Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Gülelim mi? (1 Kullanıcı)

~Elçi~

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamun aleyküm hafize anne Allah razı olsun.Türk hanımın vazifeleri çookmuş :A Bu kadar yük yüklenmez ki :K ne diyelim Allah yardımcımız olsun
selametle kalınız inşaallah B)​

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
s.a hafize ana bide bana komik diyorsunuz eline su bile dökemem.a.e.o

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
ikinci fıkra çok hoş gerçekten...:):):) selamün aleyküm...hıııı ekreme kardeş dün bi yzında beni 18-19 yaşlarında ciddi bir erkek diye tahmin ettiğini söylemişsin maalesef ne 19 yaşındayım ne de erkeğim..selamün aleyküm yeniden....

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
ikinci fıkra çok hoş gerçekten...:):):) selamün aleyküm...hıııı ekreme kardeş dün bi yzında beni 18-19 yaşlarında ciddi bir erkek diye tahmin ettiğini söylemişsin maalesef ne 19 yaşındayım ne de erkeğim..selamün aleyküm yeniden....
o zaman 25 yaşındasınız ve bayansızınız başörtülü bir bayan a.e.o

istiyorsan o konuya birdaha bak tahmin edelim

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
21 yaşımdayım tesettürlü bir bayanım tahminleriniz pek tutmuyor ya olsun...:) selamün aleyküm..
BENDE ATIYOM TUTMUYOR.AMA OLSUN YAKLAŞMIŞIM AMA SİZİ BİRAZ BÜYÜK SÖYLEMİŞİM.ALLAH RAZI OLSUN.İŞALLAH PEYGAMBER EFENDİMİZİN ŞEFAATİNE NAİL OLURUZ İŞALLAAAAAAAAAAH.

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
Msn Mi Nerden Aldin

Msn Mi Nerden Aldin

*-sakızdan çıktı....

*-duvarda yazıyodu...

*-iki alana bir bedava veriyolardı sen bedavaya geldin

*-rüyamda gördüm...
*-tansaştan...

*-benim msn sizin msn yi çok beğenmiş Allahın emriyle şunları bi....

*-msn nerden buldun
-sen nerde kaybetmiştin ki !

*-msn nerden aldın
-cuma pazarından

*-ee herkezde warrr

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
Islamiyet.genle Ilgili önemli Haber

Islamiyet.genle Ilgili önemli Haber

Bu sabah haber ajaslarına bomba gibi bir haber düştü…..
CNN İnternational ve EL Cezire hemen canlı yayında son dakika haberi olarak bu haberi verdiler. Bende bu haber metnini size bildiriyorum.
Evet sayın seyirciler biraz önce aldığımız bir habere göre Avrupalı hıristiyan misyonerler İSLAMİYET.GENFORUM sitesine duydukları öfkeyi şöyle belittiler:
Uzun zamandır Türkiye’de yürttüğümüz misyonerlik faliyetleri bir süredir aksamaya uğradı. Çünkü İSLAMİYET.GEN FORUM sitesi üyelerinin duyarlı davranışları sayesinde insanların İmanları kuvvetlenmiş, türbana olan sevgi daha da çoğaldı önceden açıkken tesettüre girenlerin sayısındaki artış buna en büyük delildir.
Avrupalı Hıristiyan misyonerlerin korkulu rüyası haline gelen İSLAMİYET.GEN İ SİTESİ yetkilileri ve üyeleri ise yaptıkları basın açıklamasında. Bizim tek amacımız Allah’ın (cc) rızasını kazanmak ve İslam ümmetine bir nebzede olsa faydamız olmasıdır. Bu uğurda bize karşı yürütülen tüm misyonerlik faliyetlerine göğüs gereceğimize ve İslam ümmetinin selameti için çalışmaktan kimsenin bizi men edemeyeceğini ilan ederiz dediler.
Bizde buradan tüm İSLAMİYET.GEN adminleri ve üyelerine yürekten şükranlarımızı iletiyoruz
TEŞEKKÜRLER ERKAN ABİ
(TAMAMEN HAYAL ÜRÜNÜDÜR)

(ARKADAŞLAR ÖYLESİNE İÇİMDEN GELDİ VE GELDİĞİ GİBİDE YAZDIM Bİ KUSURUM OLDUYSA BAĞIŞLAYIN)

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
Afferim Sana çok Güzel Bir Haber Olmuş...

Inşallah Birgün Gerçeyini Okuruz.....

Allaha Emanet Ol Dua Ile...

Sevgi Gülü

Kayıtlı Kullanıcı
ekremee kardeşim sen beni güldürdün ALLAH da seni güldürsün komikdi selametle kal

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
*-sakızdan çıktı....BUNA KİMSE İNANMAZ.

KOMİK ÇOK KOMİK

A.E.OL.DUA İLE...

merihg

Kayıtlı Kullanıcı
dua ile kalın kardeşler
siz biz tebessüm ettirdiniz rabim de sizi tebesüm ettirsim her bir daim her iki dünyada inşallah

monece

Kayıtlı Kullanıcı
Cuma Pazarindan Almak Iyi Fikir Sağolun Ya çok Komikkkkk

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Ekrem seni dinlemeyen varsa söyle bana eeee ben anneyim ya kulaklarını çekerim

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
:K:K:K Selamünaleyküm.... Katıla Katıla gülmekten kendimi alı koyamadım, kimin eseriymiş yaw bu gülmekten goncalarım ağrıdı. şahane bir paylaşımdı bunu yazıyı çıktı alıp buzdolabının üzerine yapıştırmak lazım. vesselam, neyse şaka bir tarafa hafize abla bu güzel bir okadarda keyifli paylaşımın için teşekkür ederim ALLAH c.c. razı olsun inşALLAH selam ve dua ile kalınız :K

Aleykümselam Aşka Mecnun bu yazıyı alırken biraz tereddüt ettim ama neyse eleştiren olmadı geçen seferki gibi aslında gülmek için yazılmış kelimeler beğendiğiniz için ben teşekkür ederim A.E.O

sevinççam

Kayıtlı Kullanıcı
çok güzel.demekki içinde böyle bir hırs var.bigün herkes bu siteden bahsedecek diosun :D ya şaka biyana gerçekten misyonerleri bu derece rahatsız etmek çok güzel olurdu.Allah c.c. bize o günleri gösterir inş.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt