Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Gülelim mi? (4 Kullanıcı)

ZEHRA MELEK

Kayıtlı Kullanıcı
Bayanlar Baş Tacidir O Kismina Kesinlikle Katiliyorum... :)
Ayrica Yemek Yapmak Hiçte Kolay Değil Bence...

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
Beni Güldürdün Allahda Seni Güldürsün Kardeşim....a.e.ol.dua Ile..

SURMELI_CEYLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Hemen Baktiğimda Buldum Uykulu Ve Yorgun Olmama Rağmen Hayirli Geceler

mabet_bekcisi

Kayıtlı Kullanıcı
aaman ha erkan abi görmesin ama ben bunu bu site için yazmadımki çünkü erkan abi öyle birisi değil düşüncelerim erkan abinin kalbi imanla dolu biri olduğunu gösteriyor yoksa böyle bi site yapmazdı değilmi?
evet öyle biri zaten erkan abimiz ama o bir ADMİN ve bu sitenin tek yöneticisi muhtemelen bu şarkı onada gidiyor.
erkan abi yeni banlı üyen hayırlı olsun:D:D:D:D

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
Emeğinize sağlık ekrem kardeşim.Güzel olmuş gerçekten :D

mabet_bekcisi

Kayıtlı Kullanıcı
asında büyük olsaydım öyle yapardım.yanlız biraz değil çok para ödeem gerek onun yerine cafe ye gelirim sizin güzel paylaşımlarınızı okurum (evde bilgiasyar yok)
canım kardeşim şükret evinde yemek yiyorsun biz aç susuz buralarda ya öğrencilik çok zor keşke sen bana tezgaha yapışmış makarna yedirsen o hal işte
teşekkür ederim kardeşim
hemen sitemiz adına san bir pc ve üzretsiz internet yolluyoruz:D.kardeş hele okulu bitir olur inşALLAH

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Ya banlanınca işte böyle şarkılar yazarsın hadi bikere daha banlan başka şarkı yaz

gul_i rana

Kayıtlı Kullanıcı
ben yemek de yaparim ama daha cok pasta,tatli cesitlerini yapmayi seviyorum:evet yinede yapamayan kardeslerim zamanla ogrenirsiniz uzulmeyiiin.:H

reyyan34

Kayıtlı Kullanıcı
seni seviyorum

seni seviyorum

1."Seni Seviyorum" : Hadi ya Çok ilginç. ee Sonra...

2."Seni Seviyorum" : Yeni Parola Bu mu, Ben Ne Diycem Peki?

3."Seni Seviyorum" : Güzel... Peki Baska Çesidin Veya Suben Var mi?

4."Seni Seviyorum" : Allah Razi Olsun.

5."Seni Seviyorum" : Olur, Sarayim mi Burda mi Seveceksin?

6."Seni Seviyorum" : iyide Bunun Sosyal Güvencesi, Sigortasi Falan Var mi?

7."Seni Seviyorum" : Net mi? Brüt mü?

8."Seni Seviyorum" : Ömrünü, Enerjini Daha Faydali isler için Harcasana Canim.

9."Seni Seviyorum" : Elinden Baska Bir Halt Gelmez ki Zaten

10."Seni Seviyorum" : Teoride mi? Pratikte mi?

11."Seni Seviyorum" : Havalardandir, Banada Oluyor Bazen.

12."Seni Seviyorum" : Neden? Bende Benim Bilmedigim Birseyler mi Gördün?

13."Seni Seviyorum" : Çok Hos... Peki Baska Ne Gibi Hünerlerin Var?

14."Seni Seviyorum" : Üzülme, Zamanla Geçer.

15."Seni Seviyorum" : Anlasildi. Tamam...

16."Seni Seviyorum" : Ne güzel seninle beraber beni seven iki kisi olduk böylece

17."Seni Seviyorum" : Beni bu islere karistirma ne olur

18."Seni Seviyorum" : Sende senin beni sevisini seviyorum

19."Seni Seviyorum" : Sende seni seviyorum. Ee simdi ne olacak

20."Seni Seviyorum" : Hayir izin vermiyorum! Bugün beni seven yarin kediyi köpegi de sever. Olmaz, ben ciddi biriyim

21."Seni Seviyorum" : Tesekkür ederim... Bu benim için büyük bir seref... Sevgine layik olmaya çalisacagim. Büyüklerimi sevip küçüklerimi koruyacagim.

22."Seni Seviyorum" : Gücün bana mi yetiyor? Akranlarini sevsene!

23."Seni Seviyorum" : Bu neye cevap olacak, neyi çözecek peki?

24."Seni Seviyorum" : Sen asmissin, ben artik ne desem bos...

25."Seni Seviyorum" : Seni sevmek demek, beni görmek demek degildir.

26.Bu fani vücudum elbet bir gün toprak olacaktir fakat sevgin ilelebet payidar kalacaktir.

27."Seni Seviyorum" : Her vakit agaç dik Türkiye çöl olmasin, güler yüzün gül yanagin solmasin, ben öleyim sana bir sey olmasin.

28."Seni Seviyorum" : Utanmadan bir de bunu yüzüme karsi söylüyorsun ha... Yikil karsimdan
:K

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
canım kardeşim şükret evinde yemek yiyorsun biz aç susuz buralarda ya öğrencilik çok zor keşke sen bana tezgaha yapışmış makarna yedirsen o hal işte
teşekkür ederim kardeşim
hemen sitemiz adına san bir pc ve üzretsiz internet yolluyoruz:D.kardeş hele okulu bitir olur inşALLAH
doğru kardeşim allah yardımcın olsun internet yollasanız iyi olur ama bilgiasyarda yok internet göndereceksiniz ama tatilde babam işallah alacak
bende sana makarna gönderdim :K:K
208268831_e3117c178b_o.jpg

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
bayanlara göre bir fıkra

bayanlara göre bir fıkra

Adamın biri
kitapcıya gider ve tezgahtara:

- "Evin reisi erkektir adlı kitap var mı?" diye sorar.

Tezgahtar cevap verir :

- "Maalesef beyefendi masal kitabı satmıyoruz."

bunlarda benden olsun

imam bir gün kız istemeye gider ama kızın babası benim imama verecek kızım yok demiş.imam sinirlrnmiş minareye çıkmış bu ezan sevipte kavuşamayanlar için demiş.

deli

bitane deli deliye sormuş sen neye benziyon öbür deli cevap vermiş ordan ne gibi gözüküyom diğer deli deli gibi gözüküyon demiş

ingiliz

bir ingiliz turist taksiciye sormuş burdan sultan ahmete nasıl giderim.taksici şimdi sayın sir.burdan düz go,go,go soldan go,go,go,go sağa go go go go orda büfe çıkacak stop , stop,stop büfeyi sırtına al go go go go orda kime sorsan söyler stop....:K:K

gülün boşa gitmesin

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kardeşim çok komik ya ben sizi abla kardeş abdi olarak seviyorum ama gerçek.

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
erkan abi inanki sözlerim sana değil ayrıca site güzel olmuş avatarlar allah razı olsun

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
bir bilgisayarın acı kin dolu bir günü

bir bilgisayarın acı kin dolu bir günü

Bir Bilgisayarın Acı,kin Nefret Hüzün...le Dolu Günlüğü
bu adam bana kafayı takmış resmen.lan oğlum oynaşma bilmediğin yerlerle la virüs çıkcak başımıza töbe töbeee
ya oraları yeni temizlettirdiydim.moss moss amann her zaman bunun adını unturum.heh bee faree faree olum bi yerini tıklattırma şuna sinir kapıyom.lan klavye ben seni adam sanırdım o tuşlar bi kirlen sinnn sen görürsün
"evet ilk günümüz böyleydi ve daha beteri 2. gündü"
ahamda nerelere bakıyo bu oynak balina hmm.lan ekranımı bana çevir göremiyommm.gıcık işte hopölürü sonuna kadar açma beee kulağım patlıyo üffff.bi daha yerel disk de görmim seni.aha lan uyuma laaaaan windows açık kaldıııııı uyuma aa a üşütecem rüyanda görcen beniiii.bak bidahaa açamam paint i msn yi interneti açamammamam.ahamda içimde virüs hissettim.OLAMAZZZZ
"zehir gibi bi günden sonra HaApşuuuuuU daha beteri geldi"
bu kim ula bu kim tamir mi etcek napcak.olmazzz kalbimi açamam.lan olum nie kapıosunuz beni olum fare bak napiler
lan açmayın cd rumumu o emaneeet.kayışımı kopardın.lan beni nereye götürüyonuzzz.
"ertesi ertes vede ertesi gün"
ohh sonunda benim manyağın evindeyim.gıcığına hata gönderecem o kadar ingiliz anahtarı + pense çivi yedim.
"10 yıl geçti"
öff bıktım ya 10 yıldan beri senin işinle uğraşıyomm bu ne manyakca duygu...nese elif geldiiii.hani şu elif leptop olan vay be üstündeki jelatini çıkarmış.süper pürüzsüz ten ahbende laptop olcaktım varyaaa öff beeee...
"bu ne"
elifciğim niye bana pas vermiyo(zaten hiç vermedi)eskidimmi acep.evet evet eskidim bunlar hep şu sahibim olcek manyağın seda able yetişşş...lan ben ne diyom lan olum kendine gelll sen erkeksin bi jest ya tutulur sana.ahamda benim manyak geldi.elindeki neki onun i çantaa var ...açtı şeyy çıktı...heh leptop...bune lan elif ona bakıyo herkes ona bakıyo hayıııır.la bana bakın o cüce şey nereden geldi...ayy canım sahipciğim beni nereye götürüyorsunuz acep...lan bu laptop geldi ben manyadım.ya bu benim manyak ikinci ele götürüyo beni...hayırrr.
"2.el günü"
hard disc çıktı,höpürlürüm çıktı fare burda offf anam alın burdan beni soyuyolar beni portakal gibiiiii
"ahamda tirinaaam"
beni bi sulugöz aldı.la bunla ben ii eğlenirim herşeye ağlıyo beni alırken bile ağlada.muhahahahah hahahahah ahamda msneye sokmim şunu bakalım napcak
"""""""""""""""""
nese bu arada daaa yazamıyom günlük word pad doldu.suklugöz ağladı dayanamadım 2 dakkda seni printlim ben seni okim sulugözle ağlayalım...ulan pc kendine gel ağlamazsın bi günlükteeen aman elifi unuttum o kesin benim eski manyağın pcsiyle çıkıyo amanmamaaaan bende burda elenimleyimmmmm"eleni hayatım evet ayyy yani yes kiss me you kiis maşallaaah kisss

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
günün komik haberi karadenizden

günün komik haberi karadenizden

Günün komik haberi Karadeniz'den..
Aldığı 2 litrelik Coca Cola'nın kapağında "Tekrar deneyiniz" yazısını gören Karadenizli, önce denemeleriyle, sonra da açtığı davayla gündeme oturdu...

Konuyla ilgili açıklama yapan davacının avukatı İdris Karadeniz "Müvekkilim marketten aldığı 2 Lt.lik kampanyalı coca-cola ürününün kapağını açtığında hediye çıkmadığını ve tekrar deneyiniz yazısını görmüş.
Bunun üzerine kapağı kapatıp tekrar açmış ancak yine aynı şey.
Bunun üzerine tam 4246 defa deneme yapmasına rağmen hediye çıkmamıştır.
Coca-Cola şirketinin tüketiciyi dolandırdığını düşünen müvekkilim şirkete dava açmaya karar vermiştir.
Biz de bugün gelerek dava dilekçemizi adliyeye teslim ettik. 10 bin YTL. maddi tazminat talep etmekteyiz" dedi.

Davadan haberdar olan Coca-Cola yönetimi adına açıklama yapan bir şirket yetkilisi olayın çok komik olduğunu ve artık Karadeniz bölgesine gönderilen ürünlerin kapağına "Başka Şişede İnşallah" yazmayı düşündüklerini söyledi:K

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt