Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Günlük:D (4 Kullanıcı)

YENIDEN DOGUS

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Günlük:D

YA BEN DE TALEBE OLMAK İSTİYORUM DUA EDER MİSİNİZ
GÜNÜME GELİNCE SABAH NAMAZ BİRAZ UYKU ÇAY TATLI YAPTIM MUTFAK BULAŞIKTAN GÖZÜKMÜYORDU BİRAZINI BAN BIRAZINI ANNEM YIKADI BU ARADA BİR KASE BİR BARDAK KIRDIM MEŞHURUMDUR BU KONUDA BİZİM EVDE KOMŞU KIZLA İLGİLENDİM VE MİSAFİR GELDİ ŞİMDİ NET
BU ARADA RESUL ŞU DİL ÇIKARAN YUVARLAK ÇOK ÇİRKİN YA...

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

sevdegonca yazdı:
YA BEN DE TALEBE OLMAK İSTİYORUM DUA EDER MİSİNİZ
GÜNÜME GELİNCE SABAH NAMAZ BİRAZ UYKU ÇAY TATLI YAPTIM MUTFAK BULAŞIKTAN GÖZÜKMÜYORDU BİRAZINI BAN BIRAZINI ANNEM YIKADI BU ARADA BİR KASE BİR BARDAK KIRDIM MEŞHURUMDUR BU KONUDA BİZİM EVDE KOMŞU KIZLA İLGİLENDİM VE MİSAFİR GELDİ ŞİMDİ NET
BU ARADA RESUL ŞU DİL ÇIKARAN YUVARLAK ÇOK ÇİRKİN YA...

YENIDEN DOGUS

Kayıtlı Kullanıcı

İNADINA MI YAPIYORSUN TAMAM TIKLAYINCA SİTEYE YÖNLENİYORUZ AMA HOŞUMA GİTMİYOR

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

sevdegonca yazdı:
İNADINA MI YAPIYORSUN TAMAM TIKLAYINCA SİTEYE YÖNLENİYORUZ AMA HOŞUMA GİTMİYOR

Şaka be sizde varyaaa nolcak tamam hoşunuza gitmiosa bidaha yapmam.

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM BU GÜN YİNE SABAH KALTIM İŞE GİTTİM HEP AYNI SİTRES SİNİR ADAM 3 YTL VERMEMEK İCİN OLMADIK TERENE YAPIYO ELEMAN EKSİKTİ AKŞAMA KADAR CALIŞTIM BİRDE SİĞARAYI BURAKMAK İCİN UĞRAŞIYOM YORULDUM SİZLERE YAZIYORUM VE YORGUNLUGUM KOLMIYO O ZAMAN ALLAHA EMANET OLUN KARDEŞLERİM B)B)B)B)

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

CEVDET-71 yazdı:
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM BU GÜN YİNE SABAH KALTIM İŞE GİTTİM HEP AYNI SİTRES SİNİR ADAM 3 YTL VERMEMEK İCİN OLMADIK TERENE YAPIYO ELEMAN EKSİKTİ AKŞAMA KADAR CALIŞTIM BİRDE SİĞARAYI BURAKMAK İCİN UĞRAŞIYOM YORULDUM SİZLERE YAZIYORUM VE YORGUNLUGUM KOLMIYO O ZAMAN ALLAHA EMANET OLUN KARDEŞLERİM B)B)B)B)

Aleykümselam...Allah yardımcınız olsun:(:(Sigarayıda inşallah tamamen bırakırsınız...Allaha emanet ol abi...Ben şimdi yatsı namazına gidiyorum...Artık yarın girerim heralde hayırlı akşamlar.....

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

Bugün sabah kalkıp kahvaltımı yaptım şuanda buraya mesaj atıyorum... :D çok kısa:D

YENIDEN DOGUS

Kayıtlı Kullanıcı

resul ablana niye kızıyon daha güzel birşey koy sitemiz için bi daha fikrimi söylemem gerçi sormamıştın neyse:(

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

sevdegonca yazdı:
resul ablana niye kızıyon daha güzel birşey koy sitemiz için bi daha fikrimi söylemem gerçi sormamıştın neyse:(

Selamün aleyküm asla kızmam kimseye ve kırılmam ben hepinizi çok seviyorum yaw.. Olabilir sizin düşünceniz saygı duyarım...Komiklik olsun die koymuştum okadar...OLURMU ÖLE ŞEY HEP FİKRİNİZİ SÖLEYİN YANLIŞ ANLADINIZ GALİBA BEN KIZMADIM. Allaha emanet olun...B)B)B)

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

Ben bugün beyazıta gittim eski kitapları sahaflar çarşısına vermek için ama vereceğim yer kapalıymış..Yani okadar kitap taşıdım yine onlarla geri öndüm okadar yol:( Hayırlısı olsun ne yapalım;)

sonra camiye gittim arkadaşlarımla namazlarımızı kılıp avluda oturduk böyle bir gündü işte:D

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM BU GÜN KURAN KURSUNDA BİRMÜDÜR ARKADAŞIM VARDI ONUNLA GÖRÜŞTÜM KARDEŞLERİMİZE YASİN VE TEFRİCİYE SÖZÜ ALDIM İHTİYACI OLAN KARDEŞLERİME DAĞITACAGIM VE EVE GELDİM BİLGİSAYARA GECTİM BAHAR KARDEŞİMDEN VİDEO NASIL YAPILIR ONU ÖĞRENDİM VE SİZLERE VİDEO ŞOVU YAPACAĞIM NEYSE SU AN SANAYAZIYOM
ALLAHA EMANET OL KARDEŞİMB)B)B)B)

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

CEVDET-71 yazdı:
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM BU GÜN KURAN KURSUNDA BİRMÜDÜR ARKADAŞIM VARDI ONUNLA GÖRÜŞTÜM KARDEŞLERİMİZE YASİN VE TEFRİCİYE SÖZÜ ALDIM İHTİYACI OLAN KARDEŞLERİME DAĞITACAGIM VE EVE GELDİM BİLGİSAYARA GECTİM BAHAR KARDEŞİMDEN VİDEO NASIL YAPILIR ONU ÖĞRENDİM VE SİZLERE VİDEO ŞOVU YAPACAĞIM NEYSE SU AN SANAYAZIYOM
ALLAHA EMANET OL KARDEŞİMB)B)B)B)

Aleykümselam....İyi yapmışsınız bizim camiyede kuran-ı kerim cüz yardımı yapan hayır sever cemaatlerimiz var...Allah hepsinden razı olsun...B)B)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

S.A KARDEŞİM NASIL SENİN KADARDA OLMASA ARTIK YAPABİLİYOMMU USTAM YALNIZ BUNLARI NERELARDE KULLANACAĞIMI CÖZMEM LAZIM ALLAHA EMANET OL KARDEŞİMB)B)B)B)

YENIDEN DOGUS

Kayıtlı Kullanıcı

Resul_Acer yazdı:
sevdegonca yazdı:

Selamün aleyküm asla kızmam kimseye ve kırılmam ben hepinizi çok seviyorum yaw.. Olabilir sizin düşünceniz saygı duyarım...Komiklik olsun die koymuştum okadar...OLURMU ÖLE ŞEY HEP FİKRİNİZİ SÖLEYİN YANLIŞ ANLADINIZ GALİBA BEN KIZMADIM. Allaha emanet olun...B)B)B)
sevindim bir an kızdın zannettim üzüldüm selam ve dua ile

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

CEVDET-71 yazdı:
S.A KARDEŞİM NASIL SENİN KADARDA OLMASA ARTIK YAPABİLİYOMMU USTAM YALNIZ BUNLARI NERELARDE KULLANACAĞIMI CÖZMEM LAZIM ALLAHA EMANET OL KARDEŞİMB)B)B)B)

Aleykümselam abi...süper süper

Ya bunlar aslında çok şey anlatıyor ....Şimdi benim pcde çok olduğu için normal konuşmalardan direk yollayabiliorum...çok var çook

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

sevdegonca yazdı:
Resul_Acer yazdı:
sevdegonca yazdı:

Yok yok...ÜZÜLMEYİN ben burdaki herkesi çok seviyorum...Allaha emanet olun..B)

hasret_03

Kayıtlı Kullanıcı

gerçekten güzel olmuş bu günlük formu yaaa.yapan kardeşime teşekkürler.ben herzaman evde olduğum için pek farklı şeylerim yok.2 yaşında oglum var.günlerim onun peşinde koşmakla geçiyo.şimdi uyududa bende ancak giriş yapabildim siteye.şimdi Allah izin verirse biraz kur'an okuyacağım.görünce bende yazim dedim.CÜMLENİZ ALLAH'A EMANET OLUN.HAYIRLI AKŞAMLAR.B)B)B)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

hasret_03 yazdı:
gerçekten güzel olmuş bu günlük formu yaaa.yapan kardeşime teşekkürler.ben herzaman evde olduğum için pek farklı şeylerim yok.2 yaşında oglum var.günlerim onun peşinde koşmakla geçiyo.şimdi uyududa bende ancak giriş yapabildim siteye.şimdi Allah izin verirse biraz kur'an okuyacağım.görünce bende yazim dedim.CÜMLENİZ ALLAH'A EMANET OLUN.HAYIRLI AKŞAMLAR.B)B)B)
S.A KARDEŞİM BİZLEREDE DUA ETMEYİ UNUTMA ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM SALICAKLAKAL B)B)B)B)

YENIDEN DOGUS

Kayıtlı Kullanıcı

Resul_Acer yazdı:
sevdegonca yazdı:
Resul_Acer yazdı:
sevdegonca yazdı:

Yok yok...ÜZÜLMEYİN ben burdaki herkesi çok seviyorum...Allaha emanet olun..B)
bende herkesi çok seviyorum o yüzden üzülmüştüm selam ve dua ile...çok samimi burası

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

hasret_03 yazdı:

Ben teşekkür ederim...Allah kabul etsin inşallah..Allaha emanet olun.. B)B)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt