Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Gülelim mi? (3 Kullanıcı)

mabet_bekcisi

Kayıtlı Kullanıcı
bu fıkraların tepsini biliyorum .temel bizim orda yaşıyo trabzonda
ama temeli boykot ediyoruz adam hep amerika ve fransa ve ingiltereyle çalışıyo

ibocan53

Kayıtlı Kullanıcı
Hoca Daha Deliymiş...

Hoca Daha Deliymiş...

MİNAREDE ÖĞLE EZANI OKUYAN HOCA AZ SONRA OLACAKLARDAN HABERSİZDİR..EZANI ÇOK İYİ OKUYAN VE EVİNDE YATAĞINA UZANARAK BU GÜZEL EZANI DİNLEYEN AKIL SAĞLIĞI YERİNDE OLMAYAN ADAM EZAN BİTİNCE HEMEN CAMİİ KAPISINA GİDER...HOCA KAPIDAN ÇIKAR ÇIKMAZ ONA EZANI YİNE OKUMASINI SÖYLER,HOCA ŞAŞIRIR VE BÖYLE BİRŞEY OLAMAZ VAKİTSİZ OKUYAMAM DER.ADAM DELİ VE LAF ANLAMIYOR...HOCANIN BOĞAZINDAN TUTARAK ONA BASKI YAPAR VE ESİR ALIR.İLLA OKUYACAKSIN DER.HOCA FERYAT FİGAN İMDAAAAT YARDIM EDİN DEMESİYLE ÇEVREDEN CEMAAT YETİŞİR TOPLANIR...DELİ KİMŞEYİ YAKLAŞTIRMAZ YANINA...ORDAN GEÇEN SARHOŞUN BİRİ KALABALIĞI GÖRÜNCEE HEYYYT NE OLUYOR LAN BURDA DEMESİYLE CEMAAT HOCAMIZI ESİR ALDI DELİNİN BİRİ,SARHOŞ HEMEN EVREYE GİRER DELİYE HOCAYI BIRAKMASINI AKSİ TAKDİRDE MİNAREYİ KESECEGİNİ ÜSTLERİNE DEVİRECEĞİNİ SÖYLER...DELİ BUNA İNANMAYARAK GİT İŞİNE PİS SARHOŞ DER...SARHOŞ BUNA KIZARAK CEBİNDEKİ KÜÇÜK ÇAKIYLA MİNAREYE SÜRTEREK BAK SEN KAŞINDIN DER.BUNU GÖREN HOCA DELİDEN CAN HAVLİYE KENDİNİ KURTARIR VE KAÇINN SARHOŞ MİNARAYİ KESİYOR DİYEREK KAÇAR...

ibocan53

Kayıtlı Kullanıcı
sağolun arkadaşlar.bende fıkra çok.konularımı takip ederseniz sizi daha çok güldürecegimden şüpem yok..ilginize teşekkürler.allaha emanet olun

ibocan53

Kayıtlı Kullanıcı
Gerçekten Uzaktan öyle Görünüyor

Gerçekten Uzaktan öyle Görünüyor

ARKADAŞLAR.BU FIKRADA BİRAZDA DERS ÇIKARILMASI GEREKEN ŞEYLER VAR...

TEMEL İLE DURSUN TEKNEYLE BALIĞA ÇIKARLAR...KIYIDAN BAYAĞI UZAKLAŞTIKTAN SONRA BİR ADANIN KIYISINDA BAYILMIŞ VAZİYETTE BİR KADIN BULURLAR...HAVA BAYAĞI KARARMIŞTIR VE TEKRAR DÖNMEK İÇİN SABAHI BEKLEMELERİ GEREKMEKTEDİR.GEÇEYİ ADADA GEÇİRMELERİ GEREKEN TEMEL VE DURSUN KADINIDA SAĞ SALİM KIYIYA GÖTÜRMEYİ AMAÇLAMAKTADIRLAR...KADIN HALA BAYGINDIR.UYUMA VAKTİ GELDİĞİNDE İKİSİDE FİKİR AYRILIĞINA DÜŞMÜŞLERDİR...UYUMA KONUMLARINI BİTÜRLÜ AYARLAYAMAMAKTADIRLAR.İKİSİNİNDE BİRBİRLERİNİN KADINA BİŞEY YAPACAK FİKRİ AKILLARINDADIR.BUNUN İÇİN BİR PLAN GELİŞTİREREK BİR AGACIN ALTINA KADINI BIRAKAÇAKLAR,AĞAÇTAN 100 METRE UZAĞINDA DURSUN VE AĞACIN ÜSTÜNDE DE TEMEL SABAHI EDEÇEKTİR.BU FİKİR İKİSİNİN KABULLENECEĞİ BİR FİKİRDİR VE HEMEN UYGULARLAR...FAKAT KURNAZ TEMEL KISA BİR ZAMAN SONRA AGACIN ÜSTÜNDEN BAĞIRARAK DURSUN YAZIKLAR OLSUN SANA KADINA NİYE SALDIRIYORSUN.BURDAN İNERSEM VARYA ÇOK FENA OLACAK DER.DURSUN BUNUN ÜZERİNE SEN ŞAŞIRDIN HERALDE BEN ANLAŞTIĞIMIZ YERDEYİM.TEMEL HEMEN AĞAÇTAN İNER.BU BÖYLE OLMAZ DURSUN SEN AĞACA ÇIK BEN 100 METRE İLERDE YATARIM DER...DURSUN AĞACA ÇIKAR BAKARKİ AŞAĞIYA TEMEL KADININ YANINDADIR VE (.......)...BUNUN ÜZERİNE DURSUN ULA TEMEL HAKKATEN BURDAN OYLE GÖZÜKİYİ...

ders çıkarılacak şey nedir diye soruyorsunuz belki,benim sahsi fikrimdir,sadece günümüz çerçevesinde değil genel anlamda halkımızın büyük bir çogunlugu uzaktan nasıl görünürse okadarını görüyor...hakikatten burdan öyle gözüküyor...

ibocan53

Kayıtlı Kullanıcı
Kisa..çok Komik

Kisa..çok Komik

BİR ÇİFT TURİST TRABZON LİMANINI ARAMAKTADIR..FAKAT BULAMAZLAR.EN SON ARTIK BİRİNE SORMA İHTİYACI DUYARLAR...TEMEL LİMAN NERDE ACABA DER...TEMEL ŞAŞIRIR,BENUM TEMEL OLDUĞUMİ NERDEN ANLADUN,TAHMİN ETTİM.ÖYLEMİİ LİMANİDA TAMİİN ET OZAMAN...

kakule

Kayıtlı Kullanıcı
ha bak buna gülebiliriz sağolasın:)

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
gerçekten çok komikmiş allah razı olsun

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
Komik Fikralar

Komik Fikralar

mamet ağa oğlunu okula gönderir mualim bey bunu adam et der öğretmen söyler depik sille girişir bu adam olmaz sonra okul bitmeye 2 3 hafta kala çocuğa bi heves gelir çocuk der öğretmen yarın nederse ben kalkacam demiş öğretmen bunu kaldırır baklava yaz der çocuk yazamaz öğretmen sorar niye yazamıyon öğretmenim yazacamda baklavanın fıstıklısınımı yazim cevizlisinimi.

adamın biri bakkala gider yumurtanın tanesi ne kadar 3 kuruş adam çok pahalı yav der bakkal şurda çatlamışları var sana çatlamışları 1 kuruş sayarız demiş.adam kaç tane çatlak var demiş bakkal 5 der adam ben 20 tane alacaktım der sen şurdan 15 tane daha çatlatta bana 1 kuruşa say demiş.

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
Temelin Babasi Nasil öldü

Temelin Babasi Nasil öldü

temelin babası vefat eder.cenazeye gelen bir aile dostu temele sorar: "NASIL OLDU"?
CEVAP:30. kattan asagı düştü.
ADAM: vah vah desene cok feci ölmüş.
TEMEL: yok yok öyle ölmedi,tam yere düşecekken manavın tentesine carpıp tekrar yukseldi.
ADAM:wah waah! daha şiddetli cakıldı o zaman
TEMEL: YOK! karsıdaki kasabın tenteden zıpladı bu seferde karsı binanın catısına...
ADAM: demek catıya carpıp öldü
TEMEL: yok yaa! catıdan yuvarlanıp elektrik tellerine gitti.
ADAM deme ya! carpıldı o zaman
TEMEL: yok canımm teller yaylandı babamı 200 metre fırlattı ADAM 200 metreden yere cakıldı öylemi? yazık
TEMEL: yok yaa yine en bastaki bakkalın tenteye...
ADAM: oradamı öldü?
TEMEL: YOO ordan yine kasaba ...

en sonunda bunalan adam temele bagırarak sordu "ULAN NASIL ÖLDÜ BU ADAM!!!

TEMEL: "BAKTIK DURMUYO BİZDE VURDUK!!

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
çok Güzelmiş Valla Allah Razi Olsun

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
çok Gomik (hanimindan Gorkanlar Ayağa Galksinlar)

çok Gomik (hanimindan Gorkanlar Ayağa Galksinlar)

Elazığ’da adamın biri kahveye girer ve oyun oynayanlara hitaben:

“Hop abeler, bi dakka. Hanımından gorhanlar ayağa gahsın.”

Ani bir gürültü, haydaaa herkes ayakta. Bir kişi hariç.
Kahvenin tamamı hayretler içinde.
Soruyu soran adam, oturan adama yaklaşır ve:

“Abe helal olsun be, deliganlı adam mışsın.

Harbiden sen hanımından korkmaz mısın?”

Adam nefes nefesedir. Heyecanı biraz geçince:

“Yav gardaşım ele bi laf ettin ki, dizlerim bağı çözüldü, galhamadım.” der.

ibocan53

Kayıtlı Kullanıcı
Suçlu Kim Sizce...

Suçlu Kim Sizce...

tir Söförü Ağir Yüklü Halde Yokuş Aşaği Inerken Freninin Patladiğini Farketmiş Ve Paniklemiş...karşisina 2 Yol çikmiş Ama Birinin Başinda Bir çocuk Var Digerinde Ise Koskoca Pazar Yeri Vardir.adam Hemen Tereddüt Etmeden Seçimini Yapar...gelin Görün Ki Adam Mahkemede Binlerce Insanin ölümüyle Yargilanir.hakim Sorar.oğlum Neden Pazar Yerini Cehenneme çevirdin,adam Olanlari Sinirli Birşekilde Anlatmaya Başlar.şimdi Hakimbey Ben Yokuştan Inerken Frenim Patladi.bi Tarafa Baktim Bir çocuk Var öbür Tarafa Baktim Pazar Yeri Siz Ne Yaparsiniz,çocuğun Olduğu Yere Giderdim Der Hakim,adam Daha çok Sinirlenerek Bende öyle Yapacaktim Ama çocuk Pazara Kaçti Hakim Bey...

oflu61

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.samiyusuf-tr.com
Bush Ve şöförü

Bush Ve şöförü

George W. Bush şoförüyle bir kır gezisine çıkar. Arabayla giderken bir tavuğu ezerler. Meseleyi tavuğun sahibi olan çiftçiye kim anlatacak diye düşünürken Bush alicenap bir tavırla şoförüne şöyle der:

"Bana bırak. Ben Dünya'nın en güçlü adamıyım. Çiftçi bana muhakkak anlayış gösterecektir." Bush çiftçinin evine girer ve bir dakika sonra da nefes nefese koşarak geri döner.
Göz morarmış, surat dagılmış haldedir. Şoförüne "Çabuk toz olalım burdan!" der.

Aksilik bu ya, arabayla daha 20 metre gitmeden bu defa da orada gezen bir domuzu ezerler. Bush korkulu gözlerle şoförüne bakar ve "Şimdi adama gidip söyleme sırası sende!" der.

Şoför çiftliğe gider. Bush da arabada bekler. 10 dakika, 20 dakika 30 dakika derken....Şoför bir saat sonra sarkı söyleyerek, gülerek, cepleri para dolu ve kolunda irice bir meyve sepeti ile geri gelir.

Bush şaşkın bir halde sorar: "Çiftçiye ne dedin ki bu kadar ikrama boğdu seni?" "Valla ben de anlamadım" der Şoför. "Ben ona sadece şöyle dedim:
Iyi günler. Ben George Bush'un şoförüyüm. Domuz öldü!

tan_vakti

Kayıtlı Kullanıcı
ehuheuhuehuhu afferım
tşkler güzel bir yazıydı

tevhiteri

Kayıtlı Kullanıcı
Baktiniz ölmek Istemiyor Babaniz Bile Olsa öldürmeye çalişin.ölmeden Evvel ölünüze Ulaştirmaya çalişin

kbraa

Kayıtlı Kullanıcı
ellerine sağlık...
sonunada inş desek ne iyi olurr...

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
Erkekler Kizmasin

Erkekler Kizmasin

rivayete göre:

Adam, gazetede gün boyu kadınların erkeklerden çok daha fazla konuştuklarını okuyunca,
gazeteyi alıp mutfaktaki hanımına seslenir:
" Bak! Erkekler günde toplam 15 bin kelime konuşurken, kadınlar 30 bin kelime konuşuyorlarmış"

Karısı gülümseyerek cevap verir:
" Tabi öyledir. Söylediğimiz her şeyi size tekrar etmek zorunda kalıyoruz da ondan..."

Adam:
" Ne dedin sen, ne dedin?.."
ERKEKLER KIZMAYIN

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt