Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Gülelim mi? (1 Kullanıcı)

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı
supermis yaa:B benim kizimin adida zeynep sila ama odaha 4.5 aylik henuz boyle yaramazliklar yapamaz ama ilerde yapmayacagi ne malum dimi?:K:K

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm. Allah razı olsun ekrem kardeşim. çok güzeldi :B
olsun o kadar da dimi ama :K

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
ya ekremciğim ; gecenin bi yarısı okudum paylaşımını, :Gkahkaha atmamak için kendimi zor tuttum,yoksa bizimkiler beni topa tutardı..
pasta tarifi olağanüstü hal ilan edilmiş gibi..aslında anne mutfaktan çıkmasa o pasta yenilebilir..ceviz kabuklarına rağmen..:H
selam ve dualarımla..

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
ya ekremciğim ; gecenin bi yarısı okudum paylaşımını, :Gkahkaha atmamak için kendimi zor tuttum,yoksa bizimkiler beni topa tutardı..
pasta tarifi olağanüstü hal ilan edilmiş gibi..aslında anne mutfaktan çıkmasa o pasta yenilebilir..ceviz kabuklarına rağmen..:H
selam ve dualarımla..
evet ama küçük kızınız varsa pasta yapmak sağlığa zararlı olabilir değilmi ablam.:D benim iki kardeşim var ikiside fırlama.sabah kalktım kardeşlerim ocağı açmış yemek ıstıyorlar.tabi biraz kızdım.sonra annem geldi bana bi tane vurdu.niye engel olmuyon diye ama canı sağolsun.ama biraz acıdı yav.

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Temel bir dükkana girer ve "hamsi" ister.

-"Karadenizli misiniz?" diye sordu tezgahtar.Temel kızdı;

-"Karadenizli'yim ne olacak?"

Ve başladı yine öfkeyle sormaya;

-"Ne yani? Şimdi Antep fıstığı isteseydim,"Antep"li misin diye mi soracaktın? İzmir tulumu istesem İzmirli,Kestane Şekeri istesem Bursalı mı olacaktım?..

-"Yooo!" dedi tezgahtar.Temel;

-"O zaman niye sordun "Karadenizli misin ?" diye şeklinde çıkışınca,tezgahtar tartışmaya SON noktayı koydu;

-Burası nalbur dükkanı da ondan...!!!!

:BSelamün Aleyküm Talip Amcamız, aslında nalbur dükkanının sahibi, başka bir şeyi kast etti gibi geldi:D..Emeğinize sağlık Talip amca, çok güzeldi, Allah c.c razı olsun inşallah.Allah'a emanetsiniz.Selam ve dua ile.

turk_s

Kayıtlı Kullanıcı
:BSelamün Aleyküm Talip Amcamız, aslında nalbur dükkanının sahibi, başka bir şeyi kast etti gibi geldi:D..Emeğinize sağlık Talip amca, çok güzeldi, Allah c.c razı olsun inşallah.Allah'a emanetsiniz.Selam ve dua ile.

bu daha güzel:))))))))))))

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
evet ama küçük kızınız varsa pasta yapmak sağlığa zararlı olabilir değilmi ablam.:D benim iki kardeşim var ikiside fırlama.sabah kalktım kardeşlerim ocağı açmış yemek ıstıyorlar.tabi biraz kızdım.sonra annem geldi bana bi tane vurdu.niye engel olmuyon diye ama canı sağolsun.ama biraz acıdı yav.
EKREMCİĞİM HEP KIZLARDAN DERTLİYİZZZ..YA OĞLANCIKLAR..ONLARDA ELLERİNDE TABANCA,ANNELERİNİN ETEĞİNDEN TUTUP,evin içinde,ANNELERİ NEREYE,ONLAR ORAYA...:evetMAŞALLAH KARDEŞLERİN KENDİ İŞLERİNİ GÖRMEYE BAŞLAMIŞLAR..AMA SEN YANLARINDAYMIŞSIN:A,ANNENİN ELLERİNDEN ÖPERİM..TABİ KARDEŞLERİNE DİKKATLİ OLMALARINI SÖYLEMEK SANA DÜŞER..BEN DE ABLAYIM..BU ABLALIK ABİLİK İŞLERİ,ÇOOK SORUMLULUK İSTER..NE YAPALIM,KADER..:H
selam ve dualarımla..

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
EKREMCİĞİM HEP KIZLARDAN DERTLİYİZZZ..YA OĞLANCIKLAR..ONLARDA ELLERİNDE TABANCA,ANNELERİNİN ETEĞİNDEN TUTUP,evin içinde,ANNELERİ NEREYE,ONLAR ORAYA...:evetMAŞALLAH KARDEŞLERİN KENDİ İŞLERİNİ GÖRMEYE BAŞLAMIŞLAR..AMA SEN YANLARINDAYMIŞSIN:A,ANNENİN ELLERİNDEN ÖPERİM..TABİ KARDEŞLERİNE DİKKATLİ OLMALARINI SÖYLEMEK SANA DÜŞER..BEN DE ABLAYIM..BU ABLALIK ABİLİK İŞLERİ,ÇOOK SORUMLULUK İSTER..NE YAPALIM,KADER..:H
selam ve dualarımla..[/quote]

evet ablam doğru zaten bizim evde kız yok 5 kardeşiz 5 de erkek.allah yardımcımzız olsun.boncuklu silahlar var her zaman alıyorlar evin içinde terör estiriyorlar.tabi bende ara sıra onlarla yaramazlık yapıyorum.bidee dikkatimi çekti sen yanlarındaymışsın demişsin.ve orda ağlayan smil koymuışsun.?.a.e.o

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
gülmek isteyen varmı?

gülmek isteyen varmı?

bir gün din dersinde sınıfa müfettiş girer.bir çocuğu ayağa kaldırır:
-adın nedir?
çocuk:
-fatih!der
müfettiş de öyleyse fatiha suresini oku der.Çocuk okur.daha sonra bir çocuğu daha kaldırır:
-adın nedir?
-Yasin! Ama arkadaşlar bana kısaca kevser derler...

İki arkadas bir gece yürüyerek
eve dönerlerken, bir tanesi, biraz macera olur eğleniriz
düşüncesiyle ilerideki mezarlığa girip kestirmeden gitmeyi
önerir ve diğeri de hemen kabul eder. Mezarlığın içine
girerler ve yürümeye başlarlar. Çok derinlerden "tong tung"
diye garip seslerin geldiğini farkederler.İki arkadaş bir
taraftan tırsarak bir taraftanda tırstıklarını birbirlerine
belli etmeyerek yürümeye devam ederler ama bu korkunç ses
onlar yürüdükçe artmaktadır. Epey ilerledikten sonra ilerideki
sis bulutunun arkasında bir kıpırtı görürler. İyice
tırsmışlardır artık ama "erkeklik" ya, yürümeye devam ederler.
Sis biraz dağıldığında, farkederler ki, bir mezar başında bir
yaşlı bir adam, elinde çekiçle mezar taşına birşeyler yazmaktadır.
Bunu gören iki arkadaş, müthiş bir şekilde rahatlayarak sorarlar
adama :
"Üf yahu amca, bu saatte çalışılır mı? Biz de seni hayalet
sanıp korkmuştuk !"
Yaşlı adam da şöyle bir kafasını kaldırıp gençleri süzdükten
sonra sinirle homurdanır :
Adımı yanlış yazmışlar evlat!!!

Biyoloji dersinden yapılacak sınav için sınıftaki herkes acayip çalışmış, notlar fotokopiler havada uçuşmuş. Daha sonra sınavın yapılacağı gün gitmişler bir de bakmışlar, ortada kağıt kalem yok sadece sıra sıra mikroskoplar. Hocada başlarında bekliyorken demiş ki, "Bu mikroskoplarda lam'da bir böceğin bacağı var, sınavınız bacağından böceği tanımak" Tabi hemen itirazlar, ama fayda etmemiş, hoca dediği dedik. Öğrenciler mikroskopların başına geçmiş. Ama bir şey yapamıyorlar. En sonunda biri dayanamamış, kapıyı çarpıp çıkmış. Hoca arkasından seslenmiş :

''Kimsin ulan sen, kapıyı çarpıp çıkıyorsun?" Kapı hafifçe aralanmış ve bir bacak uzanmış :
"Tanısana hadi, tanısana kim olduğumu

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
islamiyet genin en neşelisi hayırlı cumalar.ablacım rabbim yüzünü hep güldürsün

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
abla değil mahusn kul kardeş ekrem kardeş allah hepimizi güldürsün seninde cuman mübarek olsun

FATIMAA

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Hakikaten çok Komikler Siz Bizi Güldürüdünüz Mevla Sizi Güldürsün.

Selam Ve Dua Ile..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt