Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Gülelim mi? (1 Kullanıcı)

ibocan53

Kayıtlı Kullanıcı
ben rizeden..sanırım tanışmıyoruz..ne önemi var bunun burda tanıştık umarım kaynaşırız...

marziye

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleyküm

selamunaleyküm

çok güzel emeğinize sağlık

huesniye

Kayıtlı Kullanıcı
elhamdülilah müslümanim deyip kac kisinin sabah namazinin kac rekat oldugunu bilmeyen insan var acaba

~Elçi~

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun kardeşim çok güzeldi :)

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
biraz gülelimmi

biraz gülelimmi

bir gün temel ile arkadaşları bir adada yanlız kalırlar ve temel yerde bir sihirli bir lamba bulur, bunu gören arkadaşları temele lambayı ovalamasını söylediler temel lamayık ovaladı içinden cin çıkarak hepsinden bir şey dilemelerini söyledi arkadaşlarının ikiside ailesinin yanına gitmek istediler sıra temele geldiğinde temel:e madem yanlız kaldım benim burda canım sıkıldı arkadaşlarım geri gelsin demiş bunun üzerine cin temelin istediğini yaparak arkadaşlarını geri getirdi arkadaşları geri geldiğinde ise temeli bütün gün boyunca kovaladılar

temel

birgün temel askerideymiş yanına iki eşek almış ve oradan geçen bir askere fotoğraf çek demiş bu fotoğrafı annesine göndermiş yanınada not yazmış demiş ki anne ortadaki benim demiş
bu çok komik

Bir gün iki deli havuzun başında oturup çay içiyorlardır.Delinin teki çayı için getirilen şekeri havuza atar ve havuzun suyundan bir yudum alır ve:
-Şeker attım ama tadı yok,der
İkinci deli ise:
-Niye tadı olsun ,KARIŞTIRMADİN Kİ SALAK! :)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
namazlh9.gif

Allah razı olsun kardeşim :)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt