Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Gülelim mi? (3 Kullanıcı)

mabet_bekcisi

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kardeşim allah erkan abiye yardım etsin amin.yapma böyle ya korkuyom :D
kork tabi bir de pop şarkısnı çevirip yapmış neden bir ilahi deği neden bir ezgi değil he söyle bakim.erkan abi dün akşam okumuştur kesin şarkını uyarı cezası gelir yakında :evet

mabet_bekcisi

Kayıtlı Kullanıcı
doğru kardeşim allah yardımcın olsun internet yollasanız iyi olur ama bilgiasyarda yok internet göndereceksiniz ama tatilde babam işallah alacak
bende sana makarna gönderdim :K:K
208268831_e3117c178b_o.jpg
ALLAH razı olsun kardeş.dün akşam açıktık arkadaşla bizde diyorduk ki makarna olsada yesek makarnayı bile özledik yaa.:A:

ATA_11

Kayıtlı Kullanıcı
Yazıklar olsun yazıklar olsun
Adminin böylesine yazıklar olsun

Herşey karanlık nerde insanlık
Admine yağcılık edene yazıklar olsun
Batsın bu site bitsin bu forum
Banlayıp da gülene yazıklar olsun
Açılmamış başlıklar teşekkürsüz mesajlar
Banlanan hesaplar benim mi olsun
Ben ne yaptım admin sana
Mahkum ettin beni ban'a
Her forumda bin mesajım var
Şikayetim kurucuya şikayetim kurucuya
Banlayan sen mi yoksa o mu bilemedim
Öyle bir banladın ki kendindime gelemedim
Offf ff ff
Çıkmaz bir forumdayım yolumu bulamadım
Ben mi açtım ben mi açtım
Bu topiği yanlış yere ben mi açtım

Forum bozulmuşsa ben mi yarattım
Batsın bu site bitsin bu forum
Banlayıp da gülene yazıklar olsun
Açılmamış başlıklar teşekkürsüz mesajlar
Banlanan hesaplar benim mi olsun...

SELAM KARDEŞ.BU BİLİNEN BİR ŞARKININ DEĞİŞMİŞ HALİ.İYİ ESPİRİLİ BİRŞEY FAKAT YARATTIM KELİMESİ BENCE BOZDU YAA.YARATMAK ALLAHA (CC)MAHSUSTUR.YANLIŞ ANLAMA DAHA DİKKATLİ OLALIM ,BENDE YAPABİLİRİM HATA BİRBİRİMİZİ UYARALIM İNŞALLAH.SELAMETLE KAL

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
S.a Kardeşim Tamam Bidaha Olmaz A.e.o Neyse Kaldirim O Kelimeyi

kakule

Kayıtlı Kullanıcı
çok güldüm ekreme kardeşim yapma rezil edirsun bizi ya

gecekondu

Kayıtlı Kullanıcı
tebessüm ettiren hoş bi fıkra gibi :) cahilliğin böylesi Yurdum insanıııı dahası varmı aslında Kapakların altına haramdır içmeyiniz yazsalar :( ..

mabet_bekcisi

Kayıtlı Kullanıcı
aslında çok doğru bişey tekrar deneyiniz yazısı tekrar neyi deneyeceği başka bir şişe alıp onda mı yoksa aynı şişede mi.şirketin anlatım bozukluğu bence
aferin idris amca sana bir trabzonlu olarak senle gurur duyuyorum.

ayshidayet

Kayıtlı Kullanıcı
:):):)bende karadenizliyim ama gerçekten hemşerimiz komikmiş,,şaka gibiiiiiiiiiii:)))))))bece şakadırrrr yani

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
hayır kardeşim tamam özür dilerim fdazla gittim üzerişne sanırım hakkını helal et kaldıra gülüyorum ama şaka yaptığımı anlaman lazım kardeşim.kaldırma sakın
kaldırdım ama istiyorsanız bi daha koyim ama valla ben ciddi olduğunu zanettim

mabet_bekcisi

Kayıtlı Kullanıcı
kardeş şakaydı sadece ata kardeşin dediği yeri düzelt yeter hakkını helal et uzattım birazbir daha şaka yapak yok:(

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
çok güzel düşünmüşsün kardeşim ALLAH razı olsun bakarakta doyulabilir sanırım:A
ALLAHın selamı üzerine olsun inşALLAH.rabbim seni hep koruyp kollasın onun çizgisinden hiç şaşma emi güzel kardeşim benimB)
işallah güzel kardeşimmmm hepimiz allah senden razı olsun cümlemizden amin ecmain

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
Böyle Geline Ne Demeli

Böyle Geline Ne Demeli

Evin yeni gelini geldi geleli baş köşede oturmuş her türlü ihtiyacı eksiksiz karşılanıyormuş.
Kayın valide ve kayınpeder bu durumun artık değişmesi gerektiğini bu hal böyle devam ederse kendilerinin ve gelinin akibetinin pek de hayra alamet olamiyacağını düşünmektedirler.

bu yüzden bir plan yapıp uygulamaya koyarlar.
Plan şu:
Gelinin huzurunda Evin temizliği hususunda ikisi süpürge kapma yarışına girecekler.Bu arada onları seyreden gelin haliyle,temizlik işini ben halladerim diyecek ve onların elinden süpürgeyi alacaktır.diye düşünürler.Ama nafile.

Bir süre onların bu göstermelik mücadelelerini izleyen gelin,oturduğu yerden:
AYIP AYIP YAŞINIZDAN BAŞINIZDAN UTANIN.KAVGA SİZE HİÇ YAKIŞMIYOR.HEM BUNUN İÇİN KAVGAYA NE GEREK VAR.deyince,

KAYINVALİDE ÜMİTLE,Vay ağzına sağlık kızım.Temizliği bundan sonra sen yapacan değil mi? sorusuna.
gelinin gönül yaralayan şu cevabı gelir:
ne temizliği,size tavsiyem şudur:kavga etmenize gerek yok.iyisimi temizliği sıra ile yaparsınız.Bir gün sen bir gün babam demiş

ibocan53

Kayıtlı Kullanıcı
gülme konusunda komik olan şeyin ne kadar komik oldugudur.dolayısıyla gülme şeklinde değişiklikler olur.ayrıca belirtmek istediğim bişey var.desibelin bir gülme çeşidi olduğu söylenmiş,en azından ben öyle gördüm,desibel ses şiddetinin birimidir.genelde zabıtalar gece klupleri gibi yerlerde ses denetimleri yaparlar desibeli yüksek çıkan yerler bu şekilde ceza alır.bilginize..ayrıca paylaşım için teşekkürler elinize sağlık.A.E.O...

ibocan53

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar ocakta birakın bunları dibi tutsun bi güzel:D:D:D

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt