Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Günlük:D (3 Kullanıcı)

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Günlük:D

sevdegonca yazdı:
Resul_Acer yazdı:
sevdegonca yazdı:
Resul_Acer yazdı:
sevdegonca yazdı:
resul ablana niye kızıyon daha güzel birşey koy sitemiz için bi daha fikrimi söylemem gerçi sormamıştın neyse:(

Selamün aleyküm asla kızmam kimseye ve kırılmam ben hepinizi çok seviyorum yaw.. Olabilir sizin düşünceniz saygı duyarım...Komiklik olsun die koymuştum okadar...OLURMU ÖLE ŞEY HEP FİKRİNİZİ SÖLEYİN YANLIŞ ANLADINIZ GALİBA BEN KIZMADIM. Allaha emanet olun...B)B)B)
sevindim bir an kızdın zannettim üzüldüm selam ve dua ile

Yok yok...ÜZÜLMEYİN ben burdaki herkesi çok seviyorum...Allaha emanet olun..B)
bende herkesi çok seviyorum o yüzden üzülmüştüm selam ve dua ile...çok samimi burası

B)B)B)

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

Selamün aleyküm günlüğümü yazıp çıkıcam....Bugün sabah kalkıp kahvaltımı yaptım tabi namazlarımı kıldım..sonra akşama doğru bizim camideki çocuklar ve hoca ile yemek yemeye gittik..sinemaya gitmeye karar verdik haftaya cuma da sinemaya gitçez...şimdi de bu mesajı size yazıyorum...Allaha emanet olun hayırlı akşamlar... B)B)B)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMÜN ALİYKÜM KARDEŞİM BU GÜN COOOOK SEVİÇLİYİM CÜNKÜ BİR APLAMIZ YARDIMA MUHTACTI KACASI ÖLMÜŞ VE KOCASININ SİORTADA BİRMİKTAR BORCU VARNIŞ ONUN YATNASI VE KADININ SİGORTALI OLMASI GEREKİYORDU 2 TANEDE COCUĞU VARDI BİR YERDE CALIŞAMIYOR COCUKLAR KÜCÜK DİYE KİMSESİDE YOKTU BU GÜN ALLAHIN İZNİ VE ARDADAŞLARIMDAN BU KARDEŞİMİZİN GEREKEN PARASINI AYARLADIK VE BİRKAC GÜNE KADAR SİGORTALI OLACAK VE EVİNDE OTURACAK COCUK LARINA BAKACAK DEDİMYA BU GÜN COK SEVİÇLİYDİM VE BUNUDA SİZLERLE PAYLACMAK İSTEDİM ALLAHA EMANET OLUN KARDEŞLERİM HOŞCA KALIN B)B)B)B)
NOT. UNUTTUM BAK BİRDE BİR KARDEŞİMİZİ SİTEYE ÜYE YAPTIK ALLAH RAZI OLSUN

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

CEVDET-71 yazdı:
SELAMÜN ALİYKÜM KARDEŞİM BU GÜN COOOOK SEVİÇLİYİM CÜNKÜ BİR APLAMIZ YARDIMA MUHTACTI KACASI ÖLMÜŞ VE KOCASININ SİORTADA BİRMİKTAR BORCU VARNIŞ ONUN YATNASI VE KADININ SİGORTALI OLMASI GEREKİYORDU 2 TANEDE COCUĞU VARDI BİR YERDE CALIŞAMIYOR COCUKLAR KÜCÜK DİYE KİMSESİDE YOKTU BU GÜN ALLAHIN İZNİ VE ARDADAŞLARIMDAN BU KARDEŞİMİZİN GEREKEN PARASINI AYARLADIK VE BİRKAC GÜNE KADAR SİGORTALI OLACAK VE EVİNDE OTURACAK COCUK LARINA BAKACAK DEDİMYA BU GÜN COK SEVİÇLİYDİM VE BUNUDA SİZLERLE PAYLACMAK İSTEDİM ALLAHA EMANET OLUN KARDEŞLERİM HOŞCA KALIN B)B)B)B)
NOT. UNUTTUM BAK BİRDE BİR KARDEŞİMİZİ SİTEYE ÜYE YAPTIK ALLAH RAZI OLSUN

Çok sevindim...Allah razı olsun sizden yaw... Çok büyük bir sevap inşallah...:DB)B)B)

Allaha emanet ol abi...

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

bende bu sabah kalkıp 8.30 da cami kuran kursu için poğoça almaya gittim toplam 100 tane hayır sever pastahaneci abimizden...Seyran pastanesi var bilirsiniz onun deposundan almaya gisiom her gün 8.30da koskocaman bir yer tüm şubelere daıtıyorlar...Sonra bisikletlerle getirdik poğocaları...Çocuklar ve biz yedik..Çok zevkli geçti kuran kursu yine...Sonra öğlenden sonra 4.30 da camideki bir çocugun babası pilavcı oda bize ısmarladı:D Şimdide akşam oldu size bu yazıyı yazıyorum..Allaha emanet olun...Hayırlı akşamlar..B)

kursun kalem

Kayıtlı Kullanıcı

Sevgili Günlük B)
bugünlerde çok yoğun olduğum için sana yazamadım. Kusura bakma artık..
Sitede bir kurs açılmış. Bende kendimi geliştirmek istediğim için hemen kaydoldum.. Hem de aynı anda 2 adet kursa yazıldım.. Eminim benimle gurur duyuyorsundur.:D Sana yazamadığım günlerde kurs için kendime alış veriş yaptım. Defter , kurşun kalem , kırmızı kalem , silgi , kalemtraş , beslenme çantası ve suluk aldım. Şimdi kursun başlıyacağı günü iple çekiyorum. Haa unuttum dimi kursların adını ...

KONU 14. Bellek geliştirme teknikleri. Cep telefonu pin kodu nasıl akılda tutulabilir.

KONU 15. Karmaşık teknoloji ürünlerini kullanabilme. Cep telefonunda numara kaydetme üzerine uygulama. Televizyon kumandasında kanal kaydetme üzerine alıştırma.

Günlük bu arada moralim bozuk benim ya.... Kuran-ı Kerim bölümünde hatim indirilecek , ama daha kimse cüz almamış... Niye Günlük , niye???? Sanırım insalar tatile gidiyo .. O yüzden dimi Günlük..

Günlük bugünlük bu kadar..

Sepet Sepet yumurta
Sakın beni unutmaa
:D:D:D:D:D

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

kursun kalem yazdı:
Sevgili Günlük B)
bugünlerde çok yoğun olduğum için sana yazamadım. Kusura bakma artık..
Sitede bir kurs açılmış. Bende kendimi geliştirmek istediğim için hemen kaydoldum.. Hem de aynı anda 2 adet kursa yazıldım.. Eminim benimle gurur duyuyorsundur.:D Sana yazamadığım günlerde kurs için kendime alış veriş yaptım. Defter , kurşun kalem , kırmızı kalem , silgi , kalemtraş , beslenme çantası ve suluk aldım. Şimdi kursun başlıyacağı günü iple çekiyorum. Haa unuttum dimi kursların adını ...

KONU 14. Bellek geliştirme teknikleri. Cep telefonu pin kodu nasıl akılda tutulabilir.

KONU 15. Karmaşık teknoloji ürünlerini kullanabilme. Cep telefonunda numara kaydetme üzerine uygulama. Televizyon kumandasında kanal kaydetme üzerine alıştırma.

Günlük bu arada moralim bozuk benim ya.... Kuran-ı Kerim bölümünde hatim indirilecek , ama daha kimse cüz almamış... Niye Günlük , niye???? Sanırım insalar tatile gidiyo .. O yüzden dimi Günlük..

Günlük bugünlük bu kadar..

Sepet Sepet yumurta
Sakın beni unutmaa
:D:D:D:D:D

Ben günlük tamam seni unutmayız..:DAllaha emanet ol...:D

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

Bende şimdi ikindi namazına gidiyorum...Sonra buraya gelip devam edebilirim ama çok zor bir ihtimal..Allaha emanet olun...B)B)B)

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

Selamün aleyküm hayırlı sabahlar

Evet şimdi ben kuran kursuna gidiyorum hatta çocuklara 100 tane poğoça almaya gidiyorum..saat 2 ye kadar yokum..şimdi size yazıyorum:D:D..Allaha emanet olun...B)

YENIDEN DOGUS

Kayıtlı Kullanıcı

SABAH KALKTIĞIMDA RAHATSIZLANDIM TAM OLARAK GEÇMİŞ DEĞİL İNŞAALLAH BİRŞEY ÇIKMAZ RESUL BİŞİY SORCAM NE SİNEMASINA GİDİCEKSİNİZ MERAK ETTİM...

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

sevdegonca yazdı:
SABAH KALKTIĞIMDA RAHATSIZLANDIM TAM OLARAK GEÇMİŞ DEĞİL İNŞAALLAH BİRŞEY ÇIKMAZ RESUL BİŞİY SORCAM NE SİNEMASINA GİDİCEKSİNİZ MERAK ETTİM...

Tam belli değil...Ama geçen sene sürgün filmine gitmiştik..B)B)

YENIDEN DOGUS

Kayıtlı Kullanıcı

kuran kursuna gidenler sinemaya gitmez diye bilirdim de ondan sordum acaba dini sinemamı var diye sürgün ne tarz bilmiyorum...

bilgideposu1982

Kayıtlı Kullanıcı

Resul_Acer yazdı:
bilgideposu1982 yazdı:
DÜN AKŞAMDAN İŞİM BİTMEDİ SABAH ŞEKERSİZ BİR KAHVE İÇTİM, AKŞAM SEKİZE KADAR İŞTE CALIŞACAK EGER FIRSATIM OLURSA, GALİBA HASTAYIM DOKTORA GİDECEM ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN

Allah yardımcınız olsun...ÇOK yoğunsunuz galiba

KARDEŞİM NASIL YOGUNUM BEDENEN BELKİ GİDERE BİLİRİM AMA RUHEN YORGUN LUGUMU GİDEREMİYORUM TEL EYLENCEM BU SİTE

SABAH SEKİZDE İŞE GELDİM BİR YIGIN ŞÖFÖRLE KAVGA ETTİKTEN SONRA KASAMDA BEŞ KURUŞ YOK AMA ÖDEMEM GEREKEN KREDİLERİM VE SENETLERİM VAR ALLAHA ŞÜKÜR STOPAJLAR VE SSKLARI ÖDEDİM 6 MİLYAR VE BENİM ÇOK ACİL DUAYA VE UYKUYA İHTİYACIM VAR

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMUNALEYKUM COK ILGINC BIR FORUM OLMUS BENDE BUGUN NE YAPTIGIMI ANLATMAK ISTIYORUM SABAH 6.30 DA KALKTIM HENUZ IKI HAFTALIK OLAN BEBEGIMLE ILGILENDIM BUTUN UNUM ONUNLA DOPDOLU GECIYOR HEUZ IKIMIZDE COKBILGISI OLDUGUMUZ ICIN BITAZCIK ZORLANIYORUZ AMA BEBEGIMIZ BIZI YORACAK VEDE UZECEK BISEYLER YAPMIYOR COK SUKUR :D:D:D:D SONRA YEMEK VE EV ISLERI DERKEN GUN GECIP GIDIYOR ISTE HERKESE SELAMLAR B)B)B) :D:D:D

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

sevdegonca yazdı:
kuran kursuna gidenler sinemaya gitmez diye bilirdim de ondan sordum acaba dini sinemamı var diye sürgün ne tarz bilmiyorum...

Yok öyle bir genelleme yok...Kuran kursu öğrencilerinden başarılı olanlar için etkinliklerden 1 tanesi sadece.. B)

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

bilgideposu1982 yazdı:
Resul_Acer yazdı:
bilgideposu1982 yazdı:
DÜN AKŞAMDAN İŞİM BİTMEDİ SABAH ŞEKERSİZ BİR KAHVE İÇTİM, AKŞAM SEKİZE KADAR İŞTE CALIŞACAK EGER FIRSATIM OLURSA, GALİBA HASTAYIM DOKTORA GİDECEM ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN

KARDEŞİM NASIL YOGUNUM BEDENEN BELKİ GİDERE BİLİRİM AMA RUHEN YORGUN LUGUMU GİDEREMİYORUM TEL EYLENCEM BU SİTE

SABAH SEKİZDE İŞE GELDİM BİR YIGIN ŞÖFÖRLE KAVGA ETTİKTEN SONRA KASAMDA BEŞ KURUŞ YOK AMA ÖDEMEM GEREKEN KREDİLERİM VE SENETLERİM VAR ALLAHA ŞÜKÜR STOPAJLAR VE SSKLARI ÖDEDİM 6 MİLYAR VE BENİM ÇOK ACİL DUAYA VE UYKUYA İHTİYACIM VAR

Allah (c.c) işlerinizi kolaylaştırsın yaw..B)B)B) Amin.. B)B)

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

huzunlu_gurbet yazdı:
SELAMUNALEYKUM COK ILGINC BIR FORUM OLMUS BENDE BUGUN NE YAPTIGIMI ANLATMAK ISTIYORUM SABAH 6.30 DA KALKTIM HENUZ IKI HAFTALIK OLAN BEBEGIMLE ILGILENDIM BUTUN UNUM ONUNLA DOPDOLU GECIYOR HEUZ IKIMIZDE COKBILGISI OLDUGUMUZ ICIN BITAZCIK ZORLANIYORUZ AMA BEBEGIMIZ BIZI YORACAK VEDE UZECEK BISEYLER YAPMIYOR COK SUKUR :D:D:D:D SONRA YEMEK VE EV ISLERI DERKEN GUN GECIP GIDIYOR ISTE HERKESE SELAMLAR B)B)B) :D:D:D

Aleykümselam...ÇOK İYİ YA BU ARADA YEĞENİMİN ADI NEYDİ?

bilgideposu1982

Kayıtlı Kullanıcı

Resul_Acer yazdı:
bilgideposu1982 yazdı:
Resul_Acer yazdı:
bilgideposu1982 yazdı:

ah kardeşim allah sesini duysun ... allah ne muradın varsa versin

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

bilgideposu1982 yazdı:
Resul_Acer yazdı:
bilgideposu1982 yazdı:
Resul_Acer yazdı:
bilgideposu1982 yazdı:

ah kardeşim allah sesini duysun ... allah ne muradın varsa versin

Amin inşallah hepimiz bir aileyiz.... Dua edelim hep birbirimize inşallah..

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı

Resul_Acer yazdı:
huzunlu_gurbet yazdı:

Aleykümselam...ÇOK İYİ YA BU ARADA YEĞENİMİN ADI NEYDİ?
SELAMUNALEYKUM YEGENININ ADI ZEYNEP SILA GOZLERI ACIK TAM GOZLERIMIN ICINE BAKIYOR SUAN :D:D:D:D RABBIM HERKESE NASIP ETSIN BU DUNYANIN EN GUZEL DUYGUSUNU INSALLAH SELAMETLEB)B)B)B)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt