA SİMİ NEYDİ KIZMI ERKEK Mİ

YENIDEN DOGUS

Kayıtlı Kullanıcı

ŞİMDİ UYUYOR GALİBA BURDA OLDUĞUNUZA GÖRE...

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı

sevdegonca yazdı:
BEBEĞİNİZ GECE UYUYORMU ANNELER HEP BUNDAN ŞİKAYETÇİ OLUYORDA SİMİ NEYDİ KIZMI ERKEK Mİ
selamunaleykum bebegim kiz suan kucagimda gozlerime bakiyor yeni yemek yedi o yuzden rahat duruyor ama çoookk sukur gece sorunumuz yok rabbim nazardan saklasin insallah :D:D:D:D:D:D hiçkira hiçkira uyudu canim benim :D:D:D:D

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

huzunlu_gurbet yazdı:
Resul_Acer yazdı:
huzunlu_gurbet yazdı:
Resul_Acer yazdı:
huzunlu_gurbet yazdı:

B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)selamunaleykum bu çiçekler tatli yegenlerine gelsin onlarda çok sevilirler selamlar:D:D:D

Ve aleykümselam...Buda Zeynep Sılaya [marq]B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)[/marq]

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

huzunlu_gurbet yazdı:
sevdegonca yazdı:
selamunaleykum bebegim kiz suan kucagimda gozlerime bakiyor yeni yemek yedi o yuzden rahat duruyor ama çoookk sukur gece sorunumuz yok rabbim nazardan saklasin insallah :D:D:D:D:D:D hiçkira hiçkira uyudu canim benim :D:D:D:D

Ay canım benim çok şekerler yaw. B):p

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

Şuan yatsı namazına gidiyorum ve bu günü bitiriyorum galiba hayırlı akşamlar :...B)B)B)

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

Öncelikle herkese selamün aleyküm ve hayırlı cumalar..... B)B)B)

Bugünün kısa günlüğünü yazıcam şimdi ben çıkıyorum maçım var:D sabah sabah...sonrada cuma namazına gidip ordanda camide işlerimiz var(kuran kursu olarak)

hayırlı günler ve çıktım:D

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

Selamün aleyküm..
dün günlüğümü yazamadım akşam işlerim vardı hemen yazayım...

Sabah 9da öğrencilerle halısaha maçına gittik 11 e kadar oynadık

sonra ewde dinlendim cuma namazına gittim ordanda yin öğrencilerle sinemaya gittik.... sonra da geldik namazlarımızı kılmaya hep devam ettik akşam arkadaşlarımla bizim ewde bu siteye baktık..sonra ben uyudum şimdi yazıyom:D:D

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

Şimdilik çıkıyorum..ALLAH'a emanet olun...B)B)B)

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

bUGÜN SABAH KURAN KURSUNA GİTTİM...Daha sonra namazlarımı kılıyorum birazdanda ikindi namazı okuncak..gitçem..Allaha emanet olun..

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMÜN ALEYKÜM GÜNLÜK BEN İKİ GÜNDÜR BİRAZ RAHATSIZIM YATIYORUM BUGÜNDE ELAMANLAR BİR ARABAYI CARMIŞ BÜYÜK HASAR VAR ADAMDA KILIN BİRİ YAPTIRAK DİYARUM AMA BENİM ARABAM SIFIR NOLACAK ŞİMDİ HASARLI OLCAK DİYE DUTTURDU BİRAZDA ONA KAFAM BOZULDU YANİ BU GÜN COK KÖTÜYÜM HOŞCAKAL A.E.O.B)B)B)B)

bilgideposu1982

Kayıtlı Kullanıcı

CEVDET-71 yazdı:
SELAMÜN ALEYKÜM GÜNLÜK BEN İKİ GÜNDÜR BİRAZ RAHATSIZIM YATIYORUM BUGÜNDE ELAMANLAR BİR ARABAYI CARMIŞ BÜYÜK HASAR VAR ADAMDA KILIN BİRİ YAPTIRAK DİYARUM AMA BENİM ARABAM SIFIR NOLACAK ŞİMDİ HASARLI OLCAK DİYE DUTTURDU BİRAZDA ONA KAFAM BOZULDU YANİ BU GÜN COK KÖTÜYÜM HOŞCAKAL A.E.O.B)B)B)B)

YA KARDEŞİM ALLAH YARDIMCIN OLSUN AYRICA GECMİŞ OLSUN

KAZA İÇİN ÜZÜLDÜM BUNDADA VARDIR BİR HAYIR

AMA BANA KALIRSA KAP ELİME LEVYEYİ VE DEKİ SEN BUNA HASARMI YİYORSUN BAK HASAR BÖYLE OLUR DE ARABAYI HURDAYA CIKAR SONRADA Bİ KAVE KENDİNE ISMARLA OLSUN BİTSİN:D:D:D

ŞAKA ŞAKA UNUTMA HERŞEYİN BASİT BİR CÖZÜMÜ VARDIR

bilgideposu1982

Kayıtlı Kullanıcı

CEVDET-71 yazdı:

YA KARDEŞİM ALLAH YARDIMCIN OLSUN AYRICA GECMİŞ OLSUN

KAZA İÇİN ÜZÜLDÜM BUNDADA VARDIR BİR HAYIR

AMA BANA KALIRSA KAP ELİME LEVYEYİ VE DEKİ SEN BUNA HASARMI YİYORSUN BAK HASAR BÖYLE OLUR DE ARABAYI HURDAYA CIKAR SONRADA Bİ KAVE KENDİNE ISMARLA OLSUN BİTSİN:D:D:D

ŞAKA ŞAKA UNUTMA HERŞEYİN BASİT BİR CÖZÜMÜ VARDIR

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt