Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Gülelim mi? (1 Kullanıcı)

moslem_omer

Kayıtlı Kullanıcı
eyvALLAH kardeşim saolasın. çok güzel bir şey. 25.188

ZEHRA MELEK

Kayıtlı Kullanıcı
Ilk Oynadiğimda 1 Bile Olmadi :)
Ilk Oyunmu önemli Sonrasimi :)
Yani Biraz Uğraşsam Olacakta :)

baba431

Kayıtlı Kullanıcı
biraz zor oldu ama birkaç deneme sonunda 62.21 sn yaptım güzel bi oyun sağol.selametle....

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
EKREMCİĞİM HEP KIZLARDAN DERTLİYİZZZ..YA OĞLANCIKLAR..ONLARDA ELLERİNDE TABANCA,ANNELERİNİN ETEĞİNDEN TUTUP,evin içinde,ANNELERİ NEREYE,ONLAR ORAYA...:evetMAŞALLAH KARDEŞLERİN KENDİ İŞLERİNİ GÖRMEYE BAŞLAMIŞLAR..AMA SEN YANLARINDAYMIŞSIN:A,ANNENİN ELLERİNDEN ÖPERİM..TABİ KARDEŞLERİNE DİKKATLİ OLMALARINI SÖYLEMEK SANA DÜŞER..BEN DE ABLAYIM..BU ABLALIK ABİLİK İŞLERİ,ÇOOK SORUMLULUK İSTER..NE YAPALIM,KADER..:H
selam ve dualarımla..

evet ablam doğru zaten bizim evde kız yok 5 kardeşiz 5 de erkek.allah yardımcımzız olsun.boncuklu silahlar var her zaman alıyorlar evin içinde terör estiriyorlar.tabi bende ara sıra onlarla yaramazlık yapıyorum.bidee dikkatimi çekti sen yanlarındaymışsın demişsin.ve orda ağlayan smil koymuışsun.?.a.e.o

sana üzüldüm be ekremciğim..sen yanlarında olmasan neyse,ama anneler hep haklıdır..ve ben kendi hayatımdan biliyorum..bana tavır koyduğu zaman , muhakkak haklı bi yanı olur..asla bize kin tutmazlar..annelerimiz iiki varlar.."vurdukları yerden ders çıkarmak" gerekir..erkek egemen olan bi evdesin demek..anneciğinin ellerinden öperim..
selam ve dualarımla..

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
EKREMCİĞİM HEP KIZLARDAN DERTLİYİZZZ..YA OĞLANCIKLAR..ONLARDA ELLERİNDE TABANCA,ANNELERİNİN ETEĞİNDEN TUTUP,evin içinde,ANNELERİ NEREYE,ONLAR ORAYA...:evetMAŞALLAH KARDEŞLERİN KENDİ İŞLERİNİ GÖRMEYE BAŞLAMIŞLAR..AMA SEN YANLARINDAYMIŞSIN:A,ANNENİN ELLERİNDEN ÖPERİM..TABİ KARDEŞLERİNE DİKKATLİ OLMALARINI SÖYLEMEK SANA DÜŞER..BEN DE ABLAYIM..BU ABLALIK ABİLİK İŞLERİ,ÇOOK SORUMLULUK İSTER..NE YAPALIM,KADER..:H
selam ve dualarımla..

evet ablam doğru zaten bizim evde kız yok 5 kardeşiz 5 de erkek.allah yardımcımzız olsun.boncuklu silahlar var her zaman alıyorlar evin içinde terör estiriyorlar.tabi bende ara sıra onlarla yaramazlık yapıyorum.bidee dikkatimi çekti sen yanlarındaymışsın demişsin.ve orda ağlayan smil koymuışsun.?.a.e.o

sana üzüldüm be ekremciğim..sen yanlarında olmasan neyse,ama anneler hep haklıdır..ve ben kendi hayatımdan biliyorum..bana tavır koyduğu zaman , muhakkak haklı bi yanı olur..asla bize kin tutmazlar..annelerimiz iiki varlar.."vurdukları yerden ders çıkarmak" gerekir..erkek egemen olan bi evdesin demek..anneciğinin ellerinden öperim..
selam ve dualarımla..

s.a kardeşim evet iyiki annelerimiz var ben öyle günler yaşadımki annemle ilgili anlatılamayacak derecede.yani annemi allah bize bağışladı hiç unutmam o günleri.annemin kurtulması mucizeydi.ama allah kurtardı.allah razı olsun firdfes abla.a.e.o

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
sa kardeşim.yine güldürdün bizi.allah iyiliğini versin.

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
21 saniye ama 10 dakika uğraştım ama çok zevkli allah razı olsun

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
ölüm döşeği

ölüm döşeği

ÖlümDöşeği

ÖlümDöşeği

Yaşlı Fred, hastaneye kaldırılır. Ailesi, aile papazını da kendilerine eşlik etmesi ve gereğinde görevini yapması için çağırılır. Papaz, aile efradı yatağın etrafında beklerken, Fred'in durumu aniden kötüleşir. Yatağından doğrularak, el işareti ile yazacak birşeyler ister. Papaz, anlayışlı bir şekilde Fred'e kağıt ve kalem uzatır. Fred titreyen ellerle hızlı hızlı kağıda bir şeyler yazıp kağıdı papaza uzatır ve aniden ölür. Papaz, böyle acılı bir anda kağıttakileri okumanın doğru olmayacağını düşünerek kağıdı katlayıp cebine sokar. Bir kaç gün sonra, Fred'in cenazesi sırasında, Fred'in verdiği kağıdın cebinde olduğunu hatırlar. Cenazenin gömülmesinden hemen önce, papaz ileri çıkarak: ''Sevgili Fred, ölmeden hemen önce benden kağıt isteyerek bir şeyler yazdı. Zaman uygun olmadığı için o anda bakmadım ama şimdi, hepinizin önünde bu notu okumak istiyorum ''demiş ve cebinden kağıdı çıkararak yüksek sesle okumuş: ''LÜTFEN BİR ADIM SOLA ÇEKİL. OKSİJEN HORTUMUNA BASIYORSUN!''

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Ey Türk Kadini 1. Vazifen

Ey Türk Kadini 1. Vazifen

Birinci Vazifen Bulaşık, Çamaşır Yıkamak Ve Kocana Sahip Çıkmaktır.
Mevcudiyetinin Ve İstikbalinin Yegane Temeli Budur.
Kocan En Kıymetli Hazinendir.
Seni Bu Hazineden Mahrum Etmek İsteyecek Kaynanan, Kaynatan Ve Görümcelerin Olabilir.
Bir gün Evliliğini Kurtarmak Mecburiyetine Düşersen Vazifeye Atılmak İçin Bulaşık Ve Çamaşırı Düşünmeyeceksin.
Bu Durum Elektriğin Ve Suyun Kesildiği Anda Ortaya Çıkabilir. Evliliğe Tecavüz Etmek İsteyen Kaynanan, Kaynatan Ve Görümcelerin Hayatta Emsali Görülmemiş Bir Galibiyetin Mümessili Olabilirler. Kılıbık Kocan Zor Bir İhtimal De Olsa Başka Kadınlara Göz Dikmiş Olabilir.
Aileniz Fakru Zaruret İçinde Harap Ve Bitap Düşmüş Olabilir.
Ey Asil Türk Kadını!
İste Bu Ahval Ve źerait İçinde Dahi Vazifen Yuvanı Kurtarmaktır. Anasının Kuzusu Olan Kocanı Adam Etmek Senin Elindedir.
İhtiyaç Duyduğun Merdane Dolabın Sol Üst Kösesinde Saklıdır

,

İNŞ YANLIŞ ANLAŞILMAZ :gulegule

sevgi dinc

Kayıtlı Kullanıcı
sen ne ömürsün hafize anne
allah razı olsun güldürdün benı allah ta senı güldürsün

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
çak yaşasın karadenizli vatandaşlarımız...:)

çak yaşasın karadenizli vatandaşlarımız...:)

Uy sevgili usagum! Allah(celle celalüh)'in selami tabiidur. Mektubu

cok yavas yazayrum, cunkim bilirum ki, cabuk okuyamazsun..

Benden yana sual edersen, ALLAHuma pin sukur iyiyum, yeni pir is puldum.. Emrimde yuze yakin adam var,

hepsi de sessuz sedasuz, kendi hallerinde. Ne is

puldugumu soraysan soyleyecegum patlama, mezarluk pekcisi oldum.. Bacin

Emine bir usak doguracak, daha erkek midur, kiz midur, pelli degil.

Hacan o yuzden saga dayi mi oldin, teyze mi oldin soyleyemeyrum.. Temel

emicen de tukkan actu, o da otuza aldigini yirmipese verir, surumden

kazaniyormus oyle dedi..

Bizim koye findukcularin Temel'i muhtar sectuk, akillu usak

da. Gecen gun hepimizu zelzeleye karsi asi etturdu. Temel akilludur, hemde durusttur.. Gecenlerde bir taksinin soforu koye varmis, muhtari arayu, meger yolda pir tavuk ezmus sahibini soraymus.. Muhtar Temel tavuga pakmis, hapu bizden degildur, pizum koyde yassu tavuk yoktur, demis.. Senin kucugun Memet cok akullu bir usak cikti. Gecen gun tepeye varmis, elinde bir ip sallayup uriy.. Anan, uy usagim ne edeysun orada demis.. O da heva turumuna bakayrum demis.

Cektum oni aksam karsuma, anlat bakayum su hava turumu isinu

dedim. Anlatti, meger ip sallanunca havanin ruzgarli oldugunu, ip islaninca da yagmur yagdigunu anlaymis.. Cok akillu usak vesselam. Sen o yasta boyle akillu degildun!

Yaa iste boyle usagum.. Memlecetten saga pol pol havadis..

Yeni havadis olursa yine yazayrum.. Baki Hudaya emanet ol.

Baban

Not:

Mektupa para

koyacaktum,

ama gec akluma geldu, zarfu kapatmisum

alintidur...:):):)

FATIMAA

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm. Süper Olmuş. Ellerinize Sağlik. Bizi Güldürdünüz Allah Da Sizi Güldürsün. Selametle..

sena_şeyma

Kayıtlı Kullanıcı
Adamın biri artık karısının eskisi kadar iyi
duymadığından korkuyormuş ve
karısının işitme cihazına ihtiyaç duyduğunu düşünüyormuş. >
Ona nasıl yaklaşması gerektiğinden emin değilmiş.
Bu durumu konuşmak için aile doktorunu aramış; doktor adamın >
karısının ne kadar
duyduğunu anlayabilmesi için basit bir yöntem önermiş.
"Yapacağın şey şu, karından 40 adım ileride dur, normal bir >
konuşma tonuyla bir
şeyler söyle; eğer duymazsa 30 adım ilerisinde aynı şeyi
tekrarla,
sonra 20 adım;
cevap alana kadar aynı şeyi tekrarla"
O akşam karısı mutfakta akşam yemeğini hazırlarken adam işlemi
uygulamaya koymuş.
40 adım uzaklıktan karısına normal bir konuşma tonuyla seslenmiş
"Hayatım bu akşam yemekte ne var?"
Cevap yok
Mutfağa biraz yaklaşmış. Mesafeyi 30 adıma indirmiş ve soruyu
tekrarlamış "Hayatım bu akşam yemekte ne var?"
Gene cevap yok
Mutfağa biraz daha yaklaşmış, mesafe 20 adım ve tekrar sormuş
Hala cevap yok
Adam mutfağın kapısına gelmiş artık mesafe iyice azalmış ve >
soruyu
tekrarlamış
Gene cevap alamamış
Bu sefer karısına iyice yaklaşmış ve aynı soruyu tekrar sormuş
"Hayatım beşinci kez söylüyorum, Tavuk"

ÇOK GÜZEL OLMUŞ KARDEŞİM EMEĞİNİZE SAĞLIK:)

gecekondu

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm Allah RAzı Olsun Acı Gerçekler :) :(

Allah(c.c.) izniyle ben eşimi sultanlar gibi yaşatcam inş :( :)

sena_şeyma

Kayıtlı Kullanıcı
Insanlik bugünde para karsisinda deger kaybetti.
Akıllı olup da dünyanın kahrını çekeceğine, deli ol dünya senin kahrını çeksin...
KARINIZLA ARANIZDAKI ORTAK YAN NE? AYNI GÜNDE EVLENDIK
HAYATIM BOYUNCA KARARSIZ BIRI OLDUM AMA ARTIK EMİN DEĞİLİM
BABAMA DEĞERİMİ SORDUM "DÜNYALAR KADAR" DEDİ. DÜNYANIN DEĞERİNİ SORDUM "BEŞ PARA ETMEZ" DEDİ

TÜRK KIZININ ÖZELLİKLERİ
İŞTe Türk KızlarınIn Özellikleri (Sözüm Meclisden Dışarı)
1-)Brad Pitt, Leonardo Di Caprio,vs... gibi tanımadığı insanlara aşık oLurLar.
2-)CırtLak renkLi markası ve fiyatı 100 m öteden beLLi oLan "cast" ayakkabıLarın içine kot pantoLonun paçasını sokar we herkesin onLara beğeniyLe baktığını zannederLer.
3-)Dış görünüşe değil iç görünüşe önem verdikLerini söyLeyip karşılarına çıkan ilk yakışıklı ve beyinsiz erkeğe aşık olurlar.

YERDE PARA BULDUM

Bir gün kayseri'lilerle lazlar savaş yapıyorlarmış.Kayserililerin aklına bir fikir gelmiş.Demişlerki;
bu lazların hemen hemen yarısı Temel, diğer yarısıda Dursun'dur .
Ve daha sonra savaşın ortasında bağırmaya başlamışlar:
-temel! temel!!!

Lazlardaki temeller kafalarını kaldırmışlar ve vurulmuşlar.
Daha sonra kayserililer :
-Dursun! dursun!!!!
Diye bağırmışlar. Dursunlarda kafalarını kaldırmışlar ve vurulmuşlar.Lazlardan çok az kişi kalmış ve onlarında aklına bir fikir gelmiş.Ve:
-Yerde para buldum bu kimin?
diye bağırmışlar. Bütün Kayserililer kafalarını kaldırmışlar ve vurulmuşlar.

EMEĞİNİZE SAĞLIK KARDEŞİM ÇOK GÜZEL OLMUŞ...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt