Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Gülelim mi? (1 Kullanıcı)

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
BİR ADAMIN GAYET HUYSUZ BİR HANIMI VARMIŞ.KADIN ÖLÜP:CENAZESİNİ KALDIRACAKLARI SIRADA USULEN HOCA EFENDİ:
EY CEMAAT ŞU HATUNU NASIL BİLİRSİNİZ?DEYİNCE:
KADININ KOCASI:
BE HOCA EFENDİ CEMAAT NE BİLSİN,ONU BANA SOR BANA DEMİŞ.:K:K
SELAMÜN ALEYKÜM GÜZEL KARDEŞİM.YA ÇOK FENAYIZ BİZ HANIMLAR:KALLAH RAZI OLSUN.RABBİME EMANETSİN CANIM KARDEŞİM.:H

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
BİR ADAMIN GAYET HUYSUZ BİR HANIMI VARMIŞ.KADIN ÖLÜP:CENAZESİNİ KALDIRACAKLARI SIRADA USULEN HOCA EFENDİ:
KADININ KOCASI:
BE HOCA EFENDİ CEMAAT NE BİLSİN,ONU BANA SOR BANA DEMİŞ.

Esselamü aleyküm güzel kardeşim..Emeğinize sağlık..:)
Rabbim c.c., eşinin kendisinden razı olmadığı bir hanım olmayı nasip etmesin inşaAllah..gününüz hayırlı, bereketli olsun inşaAllah güzellikler diyarının yolcusu değerli kardeşim..Kalbinizin sahibine emanet olun inşaAllah..acizane dualarımdasınız kardeşim..baki selam, dua ve muhabbetle B) B)

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM GÜZEL KARDEŞİM.YA ÇOK FENAYIZ BİZ HANIMLAR:KALLAH RAZI OLSUN.RABBİME EMANETSİN CANIM KARDEŞİM.:H
ALEYNA VE ALEYKÜM SELAM CANIM ABLAM ESTAFİRULLAH ABLACIĞIM RABBİM SİZİN GİBİ ABLAMIZDAN RAZI OLSUN İNŞALLAH AMA BEN SİZDEN MÜJDE BEKLİYORDUM CEVAP ALAMADINIZMI SİZDE SAHİBİMİZ OLAN MEVLAMIZA EMANETSİNİZ DEĞERLİ ABLACIĞIM:H

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
ALEYNA VE ALEYKÜM SELAM CANIM ABLAM ESTAFİRULLAH ABLACIĞIM RABBİM SİZİN GİBİ ABLAMIZDAN RAZI OLSUN İNŞALLAH AMA BEN SİZDEN MÜJDE BEKLİYORDUM CEVAP ALAMADINIZMI SİZDE SAHİBİMİZ OLAN MEVLAMIZA EMANETSİNİZ DEĞERLİ ABLACIĞIM:H
MALESEF CANIM.GÜNDÜZLERİ ÇALIŞIYORUM.AKŞAMLARIDA EŞİ EVDE OLUYORMUŞ.HAFTA SONUDA MÜSAİT DEĞİLMİŞ.SİDİ ALICAM .ŞU AN YAPABİLECEĞİM BİRŞEY YOK.AMA ONDADA TECRİDLİ ÖĞRENEBİLİRMİYİM BİLMİYORUM.

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
KADININ KOCASI:
BE HOCA EFENDİ CEMAAT NE BİLSİN,ONU BANA SOR BANA DEMİŞ.

• Selamün Aleyküm Hak Davamızın yolcusu mücahide kardeşim, teşekkürler bu tebessüm hediyeniz içinB) Tebessüm ettirdiniz, Rabbimiz c.c razı olsun ebeden inşallah mücahide kardeşim sizden..Güzel paylaşımlarınız daim olsun inşallahB)Rabbimiz c.c eşlerimizi bizden razı, bizi de onlardan razı eylesin inşallah..Her daim dualarımdasınız..Rahman ve Rahim olan Mevlamız, her daim güzel gönlünüze göre versin, yar ve yardımcınız olsun inşallah..Selam, daimi dualar ve baki muhabbetle mücahide kardeşim..B):H

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
MALESEF CANIM.GÜNDÜZLERİ ÇALIŞIYORUM.AKŞAMLARIDA EŞİ EVDE OLUYORMUŞ.HAFTA SONUDA MÜSAİT DEĞİLMİŞ.SİDİ ALICAM .ŞU AN YAPABİLECEĞİM BİRŞEY YOK.AMA ONDADA TECRİDLİ ÖĞRENEBİLİRMİYİM BİLMİYORUM.
SELAMÜN ALEYKÜM ÜZÜLDÜM ABLAM YAKIN OLSAYDIM KOŞARAK GELİRDİM :ABAŞIM GÖZÜM ÜSTÜNE DERDİM RABBİM KAPILAR AÇSIN İNŞALLAH HAKKINIZDA HAYIRLISI OLSUN RABBİM DAİMİ YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN İNŞALLAH ÖĞRENİRSİNİZ RABBİME EMANET OLUN DEĞERLİ ABLAM PEYGAMBERİMİN GÜLÜ İNCİNURA SELAM SÖYLERSİNİZ

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM ÜZÜLDÜM ABLAM YAKIN OLSAYDIM KOŞARAK GELİRDİM :ABAŞIM GÖZÜM ÜSTÜNE DERDİM RABBİM KAPILAR AÇSIN İNŞALLAH HAKKINIZDA HAYIRLISI OLSUN RABBİM DAİMİ YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN İNŞALLAH ÖĞRENİRSİNİZ RABBİME EMANET OLUN DEĞERLİ ABLAM PEYGAMBERİMİN GÜLÜ İNCİNURA SELAM SÖYLERSİNİZ
AS.SELAMIN BAŞIMIN ÜSTÜNE.CANIM SENİN TANIDIĞIN KİŞİLER VARDIR.CD KONUSUNU DETAYLI ÖĞRENEBİLİRMİSİN.

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
  • Selamün Aleyküm Hak Davamızın yolcusu mücahide kardeşim, teşekkürler bu tebessüm hediyeniz içinB) Tebessüm ettirdiniz, Rabbimiz c.c razı olsun ebeden inşallah mücahide kardeşim sizden..Güzel paylaşımlarınız daim olsun inşallahB)Rabbimiz c.c eşlerimizi bizden razı, bizi de onlardan razı eylesin inşallah..Her daim dualarımdasınız..Rahman ve Rahim olan Mevlamız, her daim güzel gönlünüze göre versin, yar ve yardımcınız olsun inşallah..Selam, daimi dualar ve baki muhabbetle mücahide kardeşim..B)
ALEYKÜM SELAM KULLUĞUNUN BİLİNCİNDE OLAN DAVA SAFINDA OLAN MÜCAHEDE KARDEŞİM NE MUTLU BİZE SADAKANIZI (TEBESSÜMÜNÜZÜ)YAPMANIZA VESİLE OLDUKSA AMİN MÜCAHEDE KARDEŞİM RABBİM SİZİN GİBİ DEĞERLİ KARDEŞİMDENDE RAZI OLSUN NE GÜZEL DUA ETMİŞSİNİZ BU GÜNAHKARA RABBİM RAZI OLSUN RABBİM BÜTÜN BEKAR KARDEŞLERİMİZE HAYIRLI EŞLER NASİP ETSİN HAYATLARINI CEFAYA DEĞİL SEFAYA ÇEVİRENLERDEN AHİRETTE BUNDANDA HESAP VERMEYENLERDEN EYLESİN İNŞALLAH SİZDE MÜCAHİDE KARDEŞİM BU ACİZİN DAİMİ DUALARINDASINIZ RABBİM HER ŞEYİN HAYIRLISINI VERSİN HER KEZ İÇİN MÜCAHİDE KARDEŞİM SELAM DAİMİ DUA VE BAKİ MUHABBETLE KARDEŞİM KAİNATIN SAHİBİNE EMANET OLUN MÜCAHİDEMB)

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamü aleyküm güzel kardeşim..Emeğinize sağlık..:)

Rabbim c.c., eşinin kendisinden razı olmadığı bir hanım olmayı nasip etmesin inşaAllah..gününüz hayırlı, bereketli olsun inşaAllah güzellikler diyarının yolcusu değerli kardeşim..Kalbinizin sahibine emanet olun inşaAllah..acizane dualarımdasınız kardeşim..baki selam, dua ve muhabbetle B) B)
VE ALEYKÜM SELAM GÜZEL KARDEŞİM TEŞEKKÜR EDERİM RABBİM HER İKİ KİŞİYİDE EVLİLİĞİN BİLİNCİNDE OLANLARDAN EYLESİN İNŞALLAH SİZİNDE GÜNÜNÜZ HAYIRLI BEREKETLİ OLSUN DEĞERLİ KARDEŞİM BİZİM GİBİ ACİZİNDE DAİMİ DUASINDASINIZ DEĞERLİ KARDEŞİM KAİNATIN SAHİBİNE EMANET OLUN SELAM DAİM DUA VE BAKİ MUHABBETLEB)

holalı

Kayıtlı Kullanıcı
Fikra Bu Ya

Fikra Bu Ya

RİVAYET BUYA bir gün adamın biri karar vermiş şeytanı yakalayacak tam kırk gün uğraşmış sonunda şeytanı bir küpe kapatmış.adamın bir yere gitmesi gerekiyor karısını sıkı sıkı tembihliyor sakın ola küpün kapağını açma onu oraya koyana kadar canım çıktı.kadınınkide merak işte bu şeytan nasıl birşey diye azıcık kenarından baksam bir şey olmaz diyerek küpün kapağını azıcık aralar ama şeytan aniden küpten çıkıverir. kadın korkar !nasıl yapsamda koysam içine... şeytana der-sen bunun içindemiydin-şeytan evet der.kadın hadi canım inanmam sen bunun içine sığmazsın der. şeytan tekrar -ordaydım der. kadın :gir bakayım sığacakmısın yoksa inanmam .şeytan girer küpün içine kadın kapağını kapatıverir.adam 40 günde kadın 5 dakkada koyar şeytanı küpe yorum size kalmış:K

FATMA-ZEHRA

Kayıtlı Kullanıcı
s.a....
kadınlar zeki varlıklardır...
vesselam....:K:K:evet

reyyan34

Kayıtlı Kullanıcı
Test Mest Olayi

Test Mest Olayi

1) Levent ile Nejat'in yaslari toplami, Husnu'nun yasina esittir. Bahri'nin yasi ise gizlidir.Hepsinin yaslari toplam 670 yaptigina göre Hüsnü'nün bir kaplumbaga oldugu açiktir. Kaplumbagalarda sindirim sisteminin zaman zaman saga çekmesine ne denir?

a) Mutasyon
b) Soguk difüzyon
c) Ilik difüzyon
d) Deli DNA
e) hekto

2) Bir uzay gemisindeki astronotlarin %20'si alingan, %20'i neseli, %10'u uykucu,geri kalanlar ise maymundur. O uzay gemisinin Türk olma olasiligi yuzde kactir?
a) 15
b) 170 desigrad
c) Sansa bagli
d) Hekto
e) Allah bilir

3) Bir cezveye iki musluktan su akmaktadir. Oysa bir musluktan akan su, cezvenin dolmasi için yeterlidir. Bu açiktir , nettir. Tartisan manyaktir. Cezvenin sapi kaç gr agirliginda olsa gerek?
a) 40 gr
b) 8 hekto
c) 143 milogram
d) 44 kgb
e) Hepsinden biraz

4) Anamurdan yola çikan bir forklift, saatte 40 kilometre hizla gitmektedir. Öte yandan Üsküp'den havalanan bir helikopter inecek yer aramaktadir. Bu iki aracin Susurluk'da bi kamyona carpma olasaligi nedir?
a) yuzde bin
b) Susurluk yol ustunde diil ki
c) hekto
d) Ecevit'in istifa olasiligi kadar
e) Fener'in sampiyon olasiligi kadar

5) 37 kisilik bir sinifta kiz ögrencilerden bir kismi Fransizca, bir kismi Ispanyolca, bir kismi da hem Almanca hem de Türkçe konusmaktadir. Kalanlar ise kendi aralarinda konusup gülüsmektedir. O siniftaki erkek ögrencilerin tamami bütün dilleri konusabilmektedir. Okulun bir kiz lisesi oldugu varsayilirsa, Hintçe düsünüp Farsca yazabilen kaç ögrenci vardir ve cografyacinin adi nedir?
a) 18 - Nebahat
b) hekto
c) 19 - Kamil
d) 10 - Heidi
e) 60 - Taziye

6) Insan vücudunda yer alan kikirdak doku, iskeletle uyum içinde geçinmek için zaman zaman sol kulakcik üzerinden alyuvar pompalar. Mide boslugunda ise bir kisim ara kablolar vardir ki, bunlara bagirsak denir. Bazi biyologlar ise bagirmasak diye diretir. Hepsi bir yana insan vucudunda hangi kemik, masa kenarina çarparsa çok acir?
a) Köprücük
b) Tupgecitcik
c) Kedicik
d) Hektocuk
e) bilmem

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt