Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Gülelim mi? (2 Kullanıcı)

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
erkem kardeş sakın yemek yapma olur mu.
en kolayı çık dışarda ye ne bulaşık ne tezgaha yapışan makarnalar ne de başka bişey
tek zorluk ne biliyor musun yemeği yedikten sonra bir miktar para ödemen gerek:)
asında büyük olsaydım öyle yapardım.yanlız biraz değil çok para ödeem gerek onun yerine cafe ye gelirim sizin güzel paylaşımlarınızı okurum (evde bilgiasyar yok)

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
im030.jpg

banada bu çıktı maşallah

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
Sen Bu şarkidan Sonra Ban Yersin Söyleyeyim şarkiyi Söylemeye Başka.
Erkan Abi Ekrem Sana şarki Yazmiş Oku:)
aaman ha erkan abi görmesin ama ben bunu bu site için yazmadımki çünkü erkan abi öyle birisi değil düşüncelerim erkan abinin kalbi imanla dolu biri olduğunu gösteriyor yoksa böyle bi site yapmazdı değilmi?

kbraa

Kayıtlı Kullanıcı
paylaşim Için Teşekkürler ....:D

SURMELI_CEYLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ben Bayan Olmama Rağmen Bunlari Yapamadiğim Için Bişey Diyemiyorum Ama Yemek Yapmak Zor Olmasa Gerek Basit Görünüyor(tabi Hiç Denemedim) Neyse Allaha Emanet Olun

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
Bush Fikralari Buraya

Bush Fikralari Buraya

AĞAÇ DİKME TAKTİĞİ
Başkan Bush ile baba Bush birlikte çiftliklerinde çalışıyorlarmış. Baba Bush çukur kazıyor, oğul Bush ise kazılan çukuru dolduruyormuş. Saatlerdir onları izleyen geleceğin saldırı bakanı Rumsfeld sormuş:
- Neden biriniz çukur kazıyor, öteki de onun kazdığı çukuru dolduruyor? Başkan Bush demiş ki;
- Biz dün 3 kişi çalışıyorduk. Babam çukur kazıyor, abim fidanı dikiyor ben de çukura toprak dolduruyordum. BUGÜN ABİM GELMEDİ DE!

Başkan Bush'un yeni talimatı:

-Üzerinde resmim olan pul bastırdım, bundan böyle başkanlığın bütün mektuplarında bu pullar kullanılacak. Bir süre sonra görülmüş ki pullar zarfa bir türlü yapışmıyor. Başkan Bush küplere binmiş ve yetkiliyi çağırıp sormuş;
- Üstünde resmim olan pullar yapışmıyor, arkalarına zamk sürmediniz mi?
- Sürdük efendim, demiş yetkili ve eklemiş;
- Yapışmamasının nedeni, herkesin pulun ön yüzüne tükürmesi.....

OKUL ZİYARETİ
Bush bir gün askeri üniforma ve elinde silahla bir ilkokulu ziyaret eder, çocuklara:
-Sorusu olan var mı? der. Küçük Bob sözü alır:
-Benim üç sorum olacak:
1-Seçimlerde daha az oy almanıza rağmen nasıl oldu da başkan oldunuz? 2-Hiroşima'ya atılan atom bombası sizce dünyanın en büyük terör faaliyeti değil midir?
3-Hiçbir sebep yokken neden Irak'ı işgal ettiniz?'
Aniden zil çalar ve çocuklar teneffüsse çıkarlar.
...........
Çocuklar geri döndüğünde bu sefer sözü küçük Tom alır:
-'Benim beş sorum olacak:
1-Seçimlerde daha az oy almanıza rağmen nasıl oldu da Başkan oldunuz? 2-Hiroşima'ya atılan atom bombası sizce dünyanın en büyük terör faaliyeti değil midir?
3- Hiçbir neden yokken neden Irak'ı işgal ettiniz?
4- Bugün neden zil 30 dakika erken çaldı?
5- Bob nerde?

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
Bir İngiliz doktor diyor ki :

-"Tıp bilimi bizde öyle ilerledi ki, biz bir adamın beynini alırız ve başkasına koyarız ve onu altı haftada iş arayacak hale getiririz."

Alman doktor diyor ki :

-"Bu hiç birşey değil; biz bir adamın beynini çıkarırız ve başkasına koyarız ve onu dört haftada şavaşa hazır hale getiririz."

Amerikalı doktor da diyor ki ;

-"Beyler siz çok geridesiniz. Biz Teksastan bir beyinsizi aldık ve beyazsaraya koyduk. Şimdi ülkenin yarısı iş arıyor, yarısı da savaşa hazırlanıyor."

leni

Kayıtlı Kullanıcı
:K :K :K emeğine sağlık :B

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
ELLERİNE SAGLIK KARDEŞİM :K:K:K......

kbraa

Kayıtlı Kullanıcı
suçlu nasıl kurtulur?

suçlu nasıl kurtulur?

Padişah bir suçluyu asacakmış. Vezirine demiş:
"Bir kağıda ölüm bir kağıda yaşam yaz.bir torbaya koy.suçlu hangisini seçerse o olacak."
Vezir suçlu düşmanı olduğu için ikisine de ölüm yazmış.suçluda bunu biliyormuş.
Ama veziri padişahın yanında suçlayamazmış.
Soru şu: Suçlu nasıl kurtulur?

CVP; BİR TANESİ ALIR YUTAR.BEN BUNU SECTIM DİĞERİNİ ACALIM DER."VE ACTIKLARI İKİSİDE ÖLÜM OLDUĞU İÇİN ACTIKLARI DA ÖLÜM CIKACAKTIR. O ZAMAN "SECTIĞI YAŞAMDIR "DER PADİŞAH VE KURTULUR.

kakule

Kayıtlı Kullanıcı
çok güzel eline sağlık kardeşim

kbraa

Kayıtlı Kullanıcı
:K eline sağlık güzelmiş valla.....::B

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
çok güzelmiş allah razı olsun çok güldüm

leyla-1

Altın Üye
Gerçekten çok güzel bir paylaşımdı emeğinize sağlık Allah razı osun Rabbim kötü art niyetli insanlara fırsat vermesin inşallah bütün kötülüklerden kötü insanlardan kazalardan belalardan musibetlerden ani ölümlerden Rabbim gelmeden cümlemizi esirgeyip korusun bizleride inşallah.AMİN...

SURMELI_CEYLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bunda Ne Var Sanki Ya:( Olamaz Mi Hem Zaten Yemek Yapmak Için Daha Yaşim Küçük Okul Bitsin öğreniriz Ne Acelesi Var Bu Arada Haklisiniz Kadinlar Baş Tacidir Allaha Emanet Olun:h

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt